לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1968219,682 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'פי"ה דחופה - מעבר לדירה שהיו בה כלבים'
פי"ה דחופה - מעבר לדירה שהיו בה כלבים
23/06/2014 | 07:33
12
567
האם הייתם עוברים לדירה (מרוהטת) שהיו בה כלבים לפני שהגעתם (כשלך אין כלבים או בעלי חיים כלשהם אחרים)?

האם יש סיכוי לעבור לדירה שהיו בה כלבים כשלך עצמך אין כלבים ול-א לסבול מבעייה של פרעושים? הבנתי שכשהכלב יוצא הפרעושים, שנשארים, עוברים לאנשים...

ואם אין סיכוי, כמה זמן מראש צריך להדביר כדי שזה לא יסכן את הילדים?

ואם מדבירים, מה הסיכוי שההדברה באמת תעבוד?

זה דחוף כי אנחנו צריכים לקבל החלטה ממש בקרוב (סדר גודל של היום).
שיקולים נוספים לגבי מעבר לדירה מרוהטת שהיו בה כלבים ו/או מה לבדוק לפני שחותמים יתקבלו בברכה.
תודה מראש לכולם!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'דירה מרוהטת?'
דירה מרוהטת?
23/06/2014 | 08:20
1
356
אלו רהיטים שמתאימים לך? הם במצב טוב? מה תעשי עם הרהיטים שלך? אני לא אוהבת את הקונספט של שכירת דירה מרוהטת.

נגד פרעושים אפשר לעשות הדברה ובכל מקרה צריך לנקות ביסודיות ורק אחר כך להדביר.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'האמת שמבחינתנו זה די יתרון'
האמת שמבחינתנו זה די יתרון
23/06/2014 | 08:43
315
כי אין לנו מכשירי חשמל של הארץ, ונראה לי שיש אופציה שיפנו חלק מהרהיטים שנבקש שיפנו (כמו הסלון).
החשש מהדברה כשיש פעוטות וילדים קטנים שעוברים לגור מובן, לא?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כלב לא שווה בהכרח פרעושים '
כלב לא שווה בהכרח פרעושים
23/06/2014 | 08:28
2
331
יש לי שני כלבים ושלושה חתולים, ואין בעיית פרעושים בבית...
את באמת חושבת שאנשים שמגדלים בע"ח נהנים לחטוף עקיצות מפרעושים ולכן מטפחים אותם בכיף מתחת לשטיח?
או שהפרעושים שמים לב שבעלי הבית אורזים ומיד יורדים מהכלב (אם נגיד יש לו פרעושים בטעות) ועוברים להתבצר במזווה, בהמתנה לדיירים החדשים שיגיעו?

בקיצור, שטויות.

אם חוששים, עושים הדברה בדירה כמה ימים לפני מועד הכניסה, מנקים ומאווררים טוב את המקום ושלום על ישראל.
גם הדירה הנוכחית שלנו וגם הקודמת היו דירות גן אז הדברנו לפני הכניסה (כדי לצמצם קצת את אוכלוסיית החרקים שמגיעים מבחוץ). אין עם זה בעיה וזה לא משהו יוצא דופן או חריג
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'הנקודה היא שכשיש כלבים וחתולים'
הנקודה היא שכשיש כלבים וחתולים
23/06/2014 | 08:41
1
286
עם פרעושים, הפרעושים נמצאים עליהם, ומעדיפים אותם על פני בני אדם. כשהכלבים והחתולים עוזבים, הפרעושים דווקא לא יודעים שהם הולכים לעזוב, ולכן לא כולם תופסים עליהם טרמפ, וחלקם נשארים בבית.
זה לא משהו שהמצאתי, ואלה לא שטויות. זה אשכרה משהו שקורה - וזה קורה גם אם הבעלים לא מודעים לכך שלבעל החיים שלהם יש פרעושים... מה שלא ברור הוא מה התכיפות שבה זה קורה - כלומר, לכמה מהכלבים שגרים בדירות יש פרעושים באופן כללי - רובם? חלקם הקטן? לא יודעת.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אז תעשי הדברה '
אז תעשי הדברה
23/06/2014 | 09:25
205
באמת שלא ברורה לי הבעיה
(לא שהייתי נכנסת לדירה מרוהטת, אבל זה בלי קשר ליש או אין כלבים. סתם כי זה מגעיל אותי)

