גאווה 2013

גאווה 2013

מצעד הגאווה יתקיים בשבוע הבא ביום שישי (7/6). מתכוונים/ות להגיע? מתכוונים/ות להביא את הילדים?
האם אתם/ן מסבירים/ות לילדים על משמעות המצעד? מה ואיך?

באופן אישי נראה לי שהמצעד עדיין חשוב, גם לנו כחברי הקהילה וגם כמסר פוליטי וחברתי. כמו בכל שנה, גם השנה אני אהיה שם

with my love

New member
בהחלט מגיעות, רק לא יודעות עדיין

לאיזה חלק של המצעד.
לפני שנתיים הילדון היה בן חודשיים וחצי והגענו לכל המצעד-היה סיוט.
בשנה שעברה, היה בן שנה וקצת ואנחנו חזרנו על אותה הטעות - שוב היה סיוט.
השנה החלטנו לא לצעוד ולהגיע או להפנינג בהתחלה בגן מאיר,
או להפנינג בסוף בחוף גורדון - מה דעתכם/ן?
יש איזה שהן פעילויות מעניינות לילדון בן שנתיים+ בגן מאיר?

Sunshine11

New member
גם אנחנו מתלבטות במה כדאי להשתתף

אני מאד אוהבת את הצעידה, אבל הזאטוט בן שנה ואני לא בטוחה שזה יתאים לו (במיוחד שזה בדיוק על שעת השנ"צ).
מה ממליצות המנוסות?
אולי להפנינג בהתחלה, הפסקת צהריים וחזרה לקצת כיף בים?

ninii

New member
אנחנו מגיעות עם פושטקון

(שנה וכמעט וחצי).
שנה שעברה היינו בהפנינג של הפתיחה (לא יודעת... זה מטופש אבל אני אוהבת את הנאומים בהתחלה) והמשכנו ללכת קצת אחרי עד שנעשה חם ומעיק ופשוט התישבנו בבית קפה והמשכנו לצעוד אחרי שנגמר המצעד. הגענו לחוף ומיצינו.

אז נגיע בהתחלה ונזרום איתו אם ימאס לו או לא יתאים, נחתוך הביתה.

אנחנו מגיעות פלוס ילדה

בת עשרה חודשים. נגיע רק להפנינג בהתחלה, אולי אולי נצעד קצת, רק אם מאוד יתחשק לנו. מתכננות לפרוס שמיכה על הדשא ולתת לילדה להסתובב להנאתה. לא יודעת על פעילויות מתוככנות לילדים, אבל ביחד איתנו יהיו עוד כמה וכמה זוגות עם ילדים על הדשא, אז מזמינה את כל מי שרוצה להצטרף.

בשנה שעברה עשינו את אותו הדבר בערך, רק שהילדה הייתה בבטן. בחודש שביעי לא באמת יכולתי לצעוד בחום, אז נפתרה הדילמה.

אני עדיין חושבת שמצעד הגאווה הוא חשוב, אבל הייתי שמחה לראות אותו קצת אחר. אולי עם תכנים שיותר מדברים אלי. אבל אני מניחה שהמצעד הזה הוא יותר מסיבה, אם רוצים אמירה צריך לנסוע לירושלים.

with my love

New member
קחו בחשבון

שפשוט בלתי אפשרי לצעוד עם עגלה.
בשנה שעברה לא יכולנו לזוז עם העגלה וממש הגענו כל פעם למבוי סתום
והמון של אנשים שלא נתנו לנו לעבור

האמת שזה נכון

ומכיוון שאנחנו מתכננות להביא איתנו גם איזו מחצלת לבלות עליה איזה זמן, והחנייה תהיה רחוקה, אולי נחשוב על זה שוב.

ואם באים לירושלים-

אפשר להיפגש שם :)

בפייסבוק אנחנו חברות כבר ונשמח להיפגש על כל טפינו הרב עד מאוד.

לתל אביב לא נוכל להגיע השנה אבל בירושלים מתכוונות לצעוד

שמנתולה

New member
לראשונה מזה הרבה שנים לא אגיע

אני עם הילדים ואין שום סיכוי שאסחוב אותם באמצע הצהרים להתבשל ולהזיע בתל אביב.
עם כל הכבוד לחשיבות המסר והפגנת הקהילתיות, עד פה.
חושבת שהמצעד חשוב מאד, אבל למרבה הצער הוא מייצג את מדינת תל אביב הצעירה והפוחזת, לא אותי. (וזה בסדר, הרבה גוונים בקשת וכו'...)

שמנתולה

New member
קודם כל השעה...

אחת בצהרים זאת לא שעה מוצלחת, במיוחד לא בקיץ התל הבילי...
לסיים בחוף הים במסיבה רועשת זה גם לא לסבלנות שלי (כל שנה אני צועדת עד הפניה מבן יהודה לים ותו לאו)
היה נחמד כשהמצעד הסתיים בספורטק, מקום מוצל...
בקיצור, להתחיל את המצעד בארבע ולסיים באיזה פארק זה יותר נוח כשיש ילדים.
אם יהיה ככה נוכל להתארגן קבוצה גדולה של הורים וילדים, לצעוד ביחד.
(פעם נורא רציתי לבוא עם טרקטור ועגלה גדולה ולנסוע עם הקטנים כמו בחגיגות שבועות במושבים כשמציגים לקהילה את יבול התינוקות השנתי :))

אני מאוד מסכימה אתך

חם, מגעיל ולי לא בא להסתובב בים עם עוד אלף איש (בעצם אולי זה ככה תמיד). גם אני חיבבתי מאוד את הספורטק.

אבל עדיין נראה לי שבנסיבות אחרות הייתי צועדת, חשוב לי שיראו שבמצעד התל אביבי יש גם כמוני. השנה זה קצת יותר מדי, אז רק אשב בצל בהפנינג :).

with my love

New member
הבנתי שהשנה

יהיה מתחם מוצל במיוחד למשפחות עם ילדים,
מאמינה שגם יהיה מה שיעסיק אותם שם...
על כן אנחנו מגיעות רק להפנינג בחוף.

למעלה