לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1962619,626 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'המלצות לעגלות '
המלצות לעגלות
<< ההודעה הנוכחית
19/04/2011 | 18:37
48
1707
טוב, אז אחי וגיסתי עוד חודש אמורים ללדת את האחיין הראשון שלי...
מחפשת עבורם המלצות לעגלות,
אם תוכלו להמליץ יחד עם הסבר קצר על מה כוללת העגלה וכו'- מקום בבגאז' למשל זו לא בעייה- לשניהם רכבים מרווחים.
פיצ'רים כמו סלקל, אמבטיה, כיווני נסיעה (עם הפנים לילד או לא וכו'), קיפולים ועוד כל מיני דברים שבטוח שלא חשבתי עליהם...

תודה!!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא יודעת כל כך להמליץ- אבל מזל טוב!!!'
לא יודעת כל כך להמליץ- אבל מזל טוב!!!
19/04/2011 | 19:16
2
104
איזה כיף זה אחיין

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כן אחיין זה ממש כייף'
כן אחיין זה ממש כייף
22/04/2011 | 07:29
1
48
לצפיה ב-'תרגעי!!!'
תרגעי!!!
22/04/2011 | 13:35
54
לצפיה ב-'מה חשוב להם?'
מה חשוב להם?
19/04/2011 | 19:17
5
68
משקל?
גודל?
קיפול ביד אחת?
יופי?
מחיר?
פונקציונליות?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מניחה שמחיר ופונקציונליות הם הראשונים,'
אני מניחה שמחיר ופונקציונליות הם הראשונים,
19/04/2011 | 19:23
4
83
אח"כ אין לי מושג, אבל אני אשמח לשמוע על כל מיני דברים ואשלח אותם לפה לקרוא אח"כ.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'יש לך מושג לגבי התקציב?'
יש לך מושג לגבי התקציב?
19/04/2011 | 19:49
3
36
לצפיה ב-'עד 3000'
עד 3000
19/04/2011 | 20:23
2
33
לצפיה ב-'אנחנו הזמנו את האינגלזינה'
אנחנו הזמנו את האינגלזינה
20/04/2011 | 10:56
1
174
דגם זיפי פרי 2011 ( הייתה בזמנו במבצע של 2700 כולל אמבטיה קשה ).

היתרונות שלה מבחינתנו :

קיפול קל יחסית וקטן ( יש לנו בגאז' קטן )

יציבה

מאוד קלה ונוחה לתפעול

אמבטיה קשה

סלקל שמתחבר לעגלה

ויש גם אפשרות להפוך את הטיולון לשני הכיוונים למרות שאני חייבת לציין שמבחינתי זה פחות רלבנטי ( נראה לי שבשלב הטיולון הילד יעדיף להיות עם הפנים החוצה ).

וגם - יש לי הרבה חברות עם העגלה הזו, כולן מרוצות , והיא המשיכה איתן גם לילד השני , ושימשה גם כטיולון.

חסרונות : 2 ידיות ( יש מי שיראה בזה יתרון , מבחינתי זה יחסית חיסרון ).

מתחברת רק לסלקל של האינגלזינה .

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'היא מעולה '
היא מעולה
20/04/2011 | 11:20
60
לצפיה ב-'יש שיקולים שונים שקודם הם צריכים '
יש שיקולים שונים שקודם הם צריכים
19/04/2011 | 20:20
2
110
לחשוב עליהם.
יש באתר הזה : http://www.2bmommy.com/strollers/stroller-test-201...
סקר יחסית די מקיף של עגלות, מעבר לזה הם צריכים לחשוב למשל כמה פעמים ביום הם צריכים להכניס ולהוציא את העגלה מהאוטו? איפה הם הולכים, האם יש שם באופן קבוע דרכי עפר? האם הם גבוהים וצריכים עגלה גבוה? האם יש מדרגות לעלות באופן קבוע?

לנו יש 2 עגלות, הראשונה סטוקי - עגלה יחסית יקרה, כבדה מאוד אבל לנו הייתה סופר נוחה והיינו מאוד מרוצים ממנה.
יש לנו טיולון של סייבקס, שקנינו כדי שנוכל להשאיר בגן כי הסטוקי גדולה וכבדה. בתור טיולון הוא קל ומאוד נוח.

