לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1962419,624 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'מישהי שנמצאת ביחסי עבודה עם בעלי '
מישהי שנמצאת ביחסי עבודה עם בעלי
20/08/2015 | 14:12
13
1945
היי,
אשמח לעזרתכם
אני ובן זוגי נשואים טריים, אני בהריון
בן זוגי מדבר כל היום עם משקיעים, מתווכים וכו' במסגרת העבודה שלו
בחודשים האחרונים הוא נמצא בקשר עם מתווכת שרוצה לסייע לו 
כשהוא מדבר איתה הוא כמובן מדבר מהאוטו, מהדיבורית, ואני שומעת
לפני כמה ימים באחת השיחות הם דיברו על אחת העסקאות ובסיום השיחה הוא אמר לה לילה טוב והיא זרקה לו "לילה טוב מותק" (נשמע כאילו היא רגילה לדבר ככה).
חשוב לי לציין ששמעתי גם הרבה שיחות שלו עם גברים שאומרים "מותק, נשמה" בשיחה.
שאלתי אותו אם זה לא מפריע לבעלה שהיא מדברת ככה, הוא אמר שגם הרבה גברים אומרים לו את זה ושאל אותי אם לדעתי יש לזה קונוטציות שליליות ?
לא עניתי
ואז הוא אמר לי שהוא לא מתכוון לתקן אותה ולהגיד לה לא לקרוא לו מותק
אמרתי לו שלא ביקשתי את זה ואני גם יודעת שזה לא בא ממנו ושהוא לא מדבר ככה
(זה פשוט נשמע לי קצת מוזר ודוחה שאישה קוראת לגבר אחר "מותק")
יומיים לאחר מכן נקבעה פגישה בין בעלי לבין משקיע שהיא תיווכה ביניהם והיא הצטרפה לפגישה
היא התקשרה אליו בבוקר ואמרה לו שהיא מחוץ למשרד שלו, מחכה
כשניתקה את השיחה שאלתי אותו אם היא מתלווה אליו לכל הפגישות ואז הוא אמר בצחוק : " היא כבר קראה לי מותק, אנחנו זוג" 
אני ישר נהייתי כחולה, הרגשתי שאני עומדת להתעלף ואז הוא ישר אמר "סתם סתם, היא פשוט הביאה את המשקיע אז היא מצטרפת".

התחלתי לבכות בכי היסטרי (אני גם בהריון אז הכל מוקצן אצלי)
הוא ניסה להרגיע אותי ואמר לי שהכל שטויות, שהיא בכלל מבוגרת, שאני לא צריכה להיות חסרת ביטחון, שהוא אוהב אותי ושהוא סתם צחק

לא נרגעתי
אמרתי לו שאני סומכת עליו ויודעת שהוא צחק אבל עדיין המילים האלה לא נעימות וזה גורם לי חוסר נוחות 

מצד אחד אני רוצה שידע שאני בוטחת בו וסומכת עליו
מצד שני אני פוחדת שהתגובה הזו שלי יכולה לעשות לי עוול ולהראות לו כמה אני פוחדת שהוא יעשה משהו מאחורי הגב שלי כמו "נבואה שמגשימה את עצמה"

מה אני עושה ? אני אובדת עצות
כבר הראתי לו את חוסר הביטחון העצום שיש לי
ברגע האמת אני לא מצליחה לחשוב בהיגיון והרגש משפיע עלי, הכל מתפרץ לי
אני יודעת שזו שטות, פליטת פה שאין לה שום משמעות אך עדיין זה גרם לי חוסר נעימות מטורפת ואני לא יודעת איך לתקן את זה ואיך לגרום לו להבין שאין לי חשש ממנו 
האם זה בסדר בכלל לדבר עם בן הזוג שלך על הדברים האלה? האם לפתוח את זה מולו (להגיד לו שאני סומכת עליו וכו') לא עושה את ההיפך?
תעזרו לי....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לעולם אין לדעת אבל...'
לעולם אין לדעת אבל...
21/08/2015 | 00:49
615
גברים אומרים מותק הרבה אני לא חושב שזה בהכרח חריג סביר להניח שיש להם יחסי עבודה טובים ומטבע הדברים הוא מרגיש בנוח. לדבר על זה עם הבעל? זכותך
גברים אוהבים לפלרטט קלות זה טבעם וזכותם של הנשים להעיר להם
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לעולם אין לדעת אבל...'
לעולם אין לדעת אבל...
21/08/2015 | 00:50
220
גברים אומרים מותק הרבה אני לא חושב שזה בהכרח חריג סביר להניח שיש להם יחסי עבודה טובים ומטבע הדברים הוא מרגיש בנוח. לדבר על זה עם הבעל? זכותך
גברים אוהבים לפלרטט קלות זה טבעם וזכותם של הנשים להעיר להם
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'הכל בסדר :)'
הכל בסדר :)
<< ההודעה הנוכחית
23/08/2015 | 21:04
508
לכולנו יש קטעים של חוסר ביטחון, ודברים שמקפיצים לנו את הפיוזים - זה דבר מאד טבעי ואני באמת לא חושבת שבעקבות זאת הוא יעשה משהו
ובטח שלדבר עם בן הזוג! את צריכה להרגיש בנוח לדבר איתו על הכל
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זו בעיה מוכרת, שאנשיםכי חילוניים מרשים לעצמם לשחק עם הגבולות'
זו בעיה מוכרת, שאנשיםכי חילוניים מרשים לעצמם לשחק עם הגבולות
24/08/2015 | 14:10
509
כאן היא משחקת יפה עם גבולות הטעם הטוב, ובעלך צוחק מהפחד שלך, כי הוא לא מרגיש את הסכנה של משחקי הגבולות האלה. 

