לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1968319,683 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-' אז למי זה באמת מפריע?'
אז למי זה באמת מפריע?
01/06/2009 | 12:10
187
38
היה לי היון דיון סוער עם הקוסמטיקאית שלי, לגבי שיעור גוף נשי ולמי זה באמת מפריע.
אני טוענת שאנו, הנשים, הכנסנו לעצמנו לראש שחלק זה יפה, ושאם נהיה חלקות (כפי שהטבע יצר אותנו) זה לא יפריע כלל וכלל לחולקי יצועינו.
מה אתכן? מה אתן חושבות? שערות על הרגליים זה באמת משהו שמפריע לסביבה, או שאלו סתם מוסכמות חברתיות שנפלנו שבויות אליהן?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'*שאם נהיה שעירות, כמובן.'
*שאם נהיה שעירות, כמובן.
01/06/2009 | 12:11
1
15
לצפיה ב-'בעצם...'
בעצם...
02/06/2009 | 21:02
6
תשאלו את הסבתות.

כי היו ימים....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שיערות ברגליים זה ממש מכוער בעיניי אצל נשים'
שיערות ברגליים זה ממש מכוער בעיניי אצל נשים
01/06/2009 | 12:13
6
וגם בבתי השחי,
כנ"ל לגבי שפם-זקן.

טבע או לא,
זה מה שהורגלתי אליו,
וככה אני פועלת,
בדיוק כמו שאני לא אתחיל לעשות חתולים וכלבים על המנגל...

שכל אחת כמובן תעשה מה שבא לה,
ואם בא לך להסתובב עם שיערות ברגליים- בכיף שלך,
אני לא הייתי עושה את זה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לפני שנים הייתי בתערוכה של מיניאטורות'
לפני שנים הייתי בתערוכה של מיניאטורות
01/06/2009 | 12:17
4
פרסיות במוזיאון ישראל.

היו שם סצינות מהחיים בחצר השאה במאות הקודמות וסצינות תנכיו"ת. לכל הנשים בתמונות היה שפמפם קטנטן, ובמקרה של מישהי שהיתה אמורה להיות  יותר יפה מכולן  (למשל רחל ולאה), השפמפם היה יותר בולט.

בקיצור, זה הכל ענין תרבותי. חינכו אותנו ששער גוף על אישה זה מכוער, ועכשיו מנסים לחנך אותנו ששער גוף על גבר זה מכוער.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'דיון כזה הוא מראש בעייתי'
דיון כזה הוא מראש בעייתי
01/06/2009 | 12:18
32
5
כי אנחנו לא מכירות משהו אחר. יכול להיות שאם הייתי גדלה בשבט אפריקאי זה היה נראה לי טבעי ויפה. מכיוון שלא גדלתי שם לדעתי, רגליים שעירות אצל אשה זה מכוער
אבל עם שערות על הידיים, לדוגמא, אין לי בעיה ולא נראה לי שאני אוריד אותן אי פעם  ( יש לי חברות שמבחינתן זה אותו דבר). מצד שני, אני לא מאוד שעירה, ככה שקשה לי לשפוט
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בדיוק! החיברות כל כך עמוק ומושרש, שזו'
בדיוק! החיברות כל כך עמוק ומושרש, שזו
01/06/2009 | 12:21
3
ממש בעיה. לבעלי, למשל, כל כך לא מפריע.. הוא אפילו לא רואה את זה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין'
זה בדיוק העניין
01/06/2009 | 12:22
29
4
עד כמה אנחנו מסוגלות לפתח חשיבה עצמאית ומנותקת מדפוסי חשיבה חברתיים כוללניים?

יותר מעניין אותי לדעת איך יגיבו בני/בנות הזוג שלנו אם נכנס להם/ן למיטה עם רגליים שעירות...

החבר היחידי שהיה לי עד היום, בגיל 18, אמר שזה הדבר האחרון שמעניין אותו אם יהיו לי שערות על הרגליים או לא. ואני, שכל החיים שלי חכנו אותי לפסיה שגברים אוהבים רגליים חלקות, תוהה ביני לבין עצמי עבור מי אני משתעבדת בעצם...

ומתי החברה תבין שהשכנועים האלה ש"חלק זה יפה" נועדו כדי לפרנס קודם כל את ג'ילט, ועכשיו נועדים כדי לפרנס את מכוני הלייזר למניהם...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אבל כל העניין הזה קשור בכלל לתפיסות גוף ויופי'
אבל כל העניין הזה קשור בכלל לתפיסות גוף ויופי
01/06/2009 | 12:43
3
בעולם המערבי.

