לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1965819,658 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'משגע אותי שכשישראל מנסה להגן על עצמה'
משגע אותי שכשישראל מנסה להגן על עצמה
15/06/2014 | 11:47
12
628
ועל האזרחים, אז אוי ואבוי, היא רעה רעה רעה, אבל הנה עכשיו שהחמאס חטף לנו שלושה נערים, פתאום העולם שותק, פתאום מארצות הברית לא יוצא הגה, איפה העולם עכשיו? איפה ארצות הברית? איפה כל מחרימי ישראל עכשיו, תבינו, זה ה"פרטנר לשלום" שלכם, ככה הם פועלים, בלרצוח, בלחטוף, בלסלף את האמת, עליהם אתם מגינים, במקום שתגנו על המדינה שבאמת פועלת למען הבטחון, שבסך הכל מגינה על אזרחיה ולא הולכת ורוצחת אזרחים תמימים ולא זאת שחוטפת, אלא הפלסטינים שאתם בעדם http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'"שלום במזרח התיכון"'
"שלום במזרח התיכון"
16/06/2014 | 19:44
193
נראה טוב בקורות החיים. ופוליטיקאים (בישראל לפחות) לא ידועים ביכולת שלהם להודות בטעויות או כישלון.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני לא מגוננת על הפלסטינים ועל החטיפה'
אני לא מגוננת על הפלסטינים ועל החטיפה
16/06/2014 | 20:16
300
אבל שלא תחשבי שישראל היא כזאת מדינה תמימה ומסכנה וגלמודה שרק גונבים לה ואוכלים לה ושותים לה.
אני מקווה שלא תקחי את זה כהשוואה, כי זה באמת לא (!!!!), אבל על אסירים בטחוניים שמעת? מדובר באנשים שנמצאים בכלא הישראלי לפעמים שנים, בלי שיוגש נגדם כתב אישום. אם הם היו רוצחים או טרוריסטים או מסייעים לטרור וכו' - למה לא להגיש נגדם כתב אישום ולשים אותם במשפט? איזה מדינה מכניסה אנשים לכלא לשנים בלי הסברים?
ואת יודעת מה, עזבי פלסטינים, זה נושא טעון כרגע ובצדק. מה עם הפליטים, שממשלת ישראל חוקקה חוק שמותר להכניס אותם לכלא לשלוש שנים בלי משפט? אמנם בג"צ ביטל את החוק הזה, אבל זה מראה לך שמדינת ישראל היא לא בדיוק שה תמים.
שום דבר מזה לא מצדיק חטיפת שלושה נערים או כל טרור אחר, אבל אני גם נגד לעצום עיניים ולחשוב שכל מה שמדינת ישראל עושה זה צודק ושהיא לא עושה אף פעם טעויות.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'באותו הנושא, האם אתם בעד או נגד סילוק'
באותו הנושא, האם אתם בעד או נגד סילוק
19/06/2014 | 12:55
9
204
חנין זועבי מהכנסת:

אני אישית בעד סילוקה מהכנסת, כי רוב הפעולות שלה הן להשמיץ את ישראל, זה לפגוע בביטחון המדינה שלנו, כי ניצול ציני של הדמוקרטיה, בכל מדינה אחרת היו מסלקים אותה מהפרלמנט.

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?ent...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בעד לא בגלל ההתבטאויות שלה'
בעד לא בגלל ההתבטאויות שלה
19/06/2014 | 15:13
4
215
לא בגלל משט המרמרה.
נגד כי אז אנחנו נהפכים למדינה מצנזרת אנשים בעלי דעות שאין מה לעשות מותר להן להשמע.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מניחה שהתכוונת אלא בגלל משט המרמרה?'
אני מניחה שהתכוונת אלא בגלל משט המרמרה?
19/06/2014 | 16:36
1
38
לצפיה ב-'בוודאי '
בוודאי
20/06/2014 | 22:26
72
התכוונתי למשט המרמרה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אלו לא דעות, אלא הסתה שינה עפ"י חוק מאסר'
אלו לא דעות, אלא הסתה שינה עפ"י חוק מאסר
20/06/2014 | 13:15
1
28
לצפיה ב-'*שדינה'
*שדינה
21/06/2014 | 00:23
12
לצפיה ב-'למה רק מהכנסת?'
למה רק מהכנסת?
20/06/2014 | 13:14
3
131
אני בעד שלילת אזרחותה וסילוקה מהמדינה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'על מה לשלול את אזרחותה? כי היא אידיוטית?'
על מה לשלול את אזרחותה? כי היא אידיוטית?
<< ההודעה הנוכחית
21/06/2014 | 02:29
2
109
אם ישללו אזרחות לכל אידיוט במדינת ישראל, יהיו הרבה פחות פקקים בכבישים. אם יחליטו שהיא עברה על חוקי המדינה (הסתה, מרמרה, וכו') - היא צריכה לקבל עונש כמו על עבריין. היא לא פושעת יותר גדולה בעיני מהאבא שרצח את הילדות שלו לפני שבועיים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כי היא מסיתה נגד המדינה שהיא אזרחית בה'
כי היא מסיתה נגד המדינה שהיא אזרחית בה
22/06/2014 | 00:17
1
63
מי שיורק בבאר שהוא שותה ממנה, אז ...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'למיטב זכרוני העונש על הסתה הוא מאסר ולא'
למיטב זכרוני העונש על הסתה הוא מאסר ולא
22/06/2014 | 02:15
69
גירוש, אלא אם שינו את החוקים ולא שמתי לב. יש חברי כנסת שטוענים שהשמאלנים הם סרטן בלב ישראל, אני לא חושבת שההסתה שלהם היא פחות חמורה מההסתה שלה, לדוגמה.
נשואים טריים >>

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