לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1967319,673 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'על אחריותכם בלבד! מדריך לרכישה באי ביי'
על אחריותכם בלבד! מדריך לרכישה באי ביי
<< ההודעה הנוכחית
16/05/2011 | 22:09
27
1205
אז בעקבות הביקוש, הנה מדריך מקוצר לרכישה באי ביי:

הקדמה:
1. השלב הראשון, כפי שכבר נאמר - לפתוח חשבון ב Pay Pal - האתר מאובטח והוא היחיד שתצטרכו לתת בו את פרטי כ"א המלאים שלכם. זה היתרון ברכישות באי ביי - שאתם לא צריכים לחשוף את כ"א כל פעם למוכר אחר.
2. השלב השני, נרשמים ל E bay

אז אחרי שעשיתם את זה, אפשר להתחיל....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שלב ראשון - חיפוש'
שלב ראשון - חיפוש
16/05/2011 | 22:21
84
אופן החיפוש באי ביי הוא המפתח למציאת מה שאתם רוצים...

בשורת החיפוש נרשום את המוצר שאנחנו רוצים, אפשר גם לרשום דגם או שם של חברה, אם אתם לא יודעים איך קוראים למה שאתם רוצים, תנסו מילים דומות - בסוף מגיעים...

אח"כ תשנו ל BUY IT NOW (סימון 1 בתמונה), זה ייתן לך את כל הדברים שהם למכירה במחיר הנקוב, ולא מכירות פומביות, כמובן שזה עניין של נוחות - אני לא מסתדרת עם המכירות הפומביות ומעדיפה לדעת מה המחיר הסופי של המוצר וככה להחליט...

לאחר מכן, תשנו את הסידור ל Price+ Shipping: Lower first (סימון מספר 2) זה יסדר את המוצרים כך שמחיר והמשלוח יחד מתחיל מהנמוך ביותר לגבוה ביותר, זו גם הדרך הקלה ביותר לסנן את המוכרים ששולחים לישראל ואלה שלא (אחרי שתבחרו באפשרות הזו - ייפתח חלון שמבקש לדעת לאן המשלוח)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שלב שני - בחירת המוכר'
שלב שני - בחירת המוכר
16/05/2011 | 22:34
61
אחרי שעברנו על המוצרים שנמצאו בחיפוש, וראינו כי טוב, הגיע הזמן לראות מי המוכר של המוצר אותו אנחנו רוצים לקנות.

בצד ימין של המסך (סימון מספר 3) רשום מי המוכר ומהו אחוז שביעות הרצון ממנו – חשוב לראות שיש לו מעל 99% שביעות רצון, ושהמספר בסוגריים גבוה מ-1000, המספר בסוגריים מעיד על כמות המכירות שהמוכר הזה עשה, ככל שהמספר גבוה יותר ושביעות הרצון גבוהה - ככה יותר טוב...

אם למוכר יש את הכוכב הצהוב (Top rated seller) - זה עדיף. אני לא יודעת בדיוק מה זה אומר, אבל נדמה לי שיש אחריות כלשהי של אי ביי לרכישה, המשלוח שלהם לרוב יותר מהיר ורוב הסיכויים שלא תצאו ממנו לא מרוצים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שלב שלישי - רכישה'
שלב שלישי - רכישה
16/05/2011 | 22:48
56
אחרי שנלחץ על Buy it now נגיע למסך שבו אנחנו מתחייבים לרכישה
ע"מ לרכוש באופן סופי - צריך ללחוץ על Commit to buy (סימון 4) שימו לב, שברגע שלחצתם, את בעצם קניתם את המוצר, גם אם לא נתתם את פרטי הפייפל שלכם...

אם תחליטו שלא לשלם, סביר להניח שיקרה לכם מה שקרה לקאפקייק - ירדפו אותכם ויאיימו עליכם שלא תוכלו יותר לרכוש באיביי... וזה באמת חבל....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שלב רביעי - תשלום'
שלב רביעי - תשלום
16/05/2011 | 22:55
44
קניתם את המוצר, תתחדשו.

עכשיו אפשר להחליט - האם לשלם עכשיו (סימון 5) או לבדוק מה עוד למוכר יש להציע
(ובדרך לחסוך חלק מדמי המשלוח במידה ויש - על זה יורחב אח"כ)

או האם לשלם עכשיו (סימון 6)
אנחנו נבחר לשלם עכשיו....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שלב חמישי - בדיקת פרטים טרם התשלום'
שלב חמישי - בדיקת פרטים טרם התשלום
16/05/2011 | 23:01
46
במסך הבא תוכלו לבחור במשלוח לכתובת אחרת (סימון 7), חשוב שהכתובת שתוזן כאן תהיה תואמת לחיפוש באי ביי ע"מ שלא להתקל במצב שבו המוכר לא שולח למדינה אליה שיניתם את הכתובת....