את אותה שאלה את יכולה לשאול על צבע בשיער, איפור, מידות גוף, ניתוחים פלסטיים, בעצם כל מה שקשור לתרבות הגוף המערבית.
וזה לא שנשים שונות מגברים, כולנו נמצאים תחת אותה מתקפת פרסומות, סרטים, סדרות וכל מה שעוד משפיע על התפיסה / תובנות / החלטות שלנו.
היום גם גברים מוצאים את עצמם נכנעים להסרת שיער (אח שלי אמר לי שהוא לא היה הולך להשרדות בגלל שהוא לא היה יכול להוריד שערות בחזה...) ושאר מיני טיפוחין למינהם.

אני אחרי שנים של סבל ומלחמה, אחרי שסיימתי מלא טיפולי אפילציה ואינפרא הגעתי למנוחה ולנחלה. מעט השיער שנשאר לי לא מזיז לי כהוא זה. ואני מקווה שאני אעמוד בהחלטה שלי - אבל אני נפרדתי בשבוע שעבר מהקוסמטיקאית שלי (לפחות בתחום השערות)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני נכנסתי למיטה עם רגליים שעירות'
אני נכנסתי למיטה עם רגליים שעירות
01/06/2009 | 16:03
10
לבעלי זה לא הזיז. יותר מפריעה לו העובדה שהוא מצמיח שיערות על הגב =)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מסכימה מאוד! והאמת שדווקא בבית אין לי בעיה '
מסכימה מאוד! והאמת שדווקא בבית אין לי בעיה
01/06/2009 | 17:27
26
3
להסתובב עם שערות ברגליים,
אני מסתובבת חופשי ליד בעלי בלי להוריד
תכלס הרבה יותר מטריסד אותי שמישהו זר יראה אותי עם שערות ברגליים.... זה מין עניין כזה של טיפוח (שכאילו מי שלא מורידה לא משקיעה בעצמה... )

באמת בשביל מי אני טורחת ?!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני בגישה קצת אחרת '
אני בגישה קצת אחרת
01/06/2009 | 17:54
25
13
לא הייתי מסתובבת ליד בעלי עם שיערות ברגליים או עם כל סממן אחר שצועק חוסר טיפוח (כגון טרנינג מרופט ומוכתם, שיער מג'לוף וכד'...) פשוט כי נורא חבל לי לאבד את הקסם של ההתחלה, הרי כשמתחילים לצאת עם מישהו אז את (אני לפחות) שמה לב מה ללבוש ואיך להתגנדר, ומאפרת את עצמך ומשקיעה מחשבה במראה החיצוני שלך נכון...?

אז כדי לא לאבד את ההתרגשות הראשונית הזו אני מנסה כמה שאפשר להיצמד להרגלי "פגישה ראשונה" זה נורא מקסים בעיני, והאמת היא שאף פעם לא דיברתי איתו על זה במפורש, אבל אני כן רואה שהוא מחקה אותי ומנסה לשמור בעצמו על אותם הסטנדרטים (כזה חמוד )

דרך אגב, אני בד"כ גם לא מתאפרת לידו, או מספרת לו מתי צבעתי שיער ומתי מרטתי מה שלא יהיה... מבחינתו אני בלונדינית מאממת נטולת שיער גוף ובעלת לחיים סמוקות באופן טבעי

ושלא ישתמע מכאן שאני איזו מטופחת למשעי כזו שכל שיערה במקום, כן? כי על סטנדרט כזה באמת לא הייתי מצליחה לשמור 24/7 . אני מדברת על רמת טיפוח ברמה בסיסית לחלוטין, ועוד כל מיני דברים שלא הייתם עושים בפגישה הראשונה (נניח לחרבן עם דלת פתוחה, לפוצץ חצ'קונים אחד לשני ועוד כהנה וכהנה...)

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'השאלה היא'
השאלה היא
01/06/2009 | 18:14
2
3
אם זה יפריע לו או לא.
ומי מגדיר מה זה טיפוח? (אבל זו כבר שאלה לדיון, אם לא לפורום אחר).
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מאיך שאני מכירה אותו'
מאיך שאני מכירה אותו
01/06/2009 | 18:18
1
4
קרוב לוודאי שזה לא יפריע לו, וגם אם זה היה מפריע לו הוא לא היה מעיר על כך. אבל זה לא ממש קשור אליו, אלא זה יותר ההרגשה האישית שלי ובהתאם לכך אני מתנהגת...

