לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1059710,597 עוקבים אודות עסקים

פורום הורות הומולסבית

כברת דרך ארוכה עברה הקהילה ההומו-לסבית בעשר השנים האחרונות, נדמה כי שאלת הזהות המינית אינה מהווה עוד איום על צעירים כפי שהיוותה עבורינו (בני 30 ומעלה) ואלו הראשונים ``יוצאים מהארון`` כבר בגיל צעיר יחסית ובהרבה פחות חשש מיחס של סביבה עויינת. התפיסות החברתיות כמובן השתנו והרבה בזכות מלחמה עיקשת של הומואים ולסביות אשר עמדו על זכותם לחיות עפ``י נטייתם המינית מבלי להסתתר. דור חדש של הומואים ולסביות נולד, דור שהגאווה ברורה לו והזכות לחיים חופשים נראים כברורים מאליהם, דור גאה שלקח את זכויות ההומאים צעד אחד קדימה – לשאלת ההורות ההומולסבית. כיום נדמה כי הורים הומולסביים צצים כפטריות אחרי הגשם ובאופנים רבים ומגוונים: הורים שהיו נשואים בעבר, יצאו מהארון ובחזקתם ילדים, נשים וגברים אשר חותמים על חוזה להורות משותפת, פונקאות, אימוץ, נשים לסביות שיולדות מתרומת זרע ועוד. כולנו חולקים בשאלות והתמודויות יומיומיות עם המשפחה, השכנים, הגננות/גננים, המורים/מורות, בחוגים ובעיקר עם הילדים עצמם. שאלות כגון: מה לספר לילדינו, כיצד ומתי? כיצד לבחור את המסגרת התומכת ביותר עבור ילדינו? האם נכון להקיף אותם בילדים מרקע דומה או שמא לתת להם להתמודד עם המציאות? כיצד מתמודדים עם השוני? אילו כלים אנו מקנים לילדינו בכדי להתמודד עם הסביבה? ושאלות רבות נוספות. כולי תקווה כי פורום זה יהווה מקום מפגש להורים הומולסביים, הומואים ולסביות אשר נמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך ההורות, ידון בשאלות אלו ואחרות, בפן המוסרי של ההורות ובפן היומיומי. נוכל להוות תמיכה עבור הורים אחרים המתמודדים עם אותם שאלות, לעזור לצעירים וצעירות בהתמודדות הצפויה להם בעתיד ובעיקר לדון בשאלות שעל סדר היום.  

