לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1968319,683 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'מה מביאים לחברה שילדה?'
מה מביאים לחברה שילדה?
<< ההודעה הנוכחית
02/08/2011 | 14:17
15
120
חברה שלי ילדה בת, והיום/ מחר אני קופצת לבקר אותה (לבקשתה ובהצעתה..)
קניתי כבר מתנות לילדה,
אבל אני מרגישה שאני באה "בידיים ריקות".

מה אפשר להביא?
כדאי להביא עוגה? עוגיות?
ואם כן- איך להביא אותם? בכלי יפה/ בפלסטיק וכו'?

תודה!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'את יכולה לקנות לה שרשרת יפה'
את יכולה לקנות לה שרשרת יפה
02/08/2011 | 14:20
15
משהו אישי וקטן רק עבורה.
עוגה / עוגיות זה תמיד נחמד, בכלי הגשה יפה ועטוף בנייר צלופן.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני הייתי שמחה לעוגיות טעימות'
אני הייתי שמחה לעוגיות טעימות
02/08/2011 | 14:23
16
בכלי מתכלה- דהיינו כזה שלא צריך לשתוף או לקחת הביתה אם זה לבי"ח.
אני יכולה לההגיד לך שכשביליתי את השבוע בבי"ח בריצה בין מחלקת ילודים לפגייה מה שהחזיק אותי היה שוקולד שווה שקיבלתי מחברה - והא כמובן ההורמונים...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'להית החולים - עוגיות, לבית - עוגה'
להית החולים - עוגיות, לבית - עוגה
02/08/2011 | 14:23
17
עוגת קובי פרווה שהכינה לי השכנה/חברה - היתה אחד הדברים שהכי שמחתי לקבל אם לא ה- (וקיבלתי ימבה סושי, אבל הם לא הצילו אותי באמצע הלילה מורעבת וכואבת ומחפשת נחמה מתוקה).
אם אין לך זמן וכח להכין פירות יבשים גם נפלא לקבל.

באשר לכלי שבו תגיע העוגה - תלוי ביולדת.  אצלי תבנית פלסטיק או אפילו שקית סנדוויצ'ים עשו את העבודה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לבית או לבי"ח?'
לבית או לבי"ח?
02/08/2011 | 14:27
13
לבית הייתי מביאה לה פשטידה או סיר קציצות... חברה שלי אמרה לי שלא היה לה זמן אפילו לשים טבעול בטוסטר אובן....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אחת המתנות שאני זוכרת עד עכשיו '
אחת המתנות שאני זוכרת עד עכשיו
02/08/2011 | 14:32
38
הייתה עוגת גזר טעימה טעימה שחברה שלי הביאה לי הבייתה כמה ימים אחרי הלידה . התענגתי עליה כמה ימים במיוחד בלילה כשקמתי להניק , שתיתי כוס תה עם העוגה וזה היה ממש מצוין
לגבי יופי  האריזה ...לי זה היה פחות חשוב...שיהיה ארוז ככה שאפשר יהיה לשלוף/לחתוך ביד אחד כשביד השניה תינוק

בקיצור עוגה תוצרת בית נראה לי רעיון מצוין
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כאילו, דא?'
כאילו, דא?
02/08/2011 | 14:34
24
כדורי שוקולד, במנז'טים אישים ובאמת- בקופסה פשוטה או מתכלה.
|מניע ניסתר להזדמנות צילום? מפיתום!|

אני חושבת שכל עוגה חתוכה או עוגיות, או צלחת פירות [לא צריך להזמין משהו- אפילו משהו שאת תארגני ותארזי יפה]

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כשאחת החברות הטובות שלי ילדה,'
כשאחת החברות הטובות שלי ילדה,
02/08/2011 | 14:36
36
חוץ מצ'ק לבייבי (אני לא קונה מתנות בשילב, סורי), הזמנתי לה טייק אוואי שהיא ממש אוהבת מהג'ירף. אני חושבת שהיא ממש נהנתה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תשאלי מה בא לה לאכול'
תשאלי מה בא לה לאכול
02/08/2011 | 14:36
18
אם את מביאה משהו ביתי, דווקא הייתי הולכת על משהו מלוח.
כמה מתוק כבר אפשר לאכול שם. צריך לגוון.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מגש סושי, דאה?!?'
מגש סושי, דאה?!?
02/08/2011 | 14:41
1
9
לצפיה ב-''
02/08/2011 | 15:46
1
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות האוכל...'
מצטרפת להמלצות האוכל...
02/08/2011 | 15:05
18
דווקא מתוק בדרך כלל לא חסר.
אם אפשר משהו קל לאכילה ומזין - למשל מאפינס מלוחים [בצל/פטריות/גבינה וכו'] או כל דבר אחר שכמו שכתבו מעלי אפשר לאכול ביד אחת עם מקסימום חימום קצר במיקרו או אם בא לך ממש להשקיע אז סיר אוכל שיחסוך לה בישול ליומ - יומיים.

POOH
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני הבאתי'
אני הבאתי
02/08/2011 | 15:13
23
לחברה הכי טובה שלי בגדי בית כיפיים מהיינס וקופסה ענקית של פירות יבשים מכל הסוגים.
נרשמה התרגשות רבתי
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תשאלי.... אני ביקשתי מחברות אמת אחרי הלידה'
תשאלי.... אני ביקשתי מחברות אמת אחרי הלידה
02/08/2011 | 15:32
27

מגש של גבינות צרפתיות שאסורות בהריון,  והתענגתי עליו ביותר !
יחד עם עגבניות שרי ולחם זיתים משובח....

קיבלתי גם מגש פירות שהיה ממש נחמד,  והכי שווה היה למצוא מקרר מפוצץ באוכל ביתי טעים, באדיבות ההורים שלי.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תביאי לה אוכל, זה הכי טוב לדעתי '
תביאי לה אוכל, זה הכי טוב לדעתי
02/08/2011 | 15:35
12
לצפיה ב-'משהו טעים לאכול'
משהו טעים לאכול
02/08/2011 | 16:29
13
במיוחד כשמדובר בכישורי הבישול שלך ספציפית
נשואים טריים >>

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