סכמ"ש

Fufu The Girl

New member
סכמ"ש

סעיף הסכמ"ש המתחלף - תחת איזה שם / כינוי הבן-זוג שמור לך בפלאפון? (יש לי סיפור מאחורי זה... בגלל זה שאלתי..
)
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:
כמה כושר עשינו השבוע:

Fufu The Girl

New member
אתחיל...

סעיף הסכמ"ש המתחלף - תחת איזה שם / כינוי הבן-זוג שמור לך בפלאפון? (יש לי סיפור מאחורי זה... בגלל זה שאלתי.. ) - הייתי השבוע בכנס, וגיליתי שחבר טוב של בעלי משתתף איתי בכנס.
באחת ההפסקות של הכנס באתי להתקשר לבעלי והחבר הטוב שלו היה לידי וראה שבעלי רשום תחת המלא שלו (שם פרטי + שם משפחה) עוד מהיום שהכרנו, והתחיל לצעוק עליי שמה זה? זה בעלי, לא איזה שכן, ושעכשיו הוא דורש שאחליף את השם לאיזה כינוי מתאים...
סיפרתי לבעלי ושנינו החלטנו אחרי כמעט 3 שנים שהגיע הזמן לשנות שמות בפלאפון... אז אני בחרתי לשמור אותו כ"בעלי היפה :)" והוא בחר לרשום אותי כ"אישתי שלי". דביק מאוד מאוד! אני יודעת...

משהו טוב שקרה לי השבוע: הצלחתי במבחן שהיה בכנס, הסתפרתי וביליתי זמן איכות עם אימוש..

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: דלקות בעיניים

משהו שהתחדשתי בו השבוע: לק ג'ל, תספורת ופדיקור... מה שנקרא.. טיפול 10,000...

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: קבעתי תור לרופא עיניים, כשהגעתי ראיתי שמחכים לו איזה 14 איש.. חשכו עיניי! כל אחד ששאלתי אותו לאיזה שעה הוא מוזמן אמר "אני בלי תור, אבל אני עכשיו". הלכתי לרופא וסיפרתי לו שקבעתי תור וזה לא נראה לי הגיוני לחכות את כולם.. צעק על כולם שהוא לא מקבל אף אחד עד שאלה שהזמינו תור לא מתקבלים...

בילוי השבוע: אתמול סרט עם אחי במסגרת "יום הקולנוע הישראלי ב-10 ש"ח". היה כיף!

ספר/סרט/סדרת השבוע: The voice

מאכל השבוע: טוסט ביתי. הזמנו השבוע אוכל מבחוץ והיה ממש מאכזב!

תכניות לסוף השבוע: לנקות את הבית, ללכת לים ולנוח...

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? חלקית. תכננתי ללכת להתאמן יותר בחדר כושר, אבל לא יצא לפועל... שבוע הבא יהיה שיפור!

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: אייס קפה בקופיקס.. היה טעים!

מטרות לשבוע הבא: ללכת למכון להתאמן יותר, לראות איך מתקדמים בנושא ירח דבש, להשתדל להתקדם בנושא התמונות של החתונה, ולא להתעצבן בעבודה

כמה כושר עשינו השבוע: היום יהיה אימון מספר 3..

haych

New member
מסכמ"שת

סעיף הסכמ"ש המתחלף - תחת איזה שם / כינוי הבן-זוג שמור לך בפלאפון?: שמור כ"א' שלי". בהתחלה זה היה סתם השם שלו, עד שהרגשתי שזה מספיק רציני להוסיף את ה"שלי"...

משהו טוב שקרה לי השבוע: סוף סוף חפיפה מוצלחת, אחרי שבלית ברירה פרסמו את המשרה שלי כמשרה זמנית אחרת אף אחד לא היה רוצה אותה... אז עזבתי את העבודה רגועה שאני משאירה את התפקיד שלי בידיים טובות.
וגם זה שסיימתי לעבוד זה גם דבר טוב! למרות שגם דבר רע...

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: הופכת את זה למשהו מעצבן. יש שיח טפיל שגדל מתחת לבית שלנו. הוא מטפס וקוצני וסבוך בטירוף, והענפים שלו נכנסים לנו לתוך הדירה. כשגוזמים ענף אחד יוצאים שניים במקום... היה לנו טכנאי מזגנים בדירה לפני שבועיים כדי לטפל בטפטופים, אבל הוא גילה שאחד המזגנים בכלל לא עובד, והניח שהתיישבו בתוך המזגן החיצוני כל מיני ענפים ויצורים! הוא לא יכול לטפל במזגן כי המזגן החיצוני יושב בלב הקוצים. אז בעל הדירה הזמין גנן, והדיירים שגרים מתחתינו לא הסכימו שיורידו את החרא הזה כי הוא מסתיר את החלון שלהם ועושה פרטיות!. מזלם שאני לא הייתי שם ושהם נפלו על א' ששונא לריב. הוא אמר להם שבשביל פרטיות קונים וילון והם אמרו שהם אלה שיחליטו אם לקנות או לא, ושהשיח היה אחת הסיבות בגללה הם עברו לדירה הזאת (הם דיירים חדשים בבנין). וא' ויתר להם! בחדר עבודה של א' (שלא נמצא בשימוש אבל לא משנה) אי אפשר לפתוח חלון בכלל, ומהחון של המטבח נכנסים לנו ענפים עם קוצים הביתה, ומה שמעניין אותם זה הפרטיות שלהם?!

