חמותי ואני

חמותי ואני

הבחור אמר לקרוא להודעה ״שפוך חמתך על חמותך״, אבל זה נראה לי קצת קיצוני

איך היחסים שלכם עם ההורים של בן או בת הזוג? אם הם טעונים שיפור, למה? חשוב לכם להיות איתם ביחסים טובים? אתם בקשר עם החמים גם בלי בן או בת הזוג (נגיד, נפגשים לבד או מדברים בטלפון סתם ככה)? איך בעצם נראים היחסים האידיאלים מבחינתכם, מבחינת תדירות מפגשים וטלפונים וכו׳?
האם הם קיבלו אתכם מהתחלה אל המשפחה, או שהיה תהליך, או שעד היום אתם מרגישים אאוטסיידרים אצל המשפחה שלו/שלה?
ומה עם היחסים של בן או בת הזוג עם ההורים שלכם?

meedas

New member
יחסים טובים אבל לא חמים

שנינו באים ממשפחות פולניות "קרות" - אין משפחתיות דביקה ולא מצופה ממני לחלוק מתכונים עם החותנת

בהתחשב בזה שבואי חתם את הגולל על הסיכוי לנכדים מהבן הספציפי, הייתי אומרת שקיבל אותי יפה באופן מפתיע

אין מפגשים שלא בנוכחות בן הזוג ושיחות טלפון זה רק אם עניתי במקרה כשהיא התקשרה לחפש אותו... לא מתוך עוינות, סתם כי זה לא האופי לא שלי ולא שלה/ם
&nbsp
בכיוון השני בערך אותו הדבר. אנחנו מגיעים למשפחה שלי יותר כי הם גרים יותר קרוב אבל היחסים בינו בין אמא שלי ידידותיים וזהו (וזה מספיק לחלוטין)
&nbsp
אגב, עם הגיסים והגיסות בשני צדדים היחסים יותר חמים ופעילים. כולל קבוצות וואטסאפ וביקורים הדדיים

אם מותר לשאול

למה חתם את הגולל על הסיכוי לנכדים? מתוך החלטה? תרגישי חופשיה להתעלם אם לא בא לך לענות. זה פשוט נושא שאני מתחבטת בו.

meedas

New member
אני אלהורית

ובן זוגי קיבל את הדין והפך לאלהורי בעצמו
עם החברה הקודמת שלו הוא היה על המסלול לחתונה + 3 ילדים וכל הסיפור השבלוני המוכר. איתי אין חתונה (אני גם אנטי רבנות ואנטי בזבוז כסף על האכלת הדודות ברבע עוף) ואין ילדים... אני חושבת שאמא שלו מתגעגעת לאקסית הרבה יותר ממנו

אז אצלנו

היחסים שלי עם אמא שלו סבבה - היא סופר נחמדה אליי והכל אבל אנחנו לא קרובות. אני חושבת שזה בעיקר בגלל שקשה לי להתקרב לאנשים באופן כללי, ולא משהו ספציפי איתה. אין לנו ממש יחסים מעבר לקשר שלי עם הבחור. היא כן כותבת לי מיילים לפעמים (אנחנו הרי לא גרים בארץ) ואני תמיד עונה ומנסה לפתח שיחה אבל אז היא לא עונה חזרה, משום מה. אולי זו בעיה של השכלה טכנולוגית, לא יודעת.
&nbsp
אמא שלי מתה על הבחור ממש. היא כל הזמן מבקשת ממנו עזרה עם דברים רנדומלים והוא תמיד שמח לעזור, אז היא מרוצה
ואוהבת להגיד לי שהוא ״בחור זהב״

גם אבא שלי מחבב אותו אבל הם פחות מכירים. שנינו ביחסים מאוד טובים עם אחותי ובן זוגה והילדים ונפגשים איתם הרבה כשאנחנו בארץ.

Fufu The Girl

New member
אצלנו...

