סרטים שחייב לראות

Cafe Latte

New member

ראיתי את הסרט לפני כחצי שנה (כי זה אחד הסרטים האהובים על בעלי ... והוא מנסה לשכנע אותי לצפות בו כבר 5 שנים בערך
). לא אהבתי אותו מכמה סיבות, העיקרית שבהן, היא (וזה משהו שאני מרגישה כלפי רוב סרטיו של טרנטינו) שמדובר בבידור מאוד נחמד, אבל זול. אין לו שום "אמירה" בסרטים שלו ... שום ערך מוסף, whatsoever. לא יצאתי מהסרט וחשבתי עליו, שכחתי אותו די מהר למעשה. אני מודה שיש שם כמה דברים ממש משעשעים (בדיחת הקטשופ, היא בהחלט אחת מהם
). אבל בגדול, אני מעדיפה סרטים עם יותר אמירה והשפעה אישית... בבקשה לא לכעוס עלי
אני יודעת שהרבה אנשים מתים על הסרט הזה (כולל בעלי, ואבא שלי ...), הוא פשוט לחלוטין לא "עשה לי את זה".

Indie62

New member
לדעתי כן יש לו אמירה

אם כי קשה לי בדיוק לנסח אותה. אבל בטח כבר טחנו לך על זה מספיק... אגב, את יתר סרטי טרנטינו (חוץ מכלבי אשמורת) הרבה פחות אהבתי, וראיתי בהם את מה שאת רואה בספרות זולה.

hag70

New member
מבחינתי הסרטים המומלצים הם

(ולא הוזכרו כבר). תהילה. הסרט. כל השאר מתגמד מולו. חנות וקטנה ומטריפה. גרסת המוזיקל. וודי אלן. אני מכיר עד "לפרק את הארי". בעיקר (אבל לא רק
): חנה ואחיותיה, מנהטן, אישה אחרת, אליס, קליעים מעל מנהטן, שושנת קהיר הסגולה. חמים וטעים. חלף עם הרוח. הקוסם מארץ עוץ. צלילי המוזיקה. חתונתה של מיוריאל. חופים. נדודי שינה בסיאטל. לברינת' (עם דיוויד בואי). אלמודובר (אבל בהחלט צריך לאהוב אותו): מה עשיתי שזה מגיע לי, פפי לוסי בום ונערות אחרות, נשים על סף התמוטטות עצבים, קיקה, לחזור, הכל אודות אמא. אבל יש עוד.... שירת הסירנה. מונטי פייטון השונים. גאווה ודיעה קדומה במגוון הפקות. the importance of being Ernst. עד היום לא נתקלתי בעיבוד רע. תמיד מהנה. צ'רלי צ'פלין.

קליספרה

New member
הלו..צלילי המוזיקה, לבירינת, נדודי שינה...

שורה ראשונה של קאלט אצלי ברשימה
ואנחנו יכולים לעשות יחד מרתון סרטים,הטעם שלנו נראה לי די דומה

yoyo10

New member
מוסיפה להג

פרסליה מלכת המדבר הסיפור שאינו נגמר הגוניס

foofoo77

New member
בעיני

עגבניות ירוקות מטוגנות חומות של תקוה יום אחד (סרט קטן ומקסים על סוג שמסתובב ברחובות ושרים פשוט מקסים!) הבית באגם (גם אני צריכה איזה קיטש) ציפור על תיל תיאוריית הקשר ויש עוד הרבה אני כרגע לא מצליחה לחשוב על זה.

משקולת

New member
לא בדקתי.

פחד שלי- להתאכזב מכל מיני סרטים/ספרים שבילודתי/נערותי התמוגגתי מהם, ולגלות שהיום זה לא בדיוק (או ממש לא) כך. מעניין לנסות את עגבניות...

havat

New member
יום אחד - בטוח שזה השם?

כי בתיאור שלך הזכרת לי סרט שבאמת רציתי לראות, אבל בגוגל מתקבל רק הסרט הזה עם אן התווי על הזוג שנפגש באותו יום כל שנה במשך 20 שנה. זוכרת מי שיחק בסרט שדיברת עליו? עשית לי חשק!

קליספרה

New member
ONCE אחלה סרט - מוזיקה נהדרת

ועוד אחד מאלה, הקומיטמנס לא סרט גדול אבל המוזיקה אךךך המוזיקה

למעלה