שיהיה במזל טוב
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' לסטוקי, למרות שלא ברור לי למה היא כבדה'
לסטוקי, למרות שלא ברור לי למה היא כבדה
20/04/2011 | 09:23
1
86
בעיניך, מבחינת משקל היא בקצה הקל של הסקלה.
מבחינת תקציב כמו שאמרת היא לא עומדת בהגדרה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
20/04/2011 | 10:00
20
לנו יש אותה כבר שנה ואנחנו יותר ממרוצים מכל הפונקיות שלה
ומבחינת משקל וקיפול..אני אישית לא ראיתי או ניסיתי עגלה שקלה כמוה וגם יציבה מספיק.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'המלצה לא מניסיון'
המלצה לא מניסיון
19/04/2011 | 21:22
99
כי את העגלה המקורית שלנו מכרנו עקב משקל כבד מדי
מהסביבה שלי, לייב ווירטואלית כאחתת, אינגלזינה קיבלה המון המלצות חמות.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אינגליזינה'
אינגליזינה
19/04/2011 | 21:37
3
112
אבל הייתי מוותרת על הסל קל שלהם ומשקיעה במקסי קוזי.
עגלה נוחה, קלה, מתקפלת בקלות וזה מאוד חשוב.
אם זה ילד קיץ אז אפשר לוותר על אמבטיה קשיחה ומראש ללכת על הרכה שבאה עם העגלה ולא צריך לשלם מעבר.

אני מכרתי מוטסי ועברתי אליה ולא התחרטתי לרגע.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
19/04/2011 | 23:09
1
18
למרות שלנו כן הייתה אמבטיה קשיחה. זה אומנם מסרבל, אבל לתינוק היה מאוד נוח, הוא נשאר בה עד גיל 5 חודשים נראה לי, והיה אפשר למשוך איתו עוד, רק אני פחדתי בגלל שהוא התחיל להתהפך. מכרה שלי ילדה באותו זמן איתי, והיתה לה את האמבטיה הרכה - ומהר מאוד זה נהייה קטן מדי לתינוק.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה לחלוטין עניין של גודל התינוק'
זה לחלוטין עניין של גודל התינוק
20/04/2011 | 14:18
52
כי האמבטיה הקשה של האנגליזינה היא מאד צרה וקטנה, לטעמי קטנה יותר מהרכה.

מה גם שהצלון של האינג' קצר מדי ולא מספק והטיולון לא נשכב מספיק.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
21/04/2011 | 21:22
2
לצפיה ב-'מזל טוב המלצה אחרת...'
מזל טוב המלצה אחרת...
19/04/2011 | 22:54
3
97
שחבל שלא שמעתי/קראתי עליה בשלבים מוקדמים...ועכשיו אני חושבת לקנות
מסתבר, שיש עגלה כזו, שגדלה עם המשפחה.
עכשיו כשיש לי פעוט ותינוקת (מהממים אם אפשר להוסיף ) אני מוצאת את עצמינו, מסתובבים עם 2 עגלות, ומתחבטת בשאלה איזה עגלה כפולה לקנות. כי זה פשוט בלתי אפשרי לי להסתובב עם שניהם לבד אחה"צ...וחבל.

אז יש עגלה, שברגיל היא עגלה אחת, וניתן להוסיף לה טיולון במידת הצורך על אותה שלדה.
היא יכולה להתאים גם לתאומים, 2 עריסות, 2 סלקלים וכיוב'.
אבל המלצתי היא, שאם מדובר בילד ראשון, ולזוג יש תכנון להביא ילד/ים נוספים, ולא בהפרשים גדולים, אז זו עגלה נחמדה מאד, ועולה גם הרבה פחות מכל היקרות, שגם אני חטאתי ברכישת אחת מהן, נוחה יפיפיה וכבדה ביותר.
והעגלה היא, הוא, היא - בייבי ג'וגר סיטי סלקט.
קבלי קישור:
http://www.babyjogger.co.il/web/8888/nsf/ARCLookup.taf?_function=details&_ID=147941&PF=20&did=5598&G=15897&lang=HE&SM=15927&_UserReference=C6627EEB082C1C994D4126EE