וההגדרה לטיפוח אכן נרחבת, אני בטוחה שסטנדרט הטיפוח שלי יהיה נחשב לנמוך בעיני כמה מהבנות פה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני בעד הרגשה אישית.'
אני בעד הרגשה אישית.
01/06/2009 | 18:22
3
אני, אגב, לא מסתובבת עירומה ליד בנות זוג שלי, בדיוק מאותה סיבה שאת מתארת לנסות לשמר אינטימיות כלשהי.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מסכימה שצריך לשמר 'רמה' מסויימת של השקעה'
אני מסכימה שצריך לשמר 'רמה' מסויימת של השקעה
01/06/2009 | 18:23
1
4
לא רק בטיפוח אלא בכל דבר.
אני בחיים לא 'אקרה עיתון' עם דלת פתוחה ליד הבעל, ואשתדל להצניע כל שקשור למחזור (מלבד פשוט לספר לו) ולשירותים לידו...

אבל לגבי כל השאר, אני דווקא די הפוכה ממך, אין לי בעיה להסתובב בבית עם טרנינג מרופט (זה לא אומר שאני לא משקיע בעצמי ביום יום), כשאני מגלחת אני ישר מודיע לו (זה ארוע די חגיגי), כשאני מפוצצת חצ'קון אני מסוגלת לבוא ולהראות לו, וכו' וכו'....
בעיני זה חלק מהאינטימיות שלנו....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני לא עושה את זה במופגן'
אני לא עושה את זה במופגן
03/06/2009 | 10:37
4
אבל ממש אין לי בעיה שהוא יהיה מודע לתהליכים שאני עוברת כדי להיראות יותר יפה, ו/או שיהיה נוכח כשאני עוברת אותם.
אם הוא נכנס להגיד לי משהו באמצע שאני מורטת שיערות ברגליים- לו אין בעיה עם זה ולי אין (למעט הרעש- אני מורטת עם מכונת אפילציה רעשנית משהו...)

גם אצלי אגב גילוח רגליים זה ארוע חגיגי ואני באה ומשויצה ברגליים החלקות החדשות שלי.....

גם אצלי זה חלק מהאינטימיות והשיתוף.
זה כמו שלו אין בעיה שאני שם כשהוא מתגלח או קוצץ צפורניים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כמה זמן אתם נשואים?'
כמה זמן אתם נשואים?
01/06/2009 | 22:59
12
3
זה נשמע לי כמו טרחה אדירה, ואם אתם לא נשואים טריים טריים אז כל הכבוד לך, אני לא הייתי מסוגלת.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מעבר ללא מסוגלת - לא רוצה'
מעבר ללא מסוגלת - לא רוצה
01/06/2009 | 23:03
9
5
בחלומות הכי שחורים שלי אני מכניסה את הבטן/מסדרת ת'שיער/דואגת לשערות ברגליים בבית. זה מוציא לי את כל הכיף מהבית!

אבל שוב- אני חייבת לציין שאני מאד מעריכה את מה שסו אלן עושה בשביל הזוגיות, ולו בשל העבודה שזה נראה לי כ"כ קשה ומטריח
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גם אני כמוך'
גם אני כמוך
02/06/2009 | 12:32
8
3
לדעתי בבית צריכים להרגיש נוח, וזה אומר שאפשר לא להסתרק, להסתובב עם פיג'מות ולא תמיד להוריד שערות מהרגליים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'פיג'מות גם אצלי '
פיג'מות גם אצלי
02/06/2009 | 12:50
7
3
אבל איך אפשר להסתובב עם שיערות ברגליים...? זה לא מגרד בטירוףףף??? אני עכשיו עם קוצים של יומיים וזה מטריף לי את השכל
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מגרד?'
מגרד?
02/06/2009 | 13:31
1
9
לא יודעת, אותי מגרדות עקיצות של יתושים, אף פעם לא גירדו לי שערות ברגליים.. חוץ מזה, למי שרגילה לעשות שעווה ברגליים אין קוצים.