במסך גם מופיע הפרטים של המוכר שוב והשם של המוצר (סימון 8)

בצד ימין למטה תוכלו שוב לראות את המחיר של המוצר כולל המשלוח (סימון 9)

ובסופו של דבר, נמשיך לתשלום באמצעות פייפל (סימון 10)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שלב שישי - הזנת סיסמת פייפל'
שלב שישי - הזנת סיסמת פייפל
16/05/2011 | 23:05
33
עכשיו הגיע הזמן להזין את האי מייל והסיסמא איתם נרשמתם לפייפל (אי שם בהקדמה)
ולעשות LOG IN (סימון 11)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שלב שביעי - בחירת אמצעי תשלום'
שלב שביעי - בחירת אמצעי תשלום
16/05/2011 | 23:13
1
36
אחרי שתעשו לוג אין תגיעו למסך בו תוכלו לבחור את אמצעי התשלום
אמצעי התשלום שהזנתם ברישום לפייפל יופיע באופן אוטומטי, אבל אם אתם רוצים אפשר להזין אמצעי תשלום אחר (סימון 12)

במהלך שיפוץ המדריך עכשיו - הוספתי כ"א חדש וזה באמת מאוד פשוט ומבוצע באתר מאובטח.

אחרי שבחרנו כ"א - נמשיך הלאה (סימון 13)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תוספת קטנה'
תוספת קטנה
16/05/2011 | 23:30
37
במסך הזה תוכלו לראות כמה תחוייבו בש"ח בכ"א שלכם (בצד ימין, באותה שורה של מספר הכ"א)

אגב, אם אתם קונים וקונים ולא מבינים למה אתם לא רואים את החיובים בכ"א - זה בגלל שהחיוב יורד יום-יומיים אחרי כן ישירות מהעו"ש בשורה נפרדת שלא קשורה לחיוב החודשי שלכם מרכישות בארץ...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שלב שמיני - אישור סופי (שלב אחרון ברכישה)'
שלב שמיני - אישור סופי (שלב אחרון ברכישה)
16/05/2011 | 23:20
43
המסך הבא זהה כמעט לחלוטין למסך בשלב 5,
אם פתאום נזכרתם, עדיין אפשר לשנות את הכתובת למשלוח (סימון 14)

ועכשיו אפשר לאשר סופית את התשלום (סימון 15)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תודה שקניתם אי ביי!'
תודה שקניתם אי ביי!
16/05/2011 | 23:27
1
49
מחר אני אוסיף מדריך מורחב - איך להסתכל בחנות של מוכר, איך לשכלל את החיפוש וכדומה...

נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
17/05/2011 | 06:00
12
תודה רבה!! יטוגלן בהמשך!!!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כל הכבוד!תודה! נגזר ונשמר'
כל הכבוד!תודה! נגזר ונשמר
17/05/2011 | 07:06
8
3
לצפיה ב-'שאלת אמינות באי ביי'
שאלת אמינות באי ביי
17/05/2011 | 07:26
7
18
אם יש מוצר יד שנייה והמכור כותב שהוא מצב כמו חדש, מדובר במוצר יקר, האם ניתן לסמוך על מה שנכתב? או שאני לוקחת סיכון רציני?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה יותר שאלה של אמינות מוכר...'
זה יותר שאלה של אמינות מוכר...
17/05/2011 | 07:50
5
18
אני לא אוהבת לקנות יד 2 - אבל אני גם לא אוהבת לקנות יד 2 בארץ וכשאני רואה את המוצר מול העיניים שלי...

אני מציעה לך לפנות למוכר ולשאול אותו שאלות ספציפיות לגבי המוצר והמצב שלו
לבקש אולי תמונות אחרות של המוצר כפי שהוא
לשאול אותו האם הוא מחזיר לך את הכסף אם הוא לא לשביעות רצונך (ואז המשלוח חזרה עלייך)

תסתכלי על הדירוג של המוכר ואחוז השביעות רצון ממנו אם זה מוכר טוב - סביר להניח שהוא יחזיר לך את הכסף חזרה אם לא תרצי את המוצר

בהצלחה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ואיך תשלום המכס?'
ואיך תשלום המכס?
17/05/2011 | 08:34
4
6
לצפיה ב-'השאלה לאיזה מוצר'
השאלה לאיזה מוצר
17/05/2011 | 12:06
3
12
למוצרים קטנים (מתחת ל 50$ כמדומני) אין מכס
מה גם שמוצר יקר מאוד שנשלח אלייך במעטפה קטנה ותמימה - סביר להניח שלא "יעלו" עליו במכס...