משהו שהתחדשתי בו השבוע: כלום.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: א' ואני אורזים תיקים לטיול. אני עם המוצ'ילה שלי והוא עם התיק ששימש אותו בצבא. כל רגע התיק שלו מאבד עוד חלק, ועוד רצועה... ואנחנו הכי בפוזה של תרמילאים, עם ציוד בישול, מזרוני שטח, אוהל... ואז הצעתי לא' שיחליף את התרמיל במזוודה, כי גם ככה אנחנו שוכרים רכב ולא עושים טרקים.פתאום יש לנו מלא מקום לציוד ולא צריך לדחוס. אבל נורא הצחיק אותנו כי זה הכי לא אנחנו לנסוע עם מזוודה ענקית כאילו אנחנו בדרך לאיזה שופינג בניו יורק...

בילוי השבוע: אירחנו את חבר של א' ואת ארוסתו הקולומביאנית. הם גרים בקולומביה וזו הפעם הראשונה שאנחנו רואים אותה.

ספר/סרט/סדרת השבוע: לא היה לי זמן עם כל ההכנות של הטיול.

מאכל השבוע: שאריות של הפיצה משבוע שעבר, ועוגת גבינה-שוקולד מעולה מהאתר של עוגיונט שהכנתי לעבודה.

תכניות לסוף השבוע: היום יש לנו חתונה של חבר קרוב וניהיה גם בצילומים המקדימים שלהם. מהחתונה נסע ישר לרכבת-ולפנות בוקר אנחנו טסים לאיסלנד, ייאי!

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? סיימתי לתכנן את הטיול, שזה טוב, והתחלתי לטפל בנושא הקו"ח שלי.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: די התעללתי בעצמי השבוע והזנחתי יותר מדי...

מטרות לשבוע הבא: לטייל, להנות ולשמור על עצמנו.

כמה כושר עשינו השבוע: אחרי הסכמ"ש הקודם הרגשתי רע עם עצמי, אז יצאתי להליכות גם בשישי וגם בשבת. אבל מאז לא היה לי זמן. מקווה לחזור לזה כשנחזור מהטיול, גם ככה אהיה מובטלת...

יאאא, איזה כיף!

תהנו המון באיסלנד! ותצלמו המון תמונות ותראו לנו

&nbsp
יש אצלי באוניברסיטה מישהי מאיסלנד. השם האיסלנדי שלה כל כך ארוך ובלתי ניתן לביטוי (לפחות ע״י אמריקאים) שהיא פשוט משתמשת בשם אחר

סופשבוע נפלא לכולם

סעיף הסכמ"ש המתחלף - תחת איזה שם / כינוי הבן-זוג שמור לך בפלאפון? (יש לי סיפור מאחורי זה... בגלל זה שאלתי.. )- אצלי אני רשומה בשם המלא כולל שם המשפחה הקודם. הוא רשום בשמו הפרטי...
&nbsp
משהו טוב שקרה לי השבוע: מצאנו טבעת נישואים חדשה במקום זו שנעלמה לי

&nbsp
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: קצת התאכזבתי שבהתחלה כולם דיברו איתי על להיפגש לפני הנסיעה, אבל בפועל די נעלמו. ברור לי שהחיים ממשיכים למרות שאני עוזבת אבל עדיין... קצת צובט בלב.
&nbsp
משהו שהתחדשתי בו השבוע: פיות שקניתי כדי לשים על הקברים של הסבים/ות שלי-היה לי ממש חשוב לעשות את זה.
&nbsp
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: הממ... הזוי: התחילה שנת הלימודים ולא פתחתי את השנה בגן

&nbsp
בילוי השבוע: הרבה אוכל בחוץ

&nbsp
ספר/סרט/סדרת השבוע: זינוק בעלייה-סרט מומלץ, סדרה טובה: הוחלפו בלידתן.
&nbsp
מאכל השבוע: פירה של ה-BBB
&nbsp
תכניות לסוף השבוע: לארגן קצת את המזוודות מחדש, לסדר את השולחן, ארוחה של שתי המשפחות לרגל הנסיעה.
&nbsp
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא זוכרת מה היו, אבל מניחה שכן

&nbsp
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לקחתי הרבה אוויר לנשימה וקבעתי שיעור פיתוח קול כי זה כל כך עושה לי טוב!
&nbsp
מטרות לשבוע הבא: לנשום עמוק רגע לפני הרילוקיישן, לעשות פרידה מכל האנשים שרציתי להיפרד מהם, לא להיכנס לדיכאון מכל זה אלא לשים דגש על ההתרגשות והשמחה.
&nbsp
כמה כושר עשינו השבוע: הלכתי די הרבה ברגל.

כאן עוד רגע מתחיל סופ"ש

סעיף הסכמ"ש המתחלף - תחת איזה שם / כינוי הבן-זוג שמור לך בפלאפון?
הכינוי שלו
&nbsp
משהו טוב שקרה לי השבוע:
פוריות בעבודה בתחילת השבוע.
&nbsp
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
לא מאכזב, אבל סתם הייתי קצת בדאון ביומיים האחרונים, בין השאר בגלל שכואבת לי הכתף וזה מגביל אותי ומתסכל.
&nbsp
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
הספרים ששלחתי לעצמי מהארץ הגיעו. נחשב?
&nbsp
בילוי השבוע:
לסדר יחד את הדירה?
&nbsp
ספר/סרט/סדרת השבוע:
(עדיין) קוראת את העולם הוא שטוח.
&nbsp
מאכל השבוע:
היבריד של עוגיות שוקלד צ'יפס + עוגת שוקולד חמה + נוטלה. אלוהי

&nbsp
תכניות לסוף השבוע:
להשלים עבודה, בעיקר.
&nbsp
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לנוח יום וחצי.

למעלה