לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88348,834 עוקבים אודות עסקים

פורום תיכון הראל - דיונים

ברוכים הבאים לפורום תיכון הראל!

הפורום מיועד להציע לגולשי אתר האינטרנט של תיכון הראל במת דיון פתוחה לשיחה בענייני היום, דיון בנעשה בבית הספר, סיעור מוחות הדדי, מסירת הודעות, התייעצות בנושאים לימודיים, העברת ביקורת וכו`.

אנו עושים כל מאמץ לאפשר חופש ביטוי רחב ככל האפשר לגולשים, ופונים לגולשים בבקשה להקפיד על תרבות דיון נאותה בפורום. אנו שואפים שלא לצנזר הודעות, אולם כמוסד חינוכי אנו מבקשים לשמור על הכללים הנזכרים בתקנון זה ובתקנון אתר תפוז בו מתארח הפורום. הודעות שלא יקפידו על תנאים אלה ימחקו על ידי צוות האתר.

רשת האינטרנט מאפשרת חופש ביטוי כמעט בלתי מוגבל, וככזו כללים הנוגעים להוצאת לשון הרע, זכות הציבור לדעת, הוצאת דיבה וכו` עשויים להתפרש בה בדרכים שונות. אנו מצפים מגולשי האתר להשתמש בפורום בצורה מושכלת.

הודעות שנשלחו לפורום ימחקו על-ידי צוות האתר על-פי שיקול דעתו הבלעדי, בהתאם לנסיבות הבאות:

1) הצפת הפורום בהודעות החוזרות על עצמן, תוך פגיעה בהתנהלותם התקינה של הדיונים.

2) הודעות הפוגעות בתרבות הדיון, ובהן הודעות הכוללות קללות, נאצות, איומים, התנצחויות אישיות, התחזות למשתמשים וכו`.

3) הודעות המפרות את צנעת הפרט ו/או חושפות משתמשים שבחרו לכתוב בפורום בצורה אנונימית, כמו גם במקרה של אזכור שמות מורים ותלמידים במהלך דיון, שלא בהסכמתם, וזאת בהתאם לנסיבות.

4) הודעות הכוללות הפניות/קישורים (לינקים) לאתרים או קבצים בהם מופרות התקנות הנזכרות כאן.

צוות אתר תיכון הראל ובית הספר אינם אחראים בכל דרך לתוכן ההודעות ו/או ההפניות הכלולות בהן - האחריות המלאה על כך וכל המשתמע מכך הנה על כותבי ההודעות - וכן אינם מתחייבים למחוק כל הודעה המפרה את התקנות או להשאיר הודעה שאינה מפרה אותן. כמו כן, אין כל התחייבות למעקב תמידי אחר הנעשה בפורום.

המידע הנמסר בפורום על-ידי הגולשים אינו בהכרח מידע מהימן ובדוק, ומומלץ לוודא את נכונותו בטרם ההסתמכות עליו.

גולש שאינו מסכים לתנאים האמורים אינו רשאי לעשות שימוש בפורום.

ניתן לפנות לצוות האתר בכל נושא ובכל עת בדואר האלקטרוני: mail@tichon.org.il

אנו מאחלים לכם גלישה מהנה!

אודות הפורום תיכון הראל - דיונים

ברוכים הבאים לפורום תיכון הראל!

הפורום מיועד להציע לגולשי אתר האינטרנט של תיכון הראל במת דיון פתוחה לשיחה בענייני היום, דיון בנעשה בבית הספר, סיעור מוחות הדדי, מסירת הודעות, התייעצות בנושאים לימודיים, העברת ביקורת וכו`.

אנו עושים כל מאמץ לאפשר חופש ביטוי רחב ככל האפשר לגולשים, ופונים לגולשים בבקשה להקפיד על תרבות דיון נאותה בפורום. אנו שואפים שלא לצנזר הודעות, אולם כמוסד חינוכי אנו מבקשים לשמור על הכללים הנזכרים בתקנון זה ובתקנון אתר תפוז בו מתארח הפורום. הודעות שלא יקפידו על תנאים אלה ימחקו על ידי צוות האתר.

רשת האינטרנט מאפשרת חופש ביטוי כמעט בלתי מוגבל, וככזו כללים הנוגעים להוצאת לשון הרע, זכות הציבור לדעת, הוצאת דיבה וכו` עשויים להתפרש בה בדרכים שונות. אנו מצפים מגולשי האתר להשתמש בפורום בצורה מושכלת.

