גמר האח הגדול...

Fufu The Girl

New member
גמר האח הגדול...

אי אפשר להתעלם מהתוכנית הכי מדוברת בארץ...

ראיתם? עקבתם? היה לכם פייבוריט? בעד / נגד הזוכה?

לא ראיתי וגם לא עקבתי...

ממש לא עניין אותי ובמיוחד בתקופה הקשה- בכוונה לא ראיתי כי מאוד חרה לי שהם המשיכו לשדר כאילו כלום...
&nbsp

haych

New member
לא, לא, לא, בעד

אני לא רואה את הדבר המשעמם והצהוב הזה. באופן כללי אני כמעט לא רואה טלויזיה, אבל את התכנית הזאת אני בכלל לא מבינה-מה זה מעניין אנשים לראות אחרים חיים את החיים שלהם, השיחות והריבים שלהם?
בכל מקרה, שמחתי שטל גלבוע זכתה. אני לא מכירה אותה, לא יודעת איך היא נראית ושמעתי שהיא מאוד אגרסיבית וקיצונית-ואני לא אוהבת כאלה. אבל ראיתי איזשהו סרטון שמקבץ תגובות של דיירים ולאורך כל הסרטון רואים איך כולם או כמעט כולם אומרים שהם הפסיקו לאכול בשר, או שהם הסתכלו על השניצל וזה הגעיל אותם. אז אני מרוצה שהיא זכתה בגלל ההשפעה המדהימה שלה. כי טבעונות נחשבת עדיין יחסית לקיצונית. ולהגיע לבית של קרניבורים דעתנים ולהצליח לגרום להם לראות את מה שקורה בתעשיית הבשר והחלב-זה לא פחות ממדהים בעיניי. אז אולי אני לא מסכימה עם הדרך שלך (ואני אומרת אולי-כי אני לא יודעת מה הייתה הדרך שלה), אבל ההשפעה שלה מדהימה ועצם זה שלקחו דמות שהיא מתלהמת (שוב-לפי מה שהבנתי) ומעבירה את המסרים שלה בצורה בוטה ועוד כשהדעות שלה משתייכות למיעוט-ועדיין היא זכתה-השאיר אותי בלי מילים. גם אם היא גרמה לבן אדם אחד להפוך לטבעוני-היא עשתה את שלה. והיא גרמה להרבה יותר.

(אני צמחונית רוב חיי, ומקווה להפוך לטבעונית מתישהו בעתיד)

אין לקדם הודעה זו

פולספגן

New member
מה באמת את בעדה
היא הדמות שהכי לא היית רוצה שתייצג אותך

אחת שמעשנת בכמויות, אין לה כלל מודעות לבריאות ובכלל היא אישה ברוטלית ואלימה.
לא אכפת כלל מהניצול של אנשים שעושים בשבילה את הסיגריות.

בשורה תחתונה, היא האחרונה שצריכה לייצג את זכויות בע"ח

haych

New member
ואני שוב אגיד

שלא ראיתי את התכנית ואין לי מושג אפילו איך היא נראית, ובטח ובטח שאני לא צריכה שהיא "תייצג אותי".
אבל אני שמחה שהיא הצליחה לעורר אנשים ולחשוף אותם לדברים שהם בד"כ מעדיפים להדחיק כדי לא להתמודד עם האמת.

אגב, אני לא חושבת שיש קשר בין עישון בכמויות, חוסר מודעות לביראות וניצול של אנשים - לבין ייצוג זכויות בע"ח. כל נושא עומד בזכות עצמו.

פולספגן

New member
אבל לא אכפת לך מהפלח שוק שזה פונה אליו?

ברגע שמישהו שם בע"ח לפני בני אדם, אז סימן שהוא פועל? כפנאט קיצוני ולכן הוא לא שווה התייחסות.
&nbsp
גם את האחת שהיא תקרב, סביר להניח שלא יהיה לה יותר מידי שכל בקלבסה בשביל להסביר למה היא החליטה בדרך הזאת וכל פלוני יעמיד אותה בפינה.

למעלה