סכמ"ש

Fufu The Girl

New member
סכמ"ש

פינה חדשה בפורום.
מהיום, ובכל יום חמישי, יהפוך הסכמ"ש (סיכום שבוע) לשרשור שבועי קבוע..

סעיף הסכמ"ש המתחלף - יש שרשורים נוספים שאתם/ן רוצים/ות שיהפכו לשרשור שבועי קבוע?
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:
כמה כושר עשינו השבוע:

haych

New member
יאללה

סעיף הסכמ"ש המתחלף - יש שרשורים נוספים שאתם/ן רוצים/ות שיהפכו לשרשור שבועי קבוע? ממממ... לא עולה לי משהו. אגב, זו דעתי האישית, אבל אני מעדיפה יותר את גרסאת הסכמ"ש של פורום "הריום ולידה-תמיכה" (אני רק מציצה! אין שום תוכניות באופק
) זה נקרא "הטוב, הרע והלא נורא". יותר קליל ופחות סעיפים נשארים ריקים. אבל גם הגרסא הזאת סבבה! יעידו כל החפירות שלי בפורום חתונות :)

משהו טוב שקרה לי השבוע: א' בא לבקר אותי בעבודה. הוא הביא לי גלידת בן אנד ג'ריס הפתעה וישב איתי איזה עשר דקות. היה ממש כייף!

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: התחלתי לחפוף מישהי. אחרי יומיים היא אמרה שהיא התקבלה לעבודה שהיא רוצה יותר. אז התחלתי לחפוף מישהי חדשה. אחרי 3 ימים היא הבינה שזה לא בשבילה (לזכותי יאמר שאמרתי מהרגע הראשון על שתיהן שהן לא מתאימות!) וביום ראשון אני מתחילה את הסיוט הזה בפעם השלישית!!!
וחוץ מהבאסה של החפיפה (לדבר מלאאאאאא, לעבוד לאטטטטט, לחזור הביתה מאוחר ולהגיע רצוצה) לא הספקתי להתקדם בתכנון הטיול שלנו לחו"ל-וזה קורה עוד שבוע! אין לי זמן לנשום.
אה, יש עוד! מה זה השבוע המבאס הזה?!
-הכלבה שלי אתמול הותקפה ע"י שני כלבים ויש לה חור עמוק בגב. אני מקווה שנצליח לשמור עליו שלא יזדהם.
-תכננו מפגש פרידה ממני ומעוד מישהי שעזבה. אני דמות מרכזית בעבודה מתוקף התפקיד והותק שלי, אבל מסתבר שאני לא שונה מאחרים וגם ממפגש הפרידה שלי כולם התחילו להבריז בתירוצים שונים עד שביטלנו לגמרי... מבאס לעזוב בצורה כזאת.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: ביטוח לטיול נחשב?

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: ששתי הנחפפות שלי ברחו...

בילוי השבוע: בעבודה עד צאת הנשמה.

ספר/סרט/סדרת השבוע: התחלתי לראות בסופ"ש "כתום זה השחור החדש". ראיתי איזה 4 פרקים שהיו נחמדים, אבל לא נראה לי שאמשיך בזה. אני מחפשת משהו לראות בתקופת האבטלה אבל הבעיה שאין לי סבלנות כמעט לשום סדרה.

מאכל השבוע: מכינה עכשיו פיצה ונראה איך יצא. חוץ מזה כל השבוע אכלתי ספגטי ולא היה משהו.

תכניות לסוף השבוע: היום 2 חברים של א' מגיעים לישון אצלנו ומה זה אין לי כח לזה... מחר הם נוסעים לאילת למסיבת רווקים אז יהיה לי שקט, והמטרה היא לתקתק עניינים עם הטיול!

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? ממש לא. חזרתי הביתה סחוטה כל ערב.

מטרות לשבוע הבא: לתכנן את הטיול!

כמה כושר עשינו השבוע: נאדה

מסכמ״שת

סעיף הסכמ"ש המתחלף - יש שרשורים נוספים שאתם/ן רוצים/ות שיהפכו לשרשור שבועי קבוע?

כמו שיש בפורום זוגיות (ובטח עוד) - שרשור יומי של חמישה דברים טובים שקרו. זה עוד יקרה!

משהו טוב שקרה לי השבוע:
היה שבוע נפלא באופן כללי.
היו פגישות טובות עם המנחים שלי, התקדמתי בפרוייקטים, העפתי כל מיני סידורים, והיה זמן איכות עם הבחור.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
יש לי איזו בעיה בשריר/גיד בכתף וזה עדיין לא עבר. זה כבר לא כואב סתם ככה, אבל אני לא יכולה לעשות כל מיני דברים כבר די הרבה זמן וזה מחרפן אותי.

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
מכונת קפה!!! היתה לנו רק מכונת קפה של כוס אחת וזה מעיק כששנינו שתינו יחד, אז התחדשנו במכונת קפה שיש לה גם קנקן וגם פונקציה של כוס אחת.
וגם וניטי (שידה + מראה)! סידרתי שם את כל האיפור/לקים/קרמים שלי ועכשיו הם לא מבולגנים לי על שידת הבגדים. מתישהו נצטרך לצבוע אותה ואולי לשייף כי היא ישנה. יש, פרויקט!