הודעות שנשלחו לפורום ימחקו על-ידי צוות האתר על-פי שיקול דעתו הבלעדי, בהתאם לנסיבות הבאות:

1) הצפת הפורום בהודעות החוזרות על עצמן, תוך פגיעה בהתנהלותם התקינה של הדיונים.

2) הודעות הפוגעות בתרבות הדיון, ובהן הודעות הכוללות קללות, נאצות, איומים, התנצחויות אישיות, התחזות למשתמשים וכו`.

3) הודעות המפרות את צנעת הפרט ו/או חושפות משתמשים שבחרו לכתוב בפורום בצורה אנונימית, כמו גם במקרה של אזכור שמות מורים ותלמידים במהלך דיון, שלא בהסכמתם, וזאת בהתאם לנסיבות.

4) הודעות הכוללות הפניות/קישורים (לינקים) לאתרים או קבצים בהם מופרות התקנות הנזכרות כאן.

צוות אתר תיכון הראל ובית הספר אינם אחראים בכל דרך לתוכן ההודעות ו/או ההפניות הכלולות בהן - האחריות המלאה על כך וכל המשתמע מכך הנה על כותבי ההודעות - וכן אינם מתחייבים למחוק כל הודעה המפרה את התקנות או להשאיר הודעה שאינה מפרה אותן. כמו כן, אין כל התחייבות למעקב תמידי אחר הנעשה בפורום.

המידע הנמסר בפורום על-ידי הגולשים אינו בהכרח מידע מהימן ובדוק, ומומלץ לוודא את נכונותו בטרם ההסתמכות עליו.

גולש שאינו מסכים לתנאים האמורים אינו רשאי לעשות שימוש בפורום.

ניתן לפנות לצוות האתר בכל נושא ובכל עת בדואר האלקטרוני: mail@tichon.org.il

אנו מאחלים לכם גלישה מהנה!

לצפיה ב-'תגידו - רק להורים שלי כבר לא איכפת מהבחירות'
תגידו - רק להורים שלי כבר לא איכפת מהבחירות
<< ההודעה הנוכחית
07/10/2008 | 23:45
12
22
למועצה?! התייאשו כבר לגמרי ממה שקורה ביישוב הזה..ואין להם בעיה שאריה שמם יקבל קדנציה נוספת סתם כי אין להם כוח להכיר את שאר המתמודדים... גם ההורים שלכם ככה? באמת אין מישהו יותר טוב משמם?
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'ההורים שלי איבדו עניין אחרי שנפתלי רז פרש...'
ההורים שלי איבדו עניין אחרי שנפתלי רז פרש...
08/10/2008 | 10:05
1
3
בכלל נראה לי שהבחירות בירושלים יותר חשובות מבחינתינו. חבל שלאנשים אין אומץ לשנות את כתובת המגורים לירושלים ולהצביע שם.. (זה בטח עבירה על החוק...)
בכל מקרה נראה לי שהשנה הרבה מתמודדים מופיעים ונעלמים פתאום ברגע האחרון (כמו נפתלי...אבל הכוונה בעיקר לירושלים) ויהיה בלגאן רציני כי לאנשים לא פשוט לבחור ולא ברור מי המועמדים המובילים שאחד מהם כדאי לחזק...בקיצור..מי נגד מי.. אולי זה שיש כמה מועמדים חרדים בירושלים יחליש כל אחד מהם ויהיה לניר ברקת סיכוי? אבל האמת שהוא נראה לי קצת טיפוס מטריד..
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'נפתלי רז מוזר. אבל אני לא מכיר אותו אישית'
נפתלי רז מוזר. אבל אני לא מכיר אותו אישית
08/10/2008 | 13:53
3
ואכן נדמה לי שזאת עבירה על החוק להצביע במקום שאתה לא באמת גר בו. אבל מי בודק?
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'אבא שלי בעד שמם ואמא שלי מתלבטת בין שמם לבין'
אבא שלי בעד שמם ואמא שלי מתלבטת בין שמם לבין
08/10/2008 | 16:27
2
יורם שמעון שהמליצו לה עליו אבל היא לא ממש מכירה אותו... אני לא יודעת אם באמת יש כאלה הבדלים בין כולם
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'אין לי מושג בכלל מי המעומדים'
אין לי מושג בכלל מי המעומדים
09/10/2008 | 11:34
4
1
אני רק מקווה שלא יבחרו בדתיים,אותם כן הספקתי לראות..בגלל כל השלטים שלהם בקרבת המרכז בקסטל.