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'הדברה פשוטה פותרת הכל'
הדברה פשוטה פותרת הכל
23/06/2014 | 11:55
188
וספונג'ה עם חומץ.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בעברי עברתי לדירה כזו '
בעברי עברתי לדירה כזו
23/06/2014 | 15:44
302
ולא שידעתי שיהיו פרעושים אלא השוכרת שיצאה אמרה שראתה פרעושים וקרציות על הספות.
אז קניתי שפריצר ריק ו3 ליטר חומץ , את כל הריצפה הצפתי בחומץ עם מים ובשפריצר שמתי כוס חומץ וחצי ליטר מים וריססתי על הרהיטים .
אכן יצאו כמה פרעושים אבל לא משהו מטורף  ואחרי שהכנסתי את הציוד שלי שוב פעם שטפתי טוב ויצא נקי לחלוטין כי אחרת הייתי מזמינה הדברה. וזהו.
אין סיבה לפסול דירה רק כי היו בה בעלי חיים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לכלב שלנו מעולם לא היתה בעית פרעושים'
לכלב שלנו מעולם לא היתה בעית פרעושים
23/06/2014 | 17:51
170
לא מכירה בעלי כלבים שנותנים לכלבים שלהם לשאת עליהם פרעושים. יש טיפולים מאוד קלים לכלבים שמונעים מהם להיות נשאי פרעושים, ואני לא יכולה לחשוב על סיבה אחת שמישהו יבחר להשאיר על הכלב שלו פרעושים. אם מדובר באנשים כאלה, את כנראה בכל מקרה לא רוצה את הרהיטים שלהם כי אם זה אנשים שככה מזניחים את חית המחמד שלהם, תחשבי על ההזנחה של הרהיטים... פרעושים יש רק לחיות מוזנחות.
בכל מקרה במקומך הייתי עושה הדברה, אני משתדלת לעשות לכל דירה שאני עוברת למרות שיש לי ילד וכלב. יש הדברות ירוקות שלא מזיקות להם, ואני ממש שונאת ג'וקים וכו'.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'יש לי כלבה וחתולה ואין לנו פרעושים '
יש לי כלבה וחתולה ואין לנו פרעושים
23/06/2014 | 22:50
137
וגם לא היו מעולם
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני עברתי דירה ולמרות שתיכננתי, בסוף לא עשיתי'
אני עברתי דירה ולמרות שתיכננתי, בסוף לא עשיתי
<< ההודעה הנוכחית
24/06/2014 | 00:12
214
הדברה. החלטתי שדיה צרה בשעתה. למזלי ושמחתי לא מתחרטת על ההחלטה הזו. קומה ראשונה. לא נראה לי שהיו כאן בעלי חיים.
אני כמו מידאס לגבי הרהיטים... אלא אם כן הם עוברים ניקוי מאוד מאוד יסודי וגם אז תלוי איזה רהיטים. אני גם העדפתי לצבוע טרם כניסה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תודה לכולם!'
תודה לכולם!
24/06/2014 | 08:25
1
54
לצפיה ב-'לרוב כלבי הבית יש אמפולות'
לרוב כלבי הבית יש אמפולות
24/06/2014 | 14:40
162
ולכן אין להם פרעושים, וכמו שאמרו פה - הפרעושים מעדיפים להיות על הכלב/חתול כך שהסיכויים שהם יישארו על הרצפה לבדם הוא קטן מאוד.
לפי מה שהמדביר שלי אמר לי, נגד פרעושים כדאי קודם לשאוב טוב טוב את הבית ולשטוף עם אקונומיקה ורק אז , אם יש חשש עדיין, לעשות הדברה.
ואם את מתעקשת על הדברה (ואם את רוצה להיות בראש שקט - אני מבינה אותך) עדיף לקחת מדביר שעוסק בהדברה ירוקה. (צירפתי לך לינק לאתר של החברה שאנחנו עובדים איתה). בהצלחה!
נשואים טריים >>

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