איך לעזאזל מוצאים בכלל לסבית?

colourful

New member
חמודה

זה התחיל הרבה לפני האולפנא.... והמזרון, מזרון מיטת הנוער שלי בבית... באולפנא היו בכלל עיתונים? לא נראה לי...

Yaara77

New member
ואני עליתי לתורה שנה לפני הניתוח

בארוע משפחתי כזה ורב העיר לטש עיניים ביצור שנראה בעליל אשה בתחפושת ואני לחשתי לזהבה "תראי איך היהדות האורתודוכסית מתקדמת: מעלים נשים לתורה" חיבוקים יערה

Yaara77

New member
העולם לא ממש הוגן, ואין ביטוח...

ואין ביטוח נגד זה יש נשים שזכו לחיים נשיים מלאים, והן חולמות לזכות לעלות לתורה ויש נשים שזכו לעליות מלאות לתורה, והן חולמות לזכות בחיים נשיים. (כ- 3% מהזכרים !). חשוב לנסות להגשים את כל החלומות בסופו של דבר, ואשה שרוצה מגשימה. מה יותר הוגן ומה פחות - שאליהו יתרץ. אני עסוקה בלבחור מה ללבוש לנסיעה מחר. חיבוקים יערה

איך לעזאזל מוצאים בכלל לסבית?

כמו שאמרה טוטולס, בימי חשבון נפש אלו, זה באמת שווה שירשור נפרד. אז:
איך הכרתן את האשה הראשונה שלכן?
(נכתב בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד. מיועד להומואים לסביות סטרייטים טרנסיות ובי כאחת)

פרח7

New member
האשה הראשונה שלי?

לילה אחד כשנשארנו שבת בצבא, היא הפתיעה אותי, נכנסה למיטתי, והתמזמזה איתי קלות. זה נחשב?

האישה הראשונה שלי

התיישבה בסלון ביתי, כשבאה לבקר את אחותי, וזהו. התאהבתי. לקח לי קצת זמן לקלוט למה אני עוקבת אחריה ככלבלב, למה אני מבקשת מאחותי להצטרף לביקורים אצלה, למה במקום ללמוד למבחנים אני חושבת רק עליה... ואז, כשהבנתי, עשיתי את ה-move שלי! ערמומית כשועל! חמקנית כשממית! מפתיעה כלביא! חחח.....מסכנה..... לא ידעה מה נפל עליה...... ואמרה לי 'כן'.

פרח7

New member
לפי מה ששמעתי

ידעה גם ידעה, ושמחה בך מאוד.
אה, והסיפור... הממממ... לא מדויק

מהההההה???! ../images/Emo12.gif

נראה לך שאני אספר כאן עד כמה גמלונית ומגוכחת (אך גם מתוקה - תודי) הייתי? לא ולא! ערמומית כשועל, אני אמרתי! חמקמקה כשממית, אני אמרתי! אנ אמציא את העבר כראות עיני! ואת, אל תתווכחי איתי בבקשה.....!

Namiko

New member
אני אמציא את העבר ../images/Emo6.gif

את גדולה! ספרי עוד על השועל והשממית לא יפה! נשמע סיפור משובח!

פרח7

New member
לא גמלונית ובוודאי לא מגוחכת

מקסימה מתוקה ואפרוחית ההתחלה שלנו הייתה הגשמת הפנטזיה הלסבית האולטימטיבית, סטרייטית יפיפיה שמתאהבת ומתחילה עם הלסבית המצויה.

אבא גאה

New member
there is nothing more simple then

that. all you have to do in order to find a Lesbian is to go to Holon anyone need a map?

למעלה