מה שכן,כבר הספקתי לאבד אמון במעוצה הזו,שכמובן לא עושה כלום.
חוץ מלקחת לי את הכלבה שישבה מחוץ לשער בבית שלי ובגלל שלא היה לה רצועה.והם עוד דורשים 1000 ש"ח כדי להחזיר אותה-וגם זה לא בטוח כי בטח הכלביה הזו כבר עשתה ממנה ליפסטיק.

מה שכן,בבחירות לירושלים אני הרבה יותר מבין,ותכלס הרבה יותר אכפת לי.
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש מועמדים דתיים לראשות המועצה'
לא נראה לי שיש מועמדים דתיים לראשות המועצה
10/10/2008 | 11:27
אולי רק למועצה עצמה או איך שזה לא נקרא..חברי מועצה בקיצור
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'כדאי לקרוא את הכתבה שהופיעה היום ב"TheMarker"'
כדאי לקרוא את הכתבה שהופיעה היום ב"TheMarker"
10/10/2008 | 12:51
2
"האם ירושלים סובלת מתדמית בעייתית או מפריחה חסרת תקדים?"
http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?Element...

סקירה מקיפה של מצב הנדל"ן, המגורים והתושבים בעיר
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'כמה זמן כבר הכלבה שלך שם??'
כמה זמן כבר הכלבה שלך שם??
10/10/2008 | 15:42
1
לצפיה ב-'שוגי? '
שוגי?
10/10/2008 | 20:43
וואו, אם היו עושים את זה בשכונה שלי...
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'למי שעדיין לא איבד עניין במבשרת, מומלץ לעקוב '
למי שעדיין לא איבד עניין במבשרת, מומלץ לעקוב
10/10/2008 | 12:55
1
אחר הבחירות באתרים הבאים:

Meva
http://www.meva.co.il

"זמן מבשרת"
http://www.zmz.co.il

mynet - האתר המקומי החדש של ynet - מדור "מבשרת"
http://www.mynet.co.il/home/0,7340,L-6208,00.html
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'בהתחלה התלהבתי שיש את "צעירי מבשרת" אבל הם'
בהתחלה התלהבתי שיש את "צעירי מבשרת" אבל הם
10/10/2008 | 15:22
3
לא מתמודדים על ראש המועצה וגם נראה לי שהמטרה היחידה שלהם זה דיור לזוגות צעירים...ולא ממש תיכוניסטים..
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'ההורים שלי בהחלט איבדו עניין..'
ההורים שלי בהחלט איבדו עניין..
13/10/2008 | 14:44
1
1
וזה חבל,
אבל מה שעוד יותר חבל זה שקשה להרגיש את הפעולות של ראש המועצה. "אריה שמם עושה"? מה בדיוק? רובם המוחלט של התושבים לא עובדים במבשרת, וכתוצאה מכך שאף אחד מאיתנו לא ממש מכיר את המצע של המתמודדים אף אחד מאיתנו גם לא הולך לבחור. חבל שהמתמודדים לא באים להרצות בתיכון ובחטיבה. דרך התלמידים שהיו מדווחים להורים מה קורה פה בישוב אולי כל אחד מאיתנו היה קצת יותר מעורב.
תיכון הראל - דיונים >>
לצפיה ב-'בשביל להתעדכן ולדעת מה קורה יש את המקומונים'
בשביל להתעדכן ולדעת מה קורה יש את המקומונים
14/10/2008 | 17:55
1
באינטרנט ואת זמן מבשרת... וחילקו בדואר כל מיני הודעות ופרסומים..
זה בלי קשר לזה שהמתמודדים כנראה לא שמים על הנוער וכן היו צריכים לבוא (לא יודע אם הזמינו אותם)
בכל מקרה ההורים שלי טוענים שהמקומונים לא אובייקטיביים ולא רציניים. ככה זה ביישוב קטן... קשה לדעת מה באמת קורה. ועיתונים ארציים בכלל לא מתעניינים במבשרת
תיכון הראל - דיונים >>

הודעות אחרונות

08:38 | 01.11.09 צוות אתר התיכון
18:46 | 22.10.09 קלופסן
11:16 | 18.10.09 צוות אתר התיכון
10:26 | 14.10.09 גיא_גרניט
18:14 | 27.09.09 maayan63
23:28 | 24.09.09 צוות אתר התיכון
18:53 | 23.09.09 קלוד22
12:35 | 12.09.09 פאםפאם55
14:56 | 01.09.09 קלופסן
20:32 | 30.08.09 צוות אתר התיכון
16:30 | 24.08.09 פאםפאם55

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