למען האמת ניסיתי לחשוב פעם איך בכלל יתכן מצב שלאישה תמיד אין שערות ברגליים, הרי אם רוצים לעשות שעווה צריך לגדל את השערות לפני כן, לא? או שצריך להוריד בכל כמה ימים את מה שצמח.ץ
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כן '
כן
02/06/2009 | 13:35
3
תחושה ממש לא נעימה... אני לא עושה שעווה כי צריך לגדל המון זמן וזה ממש בלתי נסבל מבחינתי. פעם גידלתי משהו כמו חודש וסבלתי בטירוף, ואמרו שזה עדיין לא מספיק ארוך מאז לא ניסיתי שוב...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'יש הבדל בין קוצים לשיערות'
יש הבדל בין קוצים לשיערות
02/06/2009 | 13:46
4
7
קוצים זה בהחלט מגרד ולא נוח, אבל שיערות לא גורמות לשום תחושה לא נוחה. אצלי לפחות. אגב, בגלל זה אני לא מגלחת בסכין ברגליים אלא מורידה עם מכונה - כי אחרי סכין יש כאלה קוצים שבא לי לכרות לעצמי את הרגליים, ואחרי מכונה השיער צומח רך ועדין.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אוי ווי'
אוי ווי
02/06/2009 | 13:59
3
4
למכונת העינויים הזו אני בכלל לא מתקרבת
זה פשוט יצור מרושע אין מילה אחרת להגדיר את הדבר הזה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'חחח מתרגלים לזה'
חחח מתרגלים לזה
02/06/2009 | 15:14
3
אחרי כמה פעמים כבר כמעט ולא מרגישים כלום.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה דווקא ממש לא נורא'
זה דווקא ממש לא נורא
02/06/2009 | 16:04
1
3
יש לי עור נורא עדין - למשל, אני לא יכולה לעשות שעווה כי במקום כל שערה אני מקבלת גולה אדומה קטנה שלא עוברת שבוע - ואחרי המכונה יש לי מקסימום שעתיים נקודות וורודות, וזהו. וזה לא ממש כואב. בפעם הראשונה קצת כן, בערך כמו למרוט גבות כשעושים את זה בפעם הראשונה, ואז זה סתם לא הכי נעים, אבל לא ברמה של כאב.
מה שכן, יש לי שיערות דקות ועדינות ברגליים והמכונה לא תופסת את הכל. כך שלעולם אין לי רגליים חלקות למשעי, אבל לא מזיז לי.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא נורא??? זה מזוכיזם לשמו!!'
לא נורא??? זה מזוכיזם לשמו!!
02/06/2009 | 22:36
2
איך אתן מסוגלות???
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זהו שזו לא טרחה גדולה מידי בעיני'
זהו שזו לא טרחה גדולה מידי בעיני
01/06/2009 | 23:07
1
4
כי זה הרגלי התנהגות שלי בכל מקרה... לא מרגישה שאני עושה מאמץ עילאי, זה בא בצורה מאוד טבעית. ושוב, הסטנדרט שלי בטיפוח הוא לא גבוה במיוחד אז זה גם מקל על העניין

***נשואים שנה וקצת, בזוגיות ומגורים משותפים כבר 7 שנים אוטוטו
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'דברי אתי בעוד 5 שנים'
דברי אתי בעוד 5 שנים
03/06/2009 | 15:38
4
נשואים שנה וקצת זה עוד די טרי.
אני אישית מסתובבת בבית עם פיג'מה מרופטת בכיף, וממש לא מתאפרת ומסתרקת בבית. אפילו ליד בחור שאני רק יוצאת אתו כמה חודשים. זה טבעי להיות כמו שאני!

וגם בעלי מסתובב מרופט בבית...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ומה אם החבר הוא זה שצובע לי את השיער? XD'
ומה אם החבר הוא זה שצובע לי את השיער? XD
02/06/2009 | 22:33
1
לצפיה ב-'איזה כיף שאני לא היחידה '
איזה כיף שאני לא היחידה
03/06/2009 | 09:05
5
4
אני כל כך מסכימה איתך, אני תמיד מזועזעת מהזוגות האלה שהולכים לשירותים אחד ליד השני.. אנחנו כבר יותר משנתיים ביחד ואני עדיין מנסה לשמור טיפה על ה"מסתורין" הזה - למה הוא צריך לראות אותי עושה גבות/רגליים או לשמוע סיפורי מחזור?! מעבר ללספר לו שכואב לי הוא לא יודע יותר מדיי ואני לא רואה סיבה שהוא ידע!
איך אפשר להימשך בטירוף ולרצות לקרוע את הבגדים ממישהו שעמד לידך והשתין כשצחצחת שיניים? או שראה תחבושת/טמפון מלוכלך בפח ואותך מסתובבת עם רגליים פרוותיות?! קצת פרטיות, קצת מסתורין..
מה שכן, אני כן מרשה לעצמי להסתובב לידו עם טרנינג (בחיים לא מלוכלך )(והוא תמיד יהיה תואם לחולצה!) ואני כן מתאפרת לידו.. הוא תמיד נראה מרותק כשאני שמה איי-ליינר, זה כמו קסם בשבילו