לא קניתי, שוקלת. נראה לי ממש אחלה, מה גם שכל הסגנון שלה מאד מזכיר את באגבו, שאף היא זוכה לביקורות טובות מצד בעליה...
זהו. אם למישהי יש את עגלת הקומבינציה הזו (או אם במקרה יש עוד משהו בסגנון ואני לא מחדשת לאף אחת אשמח לשמוע)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ראית אותה פיזית?'
ראית אותה פיזית?
20/04/2011 | 09:24
1
36
הגב של הטיול עשוי בגדול מכלום,
פשוט יריעת פוליגל.
אצלי זה פסל אותה לגמרי.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זהו שלא ראיתי אותה פיסית...'
זהו שלא ראיתי אותה פיסית...
20/04/2011 | 11:14
30
רק ברחוב עם איזו תיירת...
לא רואים אותה הרבה ברחוב, היא די חדשה הבנתי...
קיצר, התלבטות.
גם לקחת אותה בעגליס זה יוצא די יקר....
ולא מוצאת איזה עגלת רכבת נחמדה ביד 2
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בשלב הזה קניתי עגלת רכבת יד שניה'
בשלב הזה קניתי עגלת רכבת יד שניה
20/04/2011 | 10:17
37
זה היה מעולה עבורינו
בשלב יותר מאוחר הסתובבתי עם טיולון תאומים שקיבלתי מחברה שהתאומים שלה גדלו
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מנסיון בוגאבו/מקלארן ו לאינגליזינה'
מנסיון בוגאבו/מקלארן ו לאינגליזינה
19/04/2011 | 23:21
2
97
לצפיה ב-'בוגאבו יקרה מאוד. בטח שלא 3,000 ש"ח.'
בוגאבו יקרה מאוד. בטח שלא 3,000 ש"ח.
19/04/2011 | 23:27
1
48
לצפיה ב-'אפשר לקנות יד שניה בחצי מחיר ומטה'
אפשר לקנות יד שניה בחצי מחיר ומטה
20/04/2011 | 20:15
38
עגלה עמידה מאוד ואיכותית
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'העגלה שלנו MAX, אחלה עגלה'
העגלה שלנו MAX, אחלה עגלה
20/04/2011 | 07:34
2
76
  מעולה למדרגות אם יש, כי הגלגלים האחוריים גדולים.  יש אמבטיה, ויש חלק של טיולון.  אני חושבת שאפשר לקנות עם סלקל , אבל לא בטוחה בזה כי היה לנו כבר סלקל.
  מחירה נכון ללפני חצי שנה היה  2,800ש"ח (מתנה מסבא וסבתא, תודה לאל).

אני מאוד אוהבת אותה ואת המראה ההייטקיסטי שלה, כפי שהשכן מלמטה קורא לה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לחברה שלי נשבר הגב של הטיולון'
לחברה שלי נשבר הגב של הטיולון
21/04/2011 | 22:48
1
64
פשוט התקפל לאורכו.. אחרי שימוש לא ארוך. מעניין אם זה נפוץ או סתם ביש מזל.
אני שוללת את כל העגלות שהטיולון שלהם הוא כיסא שנשכב ושומר על זווית הישיבה שלו.

ללא הטיולון העגלה הזו עולה כ 1500 שח והיא העגלה ההייטקית במחיר הכי משתלם. האמבטיה גם גדולה מאוד.