אבל כיוון שזה משחק מקובל בחברה החילונית, ולא נחשב לחריגה ביחסי אנוש - אז בלי שום קשר לעניין הזה, עלייך לפתח עור קצת יותר מוגן ובכלל לטפל היום (אתמול) בחוסר הביטחון העצמי שלך, כי הוא כשלעצמו מתכון לבעיות בזוגיות ובנישואין. 
וזה מתבטא לא רק כשקולגה קוראת לבעלך מותק או שמה לו חיבוק "חברתי" (לצערי הרב). 

זה עלול לגרום להרגשה לא נוחה לבעל, שאשתו תלויה בו כל כך חזק מבחינה רגשית, וזה גם עלול לגרום לבעיה גדולה לאשה, שהיא ממשיכה להתנהג כמו ילדה קטנה שאין לה ויסות רגשי תואם לגיל. 
ובכלל חוסר ביטחון עצמי מביא לעוד צרות צרורות בחיים, ולא רק בתחום הזוגיות. גם בתחום המקצועי, הקריירה, חיי החברה, קשרים עם בני המשפחה וכד'. לא אומרת שבהכרח זה יקרה לך, אבל זה עלול להביא לצרות כאלו. 

לכן לטפל בזה אתמול, ולכל המאוחר היום, בטיפול נפשי טוב. בהצלחה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'וואי וואי'
וואי וואי
24/08/2015 | 14:13
1
473
זה כל כךךךךךךךךךךךךךךך רחוק מפלרטוט וממשהו מדאיג שאני לא יודעת אם אני חיה ממש ביקום מקביל לשלך או שההריון וההורמונים משגעים אותך.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'קודם כל תהיי כנה עם עצמך'
קודם כל תהיי כנה עם עצמך
24/08/2015 | 15:11
1
447
את לא בוטחת בו וסומכת עליו. אולי בראש כאן אבל בלב לא. אם היית בוטחת בו וסומכת עליו ויודעת שהוא צחק, לא היית היסטרית.
זה מצחיק שאת כותבת שאת רוצה לגרום לו להבין "שאין לך חשש ממנו" אבל יש לך. יש לך ועובדה שלא היית כותבת את ההודעה אם לא היה לך. 
זה בסדר גם להגיד את זה. את האמת - להגיד "אני ככ אוהבת אותך שאני פוחדת שמישהי תיקח אותך ממני". זו האמת וזה כנות.
אם את יכולה פשוט לשכוח מזה ולהעביר את זה- גם הוא יישכח ואת לא צריכה לחשוב על שום אי נעימות ממנו. זה עובר תוך יומיים. 

אם לא- וזה גם בסדר. פשוט תפתחי שיחה. תגידי לו "תשמע, אני בהריון, אני כולי ים הורמונים גדול (אני בהריון בכיתי על דברים הרבה יותר שוליים כמו הפעם הזאת שהוא לקח לי את השלט של הטלויזיה והאשמתי אותו שאין לי מקום בחיים שלו) התגובות שלי מוקצנות ואולי גם ההריון עושה אותי חסרת ביטחון. תעזור לי ותהייה סבלני כלפי ותעטוף אותי ביותר אהבה כי אני זקוקה לזה כרגע כי אני מרגישה שבירה יותר".  זה הכל

ובעולם המציאות אם את צריכה שמישהו יאמר לך- הוא ממש לא מפלרטט. כתבו לך כאן. זה בכלל לא פלרטוט שמישהי שזה סגנון הדיבור שלה קראה לו מותק. 

נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
25/08/2015 | 12:34
27
לצפיה ב-'עצה שלי אליך '
עצה שלי אליך
24/08/2015 | 15:14
1
374
הסירי דאגה מליבך .
אנחנו הנשים ,תמיד מחפשות ומסיקות מסקנות שליליות .
את צריכה להיות שלמה עם העבודה שלו , היום זה האישה הזו ,מחר אחרת.
מה תגיד אשתו של הספר שכל היום הוא עם נשים .
כשמגיעה  לך מחשבה של קנאה , תשני נושא ותחשבי מהר על משהו אחר שעושה לך טוב .
בשניות תעבירי נושא לעצמך .
את רק בתחילת דרכך , מדוע את צריכה לחשוב על זה ולהסיק מסקנות ולהכביד על עצמך ?

תקשיבי למנוסים ממך , תמשיכי בחייך , תתפחי ותהני לך מהעתיד 
הקרב ובא .
תהיי נינוחה מגיע לך .

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'במצבך ההריוני ההורמונים עובדים'
במצבך ההריוני ההורמונים עובדים
24/08/2015 | 18:09
210
אצלך שעות נוספות, אני בהחלט מבינה אותך אני גם קנאית אש,
תמיד טוב לעמוד על המשמר למרות שלא תמיד זה עוזר.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בלת"ק. מודה באשמה. אני קוראת נשמה לכולם. '
בלת"ק. מודה באשמה. אני קוראת נשמה לכולם.
25/08/2015 | 15:11
214
כולל אנשים זרים ברחוב.
כן, גם למי שסתם פתח לי את הדלת.
או עצר לי במעבר חציה.

זה אולי  נשמע קצת פרחי.
בטוח לא חינכו אותי לזה בבית.
אבל זה נדבק והתרגלתי ואין מאחורי זה שום דבר.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בעל "מעלף" יש לך,'
בעל "מעלף" יש לך,
27/08/2015 | 06:55
1
244
חרגת מפרופורציה, כן. אבל אם בעלך היה כזה נאמן ומסור אלייך מבחינה רגשית, לא היית מגיעה למצב שבו גפרור מצית בה הכל.
עובדה, במקום לענות לך כמו שצריך לפחדייך, הוא מרגיש נורא חזק וגם ירשה לעצמו להיות איתך ציני ולומר לך את מה שאמר.
גבר-גבר, כזה שאיכפת לו באמת מאישתו ובעל ביטחון - לא מפורר את אישתו שאוהבת אותו עד למצב כזה בו את אכולת חששות.
אני חושבת שתוחלת היחסים, במידה והוא ממשיך כך, תתקצר עד למצב שתעזבי אותו.

אם הוא היה בחור רציני, היא לא היתה מרשה לעצמה לקרוא לו וואטאבר היא קוראת לו.
גם אם השפה הפרחית הזאת מושרשת ונדבקת חזק. בדיוק כמו שלא תעני למנכ"ל שלך ב"נשמה".
הקנאה שלך היא לא כי את נולדת יצור ירוק מקינאה אלא כי נדבקת לגבר לא נאמן ו/או פלרטטן. אהבה לגבר כזה מגמדת את הביטחון העצמי לאפס.
בשלב מסויים, אם התכונה הזו לא באמת שייכת לנו, אנחנו עוזבים.
היריון/ילדים/משפחה, זה לא משנה. בשלב כלשהו יימאס לך להיות מתוארת כקנאית, רכושנית או קטנונית. יתחילו להסתכל באבסורד על ההתנהלות שלך.
בינתיים, תתעלמי. שחררי את זה ממך. אל תתני לו לשגע אותך.
תמשיכי את החיים שלך. כשתגיעי לקו שהוא הסוף יכולת קיבולת שלך, את כבר תדעי.
פשוט לא תהי שם.
תרגעי ואל תייחסי שום דבר לאף אחד. ברגע שמישהו יחצה גבול מעשית, תעמדי על שלך. בינתיים זה נונסנס.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'הבעל דווקא בסדר גמור'
הבעל דווקא בסדר גמור
11/09/2015 | 02:41
79
עוד מעט יהיה גמור יותר מבסדר -
אם הדברים ימשכו בקצב הזה...
מישהי כאן צריכה להתבגר לגדול ולהבין מה זה בכלל העולם הזה שהיא חיה בו (רמז - לא טלנובלה...לא אגדה).

נשואים טריים >>

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