בקשת סיוע

בקשת סיוע

מכיוון שאני לא מכיר את הפורום וההתנהלות בו, והופניתי אליו כיוון שלא מצאתי דרך אחרת, אציג את עצמי. אני מורה-דרך, ומנצל את עובדת היותי גימלאי כדי לבצע כל מיני פרוייקטים לטובת כלל מורי-הדרך שממשים את העבודות בהדרכת טיולים, ומכאן שבעצם כל הציבור נהנה מזה. לא משנה מה אני משקיע בעבודות, בסופן הן נמסרות למורי הדרך ללא תמורה או בהשתתפות בכיסוי עלויות, ואני שמח לעזור. לדוגמא מספר פרוייקטים: "רכבת העמק" אותה חקרתי בהיבט של תחנות וסיפורים ומצאתי תחנות שלא היה ידוע עליהן בעבר ואני מכיר היום כל מטר מ-93 הק"מ של המסילה מחיפה לצמח. "עמק הבכא" סיפור הקרב המיוחד הזה מתחקיר של המ"פ אמי פלנט והמסייע אביגדור קהלני "מצודת כח" מדוע על האנדרטה 29 שמות? תחקיר הקרבות כולל שמות ההרוגים תמונותיהם וסיפור הרעות וההקרבה המדהימה "נחלאות" בניית מערך טיול בנחלאות בירושלים ועוד עבודות ולבקשה. כבר מזמן אמרתי שההיסטוריה של ישראל לא כוללת רק את משה רבנו ויהודה המכבי ודומיהם, אלא גם את העת החדשה על השתלשלויותיה ואותם גם חשוב להנחיל לציבור. למשל, המושבה הגרמנית בחיפה, עוברים אותה די מהר ברוב הטיולים רק למלא "חור" של חצי שעה, אבל למעשה חוץ מהרקע הכללי ההיסטורי של הטמפלרים והמושבה, בעצם על רוב המוחלט של הבתים לא יודעים כמעט דבר, ואפשר להפוך את הטיול לחווייתי יותר גם אם פוסעים רק בשדרות בן גוריון ולא מתפרסים על פני כל המושבה. לשם כך צריך גם להכיר את המשפחות הקשורות לבתים הללו וגם פרטים פיקנטים אחרים. ומכאן, צילמתי את כל הבתים בשדרות בן גוריון ואת כל הכתובות החרוטות מעל חלק פתחי הבתים, רק שהבעיה היא שהכתובות הן בגרמנית גותית שצריך לדעת לתרגם. תרגום הכתובות יכול להוסיף המון ולרתק את המטיילים. השאלה שלי: האם אני יכול להעלות לכאן את צילום הכתובות ולקבל סיוע בתרגום? כי אז זה יסייע לי המון לסיום מערך ההדרכה, ותקבלו את תודתי ותודת מורי הדרך.

Eldad S

New member
מאיר, ברוך הבא ../images/Emo140.gif

אני חושב שאתה בהחלט יכול להעלות לכאן את התצלומים (בשרשור אחד, כדי לא שלא יידחקו הודעות של הגולשים האחרים לעמוד השני של הפורום). מעבר לכך, אני חושב שתוכל אולי, בו-זמנית, לנסות לפרסם הודעה דומה גם בפורום בלשנות (943), כי אולי חלק מן הגולשים הקבועים והמבקרים שם אינם מבקרים כאן. נוכחתי כבר שגם הכותבים בפורום בלשנות הם בעלי ידע נרחב בתרגום ובשפות.

תודה על הברכות. והנה צילום מס'-12-6

ובכוונה לא מוקטן כדי שניתן יהיה לראות היטב את הכתוב

friend9

New member
זה משמואל א', ז' 12

...ויקרא את שמה אבן העזר, ויאמר: עד הנה עזרנו ה'.

berlinale

New member
טוב לאלה המקיימים את הדיברות

ועושים את הצודק (= הטוב בעיני האל)

למעלה