הטוב, הרע והלא נורא לשבוע שעבר :)

אני יתחיל

הטוב, לבן הבכור היה יום הולדת , וחגגנו לו בבית עם חברים מהגן וילדים של חברים , בערך 50 ילדים ....היה כיף גדול לילד ומעייף לי ולבעלי

בנוסף , היה לי נופש מהעבודה לים המלח , עם הילדים , היה חוויתי , מלון דיוויד , האוכל היה מצויין , החדרים גדולים , יש ספא ששמעתי עליו דברים טובים , הרע ........ אז ככה , הזמנו את החדרים לפני כמה חודשיים , את המיטות לילדים קיבלנו ב8 בערב וזה רק אחרי שכבר התקשרתי וירדתי לקבלה מספר פעמים עד שצעקתי שהילדים כבר רוצים לישון ( וקיבלתי תשובה חצופה שלא אקבל פיצוי , כאילו שבכלל ביקשתי ).
המשכנו במזג אויר לא משהו , אז ירדנו לים המלח והילדים טבלו את הרגליים במים קפואים , נקווה שלא יפתיעו באיזה שפעת מפנקת בהמשך .
בגדול היה אחלה , בקטן ....אני צריכה נופש נוסף

The Blue Fairy

New member
מזל טוב לבן! :) 50 ילדים? אלוהים אדירים...יפה שהחזקתם :)

ומה עשיתם בים המלח?
אנחנו נוסעים לשם לנופש בקרוב, של 4 ימים..ואני מתביישת להגיד שבפעם היחידה שהייתי באיזור זה היה במסגרת טיול שנתי בבית הספר, ואני לא זוכרת הרבה מעבר לעין גדי

בעיקר היינו במשחקיה של המלון , אין בריכה מחוממת לילדים

אלא מינרלית שאסורה לילדים ,מזג האויר לא מתאים בשביל להיכנס לבריכה בחוץ , היה קר מידיי .
ירדנו לים , זרקנו אבנים , ואספנו אבנים לקחת לגן ...... וזהו .
ים המלח זה לא מקום לילדים לדעתי , אין אטרקציות וגם אין איפה להסתובב שם , זה יותר תיירותי.
&nbsp
אם אתם רק זוג , אז בעיקר מה שעושים זה ספא ומסג'ים , או טיולים בסביבה , אם את עם ילד , תביאי משחקים להעביר את הזמן .

למעלה