מהו משקה החורף החביב עליכם ?

Snagit

New member
כוס תה חם מפוצץ בנענע

ואם יש איזה עוגה שחיתות ליד אז בכלל

ששת22

New member
שוקו חם

אבל אני לא מרשה לעצמי בגלל הקלוריות ומסתפקת בחליטה של נענע

קליספרה

New member
קפה - נס קפה בבית הפוך בחוץ

מכיוון שלאחרונה קצת הגזמתי עם הקופאין ועוד יותר עם החלב עברתי בחלק מהיום לתה לואיזה לימונית ועוד משהו של ויסוצקי

Luli Who

New member
שוקו חם "מבושל" על הגז עם שוקולד מריר מעולה

אבל , כמובן שזה פינוק ולא ברמה היומיומית..... ברגיל, וכיוון שזה די קל אצלי קפוצ'ינו ואספרסו.אבל זה לא שינוי מהותי מהקיץ מהבחינה הזו ....

ליצולה

New member
בחורף- רק תה

כוס קפה אחת בבוקר זה לאורך כל השנה. ובחורף אני שותה תה. כלומר- מיים חמים עם נענע ולימון ואם יש לואיזה (היא לא אוהבת את החורף) או עשב לימוני. בערב אני עושה ממש קנקן עם מלא עשבים מהאדניות ושותה את כולו. תענוג. שוקו לעומת זאת- עושה לי ממש בחילה.

Mika Mikolit

New member
דוחפים מלא מקופלת לכוס עם חלב חם

ואני שואלת- מי צריך את החלב החם? יותר טעים לטחון את המקופלת סתם ככה

mereng

New member
מסמיכים עם קורנפלור....

מערבבים כף קורנפלור בכוס חלב קר, מעבירים לפינג'אן יחד עם שוקולד קצוץ, וממיסים תוך בחישה. זה מסמיך רק אחרי רתיחה עדינה.

maxcalifornia

New member
שמנת ושוקולד. פשוט ומסורתי.

אפשר לתבלן ... לא חייב הסמיכות ממש לא אמורה להגיע מקורנפלור, ורחמנא ליצלן לא מג׳לטין כפי שנהוג בבתי קפה ידועים. הסמיכות היא משילוב השמנת והשוקולד (כן, הכמות שערורייתית) .

mereng

New member
ג'לטין ???
איפה ???

אני לא יכולה לשתות משקה על טהרת השוקולד והשמנת - מרגיש לי שומני מידי ומושחת מידי ..... ולכן אני מעדיפה הסמכה עם קורנפלור

maxcalifornia

New member
בכל מקום שבו תראי את המשקה במכשיר המסתובב...

צר לי לאכזב מדהים לראות אנשים עם קיבולת ששותים את זה, מלווה בעוגת מוס....בד"כ מארצות הקור...

mereng

New member
זו האינדיקציה ? המכשיר המסתובב ?

אני אדע להזהר מעתה והלאה..... פיכסה !

עדי1306

New member
מחממים מעדן שוקולד

ומוסיפים לו חלב אם רוצים אותו נוזלי יותר. לפחות ככה עושה את זה אחי. אני לא אוהבת שוקולטה. כבד לי.

סחלב, סחלב, סחלב

אבל בגלל הק"ק, רק באירועים מיוחדים או בבית קפה, בלי תוספות ליד.... מאוד אוהבת לשתות גם שוקו, מים עם נענע ו"סתם" קפה
נ העיקר לחמם את הידיים והגרון...

dudusch

New member
אומנם יוצא פעם ב... אבל

יין חם על הגז, עם חתיכות תפוח ומקל קינמון. תה ארל גריי עם דבש. תה עם רום (אם יש).

קליספרה

New member
כשאני בחו"ל בחורף אני מזמינה צ''וקולטה

מוזר - רק בחו"ל בארץ אני לא נזכרת אפילו שזה קיים - וטוב שכך

למעלה