חנה מרון

Noich80

New member
יהי זכרה ברוך

מאחלת לכולנו ולכל קרובינו להגיע לשיבה טובה ולהשאיר מורשת כל כך מפוארת

פולספגן

New member
רק חבל שהיא עירבבה פוליטיקה עם הקריירה שלה

הקטע שהיא סירבה להופיע באריאל ויזמה מרד אומנים שיילכו בעקבותיה הוריד לי מהגדולה שלה.

חבל שיש מי שחושב שהפוליטיקה היא רק

לפוליטיקאים. כל הכבוד שהיא עמדה על אמונותיה ועמדותיה.

פולספגן

New member
היא איבדה אותי מלהיות חלק מקהל מעריציה

שחקן צריך להיות שחקן וזמר צריך להיות זמר.
אריאל זילבֶּר שרף לעצמו קהל מעריצים עם הפנאטיות שלו וכך גם היא.

אגב, אם את מצודדת בה, אז האם את גם מצודדת בו שדעותיו מנוגדות לדעותייך?

אני לא אלך להופעה של אריאל זילבר

בגלל דעותיו. וזה בסדר גמור. כי גם לי יש דעות ואידיאולוגיות. אז אני מכבדת את זה שהוא מביע עמדה (הגם שהעמדה עצמה כמובן מנוגדת לכל מה שאני מאמינה בו), והתוצאה מבחינתי היא שלא אלך להופעה שלו. לא מבינה מה הבעיה עם זה.

יש שחקנים וזמרים שיעדיפו לא להיכנס לנושאים האלה ולא להביע דעה - וגם זה בסדר. אני לא אומרת שזה מחובתם. אבל מי שמעוניין - כל הכבוד לו. אם יותר אנשים יביעו דעה ויחשבו בכלל מה הדעה שלהם, אולי אנשים יהיו יותר פוליטיים ויפעלו יותר כדי לשנות את המצב בארץ ולא רק יבכו כל הזמן ובסוף יצביעו ביבי בלי להבין מה זה אומר.

פולספגן

New member
נו, אז את מודה שזה מראה על
כי הם שרפו

לעצמם פלח שוק שייתכן שהעריץ אותם.

אין לי בעיה עם מי שמביא את דעתו, כל עוד היא לא פאנטית (ליזום חרם על עיר זה בהחלט פאנטיות) והדוגמאות הכי טובות השל שחקנים שהביעו את דעתם בצורה שלא פגעה בפלח השוק של מעריציהם, הם ספי ריבלין ז"ל מהימין והגששים מהשמאל.

לא אני לא מבינה ולא חושבת שהם טמבלים

בגלל ששרפו פלח שוק. אני מניחה שזו תוצאה שהם היו מוכנים לספוג כדי לקדם את מה שהם מאמינים בו, ושעבורם מספר המעריצים הוא לא הערך העליון שקיים.

foofoo77

New member
אני לא שופטת בן אדם לפי עמדותיו הפוליטיות

אחרת היתה לי בעיה עם כמה מחברי הקרובים ביותר.
אני כן שופטת באספקטים שונים ולמרות מעשיה ודעותיה הפוליטיות זה לא שינה לי כהוא זה את התחושה של העצבות על אושיית תרבות גדולה בעולמנו שהלכה לעולמה.
אדישות לשום כיוון היא לא קריטריון להערצה עבורי.

פולספגן

New member
גם עמדות קיצוניות?

בכלל, יש צורה להציג דעות פוליטיות ונתתי את הדוגמה לדרך הצגה חיננית ונחמדה של האומנים ספי ריבלין ז"ל והגששים לעומתה שקראה לעשות חרם על עיר או על הקיצוני מהצד השני של המתרס הזמר אריאל זילבֶּר.
אני בטוחה שהיא או הוא לא בדעותייך ואני בטוחה שזה השפיע על ההסתכלות עליהם בתור אמן, גם אם תחילה אהבת אותם.

foofoo77

New member
אני לא ישנה עם אריאל זילבר בלילה

אני יכולה להעריך ולאהוב את שיריו (או שלא) אבל לשפוט אותו על פי עמדותיו לגבי ההתנחלויות אני לא בדיוק כמו שלא שפטתי את חנה מירון או את מוקי על דעותיהם השנויות במחלוקת בעיני.

למעלה