אודות הפורום הורות הומולסבית

כברת דרך ארוכה עברה הקהילה ההומו-לסבית בעשר השנים האחרונות, נדמה כי שאלת הזהות המינית אינה מהווה עוד איום על צעירים כפי שהיוותה עבורינו (בני 30 ומעלה) ואלו הראשונים ``יוצאים מהארון`` כבר בגיל צעיר יחסית ובהרבה פחות חשש מיחס של סביבה עויינת. התפיסות החברתיות כמובן השתנו והרבה בזכות מלחמה עיקשת של הומואים ולסביות אשר עמדו על זכותם לחיות עפ``י נטייתם המינית מבלי להסתתר. דור חדש של הומואים ולסביות נולד, דור שהגאווה ברורה לו והזכות לחיים חופשים נראים כברורים מאליהם, דור גאה שלקח את זכויות ההומאים צעד אחד קדימה – לשאלת ההורות ההומולסבית. כיום נדמה כי הורים הומולסביים צצים כפטריות אחרי הגשם ובאופנים רבים ומגוונים: הורים שהיו נשואים בעבר, יצאו מהארון ובחזקתם ילדים, נשים וגברים אשר חותמים על חוזה להורות משותפת, פונקאות, אימוץ, נשים לסביות שיולדות מתרומת זרע ועוד. כולנו חולקים בשאלות והתמודויות יומיומיות עם המשפחה, השכנים, הגננות/גננים, המורים/מורות, בחוגים ובעיקר עם הילדים עצמם. שאלות כגון: מה לספר לילדינו, כיצד ומתי? כיצד לבחור את המסגרת התומכת ביותר עבור ילדינו? האם נכון להקיף אותם בילדים מרקע דומה או שמא לתת להם להתמודד עם המציאות? כיצד מתמודדים עם השוני? אילו כלים אנו מקנים לילדינו בכדי להתמודד עם הסביבה? ושאלות רבות נוספות. כולי תקווה כי פורום זה יהווה מקום מפגש להורים הומולסביים, הומואים ולסביות אשר נמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך ההורות, ידון בשאלות אלו ואחרות, בפן המוסרי של ההורות ובפן היומיומי. נוכל להוות תמיכה עבור הורים אחרים המתמודדים עם אותם שאלות, לעזור לצעירים וצעירות בהתמודדות הצפויה להם בעתיד ובעיקר לדון בשאלות שעל סדר היום.  
x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'התקווה האחרונה'
התקווה האחרונה
06/10/2013 | 15:54
2
658
היי לכולם.
אני ובת זוגי מתכננות להתחתן בחו"ל.
לא מצאנו באינטרנט מידע רלוונטי.
1. אפשר אפשר להתחתן בנישואים חד מיניים ללא אזרחות או תושבות במדינה הזרה? רצוי מקום קרוב..
2. איפה ניתן למצוא מידע על עלויות נוחות וחבילות תכנון וכיוב.

למי מאיתנו שכבר התחתן.. נשמח לעזרה
הורות הומולסבית >>
לצפיה ב-'הכי קרוב זה פורטוגל'
הכי קרוב זה פורטוגל
<< ההודעה הנוכחית
07/10/2013 | 10:35
282
שמאפשרת ללא אזרחים בני אותו המין להתחתן בתחומה.
אח"כ זה קנדה וחלק ממדינות ארה"ב.

בנוגע לעלויות אין לי מושג...
הורות הומולסבית >>
לצפיה ב-'אני יכולה לספר על קנדה'
אני יכולה לספר על קנדה
07/10/2013 | 13:33
254
קודם כל, בשעה טובה.

אנחנו התחתנו בקנדה, ושם העלויות די זניחות (אם לא מחשיבים את זה שצריך לטוס לשם). אנחנו תכננו מראש טיול ארוך בארה"ב, אז החתונה השתלבה לנו במסלול.

יש עלות של רישום נישואין - זה 100 דולר קנדי. אם נישאים בעירייה זה בחינם לדעתי, אנחנו נישאנו בבית של רשמת הנישואין וכאן הייתה תרומה לכיסוי העלויות (אצלנו זה היה 50 דולר קנדי, עד היום אני לא יודעת אם זה היה פחות מדי, יותר מדי או בסדר).

אחר כך יש את העלויות של אישור כל המסמכים כך שתוכלו להירשם כנשואות בארץ. זה יוצא עוד איזה 60 דולר קנדי, לא כולל הוצאות השליחה מישראל לקנדה, שאנחנו חסכנו אותן בעזרת חברים מקומיים.

אז נגיד כ-250 דולר קנדי. טוב, זה לא כ"כ זניח. אבל זה גם לא נורא.

מוזמנות לשלוח לי מסר אם יש לכן שאלות נוספות לגבי קנדה.
הורות הומולסבית >>

הודעות אחרונות

15:54 | 06.10.13 ASKopinion
10:36 | 03.10.13 KangarooB
11:13 | 28.09.13 קשת בצבע
14:20 | 23.09.13 jjaki
15:48 | 20.09.13 אליס מו
15:22 | 10.09.13 קשת בצבע
13:40 | 31.08.13 כנרת יפה שלי
18:41 | 30.08.13 להגשים את עצמי
23:18 | 26.08.13 איילת 12345
10:18 | 18.08.13 Sophalin
07:43 | 12.08.13 קשת בצבע

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