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אוי, נשבר הטיולון?'
אוי, נשבר הטיולון?
22/04/2011 | 07:11
24
טוב לדעת, אני אשים לזה לב.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'עגלה, כמו בגד'
עגלה, כמו בגד
20/04/2011 | 09:02
3
81
צריך להתאים אישית לצרכים של הזוג.
לי יש את הד"ר בייבי מדריד ואני סופר מרוצה ממנה. עוברת כל שטח ללא בעיות. מתאימה מגיל 0 (בעזרת קרש + מזרן עגלה) אין לה חלקים כמו אמבטיה שצריך לפרק לפני ההכנסה לרכב, הופכת לטיולון בהמשך וןמאוד קלה ונוחה לתפעול וגם דיי קלה במשקל. החיסרון הגדול שלה - יש לה סל דיי קטן ובמצב אמבטיה אי אפשר להכניס לתוכו כמעט כלום, אבל זה פתיר בעזרת ווי עגלה + סל רשת קטן. והמחיר שלה מאוד זול 1500-1700 ברגיל והרבה פעמים יש עליה מבצע של 1300. אה - עוד חיסרון - אין לה צבעים יפים או מגוון צבעים גדול וחבל (כבר הערתי ליצרן על זה)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' לכל מילה'
לכל מילה
20/04/2011 | 09:08
37
בעיקר לצבעים
בהתחלה קנינו עגלה משומשת מהדגם הזה וכשהיינו צריכים לרענן את הסחורה, בחרנו בדיוק באותו דגם פשוט כי ראינו שהוא האופטימלי מבחינתנו.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' חרשתי עליה עם 2 ילדים'
חרשתי עליה עם 2 ילדים
20/04/2011 | 10:21
42
ומחכה לילד 3 שיגיע מתישהו בעתיד הלא נודע
קלה במשקל קלה לקיפול ולתפעול
אין לה מליון חלקים שצריך להרכיב כל פעם מחדש
לא צריך להחליט שהילד כבר גדול לאבטיה פשוט מעלים לטיולון ושהוא נרדם אפשר להשכיב חזרה
לי היה חשוב מאוד להיות בקשר עין עם הילד גם בשלבים מאוחרים יותר ולא רק בשלב האמבטיה
יש לה צילון מעולה ולא כמו בעגלות יוקרה שתמיד שמים חיתול טטרה כנגד השמש
יש לה סל גדול ויעיל
ולגבי הצעים בגלל שהעגלה שלי בת כמעט 6 יש לי אותה בסגול מהמם
לפני 6 שנים היא נקנתה במחיר של 850 ש"ח
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אוי, המדריד...אליפות!!! שלי בת 6'
אוי, המדריד...אליפות!!! שלי בת 6
20/04/2011 | 16:19
34
שלי בת 6, נראית מעולה, אני מתפעלת אותה ביד אחת, בלי סיבוכים ובלי שטויות
לא שוקלת הרבה, יש לה חלונות הצצה, צילון...
3 ילדים, חרשתי וחורשת עליה בלי רחמים
והיא עדיין סוס עבודה.
אגב- שלנו כתומה, בזמנו היה הרבה צבעים....

עם כל הכבוד- לא מבינה בשביל מה להסתבך עם אמבטיות ושטויות....אבל היי! זו אני....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אנחנו עם בייביג'וגר סיטי מיני'
אנחנו עם בייביג'וגר סיטי מיני
20/04/2011 | 09:41
72
בגדול די מרוצים כי היתרונות שלה באמת משמעותיים עבורנו -
מתקפלת לכלום וחצי בשלב הטיולון (בשלב האמבטיה צריך לפרק לשלדה ולאמבטיה עצמה אבל לא היתה לי בעיה עם זה),  יש לה צלון מ-ע-ו-ל-ה  ובארץ שטופת שמש כמו שלנו זה משהו קריטי בעיני,  היא קומפקטית יחסית ונכנסת בקלילות לכל מעלית קטנה,  לכל בית קפה ולכל חנות.  בגלל המשקל הקל והזריזות  לא חשנו בחסרונו של טיולון כלל - הילד בן שנה וחצי בדיוק היום    בזמנו עלתה לנו 1590 לא כולל אמבטיה (אני מוכנה להשאיל אותה אם ירצו).

חסרון -  סל קטן עם גישה בעייתית במיוחד בשלב הטיולון (בשלב האמבטיה הוא מושלם),  לא מדהימה בתנאי שטח (אבל 99% מהזמן אנחנו בסביבה עירונית),  ושמעתי שאם תולים עליה תיק כבד יש לה נטיה להתהפך אבל לי אישית זה מעולם לא קרה (גם כי הילד ז'לוב לא קטן וגם כי תיק כבד אני לא תולה אלא לוקחת על הגב או שמה את עיקר המשקל בסל, מה שמקנה לה עוד יציבות).

דווקא לילד הבא יש לי מחשבות כפירה לשלב הטיולון,  אבל  כמובן שזה עוד רחוק מאוד....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מה הם צריכים ?'
מה הם צריכים ?
20/04/2011 | 09:58
1
23
קודם כל- צריך להבין שאין עגלה מושלמת..

