מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?

מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?

אנו מתחילים בימים אלו תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו. כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?
|שמש|
איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים
|?|
באילו דברים לדעתכם אסור לגעת
|?|
|שמש|
אילו פיצ'רים חסרים לכם
|?|
מה לדעתכם כדאי להוסיף
|?|
אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

קודם כל שיהיה אפשר לשלוח הודעה בלי

לקבל הודעת שגיאה????
נאלצתי לענות להודעה בחלון של ההודעות במקום מהחלון של הפורום.
חבל מאוד שתפוז לא השכילו לשדרג את הפורומים עוד כשהיו חיים. להחיות משהו מת זה כמעט בלתי אפשרי בעוד אם הם היו מחדשים משהו חי...
ומענה לשאלה של תפוז - אפליקציה שנוח להשתמש בה, מערכת פורומים קלילה יותר על המחשב. שגם אם אני גולשת רגע לאתר אחר בכרטיסיה אחרת, אני לא אאבד את הפורום שקראתי בו ואצטרך לרפרש אותו. שהאתר לא ירפרש את עצמו באמצע שאני קוראת (זה הכי מעצבן!). מערכת חיפוש שעובדת (גם בקומונות).
בקיצור יש לכם הרבה עבודה אבל כבר אין לכם כמעט גולשים לעשות את זה למענם. אני פעם הייתי נכנסת לתפוז כמה פעמים ביום. עכשיו בקושי פעם בשבוע לראות אם עוד יש משהו חי.
אגב, בתור מנהלת פורום מאוד הציק לי שהיו מתקשרים אליי ב-6 בערב בדיוק כשאני בשיא הלחץ עם הילדים כדי לבקש ממני להחיות את הפורום. בגלל זה פרשתי מניהול. גם קצת יותר כבוד למנהלים היה עוזר, ולתת להם יותר כלים איך להחיות את הפורום. למשל אם אני רוצה לעשות אירוח אבל זה לוקח שבועות לתאם אותו כי בדיוק התחלף מנהל אשכול או וואטאבר, ואז בנתיים האורח שלי איבד עניין.... או אם כבר מתבצע אירוח אבל לא עוררתם מספיק עניין בפורטל בפרסום קצת יותר בולט ואז לא הגיעו אנשים לשאול שאלות...

yoyo10

New member
אז ככה

הפורומים מתקעו מאחורה בעדיין הרשתות החברתיות
הן מאוד לא ידודתים בניידים המערכת מסורבלת כל הקטע של מנהלים נבחרים וכל הסרבול של הקמת פורום וכניסה למערכת.
הכל עבר לפייסבוק כל הקומות וכל הפורומים הן עכשיו קבוצות סגרות וסדיות בפייס בוק
ויש שם תנועה מטורפת של אנשים
בכל "הנהלת הפורומים" שרק הפריעה לדינמיקה
הכל עבר להיות מהיר יותר אנשים מחוברים לניידים פחות יושבים מול מחשב בשביל אינטרקציה חברתית.
חבל לי ועצוב לי אני כאן מעל עשור
העולם הוטואלי השתנה ותפוז נשאר במקום

למעלה