לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1962919,629 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'התייעצות רופאים'
התייעצות רופאים
<< ההודעה הנוכחית
20/04/2011 | 12:44
29
4575
שלום שלום, מזמן וכו'

סופסוף הגיע ה"אחרי ההריון" ועברנו ממאוחדת למכבי.
אני צריכה רופא נשים חדש, בת"א, יש כמה שנוחים מבחינת מיקום ושעות - אבל אני אשמח לשמוע חוות דעת / המלצות, אם יש. לא צריכה משהו מיוחד, אבל רצוי כמובן שיהיה נחמד ונעים, מקצועי מאוד, ורצוי עם ציוד מתקדם (א"ס טוב) כדי שיהיה נוח להריון הבא (שיהיה בעוד מלאאאאאאא זמן, אבל בכ"ז למה להחליף רופא). אני יודעת שאוסקר סדן מומלץ בטירוף, אבל הבנתי שקשה להשיג אצלו תור והציוד אצלו מיושן, אז מעדיפה כבר מישהו אחר.

אנדרי גומל
רות גייסט
יאיר דניאל
מיכאל זיידמנר
יעקב כהן

יש המלצות / חוות דעת על מישהו מהם?

ובנוסף, המלצות לרופאי משפחה טובים שמקבלים במכבי, באזור איכילוב / כיכרבין / בזל גם יתקבלו בברכה.

חג שמח!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ברוכים הבאים למכבי '
ברוכים הבאים למכבי
20/04/2011 | 15:19
615
עשיתם מהלך נבון...

בתחום רופאי המשפחה - אני מאד אהבתי את ד"ר מרגרט פישר וד"ר לילאן מעוז שמקבלות ברח' בר גיורא, ליד הסנטר. אני יודעת שזה טיפה דרומה מהאזור שהגדרת אבל לדעתי הן שוות את היציאה מהרדיוס.

בתחום רופאי הנשים - יכולה רק לתת דיס-המלצה על ד"ר אריה ישעיה. אמנם הוא לא ברשימה שלך, אבל הוא משום מה נחשב כך שאולי עוד היית מגיעה אליו... don't.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בזמנו בקרתי כמה פעמים'
בזמנו בקרתי כמה פעמים
20/04/2011 | 15:25
664
במהלך ההריון (אע"פ שהוא לא היה הרופא הקבוע שלי למעקב) אצל ד"ר יאיר דניאל.
לפעמים חיכיתי לא מעט, אבל הוא היה בסדר גמור. נעים ומקצועי.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני חושבת שהמליצו לי בעבר '
אני חושבת שהמליצו לי בעבר
20/04/2011 | 20:40
1
581
לא זוכרת אם פה או במקום אחר -על ד"ר גומל.
לגבי דר' סדן -לא ארחיב, כי גם כתבת שהוא לא אופציה וגם נדמה לי שפירטתי לך את דעתי עליו איפשו.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'דר' גומל בדק אותי כמה פעמים במוקדי חירום '
דר' גומל בדק אותי כמה פעמים במוקדי חירום
21/04/2011 | 13:59
432
הוא מאוד נחמד ועושה רושם מקצועי.
אני לא מחליפה את גור בשום אופן (לדעתי הוא עוד יותר נחמד, וגם עשה עלי רושם יותר מקצועי, למרות צעירותו), אבל אם גומל בסביבה הרלבנטית, לדעתי הוא בסדר גמור.  