השיקולים שצריך לשקול בבחירת עגלה הם :

- מקום בבגאז' - אמרת שאין בעיה.

- משקל - האם מתוכננת עליית מדרגות עם העגלה ? או שרוב ההתנהלות תעשה במעליות ?

- ידית- האם מעדיפים ידית אחת או שתי ידיות ?

- קיפול- האם העגלה הולכת לבלות בעיקר בבית או להיות הרבה בבגא'ז ? יש עגלות מאוד נוחות לקיפול ויש כאלה שהן הרבה פחות נוחות.

-מגבלות תקציב - יש / אין ?

- עבירות - איפה הם גרים ? עיר / מושב ? יש עגלות שלא מסוגלות להתמודד עם חצץ / דשא , ויש כאלה שעוברות אותו בקלילות.

- אמבטיה - האם חשובה להם אמבטיה ? ( לנו למשל היה חשוב מאוד שתהיה אמבטיה "רצינית" אבל יש כאלה שמדלגים ישירות לשלב הטיולון )

- סלקל - האם הם רוצים שהוא יתחבר לעגלה ( כלומר יצא מהאוטו - ייתרון בעיקר כשהילד ישן ורוצים לעשות גיחה קטנה בלי להעיר אותו ) או שהוא ישאר קבוע באוטו ?

בקיצור- תני לנו קצת פרטים .
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'וגם- מה גודל המעלית?'
וגם- מה גודל המעלית?
20/04/2011 | 10:47
17
במקרה קנינו עגלה צרה (שזו דווקא די צרה, לרוב) והיא נכנסה למעלית. אין מצב שעגלה בסגנון מוצי וכו' הייתה נכנסת.

היום בדיעד הייתי שוכרת/שואלת עגלה עם אמבטיה ל3-4 חודשים הראשונים ואח"כ קונה טיולון טוב וקל שנשכב עד הסוף ומתקפל מטריה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מנסיון אישי ו"למידה לאחר מעשה"'
מנסיון אישי ו"למידה לאחר מעשה"
20/04/2011 | 10:20
68
אני קניתי את הבלו 2 בהריון- יש לה אמבטיה, טיולון ואפשרות לסלקל איזופיקס (כזה שמתחבר לעגלב ולשלדת הרכב).
עד 5 חודשים הקטן היה באמבטיה- לנו היה מאוד נוח- ישן שם הרבה גם בבית וגם מחוץ לבית (דתיים. נורא נוח לשבתות אמבטיה).
הטיולון ממש לא היה לו נוח- הוא סבל בו עד גיל 9 חודשים בערך (ולכן ב4 חודשים האלו כמעט ולא היינו עם עגלה).
לגבי סלקל- לא לקחתי את האיזופיקס שמתאים לעגלה אלא אחר וזה היה סבבה (אומרים שלא טוב שהיךלד יהיה בסלק קל הרבה. וגןם הוא לא אהב את הסלקל...)
הסל של העגלה ענק-יתרון רמיני לבעלות זוג רגליים ללא רכב, היא נוסעת נהדר במדרכות, מדרגות ודרכים לא סלולות. נורא קלה לנסיעה.
אבל- היא ענקית בקיפול, גם אנחנו חשבנו שהבגאז שלנו גדול- עד שה מפלצת הזו הגיעה...
צריך לקפל ב2 ידיים.
הקיצר לא הכי נוחה...
לפני חודש קנינו מקלרן יד2 דגם ישן (קווסט) והחיים השתפרו פלאים! נוסעת נהדר, מתקפלץ בקלות (יד1), נוחה לילד. החיסרון הסל קטן...
אבל בהשוואה לכל הפלוסים שלה- לא הייתי מחליפה אותה.
ושלא תביני לא נכון- מאוד נהנתי מהבלו והיא מאוד נוחה אבל המקלרן נוחה יותר
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בוגאבו בי!!'
בוגאבו בי!!
20/04/2011 | 12:57
69
אנחנו מאוהבים בה לגמרי, ומרוצים ממנה בטירוף.
זו העגלה הכי קלה וקומפקטית של בוגאבו, יש לה כמה יתרונות על פני הדגמים האחרים של בוגאבו ובכלל -
לא צריך לפרק כדי לקפל.
קטנה וקומפקטית - צרה יחסית (מעולה לניווט במדרכות מרכז תלאביביות צרות עם רכבים שחונים עליהן, פחות רלוונטי אם הם גרים במקום, ובכן, נורמלי, אבל לא מזיק ונראה לי בכל מקרה יותר נוח מה"ג'יפים" סטייל מוצי וכו', למרות שהמוצי זו עגלה הורסת).
קלה מאוד - 7.5 ק"ג כולל הכל, גם עם תינוקת כבדה בת כמה חדושים אין לי בעיה להרים אותה בתוך העגלה גם 3 קומות אם צריך (אבל איזה כיף שהחל מעוד שבוע לא נצטרך ).
נוחה לקיפול ופתיחה.
יפה
אפשר להפוך את המושב עם הפנים להורים או לעולם.
ידית מתכווננת בקלות, בגאז' ענק (דהיינו סל גדול, אצלנו זה נמחשב הבגאז')
5 מצבי שכיבה / ישיבה.
אפשר להלביש עליה סלקל של מקסי קוזי או גרקו, קונים מתאמים (למרות שזה לא מתאים לכולם, לנו יש סלקל תואם ומתאמים, ועדיין לא השתמשנו בפיצ'ר הזה אפילו פעם אחת).

