שרשור מתכוני חנוכה

פלגיה

New member
שרשור מתכוני חנוכה

אני מחפשת בעיקר מתכונים לסופגניות, לטובת ילדי המסכנים שמנועים לאכול סופגניות "בחוץ". אבל כל דבר "חנוכתי" אחר יתקבל בשמחה.

galxia

New member
אצלנו הולך לביבות תופחי עץ

המתכון אמור להיות פשוט משהו שכולל תפוחי עץ מגוררים, שמנת חמוצה, ביצים וקמח? אין לי את המתכון המדוייק.

פלגיה

New member
מסיבות אלרגיה לא ברורה

אחרי שחנוכה אחת הילדה שלי נהפכה בעצמה לסופגניה, אני לא לוקחת סיכון. לא ברור למה האלרגיה, אבל מוכרי הסופגניות מקבלים בצק מוכן ולא יודעים להגיד מה בדיוק הוא מכיל.

shmantz

New member
יכול מאוד להיות שהאלרגיה היא

למשפרי אפיה, או כמות יותר מדי גדולה של שמרים.

פלגיה

New member
זה מה שאני חושדת

אבל אין לי דרך לבדוק. חלק מהסופגניות לא בעייתיות, אבל זה הימור כל פעם מחדש. עם סופגניות ביתיות אין בעיה.

shmantz

New member
ברור שהכי טוב להכין בבית

כי אין לדעת מה מוסיפים לאלו הקנויות.. אותו הדבר נכון גם ללחם ועוד שלל מוצרים

בדיוק מארחת מחר לנר ראשון

אצלנו הסופגניות של קרין גורן מככבות ועד כמה שזה נקרא מוזר ממליצה להיצמד להוראות של נייר האפיה. לגבי לביבות אני מכינה את לביבות הכרישה האלה רק מחליפה את הבשר הטחון ב-250 גר' גבינת טוב טעם. מכינה גם לביבות תפו"א אשמח למצוא כאן מתכון חדשני
חג אורים שמח

פלגיה

New member
תוך כדי הכנה

גיליתי שהסופגניות של קרין גורן מצריכות מיקסר חזק, ולנו יש ידני חלשלוש. המשכתי ללוש ביד, אבל זה דבר שהיה כדאי לדעת מראש.

פלגיה

New member
טוב, תודה

לא התאפקנו והכנו היום. לא נראה "כמו בקונדיטוריה" כי נתתי לבת השש שלי להכין "כדורים", אבל בהחלט טעים.

golaash

New member
האיש כבר עשה

את ניסוי הפפנש השנתי שלו (|תפוז חזיר| יאמי) ואני מחפשת מתכונים ללביבות, במיוחד כאלה שילדים אוהבים. יום שישי יש א.ערב אצל אבא שלי + 2 אחינימים + הבת שלי

yulinka

New member
פי"ה אפייה אמיתית . אבקת זהב לקישוט

קניתי נצנצים זהב אכילים לקישוט עוגות מותר לאפות איתם? אני רוצה להכין נשיקות מנצנצות במיוחד אם אני ארבב את זה עם הקציפת ביצים מותר לאפות את אבקה הזאת? גיגלתי וגיגלתי ולא מצאתי תשובה

למעלה