בקיצור... אני איתך
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ואני מזועזעת מהזוגות שמרגישים'
ואני מזועזעת מהזוגות שמרגישים
03/06/2009 | 09:09
2
8
צורך "להסתיר".
איך אפשר לרצות לקרוע בגדים ממישהו שהשתין כשצחצחת שיניים? בקלות
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מצטערת אם הובנתי לא נכון...'
אני מצטערת אם הובנתי לא נכון...
03/06/2009 | 09:14
4
ממש ממש לא התכוונתי למתוח ביקורת! ברור לי שאני המיעוט בנושא הזה
אני באופי שלי לא רואה את עצמי מסוגלת ל"נוחות" הזו (ואני בכוונה מסמנת במרכאות כי בעיניי נגיד לא מדובר בנוחות...) - ולשמחתי מצאתי בחור שכנראה מרגיש כמוני בעניין
אגב אני לא מרגישה שזו טירחה, זה פשוט חלק מהשיגרה שלי. פעם אחת לא הצלחתי להתחמק ונאלצתי להגיד לו שאני הולכת אחרי העבודה לעשות גבות וזה כל כך תיסכל אותי

ושוב לא התכוונתי להעביר ביקורת
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גם לדעתי '
גם לדעתי
03/06/2009 | 15:40
1
לצפיה ב-'זו בדיוק האהבה ממי- להכיר את כל המגרעות'
זו בדיוק האהבה ממי- להכיר את כל המגרעות
03/06/2009 | 10:43
1
3
ועדיין לאהוב.

אגב אני לא תמיד טורחת לסגור את דלת השרותים כשאני עושה את מס' 1 (כשרק אנחנו בבית). בשביל מה? הוא יודע בדיוק איך אני נראית מכל הכיוונים (זה לא שהוא ממש רואה את הפיפי יוצא....), וגם לבת שלי (שנה ו-3) זה לא מפריע.  בינתיים.
כנראה שבקרוב נתחיל לחנך אותה שכשנכנסים לשרותים סוגרים את הדלת, אבל בינתיים....

ראיתי באיזה סרט (ויל הנטניג? לא זוכרת כבר) שמישהו אמר משפט מקסים:
she knows the worst about me- and it's O.K.
(היא יודעת עליי את הגרוע מכל- וזה בסדר מבחינתה).

הוא מדברעל רעייתו כמובן.

זו האהבה האמיתית בעיניי- להכיר את המגבלות של מישהו ועדיין לאהוב אותו למרות זאת. (רגליים לא חלקות אני מכניסה תחת הקטגוריה מגבלה...)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'את צודקת כמובן'
את צודקת כמובן
03/06/2009 | 11:11
1
ובכל זאת אני מרגישה את הצורך לסגור את הדלת כשאני בשירותים

הבחור שלי מכיר את כל מגרעותיי, את זה לא הצלחתי להסתיר ממנו ואיכשהו הוא נשאר! חמוד שכזה.
ואגב גם אני "חוטאת" בהזנחת הרגליים מפעם לפעם, שיהיה ברור! אבל כזו אני, ובמקרים כאלה אני אטרח ללבוש מכנסיים ארוכים כשאנחנו לא במצב חושך.. אני בעצמי לא אוהבת להסתכל על הרגליים שלי כשהן מכוסות בנוצות, אז למרות שאני משוכנעת ב-100% שזה לא יעניין אותו בכלל, אני מעדיפה לשמור את המראה המלבב לעצמי..
אני מצדיעה לכן הנשים שמסוגלות להתנהג אחרת
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אופנה, שלא '
אופנה, שלא
02/06/2009 | 21:01
4

לא תמיד היתה כאן.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מבחינתי התשובה מורכבת'
מבחינתי התשובה מורכבת
01/06/2009 | 12:23
1
5
ז"א- אין לי ספק שזה עניין חברתי גרידא. אני הרי לא באמת חושבת ששיער זה אבסולוטית משהו מכוער או מכער, הרי על הראש השיער שלנו הוא הכי יפה והרבה פעמים מקור גאווה ואובייקט טיפוח ולצורך העניין, שיער בית השחי בגרמניה נתפס אחרת מבישראל.

