שאלתם עצמכם לאן נעלמתי?

אורזיגל

New member
לא יאומן כי יסופר, מדינת חלם

מיותר לציין כי ה"אירוח" שלך עלה למדינה הרבה יותר ממאה ש"ח. איזה כבוד! נסיעה בצ'קלקה, שווה יותר מקדילאק.

varui

New member
מאה ש"ח

אני לא מבין אותך למה את כותבת בכלל בפורום על כזה דבר אני הייתי במקומך מיתבייש לפרסם כזה דבר בכלל להכנס לכלא בגלל 100 ש"ח אם חסר לך אותם אני יכול לתת לך אותם אבל אני באמת לא מבין למה את היית צריכה לא לשלם אותם כמו את אמרת שאת עברת השפלות מאוד גדולות בעת מעצר ויש לך עכשיו רישום פלילי בגלל מאה ש"ח אונם אם מישהו יראה את רישום פלילי שלך הוא יצחק ואני מאחל לך בהצלחה הרבה בקשר למחיקת רישום פלילי אני לא חושב לנשיא בית מישפט הוא יעשה את את היית יכולה לסגור הכל במאה שח

varui

New member
עיקרונות

נכון אולי הייתי מיתקפל ומשלם את חוב של 100 ש"ח אבל אני לא הייתי מוכן לעבור את השפלות בשביל 100 ש"ח אם היא מוכנה עוד הפעם להכנס לכלא בגלל חובה שלה היא מוזמנת פשוט לא לשלם

varui

New member
מה קשר

שאין לי סימני פיסוק. אלא העיקר שאני יודע שאני צודק

Nofale

New member
את חושבת שיצאת חכמה

ודפקת את המשטרה או לא יודע מה אבל סתם יצאת טיפשה בגלל סיבות כאלה מאחרות וכל מי שמעודד אותך פה עוד יותר טיפש סבבה אין מה לעשות מדינה חרא ומשטרה עוד יותר חרא תשלמי את ה100 שקל ואל תתחכמי אולי תביני את זה עוד כמה זמן

גנגי

New member
אחחחחח.. סיפור משובח!

נהניתי מכל שנייה. כמעט כמוך. וכל הכבוד כבר אמרתי? אז אם לא, הנה אני אומרת. לא רק על העקרונות, גם על הסיפור הנהדר.

Woking

New member
ואוו!

האם שקלת לערער? אני יודע שכבר "שילמת את חובך לחברה", וגם העניין יכול להיות יקר, אבל ראשית, בהחלט יכול להיות שאירגוני זכויות יגלו עניין ותקבלי יצוג בחינם. שנית, אם כבר עקרונות, אז עד הסוף. לדעתי העניה השופט חרג מסמכותו בצורה גסה. אם עדת התביעה לא זוכרת את המקרה, כיצד הוא יכול לדחות את גרסתך על סמך תשובות שהעדה נתנה לשאלות שלפי התאור שלך נשמעות כשאלות מנחות. יש מגמה בישראל להעדיף את גרסת הרשויות, למרות שבמדינה מתוקנת מערכת המשפט צריכה להגן על האזרח שתמיד יהיה בעמדת נחיתות, ולתת לו להנות מהספק. זכור לי מקרה שביקרתי בביה"מ לתעבורה בתור עד, ובזמן ההמתנה נכחתי בדיון אחר. הנאשמת הואשמה בחצית צומת באור אדום, אולם לבקשתה לראות את הצילום, התביעה אמרה שהוא אינו ברשותה "אבל הם יכולים להשיג אותו אם היא תתעקש". השערוריה היתה שהשופט, במקום לזרוק את התביעה החוצה, לחץ על הנאשמת ביחד עם התובע להודות באשמה, וכך היא עשתה.

RoieL

New member
את בעיתון../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

סיפור מדהים

נוריס

New member
כל הכבוד לך!לדעתי את השופט צריך היה

להכניס למעצר ולא אותך! נימאס מהשופטים השפוטים של העיריות בבתי המשפט לענינים מקומיים! מצדיע לך אשה אמיצה!

witchi K

New member
פשששש יצאת 10!

קראתי את הסיפור שלך ואני חייבת להגיד לך שיצאת ענקית מכל זה!!!!!!!!!! באמת כל הכבוד לך, אני מניחה שבכל זאת חווית חוויה לא קלה או חיובית במיוחד אבל וואלה, אין מחיר לכבוד עצמי! הזכרת לי קצת משם מה את הסגנון כתיבה של שרה אנג'ל בספר מלאך או שטן,גם כן אישה שלא דופקת חשבון לאיש. מקווה שהרישום הפלילי בגין מאסר ימחק לך!!

motcomm

New member
מדינת האבסורד

כמה שהסיפור שלך משקף את המדינה הזו,מדינת האבסורד עוצרים בן אדם בגלל 100 שקלים!!! עם רוצחים עושים עיסקאות טיעון המדינה משפחות פשע שרצחו אנשים שצריכים לקבל עשרות שנים בכלא מקבלים שנים בודדות. איזו מדינה!! מכל עבר מוכת שחיתות, עד היכן המדחנה הזו תגיע? הסיפור שלך רק מראה מי מנהל את המדינה הזו, איזה משטרה יש ואיזה מערכת משפט יש בראשה ממש בושה למדינה אני ממש מבייש במדינה שבה אני חיי, לעבור כזה מסע השפלה בגלל מאה שקלים ולא משנה כעט מי צודק בושה וכלימה.

אללה הוא אכבר

"לא יכול לצאת למשימה כי הוא "מבצע זקיפות עצירה" - קראו לו לרח' וייצמן בגלל מעשה מגונה בילדה בת שמונה ... יצאה שיירה לבית חולים קפלן. שם הם החנו את הניידת בחנייה של נכים ... בקשה לנשיא המדינה ... את חובי לחברה שילמתי". רמת הטמטום, השחיתות, הפשיזם והריקבון, המשתקפת מכל מלה ומלה, בסיפור המדהים והמחריד הזה, היא - ללא ספק - בגדר שיא חדש. האם לשם-כך הקמנו כאן מדינה?!?

למעלה