החיסרון היחיד שלה (לטעמנו לפחות) זה שהיא למעשה טיולון, יותר מאשר עגלה, ככה שאין לה אמבטיה ואין אפשרות להשכיב על הבטן. אצלנו זה ממש לא היה חסר - בחודשים הראשונים הוספנו את השק"ש, והיה לקטנה מאוד חם ונעים ומרופד. זה גם ככה מגיע לשכיבה מלאה, אז חוץ מעניין הבטן (ושלנו ספציפית לא ישנה על הבטן גם ככה), לא היתה חסרה לנו האמבטיה בכלל. ועכשיו אנחנו נהנים מאוד מהעובדה שיש לנו טיולון מצויין, ואנחנו לא צריכים לקנות טיולון ייעודי כמו הרבה הורים אחרים. צריך לקחת בחשבון שאין כזה דבר עגלה שמתפקדת בצורה מושלמת גם כעגלה (עם אמבטיה) וגם כטיולון, אז אם מצפים מאותה עגלה שתמש בשתי הפונקציות, אנחנו אישית העדפנו ללכת על משהו שהוא יותר טיולון מאשר להיפך, וזה הוכיח את עצמו. בסופו של דבר, השלב בו צריך טיולון ארוך משמעותית מהשלב בו צריך עגלה. אפילו מבחינה כלכלית יצא לנו מעולה - עלה לנו כל הסיפור 2200 ש"ח כי נפלנו על מבצע מעולה בשילב.
אם לא היינו קונים את ה- bee- היינו קונים עגלה עם אמבטיה יד שניה או מלווים מחברים, וקונים טיולון שווה כמו הבי, או המקלארן למשל, אח"כ. זה נראה לי הכי חכם מבחינת עלות / תועלת.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מישהי/ו יודעת איך קוראים לחלק שמתחבר לעגלות'
מישהי/ו יודעת איך קוראים לחלק שמתחבר לעגלות
20/04/2011 | 13:52
3
39
  והאח הגדול יכול לעמוד על זה? (ניתן לקנות את זה בחנויות לתינוקות).
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'טרמפיסט'
טרמפיסט
20/04/2011 | 14:03
20
http://www.mamy.co.il/mamyshops/ProductsList.aspx?IDNode=2173
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'טרמפטף'
טרמפטף
20/04/2011 | 14:04
15
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/04/2011 | 06:32
6
לצפיה ב-'תודה רבה רבה לכל העונות!! '
תודה רבה רבה לכל העונות!!
21/04/2011 | 00:38
5
33
שלחתי אותו ואת גיסתי לבחון את השירשור הזה.
תודה!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'חשוב לבחון אנשים ברחוב'
חשוב לבחון אנשים ברחוב
21/04/2011 | 09:29
4
46
בכל פעם שרואים מישהו עם עגלה לעקוב אחריו. איך ההתניידות, יש משהו שנראה מפריע? הגובה מתאים? וכך הלאה. לומדים הרבה מהסתכלות כזאת.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה קצת קריפי מה שאת מציעה פה...'
זה קצת קריפי מה שאת מציעה פה...
21/04/2011 | 09:44
2
34
לצפיה ב-'קריפי אבל-'
קריפי אבל-
21/04/2011 | 21:20
1
34
חברה שלי מאוד רוצה את הצ'יקו קורטינה, שהיא עגלה מדהימה, במחיר מעולה, באיכות מצויינת עם סל קל שהוא בין הטובים שיש (מניסיון של חברה שלי שעשתה תאונה עם הבייבי באוטו והוא ניצל בזכות הסל קל המצויין של הקורטינה ).
אממה- אין לה אמבטיה. מצד שני היא נשכבת ל 180 מעלות, אפשר לרכוש מזרון או אמבטיה רכה עבורה.
מכיוון שאמבטיה משמשת רק לכמה חודשים הראשונים והטיולון להרבה יותר, היא מאוד בעניין של העגלה הזו.
אז כמה פעמים כשהיינו בקניון, הסתכלנו על תינוקות בעגלות ללא אמבטיה (הזו ואחרות) וראינו שזה פיתרון מצויין (במיוחד לילדים שנולדים בקיץ, למרות שלתינוקות רכים אין יכולת לווסת טמפרטורה  בכל עונות השנה)

