כניסת מנהלת חדשה לפורום

כניסת מנהלת חדשה לפורום

אנו מברכים את Fufu The Girl עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

Fufu The Girl

New member
היוש!

שלום לכולם,
נעים מאוד.
אני פופו, בת 29, נשואה טרייה (פז"מ של כמעט חודשיים!
).
הייתי קוראת סמויה קצת לפני ההצעה ובמשך ההכנות לחתונה.
אשמח לנסות (ביחד איתכם/ן) להחזיר את הפורום לימיו היפים...

Fufu The Girl

New member
תודה

אשמח לשמוע רעיונות ועצות לשיפור. הערות / הארות אם יש ובכלל.. כל דבר שיושב על ליבכם.
כמו כן, במידה ויש דברים שמעניינים אתכם, כגון אירוחים, פינות חדשות / ישנות וכו', אשמח לשמוע, לעזור ולהרים את הכפפה!

פולספגן

New member
תנסי להביא נושאי דיון חמים שגורמים לסערת רגשות

כמו למשל, ה"מבצע" בעזה, חיסונים, תזונה, משברים, חופשות ו"חופשות" כתוצאה מהילדים.
&nbsp
אירוח שיכול להתאים לזמן הזה הוא, איך להוציא לילדים את האנרגיה בבית? (לעשות יצירות למשל, מעסיק אותם, אך לא מוציא להם אנרגיה)

פולספגן

New member
אגב, עוד 2 אירוחים שעולים לי עכשיו -

איך לגרום לילדים לגשת לבע"ח בביטחה? למשל, כאשר רואים חתול רחוב.
&nbsp
איך לגרום לילדים לקחת דברים בפרופרציה כאשר אנחנו בעצמינו חוטאים בזה? למשל, כאשר אנו רואים ג'וק.

The Blue Fairy

New member
אני ממליצה גם לצאת קצת מהדיונים על ילדים

סה"כ הפורום בשמו פונה לנשואים הטריים, אז אולי קצת לדון בנושאים שקשורים לנשואים טריים כמו - משכנתאות וקניית בתים, בדיקות גנטיות, איפה עושים חגים השנה, היחסים עם החמים...כל מה שקשור לזוג עצמו ולמצב החדש בו הוא נמצא

קליספרה

New member
ברוכה הבאה

לדעתי את מתחילה היום מהמקום שהתחילו בו פותחות הפורום -
הגרעין החזק שהיה כאן שנים, קצת התבגר והתפזר - או שמצא לו ערוצי תקשורת חדשים
כבר כמה שנים שאין כניסה כמעט של "דם חדש" שישאיר את הפורום רלוונטי לשמו "נשואים טריים".
הדרך לנסות להחיות את הפורום לדעתי הבלתי קובעת - היא דרך פורום "חתונות" -
אם תצליחי להביא לכאן את כותבי מחזור החתונות הנוכחי, וכמה אחריו - הפורום יקבל את הבוסט שהוא צריך.
המון בהצלחה - זה פורום מותק חבל לי שהלך ונגמר.

mayane21

New member
בהצלחה רבה אהובה יפייפיה

אין לי ספק שתעשי חייל ותפיצי אור לכל הסביבה.

haych

New member
בהצלחה!

אחרי החתונה הצצתי פה וראיתי שמת, וקצת איבדתי את עצמי כי פורום חתונות נהפך ללא רלוונטי... אבל עכשיו שאני רואה שבאת להציל את הפורום-אתן צ'אנס!

שם הפורום

אני חושבת שכמו הרבה פורומים בתפוז, היו לפורום הזה שני שיאים: תקופת פריחה ראשונה בו הוא תאם לשמו, וכל הנשואות הטריות התרכזו בו ודיברו על ענייני נשואות טריות, ותקופת פריחה שניה, בו אותן נשואות (לא תמיד) טריות (בדרך כלל לא) המשיכו לדבר על עניינים שונים ומשונים ולאו דוקא מאפיינים נשואים טריים. דווקא נשואות טריות שהציצו פנימה לא מצאו את עצמן.
אפילו בשרשור הזה רואים את המשיכה הזו לשני כיוונים. אולי זה הזמן להחליט לאן פני הפורום הזה, כי שני כיוונים בדרך כלל לא מובילים לשום מקום.

למעלה