הוט - חוק שירות לקוחות

הוט - חוק שירות לקוחות

בזמנו, לאחר שחוק שירות הלקוחות נכנס לתוקף, במענה של הוט הייתה אפשרות להשאיר מספר טלפון לחזרה. אממה? הם היו שולחים אוטומטית 2-3 SMS שהתקשרו ולא היה מענה.

כשהתלוננתי על כך לנציג השירות, נענתי :קחי את מספר הפניה ולכי עם זה לבית משפט.
כלומר, ממש לא היה אכפת להם. כנראה שהחוק לא נאכף או שהעונש ממש לא מרתיע.

אתמול שוב נזקקתי להם, ועכשיו אפילו אפשרות להשאיר מספר טלפון לחזרה כבר אין. המתנתי כ 25 דקות עד שנעניתי.

ניסיתי לחפש אם יש תביעה ייצוגית בנושא, ולא מצאתי.

מישהו כאן אולי יודע איך אני יכולה להתקדם עם זה? האם יש טעם? יש איפה להתלונן? משהו קורה עם החוק הזה? או כל עצה אחרת מה לעשות?
כשצריך אותם זה ממש יאוש!

foofoo77

New member
תעזבי אותם

הוט הם השטן של שירות הלקוחות
הם יודעים את זה ולא אכפת להם שהם השטן.

לעזוב

pinkish angel

New member
לי היה יותר גרוע- כן היתה אפשרות להשאיר טל'

לחזרה, השארנו את הטלפון של בעלי, למחרת חזרו אליי- התקליט אמר מיד תועברו לנציג שיתפנה- המתנתי על הקו 20 דקות עד שהנציג התפנה... שלא לדבר על זה שביקשתי מהנציגה ליצור קשר עם בעלי והדבר לא קרה, אז הוא התקשר אליהם והיה 50 דקות על הקו!
בסופו של דבר אנחנו החל מהשבוע לקוחות של יס, מאסנו בהוט אחרי למעלה משנה שבה אנחנו משלמים על 100 מגה אינטרנט ומקבלים 6-7 מגה (מזל שאין את הרעש חיוג של המודם).

לעזוב זו תמיד אפשרות

ללא קשר, חיפשתי אפשרות של תביעה ייצוגית או צורה כלשהי של אכיפת החוק. אם מישהו מתמצא בנושא, אשמח לעצות.

iritki

New member
השירות שלהם גרועה, אני בזכות זה מקבלת הטבות

לצערי אני יותר מידי אוהבת את האוליטיה שלהם כדי להתנתק מהם...
אבל אם חיכיתי הרבה התור אני תמיד מציינת את זה לנציג השירות, גם כי השיחה מוקלטת אז אולי מתישהו מישהו יעלה על זה, גם כדי שנציג השירוצ יבין למה אני חסרת סבלנות בשיחה איתו וגם הרבה פעמים הם נותנים לי כל מיני פיצויים בזכות זה או בזכות טעויות אחרות שהם עושים ( ערוצי פרימיום חינם, VOD חינם וכו').
הדבר הכי חשוב בהטבות האלה זה להקפיד להתקשר להפסיק אותם כשהחינם נגמר (אחרת כמובן ימשיכו לתת לך אותם בתשלום).

אני מתעצבנת אליהם לא מעט אבל לפחות העצבים שלי שווים קצת כסף

iritki

New member
אני אומרת להם באופן הכי ברור

נראה לי שמגיע לי לפחות פיצוי על המתנה של שעה וחצי בקו.... וניסוחים דומים

למעלה