הקיץ הגיע! לפחות לפי השעון

הקיץ הגיע! לפחות לפי השעון

בניגוד לשעון החורף, שעון הקיץ מתחיל בול בזמן - איך שנהיה קצת יותר חם ומרגישים את הקיץ מתקרב.

איך עברה העברת השעון שעה קדימה?
האם הילדים ושעות השינה שלהם ושלנו יהיו מושפעות?
ומה תעשו מעכשיו בשעה המוארת הזו שהתפנתה בסוף היום?

ראיתי המון סטטוסים

שדיברו על זה שאלמלא היו מודיעים לנו - הייתה יכולה להיעלם שעה ואף אחד לא היה מרגיש, כי כל המכשירים של היום מכוונים את עצמם לבד. הסלולרי שלי הוא ישן למדי ועל כן הוא לפחות שאל אותי האם אני רוצה לעדכן - זה היה בשלוש בלילה כשקמתי אל הילדה וחיש מהר הפך לארבע.

אני מקווה שלפחות זה יסדר את השעות בצורה יותר הגיונית, כי בימים האחרונים היא התחילה להתעורר בארבע וחצי עירנית לחלוטין. חמש וחצי זה כבר יותר סביר.

לשעה בסוף היום עוד אין לי תכניות.

ninii

New member
דווקא אצלנו...

בלאגן שלם אבל לא בטוחה אם זה בגלל השעון או בגלל שהוא חולה...
בקיצור סיוט.
השעה המואר שהתווספה מוסיפה עוד שעת עירות של הילד מה שאומר שעוד זמן כיפי איתו אז אני מניחה שפשוט נהנה ממנו יותר

אנחנו בסוג של ג'ט לג כללי בגלל החופש

כך שהמעבר לשעון קיץ לא זכה לכבוד הראוי לו

יצא שבשבוע האחרון הילדים גם ככה הולכים לישון מאוד מאוחר (10) מאז שהתחילה החופשה מהגן, וברוב הימים מפצים על זה בבוקר.
התינוקת שלנו מצמיחה בימים אלה את זוג השיניים השלישי שלה, אז לפעמים היא ערה שעתיים בלילה ואז ישנה גם היא עד עשר.

אייייי, אני מתה על חופש

Sunshine11

New member
עונה

העברת השעון עברה בלי מאורעות מיוחדים, למעט מספר שעונים בבית שעדיין מחכים להתייחסות

הנסיך הקטן התחיל לקום בחמש מספר ימים לפני הזזת השעון , בינתיים קם בשש, אני מקווה שזה ימשיך ככה. חמש ממש לא מתאים לי...

בינתיים איחרנו גם את שעת השינה, כך שיוצא לנו לבלות יותר בשעות מוארות וזה נהדר

למעלה