ומכיוון שאני רואה שלא המליצו עליהן- גם הקורטינה וגם הטריו ליבינג של צ'יקו מצויינות פלוס (מניסיון של חברות)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כל העגלות של צ'יקו מצויינות'
כל העגלות של צ'יקו מצויינות
23/04/2011 | 21:42
39
ובכולן הסלקלים הם הכי טובים ובטיחותיים שיש.

ועומודות בתקציב.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני עשיתי אפילו קצת יותר מזה..'
אני עשיתי אפילו קצת יותר מזה..
22/04/2011 | 08:33
45
סימנתי לי כמה דגמים שמעניינים אותי- ופשוט ניגשתי לאנשים עם העגלה הזו ושאלתי אם הם מרוצים וכו' ( נראה לי שעם הבטן הריון זה נתפס כלגיטימי, לא יודעת מה היה קורה אם הייתי ניגשת סתם ).  

כולם ללא יוצא מן הכלל ענו בשמחה . ( זה אכן קצת קריפי וקצת לא נעים, אבל בתשובות שקיבלתי היו יתרונות וחסרונות מאוד כנים, מאוד סייע לקבל החלטה בסופו של דבר.. )
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מנסיון - הרבה נסיון...'
מנסיון - הרבה נסיון...
21/04/2011 | 21:09
76
יש לי שישה ילדים, הקטנה בת פחות מחודש. קנינו בערך 5 עגלות עד היום (כל אחת והסיפור שלה) - חלקן היו קניות מוצלחות. אחלוק אתכם מנסיוני.
קודם כל, וחשוב ביותר - משקל. צריך לקחת בחשבון שהילד יגדל, ולפעמים האמא לוקחת ובעליות. משקל העגלה חשוב מאוד.
שנית - שכיבה מלאה. חשוב בתינוק קטן ביותר. יש כאלה שמגיעות עם אמבטיה נפרדת, ויש כאלה שהעגלה עצמה הופכת ל"דמוי אמבטיה" כשמוסיפים עליה מין כיסוי. לדעתי עדיף עם אמבטיה נפרדת על אף הסירבול. באופציה השנייה בעצם לעולם אתם סוחבים גם מה שאמור בתוספת קטנה להפוך לאמבטיה. אז הם בד"כ כבדות (כאן חזרנו לסעיף הקודם...)
חשוב לשים לב לקיפול ופתיחה נוחים. שחרור קל מנעילה, ונעילה קלה בפתיחה, שלא צריך "להילחם" איתה. אם אתה מוצאים משהו שאפשר ביד אחת (גם אם במאמץ מסויים), עוד יותר טוב. לפעמים התינוק ביד ורוצים לפתוח את העגלה.
לגלגלים גדולים יש פחות בלאי.
גוף העגלה שדומה לטיולונים שהיו לפני 20 שנה, אלה שאנחנו היינו בהם בתור ילדים, הם החזקים ביותר. הייתה לנו עגלת תאומים שהייתה כמו שניים שאלה צמודים. השאלנו אותה לחברים, היא הייתה בשימוש רצוף אולי 5 שנים עד שהתפרקה. זה המון המון זמן. בטח לעגלה שמחזיקה שני תינוקות.
כדאי שהעגלה לא תתפוס הרבה מקום בקיפול.
מקווה שלא שכחתי כלום.
בשאלות אפשר לפנות בפרטי.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תשובות משלי - ממש ארוך... חפרתי'
תשובות משלי - ממש ארוך... חפרתי
21/04/2011 | 21:52
83
לי יש את עגלת "לולה-אפ" של בבה קונפורט, תוצרת צרפת.
בגדול - מאוד מרוצה ממנה
יש בה מה שרציתי - קיפול מטריה, ידית אחת, סל-קל "שלה", טיולון עם הפנים אלי ולעולם.
פירוט...
אמבטיה
שלב האמבטיה נמשך אצלנו כמעט ארבעה חודשים, והאמת שיכולתי למשוך עוד, האמבטיה יחסית מרווחת.

