שקט של חגים

שקט של חגים

איך עוברים אצלכם החגים? אצלנו עוברים בנעימים, עם ארוחות משפחתיות מורחבות, קצת חופש והרבה קיץ

וכמעט באותו הנושא... האם יש צורך בפורום הזה?

האם הפורום הזה מיצה את עצמו? לדעתי יש חשיבות להיותו קיים, אבל לפי כמות ההודעות נראה שאולי כבר אין בו צורך וייתכן וקהל היעד מוצא את מקומו בקהילות אחרות.

האם יש בו עדיין צורך?

במילים אחרות: שוב פנו אלינו מתפוז והודיעו שהפורום לא פעיל מספיק. הפעם, אם לא יהפוך לפעיל יותר - הוא יסגר. השאלה נשאלת ברצינות: האם יש עדיין צורך בפורום לדעתכם?

ninii

New member
שאלה מצוינת

הייתי מאוד רוצה לדעת לאן נדד הפורום

הפורום הזה תמך בי בכל שלב הלבטים והמחשבות על ההורות- הוא מרכז בתוכו אינפורמציה וידע מרשים ביותר.
חבל שהוא דועך כך.

לפי מה שאני יודעת הוא נדד לקבוצות בפייסבוק

מאמאמדייק, למשל (או משהו כזה...)
אולי אפשר לעשות רשימה של הקבוצות הפעילות בפייסבוק שיש בהן פעילות? ככה לפחות נדע (וגם ייכנס לארכיון) איפה כל ההתרחשות בימינו

מאמאדייק - אמהות לסבית

יש גם את "טיולי משפחות גאות" שכשמה כן היא מיועדת לארגון טיולים. ואני יודעת שיש גם קבוצה לגברים הומואים שהם הורים, אבל לא יודעת את שמה.

כאן הם

New member
בכל הכנות

הפורום נדד לפייסבוק ועוד יותר גרוע: הוא הפך לשני פורומים נפרדים, אחד לנשים ואחד לגברים.

כולם בפייסבוק, ואז קל לחפש ולראות מה נעשה בפורומים שבהם חברים.

רענן

האמת שאני קוראת כאן לא מעט...הפורום דועך

כמו שני שכניו-לסבית גאווה נשית ולסביות30+(אולי 30+ פחות דועך...)
זה עצוב מאוד.
מה לגבי איחוד פורומים?

jjaki

New member
הפורום הוא כמעין במה לקהילה הורות הומולסבית.

שיש פה כל המידע החיוני,
כאן תמיד מגיע/ה גולש/ת שואל/ת שאלות
על הורות,
על הילדים,
על זוגיות,
על חלוקת תפקידים,

בקיצור יש צורך את הפורום - יש תקופות היא פעילה ויש תקופות היא פחות פעילה
אך עדיין הכרחי וחיונית.
אולי לא משתלמת במבחינת כלכלית אך המידע הוא הכח.

תמיד יש משהו חדש יצוץ כאן.
על פונדקאות, על חידושים שקרו,

וכמו כן יתרון כאן הוא גם אנונימיות וגם ציבורי וגם לאנשים שחסר להם פייסבוק.
וחסרון בפייסבוק הוא אין אורח/ת מזדמן/ת שי/תשאל את השאלה שבוער/ת לו/לה

אני קורא פסיבי בפורום ונשאב מכאן את מירב המידע על מה קורה בקהילה של הורות ושל דיון ועקרונות

בזכות הפורום גיבשתי את הדעות וההחלטות שלי בעניין ההורות לאחר קריאה של דיון בין הגולשים.

אני אישית עדיין לא הורה. ורוצה להיות הורה, אך לא נראה לי שזה יקרה בזמן הקרוב.

האם הפורום נסגר. חבל לי מאוד!

אני יכול להגיד שהפורום הזה נושא ב2 דברים.
1. על הורות 2. על זוגיות.
וכאן מקבלים הרבה עצות מועילות וחכמות.

העניין הוא שמבחינת תפוז הפורום צריך להיות

פעיל, המנהלים צריכים להיות פעילים והחשיבות של פורום נמדדת במספר ההודעות החדשות שבו. הפורום הזה לא עומד בקריטריונים של תפוז כבר זמן ארוך מאוד.
אכן יש מי שקוראים כל הודעה שנכתבת.
אכן יש מקרים חדשים שעולים מידי פעם.
אכן הפורום חשוב גם מההיבט של הארכיון.

אבל בשביל שימשיך להיות פתוח מבחינת תפוז הוא צריך להיות פעיל והומה, וזה לא קורה.

אם יש מתנדב/ת שרוצה לנסות להחיות את הפורום - בשמחה! המינימום הנדרש מבחינת תפוז הוא הודעת מנהל חדשה ביום, מתוך תקווה שהפורום יהפוך להיות פעיל יותר.

אשמח לעזור גם בניהול וחלוקת נטל כתיבת ההודעות היומיות, אם יש מישהו/י שזה מה שיסייע לו/ה.

שמנתולה

New member
חשבתי על זה כמה ימים

והמסקנה היא שאין זכות קיום לפורום.
יש היום פלטפורמות טובות ממה שתפוז מציעים, קבוצות בפייסבוק למשל, שהן חופשיות בלי הניהול הטרחני והמייגע של "הנהלת הפורומים".
מטרות חברתיות הפורום הזה מזמן לא משרת ולגבי הארכיון, ברגע הראשון בנוסטלגיה חשבתי שהוא ראוי לשמירה, במחשבה שניה, מעבר למימד האישי של המשתתפים דאז, למידע שיש בו אין היום שום ערך מעשי, בגוגל ניתן למצוא מידע עדכני על כל תהליכי ההורות ההומולסבית (כן אני יודעת שפספסתי כמה אותיות), בכלל מידע היום הוא הרבה יותר נגיש לעומת לפני 5-10 שנים, מה גם שהמידע שאגור בארכיון לא בהכרח נכון להיום.
בקיצור, מי שמחפש תמיכה יחפש ת'חברים שלו בפייסבוק ומי שמחפש מידע יגגל.
היו שלום ותודה על הדגים :)

התוכן לא הולך לאיבוד.

זה שהפורום נסגר זה אומר שלא יהיו כאן הודעות חדשות, אבל כל מה שנכתב כבר ימשיך להיות קיים ברשת, עד כמה שאני יודעת. בדקתי פורום תפוזי מן העבר שכבר לא פעיל שנים רבות, והכל אכן שם.

למעלה