שאלות על מזון תינוקות

Noich80

New member
שאלות על מזון תינוקות

- מטרנה "לילה טוב"- מישהו מכיר? קיבלתי קופון מתנה ולקחתי, מתאים מגיל 4 חודשים. לא יודעת אם לתת לה או לא. -אמרו לי לנסות להוסיף לה קורנפלור לאוכל. איזו פטמה של בקבוק לתת? אנחנו משתמשים ב MAM עם פטמה 2, אבל יש לי בקבוקים גם של 3 שטרם הכנסתי לשימוש. הם אוהבים את זה יותר?

בעקון לדייסות צריך פטמת צלב

ה-3 לא מספיק גדול עד כמה שאני זוכרת. מטרנה לילה טוב זו דיסה תכלס לא?

ששת22

New member
פיטמה 3 לא מספיקה

צריך פיטמת X שקונים בנפרד. למה להוסיף קורנפלור? אני באופן עקרוני לא בעד כי זה קלוריות ריקות ואין בו שום דבר מזין.

חנול

New member
לדעתי זה סוג של דיסה

אבל אני לא סגורה על זה. אצלנו אף אחד מהם לא אהב את זה. לא יודעת למה.

orlyg2

New member
נראה לי שבפטמות פשוט צריך לנסות -

רוני בת שנה (בשבוע הבא! איזה התרגשות!) ועדיין אוכלת עם פטמה 2. מפטמה 3 הכל נוזל לה.

Tula1

New member
גם הקירחת שלי בת שנה בשבוע הבא...

orlyg2

New member

והמשפט בחתימה שלך כל כך מתאים למשקל הלידה שלה......

עדי1306

New member
ולגמרי מדויק!!!

ועכשיו גם קלטתי שטעיתי והיא קטנה ממנה בשנה פחות חודש מינוס יום... (ע"ע 21.1.10) כל ה 1 וה2 האלו, זה מבלבל

אזז טעים זה לא נשמע לי

ומזין זה לא, רק מעלה את הערך מבחינה קלורית. ולגבי הלישון לילה שלם- אני בדעה שזה יבוא כשזה יבוא. אני לא בטוחה שזה קשור ישירות לתחושת רעב. לטעמי לתת לילד לישון בתחושת שבוע עד האבסה זה לא המתכון לשינת לילה טובה או לתזונה טובה כבוגר. בקיצור, כמו שאפשר לשמוע- אני לא ממש בעד
אוטוטו היא תגדל ותוכלי לתת לה דיסות ביתיות מזינות, עשירות ומגוונות וטעימות. אנחנו התחלנו בגיל חצי שנה אאל"ט. אנחנו בכלל לא השתמשנו בדייסות המוכנות. ואת כל הדיסות אכלנו בכפית ולא מבקבוק. (מצד שני- אנחנו משתייכים לקיצון מסויים בתזונה, אני יודעת, מבינה ומכבדת שיש שבוחרים בשיטות אחרות. ובכל זאת זו הדעה וזה הנימוק שלי)

Noich80

New member
דווקא אני אוהבת את הגישה שלך בתזונה שלו

בדיוק סיפרתי לחברה שלי עלייך וכמה אני מקווה שאני אצליח להיות כמוך. עם ההנקה כבר אבוד, אבל לגבי השאר יש סיכוי

עדי1306

New member
גם אני מעריכה את הגישה הזו

ומשתגדלת ליישם, עד כמה שהגנים הפולנים שלי מאפשרים...

למעלה