בילוי השבוע:
דרינקס עם חברים לחגוג את העבודה החדשה של חברה שלי.

ספר/סרט/סדרת השבוע:
סדרה בריטית תקופתית שאני רואה באמאזון. הבחור טוען שיש לה מנגינת פתיח של שואה.

מאכל השבוע:
סלט פתיתים עם ירקות קלויים וצ׳וריסו

וגלידה בגלידריה השכונתית.

תכניות לסוף השבוע:
אחד המנחים שלי באונ׳ נתן לבחור ולי סופ״ש בבית הקיץ שלו על האגם בתור מתנת חתונה, אז הסופ״ש נהיה שם. כיף!

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
מטרות לשבוע הבא:

אני לא אוהבת את כל השאלות האלה על מטרות. יש לי טו דו ליסט, לא צריך גם פה

השתדלתי להרפות ולתת לבחור לעשות בשבילי דברים כדי לא לאמץ את הכתף. זה לא קל

Fufu The Girl

New member

השרשור החדש המוצע יעלה בשמחה. תודה על הרעיון!!

מאחלת לך להרגיש טוב. ובבקשה ללכת לטפל בזה ולא להזניח!
לי אישית יש כאבים ברגל וגם אני לא מטפלת בזה ודי כועסת על עצמי...

תהנו בסופ"ש בבית הקיץ, זה נשמע חלומי!!

Fufu The Girl

New member

אני מבטיחה להיכנס לפורום הריון ולידה בכדי לראות איך בנוי שם הסכמ"ש של "הטוב, הרע והמכוער".

לגבי החפיפות שלך, אומרים שפעם שלישית גלידה, אז אולי המחליפה האחרונה שלך תיהיה האחת?

ו-2 שאלות חשובות...
1. לאן אתם טסים ולכמה זמן? זה הירח דבש שלכם?
2. איך הפיצה שהכנת??

haych

New member
אין ברירה...

היא חייבת להיות האחת, כי אחרת לא תיהיה לי מחליפה... עוד 4 ימים למנאייק!

אכן שאלות קריטיות!

אנחנו טסים לאיסלנד, לשבועיים. בתקווה שההר געש שהתפרץ שם לא יגרום לביטול הטיסות כמו שהיה לפני כמה שנים (בינתיים ביטלו טיסות רק באיזור ההר געש וזה לא משפיע על שדה"ת הבנ"ל).
זה לא הירח דבש שלנו, אלא הנסיעה השנתית לחו"ל, שבמקרה נופלת על יום הנישואין הראשון שלנו
ירח הדבש היה כמה ימים אחרי החתונה, לשלושה שבועות באפריקה.

וואי, הפיצה יצאה מעולה!!
אני מאוהבת בקיצ'ן אייד שלי. יש לו אותו חצי שנה, השתמשתי בו 3 פעמים בסה"כ - אבל כל פעם נחלה הצלחה. יצאה פיצה ע-נ-קית! והכנתי שתיים כאלה... עכשיו אני אוכל פיצה כל יום עד שימאס לי...

סופשבוע נעים לכולם

סעיף הסכמ"ש המתחלף - יש שרשורים נוספים שאתם/ן רוצים/ות שיהפכו לשרשור שבועי קבוע? אולי שרשור בילוי זוגי או משהו שקשור לזוגיות...
&nbsp
משהו טוב שקרה לי השבוע: התקדמנו משמעותית עם ענייני הרילוקיישן
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: הפלאפון שלי כרגיל עושה בעיות והפעם לא הצליחו לסדר במקום והוא נשלח לתיקון אז אני עם טלפון חלופי

משהו שהתחדשתי בו השבוע: כמה זוגות של מכנסיים קצרים וגופיה חמודה עם פסים בצבע ירוק זוהר.
&nbsp
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: כמעט כל יום בייביסיטר וכל פעם בטוחים שאני האמא של הילד -כל פעם ילד אחר ובאותה שכונה

&nbsp
בילוי השבוע: ארוחת ערב עם בעלי היקר ב"ריבר".
&nbsp
ספר/סרט/סדרת השבוע: הממ... לא היה משהו שתפס אותי.
&nbsp
מאכל השבוע: מוקפץ עם פטריות
&nbsp
תכניות לסוף השבוע: היום באופן לא מתוכנן הלכתי לעזור לחבר שקיבל גן עירייה ומאחר ויש הרבה עבודה-מחר אמורה להיות שם כל היום ולעזור לו לארגן לקראת תחילת שנה"ל. אחרי זה הלכנו לסידורים: בנק וכו'.
&nbsp
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא זוכרת אילו מטרות הצבתי לעצמי

&nbsp
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לקחתי לעצמי יום אחד של מנוחה בלי בייביסיטר, חוג עיסת נייר.
&nbsp
מטרות לשבוע הבא: לסיים בעיסת נייר את החתולון שלי
, לסגור קצוות בענייני הרילוקיישן,לקבוע פגישות עם חברות ועם המשפחה.
&nbsp
כמה כושר עשינו השבוע: הרמת ילדים באופן קבוע ולמרחקים נחשב?

למעלה