יש מרפאת שיננית שעובדת עם משרד הבטחון?

נמרוד2016

New member

אבי351

New member
דר פברי רופא מעולה יחס נפלא כבר שנים אני אצלו הוא בכפר סבא

נמרוד2016

New member
יש מרפאת שיננית שעובדת עם משרד הבטחון?

אני גר בכפר סבא, צריך בסביבה הקרובה אחת כזו, תודה

נמרוד2016

New member
תיקון אחרי בירור

הייתי במרפאה הזו, אין שם טיפול שינני, רק רפואת שיניים

רוקי50

New member
טיפולי שיניים,יש לך אפשרות ללכת באופן פרטי ולהביא חשבונית רק

ובמידה ומגיע לך טיפול שיניים.חוץ מזה שיננית עולה בין 100-150 ש"ח או בקופ"ח 25 ש"ח.
טיפולי שיניים
הזכאות לטיפולי שיניים ופירוט סוגי הטיפולים הניתנים על ידי אגף השיקום מפורטים בהוראת אגף השיקום 53.17.
בדיקה ואישור זכאות לטיפולי שיניים אצל רופא שבהסדר עם אגף השיקום
נכה המבקש טיפולי שיניים יפנה למחלקה לשירותים רפואיים במחוז המטפל.
הרופא המוסמך המחוזי יבדוק את זכאותו של הנכה לטיפול שיניים.
לאחר אישור הרופא המוסמך המחוזי, יופנה הזכאי, באמצעות טופס הפנייה, לבדיקה והצעת תוכנית טיפול אצל רופא שיניים עימו קיים הסכם לביצוע טיפולי שיניים לנכי צה"ל.
לאחר ביצוע הבדיקה, יעביר הזכאי את הצעת הטיפול המפורטת של רופא השיניים, כולל הצילומים הנדרשים.
תוכנית הטיפול תיבדק ע"י הגורם המקצועי במחוז ולאחר שתאושר יופנה הזכאי , באמצעות טופס הפנייה, לטיפול שיניים בהתאם.
בתום הטיפול יאשר הזכאי, בחתימתו על גבי טופס ההפניה, את קבלת הטיפול לשביעות רצונו.
בדיקה ואישור זכאות לטיפולי שיניים אצל רופא שיניים פרטי
זכאי המבקש לבצע טיפול שיניים אצל רופא שיניים פרטי יפנה למחלקה לשירותים רפואיים במחוז המטפל.
הרופא המוסמך המחוזי יבדוק את זכאותו של הנכה לטיפול שיניים ויאשרה בכתב.
הזכאי יפנה לרופא הפרטי לצורך קבלת תוכנית טיפול מפורטת, כולל הערכת עלות הטיפול.
תוכנית הטיפול תיבדק ע"י הגורם המקצועי במחוז ולאחר שתאושר יעודכן הזכאי על גובה ההחזר הכספי המרבי, בהתאם למחירון משרד הביטחון.
לאחר סיום הטיפול, יעביר הזכאי בקשה לקבלת החזר, כולל חשבוניות/קבלות מקור.
הבקשה תועבר לבדיקה ואישור בהתאם לתוכנית הטיפול וביצוע החזר כספי בהתאם למחירון המשרד ולא יותר מהסכום ששולם בפועל עבור הטיפול.

נמרוד2016

New member
אני מחדד את השאלה

מה בקשר לניתוח כירורגי? יש לי טיפול כזה שצריך לבצע

רוקי50

New member
אין מה לחדד!!!

עניתי לך.אם תחכה לרופאים של אגף השיקום.ואתה סובל.יקח לך הרבה זמן עד שתקבל אישור. למשרד הביטחון יש מחיר ריצפה לטיפולים,אז קח בחשבון איך זה יהיה הטיפול.לכן ולא ענית האם מגיע לך טיפולי שיניים.ואם מגיע,לך לרופא פרטי קבל את הטיפול הכי טוב שאפשר,מנסיון.והגש את החשבון לאגף השיקום להחזר.(השאר לך צילום)כמה שתקבל חזרה סבבה.העיקר שתקבל טיפול טוב עבורך.תהיה בריא וחג עצמאות שמח.

למעלה