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ד"ר גלית ארטום במרפאת בזל 22'
ד"ר גלית ארטום במרפאת בזל 22
20/04/2011 | 21:32
1
470
רופאה מ-ד-ה-י-מ-ה (משפחה).
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
21/04/2011 | 08:02
56
לצפיה ב-'רק לא אוסקר סדן!!! יש רופא בשם דר' גור דביר'
רק לא אוסקר סדן!!! יש רופא בשם דר' גור דביר
20/04/2011 | 21:45
8
848
הוא לא מקבל בתל אביב אלא בבני ברק, אבל הוא רופא הנשים הכי מקסים, עדין, נעים ומתחשב שפגשתי אי פעם. לדתעי - לגמרי שווה את הנסיעה.
לגבי רופא משפחה - כשגרתי בתל אביב הייתי מטופלת של דר' טוביה ברונדוין בדוד המלך, ממש מול קפה לנדבר. הוא מ-א-ד נחמד, יסודי והתורים אליו סבבה לגמרי
ומזל טוב על הלידה!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אוי, ד'
אוי, ד
20/04/2011 | 21:46
2
291
לצפיה ב-'ברח לי דביר מהמם'
ברח לי דביר מהמם
1
406
חמוד, חביב, מקצוען אמיתי, ואיש עם ה - BED SIDE MANNERS הכי טובים שפגשתי בחיים שלי.
מקסים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לשניהם (לא להתקרב לסדן, כן לדביר גור)'
לשניהם (לא להתקרב לסדן, כן לדביר גור)
21/04/2011 | 11:38
443
הבעיה היחידה - לגור התורים קצת ארוכים.
אבל עדיין, שווה לחכות (ולנסוע לבני ברק).
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ד"ר גור מדהים '
ד"ר גור מדהים
21/04/2011 | 11:50
1118
אני אצלו עכשיו בהיי ריסק והוא פשוט מקסים
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'למה לא סדן?'
למה לא סדן?
21/04/2011 | 14:34
2
506
לשמחתי אני לא מבקרת יותר מדי אצל רופא נשים, אבל במהלך ההריון הייתי אצלו והוא היה בסדר גמור. למה ההסתייגות הנחרצת?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'הוא אחד הרופאים הכי פחות נחמדים בהם נתקלתי'
הוא אחד הרופאים הכי פחות נחמדים בהם נתקלתי
21/04/2011 | 16:54
594
ופעמיים (!!) הוא דיבר עם מטופלות פרטיות שלו (כך הוא הסביר) בסלולרי תוך כדי הבדיקה שלי, בעודי שוכבת ערומה על הכסא.
חוץ מזה שהציוד שלו מיושן לאללה, וכל בדיקה אצלו אומרת שעה-שעה וחצי של המתנה בתור כי הואלא עומד בזמנים.
לא בשבילי....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני גם הייתי פחות מרוצה ממנו.'
אני גם הייתי פחות מרוצה ממנו.
21/04/2011 | 23:08
407
לא יודעת איך הוא שלא למטרות הריון, אבל את ה-US הראשון הייתי צריכה לעשות באסותא ולא אצלו.
וזה היה ה-US של הדופק (שבסוף לא היה, אבל זה כבר לא באשמתו), רציתי להגיע מוקדם יותר, ממש עם תחילת ההריון כדי לוודא שיש שק הריון, יחיד, ברחם. הוא לא שש לשלוח אותי לבדוק, ולי זה היה חשוב כדי לוודא שההריון אכן ברחם ולא מחוצה לו.

אצל ד"ר גור דביר הייתי במהלך ההריון פעמיים (דרך המוקד), ובשוטף פעם אחת. הוא חמוד.
הרופא ה'קבוע' שלי (שבמרכאות כי הוא כנראה יוחלף מסיבות גיאוגרפיות) הוא בכלל בהרצליה, אבל במקום נגיש.
שמו ד"ר שמעון דסקלו, נמצא שתי דקות מאיילון ויש חניה באיזור ותורים קרובים יחסית (מה שאי אפשר להגיד כבר על דביר).
טופלתי אצלו מאחרי הצבא, והוא יסודי, מקצועי, אכפתי ומומלץ עד מאוד, אם זה מתאים לך.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גם אני ממליצה על גור דביר'
גם אני ממליצה על גור דביר
22/04/2011 | 00:40
388
הוא קשוב ועדין מאד.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'רופא משפחה מומלץ'
רופא משפחה מומלץ
222
ד"ר עודד סולד, המרפאה שלו ליד איכילוב (במגדל שליד מרכז ויצמן).
הוא מאוד מקצועי ומאוד מאוד נחמד. החיסרון היחידי, שצריך לחכות אצלו די הרבה זמן בחדר ההמתנה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'רות גייסט מאוד נחמדה'
רות גייסט מאוד נחמדה
21/04/2011 | 00:09
5
305
מקבלת בבזל.
הייתי אצלה פעם אחת והיה ממש נעים ונוח.
למעט התור- למעלה משעה..... הבנתי מהמטופלות בתור שזה מקרה חריג יחסית... ומכיוון שעדיין לא יצא לי לחזור אליה, עוד לא ברור לי אם אכן כך או לא.

לגבי רופא משפחה, אני אצל ד"ר יכיני.
מקבל בדיזינגוף משהו- בדיוק מול היכל התרבות.
מדובר בהכלאה חביבה בין שאולי מארץ נהדרת לרופא מפלפלים צהובים...
שוב, אין לי איזה משהו אינטליגנטי לומר על מידת המקצועיות שלו- תודה לאל, לא נזקקתי לבחון את זה עדיין.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
21/04/2011 | 07:02
101
עברה לתל אביב וחזרה לקבל נשים מבוגרות?