היחסים חמים, אבל לא לוהטים.
אנחנו גרים מול ההורים שלו ובכל זאת לפעמים יוצא שאני לא רואה אותם / מדברת איתם שבועיים (ואז זה כבר מפריע לי!), אלא אם כן אני עונה לו לטלפון ואז היא שואלת לאן נעלמתי ולמה אני לא באה לבקר.
אני משתדלת אחת לכמה זמן ללכת לבקר את ההורים שלו וגם בשביל לראות את האחיינים החמודים שלו (כשאני יודעת שהם שם), ולפעמים יוצא לי שאני הולכת לשם לבד בלי הבעל ואין לי עם זה בעיה.
הקטע המצחיק שאם אני הולכת לבד / עם הבן זוג ואז אנחנו רוצים ללכת לבית שלנו, היא תמיד מבקשת שנישאר וקונה את ההישארות בתמורה לא. ערב...

הם קיבלו אותי מהתחלה, תמיד הם נעימים אליי וקיבלו אותי בזרועות פתוחות למשפחה, כנ"ל האחיות והאח.

אין לי משהו רע להגיד עליהם, מלבד שלפעמים האדישות שלהם מוציאה אותי מדעתי, אבל ככה זה כל המשפחה...
הם אחלה אנשים ואני באמת אוהבת אותם.

היחסים של בעלי עם ההורים שלי הם חמים, פעם בשבוע אנחנו הולכים לשם (לרוב א. ערב ביום שישי), הם ממש אוהבים אותו.
הוא בניגוד אליי לא ילך להורים שלי לבד כי גם הם גרים בעיר אחרת וגם הוא טיפוס כזה שעדיין קצת מתבייש... אבל זה באמת בסדר.

לסיכום,
טוב שזה ככה ולא יותר גרוע.
אני קוראת על סיפורי חמות ואני בשוק שדברים כאלה קורים...

יחסים מעולים!

הרבה יותר מאשר עם ההורים שלי.
ההורים של בעלי יותר קלילים וזורמים. עם אמא שלו אני בכלל חברה ובמיוחד מאז שעברנו לגור בעיר הולדתו של בעלי- הקשר רק מתעצם. שתינו מאוד שונות ואפילו הפוכות אחת מן השניה אבל מכבדות אחת את השנייה,מדברות בצורה פתוחה.
&nbsp
היא לגמרי רואה בי בת

&nbsp
בעלי ביחסים סבירים עם ההורים שלי, יש לו הרבה אנטי בגלל דברים שקרו בעבר וסיפרתי לו עליהם. הוא בסדר איתם ויעזור להם מכל הלב בשעת צורך, אבל תפסתי אותו הרבה פעמים מקטר עליהם בפניי בצורה לא נעימה. הבהרתי שזה לא נעים לי ושזה שונה וזה לא חזר על עצמו.

Ruby Gem

New member
סה"כ היחסים טובים

היחסים שלי עם ההורים ואחותו דיי טובים, אנחנו נפגשים כמעט כל שבוע ביום שישי בערב. כן חשוב לי להיות איתם בקשר טוב, כי זאת המשפחה שלו ו"התחתנתי" גם איתם. אין קשר איתם ללא תיווך הבעל, כלומר כמה פעמים כן ישבתי איתם לב בסלון או אכלנו לבד ביחד כשבעלי דיבר עם אחותו בקומה השנייה, אבל זה לא שאני אתקשר סתם ככה. הם מקבלים אותי יפה ואני מרגישה מאוד נוח ומאוד רצויה אצלם בבית.