אני לא ממש מכירה את התחום הזה כי לא נתקלתי בו, אני אנסה לברר אבל תגידי לי על איזה מוצרים וסכומים מדובר (יש סוגי מוצרים שלא מצריכים מכס)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אין לי כל כך כיוון של מוצרים'
אין לי כל כך כיוון של מוצרים
17/05/2011 | 13:49
2
8
כי כרגע אין משהו ספציפי שאני מעוניינת לקנות. אבל פשוט שמעתי על אנשים שהזמינו מוצרים שבסוף נעצרו במכס והיו צריכים לשלם מכס של פי 2 ממחיר המוצר..וזה ממש מבאס
הייתי פשוט רוצה לדעת מראש, כי אולי זה מוריד מכדאיות הרכישה
אם אני נניח מזמינה נעליים לילדים. המחיר הוא פחות מ50$, זה לא יעצר במכס?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לדעתי ממש לא'
לדעתי ממש לא
17/05/2011 | 14:37
1
5
אני יודעת שמכס זה למוצרים מעל 50$ - אבל אני לא סגורה על זה לחלוטין.
חוצמזה, אם זה נעליים לילדים - לא צריכה להיות בעיה - הם אורזים את זה בצורה הכי קטנה שהם יכולים - כדי לא לשלם יותר משלוח ממה שצריך...
אני הזמנתי כבר פעמיים נעליים לבן שלי (עם סוליה רכה) וזה הגיע עד הבית עם שליח (ועוד בשעות הערב!) בתוך מעטפה ובלי שום דרישה לתשלום נוסף.

במכס נעצרים לרוב דברים גדולים שהם אלה שתופסים את העין....

מבטיחה לנסות לחקור את נושא המכס ולחזור עם תשובות.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
17/05/2011 | 14:44
2
נקפוץ למים וזהו...
אני אנסה להזמין.נראה איך ילך
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כדאי לבדוק מה כתוב במשוב של המוכר, מבחינת'
כדאי לבדוק מה כתוב במשוב של המוכר, מבחינת
17/05/2011 | 09:02
14
הלקוחות. קניתי כמה פעמים מוצרים משומשים באי ביי, אמנם לא מאוד יקרים (חולצה וצעצועים) ויצא בדיוק כמו חדש. אגב אם יש הטעיה, תמיד אפשר לפנות לרזולושן סנטר של אי ביי, הם פותרים בעיות ביעילות ובמהירות.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ענק'
ענק
17/05/2011 | 11:20
2
14
תגידי, איך אני מבררת כמה עולה לי המשלוח לפני שאני
מתחייבת על הקניה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כתוב לך את זה בלשונית של shipping'
כתוב לך את זה בלשונית של shipping
17/05/2011 | 11:28
1
19
ואם לא כתוב מפורשות לגבי ישראל אפשר לשלוח מסר למוכר ולקבל את המידע, אבל לרוב כתוב.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תודה, מצאתי '
תודה, מצאתי
17/05/2011 | 11:33
3
לצפיה ב-''
17/05/2011 | 12:31
2
לצפיה ב-'תודה! זה בול מה שהייתי צריכה השבוע '
תודה! זה בול מה שהייתי צריכה השבוע
17/05/2011 | 13:29
1
לצפיה ב-'בדיוק השבוע "הסתבכתי" עם האתר.. תודה!'
בדיוק השבוע "הסתבכתי" עם האתר.. תודה!
17/05/2011 | 16:52
8
לצפיה ב-' בנוגע למכס '
בנוגע למכס
17/05/2011 | 21:57
36
את כל הפרטים אפשר למצוא באתר הזה:
http://ozar.mof.gov.il/customs/doar1.htm

החלק הרלוונטי יותר מתוך האתר עצמו:

"‎5. שחרור החבילות ותשלום המסים:
ככלל, על טובין המיובאים בדואר חבילות חלים מסי יבוא (מכס, מס קניה, מע"מ), על פי סיווגם בתעריף המכס, ועל פי הצהרת המכס שצורפה לחבילה/צרור. את המסים החלים ניתן לשלם בסניפי/סוכנויות הדואר, בעת השחרור.
ערך הטובין לצורכי חישוב המס כולל ,בנוסף לטובין ,גם את עלות המשלוח לישראל(לרבות עלות הביטוח ) .

לדוגמא: אם ערך הטובין 100$ , ועלות המשלוח 20$ - חישוב המס יעשה לפי ערך של 120$.

‎6. הטובין שניתן לשחררם בפטור ממסים:
ניתן לשחרר בפטור ממסים טובין, שערכם הוא עד ‎$50 (לא כולל טבק על כל סוגיו ומשקאות משכרים).
כמו-כן ניתן לשחרר בפטור ממסים ספרים, מוצרי הלבשה והנעלה שערכם עד 75$, רק אם נשלחו כחבילת שי, ללא תמורה, מאדם פרטי בחו"ל לאדם פרטי בארץ."

בקיצור - מתחת ל 50$ אין שום בעיה, לרוב אפשר גם לדבר עם המוכרים באיביי שיעשו אריזת "מתנה" ככה שאם זה עד 75$ גם לא תהיה בעיה...
נשואים טריים >>

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