-היא היתה הרופאה הראשונה שלי, בכללית, ואחרי גיל 20 לא נתנו לי יותר תור אלייה,
כי לא הייתי אצלה חצי שנה וזה נחשב לחולה חדשה, בזמנו היא התמחתה בנערות ובכל הקשור להן [כן, גם המקרים המאוד קשים, היה לה מוניטין של תותח על בכל הנושא של פגיעה בגיל צעיר]

בחי, עוד סיבה לחזור למרכז
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שקדי'
שקדי
21/04/2011 | 14:01
3
166
קראו לך אישה מבוגרת
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
21/04/2011 | 15:06
64

[אז ממש נעלבתי ש20 היה מבוגר, היום מה?]
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מילא בפורום, גם אצל הרופא אני כבר סוסה מתה...'
מילא בפורום, גם אצל הרופא אני כבר סוסה מתה...
21/04/2011 | 16:26
1
180
הייתי אצל היכיני הזה, ומשהו דיברנו, ואמרתי לו ש"הנה זה קרה אצל בחורות צעירות, חברות שלי בגילי"
מה הוא אומר לי הצ'אולי הזה?
בגילך? זה את קוראת צעירות?!?!?

מה אני אגיד לך..... המושג "גיברת" כבר לא זר לי....חחח
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
21/04/2011 | 18:15
37
לצפיה ב-'ובכן'
ובכן
21/04/2011 | 08:13
144
ד"ר יאיר דניאל הוא הרופא שלי. הוא לא הרופא הכי נחמד ואינפורמיבי בעולם, אבל הוא רופא מקצועי וזמין. היתרונות המשמעותיים אצלו מבחינתי הם שאפשר לקבוע תור מהיום להיום לכמעט כל יום בשבוע ושיש בדיקות מיוחדות שרופאים אחרים לא עושים והוא עורך במרפאה שלו. החסרונות שלו בעיני הם שהוא לא לגמרי נחמד ולא מנדב אינפורמציה. צריך לשאול אותו שאלות ממוקדות כדי שהוא יתן מידע.

רופר המשפחה שלי מקבל באותו קומפלקס כמו ד"ר יאיר דניאל (בבית הרופאים בדובנוב 10) והוא רופא מקסים. קוראים לו ד"ר רון דובינסקי. אני מאוד מרוצה ממנו כי הוא קשוב, מתעניין, אינפורמטיבי ומאוד יסודי. החסרון שלו הוא שבגלל שהוא קשוב לכל המטופלים שלו צריך בד"כ לחכות הרבה בתור ועוד חיסרון הוא שהוא מקבל רק בימים ראשון וחמישי.

ורק בריאות!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'המלצה לרופאת משפחה באיזור הסנטר'
המלצה לרופאת משפחה באיזור הסנטר
21/04/2011 | 11:16
213
ד"ר פישר וליליאן, שתיהן מצויינות - ממשיכה לבוא אליהן גם כשאני כבר כ-10 שנים מחוץ לעיר...
רופא נשים אם עדיין נמצא בתל אביב ממליצה על ד"ר דגן
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'המלצות שלי'
המלצות שלי
21/04/2011 | 14:35
269
אני אצל ד"ר גומל ומרוצה ממנו מאוד. הוא סובלני מאוד, מקצועי, מסביר הכל בנועם ובפרוטרוט ויש לו ציוד טוב בקליניקה.
מבחינת התורים, לוקח בערך שבוע + להזמין תור. מה שכן, לרוב לא מחכים בכלל ונכנסים בזמן. בניגוד לרופא הקודם שהייתי אצלו, ששם נקבע לכל מטופל 10 דקות ונאלצתי כמעט תמיד להמתין קרוב לשעה בשביל להיכנס, כאן נקבעת לכל מטופל רבע שעה ולכן אין עיכובים. מומלץ בחום!

לגבי רופאת משפחה, ממליצה על גלית ארטיום בבזל . אומנם לא הגעתי אליה עם דברים שדרשו טיפול מיוחד, אבל בפעמים שכן הייתי אצלה היא עשתה עליי רושם מקצועי. בנוסף היא מאוד נעימה שזה חשוב לא פחות
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'יש אחד מזעזע בגבעתיים '
יש אחד מזעזע בגבעתיים
21/04/2011 | 16:36
280
אם זה ישנה אכתוב במסר. אמנם מגיעה לו החפשה ע"ג פורום, אבל אני אצא איתו צדיקה ואגיד במסר.
וכן, לצערי זה מהתנסות אישית.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'רגע, יאיר דניאל זה לא זה שעושה שיער לכלות? '
רגע, יאיר דניאל זה לא זה שעושה שיער לכלות?
21/04/2011 | 23:23
1
195
לצפיה ב-'יו זה מה שאני חשבתי '
יו זה מה שאני חשבתי
22/04/2011 | 00:03
150
הוא כזה מותק!!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תודה לכולם על התשובות!'
תודה לכולם על התשובות!
22/04/2011 | 16:26
139

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