הוא ביחסים מאוד מאוד קרובים עם המשפחה שלי, כולל האחיות שלי- כבר מתחילת הקשר. הרבה פעמים הזמנו את האחיות שלי לבילוי משותף- נגיד ללכת לסרט או לים ביחד, או שבכלל עשינו ביחד טיולים משפחתיים.
הוא גם מאוד אוהב את המשפחה שלי , והרבה פעמים קורה שההורים או האחיות שלי מתקשרים אליו ישירות בשביל כל מיני דברים.
אני חושבת שזה בגלל שוני בין המשפחות שלנו. ההורים שלו מבוגרים וכבדים, קצת חיים בעבר אפילו... ההורים שלי ממש מגניבים וצעירים ברוחם, אפשר לדבר איתם על הכל. בכלל, אנחנו משפחה יותר משפחתית. אצלנו למשל יש הרבה ארוחות משפחתיות, אצלם - כמעט ואין דבר כזה. רק אחרי שנתיים שהיינו ביחד (קצת לפני שעברנו לגור ביחד) ישבתי איתם לראשונה לארוחה. וזה לא כי לא הוזמנתי, אלא כי פשוט לא היה כזה דבר.
גם הקשר שלי עם ההורים והאחיות מאוד קרוב ופתוח בהשוואה לקשר שלו עם ההורים ואחותו- אז יכול להיות שגם זה משפיע.

elham

New member
יחסים טובים בסה"כ

אנחנו לא גרים באותה עיר, נפגשים אחת לשבועיים - שלושה.
אנחנו לא מדברות בטלפון, מדי פעם אני עונה לטלפון כשהיא מתקשרת לבעלי.

דובי1401

New member
אצלי יחסית נורמלי....

העניין הוא שאני לא בן אדם של לחפור בטלפון וכל היום להתעניין לשלומם...וזה משהו שהוא היה רוצה יותר-אני פשוט לא מסוגלת, אני ארגיש צבועה וזה לא אני :(
יש לי אחלה קשר איתם, הם אוהבים אותי,אני מכבדת אותם תמיד כי זה מאוד חשוב אבל זה ברור שתמיד יש יציאות שירגיזו ולא יהיו במקום, אז בולעים את הצפרדע וממשיכים אלא אם כן זה העליב או היה מוגזם אז כבר אני לא אשב בשקט ואגיד לבעלי.
&nbsp
בנוגע לקשר שלו עם המשפחה שלי- אוהבים אותו המוןןןן חולים עליו, קשר מאוד חזק תודה לאל!
אנחנו גרים אצל ההורים כרגע אז גם רואים אותו יום יום וזה שונה מהקשר עם ההורים שלו.
&nbsp
מבחינת קבלה זה מורכב , לאחר שחזרנו אחרי שפגעתי בו נורא......היה קשה לכולם לקבל אותי אבל לאט לאט זה הסתדר והכל בסדר גמור עכשיו.

Frau Shnorkel

New member
אבוי

כולי קנאה בכל המגיבות! במקרה שלי זה באמת שפוך חמתך על חמותך...
היא חושבת שאני יצור מהחלל - גם עצמאית, גם צמחונית וגם לא אוהבת לבשל. היא אוהבת להתלונן עליי לכל מי שרק ישמע ובהתחלה זה הפריע לי יותר, היום זה כבר לא כל כך נוגע בי ואנחנו ביחסים פוליטיקלי קורקט קרירים. זה יותר קשה לאיש, שנמאס לו לשמוע אותה מקטרת עליי כל הזמן, ולאחרונה עשינו איתה שיחה שבה הבהרנו שהיא חייבת להפסיק עם העניין הזה, אחרת לא יהיו לנו יחסים בכלל (או יחסים עם הילדים לכשיהיו וכו'). מאז נפגשנו איתה לארוחת ערב, והיא הסבירה למלצרית ברוב טובה שאני מזמינה סלט כי אני מהגרת
האיש השתיק אותה ושאר הערב היה יחסית בסדר. הזמן יגיד...

דובי1401

New member
אוייששש

מה מפריע לה סגנון החיים שלך? זה לא שאת בן אדם רע שרוצח.... אין כאן עניין של אדם שעושה רע לסביבה
זה פשוט מטריף אותי חמה שמדברת רע על אישתו של בנה...
לא מצליחה להבין את זה גם אם יתהפך העולםםם
ואיזה רגישות הן הופכות להיות מהרגע שהתחתנתם הא.........

למעלה