סל קל
הסל-קל מקורי של העגלה, כך שהוא מתלבש על השלד. זה היה לי מאוד חשוב ללפני הלידה. בפועל - מ-ע-ו-ל-ם לא חיברתי אותו לשלד, חוץ מיום החזרה הביתה בבית החולים - הסל קל לא יצא מהרכב.
עוד משהו שהיה לי חשוב לפני הלידה - שהסל קל לא יהיה כבד כי צריך לסחוב אותו כל פעם הביתה כשהילדה ישנה אחרי הנסיעה. אז הוא לא כבד, הרכב שלי מודה לי מקרב לב... את הילדונת לא ממש עניין כשהוציאו אותה מהסלקל ולקחו אותה על הידיים הביתה.

השלד
קיפול מטריה, ידית אחת, משקל יחסית מועט (ביחס לעגלות אחרות). לא מתקפלת ביד אחת, אבל ממש קל לקיפול.
מבחינת קיפול השלד - מתקפלת כ"כ צר, שבבגאז' (מאזדה 3) הכנסתי את השלד שלה, ועוד עגלת בייבי-ג'וגר ואת האמבטיה+שני סלקלים+2 אמהות בתוך הרכב...
שני מצבים לגלגלים - ישר ומסתובב. גם נחמד.
סל בגודל סביר, נראה לי, ובכל מקרה הוספתי (מאיביי) ווים לתליה, ומין פאוצ' כזה לכוס קפה, בקבוק, כסף וכו'...

הטיולון.
כאן אני קצת פחות מרוצה, עדיין מרוצה, אבל קצת פחות.
הטיולון פונה לשני הכיוונים, אבל מתקפל רק כשהוא עם הפנים לעולם. (לא משהו קריטי) הצילון לא מאוד רחב, בד"כ אני מוסיפה טטרה לכיסוי. לא אוהבת את זה, אבל השמש... השמש...
הקיפול עם הטיולון מסורבל יותר, והעגלה יותר כבדה ככה.
לא משהו נוראי, וכשאני בלי הפאוצ' שהזכרתי קודם הקופול נעשה יותר נוח , אבל לפעמים אני מתגעגעת לשלב האמבטיה מבחינת הקיפול, למרות שאת האמבטיה היה צריך להפריד. פשוט קצת כבד לי להרים הכל ביחד לבגאז' (כמובן שאפשר להפריד אבל משומה לא עושה את זה...)

לעגלה יש תיק תואם - חמוד לגמרי, לא מאוד פרקטי, ברגע שהתינוק גדל, ומידת הבגדים עולה, ובחורף אין מספיק מקום להכל. עדיף לרכוש תיק אחר.
יש אחלה צבעים, ואחריות VIP בשנה הראשונה.

ובלי קשר לעגלה הספציפית הזו -
לי היה חשוב גם שכשאני מקפלת את העגלה היא לא תתקפל על הרצפה (מבחינת שלוליות בחורף למשל) ושלא יהיו לה גלגלי אוויר, לא מתאים פנצ'ר באמצע החיים...

חפרתי מ-ל-א...
אז בהצלחה...

נשואים טריים >>

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