היום אני הולך לספר לאימא שלי שאני

היום אני הולך לספר לאימא שלי שאני

אישה בגוף של גבר.

אני בן 35, אני חי בהדחקה מגיל קטן מאוד ונהיה לי כבר אולקוס בבטן.
אני כל לילה בוכה במיטה, אני גר לבד.

הלוואי שהיית הומו, אני סובל מ- GID מאז היותי קטן מאוד.

אני אישה בגוף של גבר, ומרגיש כך מגיל 9 ואולי אף פחות.

מאז גיל 9, איני מתנהג בצורה נשית בכלל, כדי שאף אחד לא יחשוד,

החלטתי סוף סןף לספר לאימא שלי, לפני שאמאס בחיי.
ההורים שלי חילונים אבל עם דיעות מיושנות, אני כמעט בטוח שהיא תקבל אותי אבל אני בוכה, מתרגש כל כך לפני.
אני רוצה מייד לאחר שאספר לכולם לעשות ניתוח שינוי מין.

בנוסף הנטייה שלי היא לגברים, מעולם לא הייתי עם גבר כי אני ביישן והייתי בהדחקה.
וגם לא עם כמובן אישה... כי אני לא יכול בגלל מי שאני באמת.

אני בוכה שאני כותב את זה, מבקש לקבל טיפים כיצד לספר לאימא שלי היום.

אני יודע שזה לא הכי קשור לפורום, אבל זה הפורום הפעיל היחידי שהכי קרוב לנושא שלי.

תודה

ninii

New member

חיבוק וירטואלי חזק.
יכולה רק להגיד מתוך הניסיון האישי שלי שעדיף לעשות את זה כמה שיותר מהר ופשוט להיות אחרי זה.
אף פעם אי אפשר לדעת מה תהיה התגובה ולפחות זה ירד מהלב שלך ותוכל (אני כותבת תוכל כי אתה מתייחס לעצמך כגבר ולא חס וחלילה מפחיתה בתחושה שלך) להתחיל להתנה בהתאם לנטיה שלך ולחקור את ההתמודדות עם זה.
אני לסבית
ההורים שלי לא קיבלו את זה יפה, פות אפילו ממה שחששתי ובכל זאת היום אנחנו חיים חיים שלווים ומשולבים.

בהצלחה- אני מצפה מאוד לעידכון!

הפורום הפעיל שיותר קשור הוא פורום טרנסג'נדרים

וחברים.
בכל מקרה, ניתוח לשינוי מין זה משהו יקר מאוד (מאוד!!!) ושאם עושים אותו בארץ צריך לעשות ועדות שלוקחות זמן. זה לא משהו שרוב האנשים יכולים לעשות באופן מיידי.
ממליצה בחום להתייעץ בפורום טרנסג'נדרים וחברים. הוא אולי לא פעיל מאוד, אבל כשצריך כולם מתייצבים שם ומאוד עוזרים.

lily kane

New member
היי

המון בהצלחה אני חושבת שיעזור לך להצטרף לפורם טרנסג'נדרים יעזור לך לגלות שאת ממש לא לבד, את גם מוזמנת לבוא לבקר בפורם שלי עם את רוצה.
את לגמרי לא לבד, אני מקווה שההורים שלך יקבלו את זה טוב, יתכן שעם לא עכשיו אז בהמשך התהליך כן, אני מאמין שהם יראו שאת הרבה יותר רגוע ,אופטימית, שמחה ומאושרת. אני מציעה לך לחפש בyoutube בלוגי וידאו של ftm יש שם מספר דוגמאות מדיהמות מהיציאה ועד כל שלבי השינוי

למעלה