חמי יואב למשהו יש ניסיון שם ?

עובדיה25

New member
חמי יואב למשהו יש ניסיון שם ?

הפעם החלטתי לשנות מיקום ובחרתי בחמי המרפא "חמי יואב" .
למישהו יש נסיון עם המקום ?
קיבלתי אישור לטיפולים אבל לא כתוב שכולל כניסה למתחם עבורי ועבור המלווה. משיחה טלונית עם המקום נאמר לי שהמלווה צריך לשלם בכניסה. הייתכן ?
כמו כן ביקשו כרטיס אשראי לחיוב אם אני מבטל את אחד מהטיפולים. בטח המשיבה נפלה על הראש, שאני אתן כרטיס אשראי ללכאורה נוכלים שיגבו כסף ממשרד הבטחון עבור הטיפול וממני אם לא ביטלתי בזמן על פי הם.

כן, אני עדיין חולם על העיסוי המקצועי שקיבלתי בתאילנד. שם הבנות לומדות מספר שנים את המקצוע ולא בישראל, כאן נתקלתי בכאילו שעברו קורס קצר בעיסוי ובשקט הייתי מוותר על הטיפול שלהם. וחוץ מזה העיסוי בתאילנד נימשך 60 דקות ולא 22 דקות ועלותו מקבילה ל-30 ש"ח לשעה כולל חיוך.

such10

New member
תלוי, מה אישרו לך? - יש כאלה שמגיע להם מלווה.

ויש כאלה שלא.
אבל, מגיל 65 ומעלה מגיע מלווה בחינם.

עובדיה25

New member
יש אישור

יש אישור למחווה שאף נכלל בהזמנת החדר. השאלה היא האם המלווה צריך לשלם כניסה למתחם דבר שמנוגד להגיון כי אף אחד לא כמו לקחת אחריות על התנועה שלי ללא מלווה.

such10

New member
עובדיה, אין לי מושג - תשאל במשרד הביטחון...שבת שלום ומבורך

תקרא ותפנים את מה שכתב לך such10 ואל

תחפש לך הרפתקאות מיותרות.
ואם בכל זאת תחליט להתאבד ותלך לחמי יואב, תחזור לספר לנו איך היה.

עובדיה25

New member
לברווז

ברווז, אולי אתה מטיל ביצי זהב, אבל לי יש ביצי פלדה. הזמנתי טיפול לחמי יואב מכיוון שעשרות שנים כבר לא הייתי באשקלון ובית המלון המוצמד לחמי יואב על ידי קל (באדיבות מכרז משרד הבטחון) זה הולידי איין אשקלון. באמת חשבת שהטיפול של 22 דקות בידי איזה עובדת קבלן על הגב שלי הייתה הסיבה ? אם חשבת אז טעית, בתקופה הזאת, הטיילת של אשקלון מלאה בתיירות צרפתיות, התרופה הטובה ביותר למכאובינו.
ואגב ביצי זהב, לפי הקרב על המכרז להספקת "אירוח" לנכי צה"ל בין קל לאשת תור נראה לי שאנחנו האווזים עם ביצי הזהב.
מהעיתונות : קל שירותי נופש טוענת שהצעתה של אשת במכרז משרד הביטחון, לאירוח נכי צה"ל, טומנת בחובה הפסד של לפחות 10 מיליון שקל בשנה

אתה אומר לי ש

"אם חשבתי אז טעיתי" ויש שאומרים לי שטעיתי אם בכלל חשבתי...
אז מה בסוף, לחשוב או לא לחשוב ?! בלבלת אותי.

ואולי לך יש בצים מפלדה אבל זו הברווזה שמטילה בדרך כלל ואני כבר ממזמן מסתובב בלי בצים בכלל, כך שאם בכל זאת נחשוב בהיגיון אז לי אין מה לעשות עם הצרפתיות באשקלון.

בכל מקרה תעשה חיים ותהנה.

עובדיה25

New member
היי ברווז

עם כל הכבוד ויש לי אליך הרבה מאוד כבוד, אל תמעיט בערך עצמך. ואגב, גם בלי ביצי זהב אפשר להסתדר בגילנו.

למעלה