לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1962519,625 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'ירח דבש... '
ירח דבש...
03/09/2014 | 11:03
4
157
אז החלטנו שבא לנו לצאת לירח דבש, קצת חופש וזמן זוגי.
חשבנו לנסוע לתאילנד.
ואנחנו מתלבטים...
1. האם לרכוש רק כרטיסי טיסה, לנחות שם ולבחור איזה מלון?
2. האם לנסוע מאורגן.. (מצד אחד זה קצת מבאס, מצד שני... זה ממצה וקיבלתי כבר כמה המלצות על מאורגן).

יש הצעות? המלצות? 
פליז.. 
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא הייתי בתאילנד'
לא הייתי בתאילנד
03/09/2014 | 17:58
95
טיול מאורגן תמיד נשמע לי באמת די מבאס, אבל אולי אם אפשר למצוא משהו שנותן הכוונה כלשהי מצד אחד, והרבה חופש להסתובב לבד מצד שני?
אני לא הייתי נוחתת ורק אז מתחילה לחפש מלון. באופן אישי זה נשמע לי ממש מלחיץ, אבל אני מהלחוצים באופן כללי
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אנחנו הזמנו מלון רק ללילה הראשון'
אנחנו הזמנו מלון רק ללילה הראשון
03/09/2014 | 18:14
91
בשאר הזמן בחרנו לפי האיזור שבו היינו
ומה פתאום מאורגן :) תחשבו על קווים כלליים ומקומות שבו תרצו להיות, ותזרמו לפי מה שמתאים לכם :) אנחנו למשל שנאנו את פוקט (אבל ממש!) אז קיצרנו שם את הזמן וטסנו מוקדם יותר לקופיפי (המדהימה). בטיול מאורגן אין לך את האופציה הזו
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תלוי בתקופה'
תלוי בתקופה
<< ההודעה הנוכחית
03/09/2014 | 21:01
72
בעונה העמוסה הייתי ממליצה לסגור מלונות מראש( במיוחד באיים הקטנים יותר ), כיוון שהאז המלונות נתפסים והחדרים שנותרים יקרים נורא.החסרון- חוסר גמישות.
אם אתם טסים בתקופה  שהיא לא  נורא    עמוסה (לדוג' ספטמבר) אפשר להזמין טיסות ומלון ללילה הראשון ותוך כדי להזמין את השאר.
שזה כמובן מאפשר לכם גמישות אם לא אהבתם את האי, או שפתאום יש מזג אוויר גשום.

אני אישית לא אוהבת ולא מתחברת לטיולים מאורגנים (טראומת טיול בת מצוושI) ונראה לי שאפשר להסתדר לבד ולתכנן טיול בדיוק לטעמכם.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תלוי מה אופי הטיול...'
תלוי מה אופי הטיול...
09/09/2014 | 09:01
13
מאורגן- ביג נו-נו :) בטח שבירח דבש. תאילנד מאוד נוחה לטיול וממש אין צורך להיסחב אחר קבוצה של ישראלים בגיל העמידה רק כדי לראות את הכל...

אם אתם הולכים על מלונות שהם רק פינוק, אני הייתי סוגרת דברים מראש, כי לקרוא המלצות על מלונות ולברור מתוך כל האופציות בבית זה הרבה יותר נוח מאשר לבזבז על זה זמן וכיתות רגליים תוך כדי, ובטיול כמו ירח דבש מפנק את באה רק כדי להתפנק ובלי להתעסק עם לוגיסטיקה מיותרת.

אם הטיול הוא לא רק התפנקות, אלא ללכת על מקומות לינה נקיים שאפשר לשים בהם את הראש בסוף היום, ואולי מלון אחד- שניים מפנקים בסוף הטיול, אפשר לסגור מלון רק לימים הראשונים שאחרי הטיסה ומשם לזרום.
נשואים טריים >>

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