אישית-
בבית השחי יש את עניין הזיעה, אני באמת חושבת שנעים יותר בקיץ הישראלי כשאין שם שיער.
בשיער הידיים אני לא נודעת. נקודה. יש לי אפילו רתיעה מסויימת מידיים חלקות לגמרי, זה נראה לי נורא לא טבעי (אין לי מושג למה) ואני ממש נגד להסיר שם שיער. בסה"כ הסרת שיער (אא"כ עושים לייזר ונפטרים לתמיד - אם זה מצליח) זה סוג של השתעבדות ולא הייתי רוצה את הסרט הזה בידיים, שהרבה יותר קשה להסתיר.
לגבי רגליים- תודה לאל אני יכולה להסתפק בגילוח (אני לא שעירה בכלל, לצערי גם הראש במחסור ), אז אם אני לובשת חצאית קצרה או מכנסיים לא ארוכים, אני סוגרת ת'פינה עם סכין במקלחת. בכל מקרה זה לא משהו שמפריע לבן הזוג שלי.
גב"מ- יש לי רגישות יתר לשלי. זה מאד בולט לי במראה, ממש לא מפריע לי אצל אנשים אחרים (דווקא גבות מרוטות מדי יותר בולטות לי).

אני באמת חושבת שאפשר לקחת את העניין הזה בפרופורציות, לא להתחיל להוריד שיער מוקדם מדי, ובכלל- מעט פלומה נעימה על הגוף זה לא אסון
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'את הקטע הזה אני לא מבינה '
את הקטע הזה אני לא מבינה
02/06/2009 | 22:01
4
למה ילדה צריכה להתבייש או שילעגו לה ולא מרשים לה להוריד? זה כאילו להתחיל את הההתבגרות המינית מוקדם מדי?
או שזה מסיבות בריאותיות כלשהן. לאחינית של בעלי בת עשר יש כבר הרבה שער, היא אמרה דברים על כך שלא נעים לה אבל לא לוקחים אותה להוריד שער .
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מעריכה שרובנו ישנות עם אנשים שעירים..'
אני מעריכה שרובנו ישנות עם אנשים שעירים..
01/06/2009 | 12:47
2
וכנראה שלרובנו זה לא מפריע על בן הזוג...

לי אישת זה גם לא מפריע על בת הזוג. ובכלל, לא איכפת לי שעיר או חלק, רק לא מגולח בשלב הקוצים- שאז זה פשוט לא נעים.

אגב, אם כבר, אז בתקופות שהתנשקתי עם גברים, גבר מזוקן או עם זיפים הציק לי הרבה יותר מאשר השאלה האם יש שערות על הרגליים למישהו מאיתנו. ובכל זאת אף אחד לא שוקל להכריח גברים להוריד שיער לצמיתות...

אז כן, הכל עניין של תרבות, כמו שהראה פעם אהרוני, בגרוזיה, גם בימים אלו, אישה סקסית היא אישה שיש לה גבה אחת מחוברת, ואם אין לך אחת כזו אז כדאי שתאפרי את המצח כאילו יש לך גבה כזו...
נו... במה הן שונות מאלו שמורטות גבות פה כדי להיחשב יפות?
כולנו קורבנות אופנה.
אני אישית מעריכה מאד את מי שמעיז לערער על המוסכמות וללכת עם מה שנוח לו גם כשזה לא מקובל, ולכן נשים שלא מורידות שערות מתקבלות אצלי באהדה יתרה :)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'עניין של חינוך ונורמות חברתיות'
עניין של חינוך ונורמות חברתיות
<< ההודעה הנוכחית
01/06/2009 | 12:59
2
4
כמו שבמידה והייתי חיה בבוורלי הילס {או אפילו פיתוח או סביון}
הייתי מרגישה מאוד בנוח לעשות אפילו בגילי הכה צעיר כל מיני הזרקות בוטוקס ועוד...
באותה המידה באם הייתי גרה באזור מסויים באתיופיה -ללכת עם חזה חשוף לגמרי {לא חזיה לא חולצה ואפילו לא סטרפלס}
היה מרגיש לי בנוח....{אתמול או שלשום ראיתי תוכנית בנשיונל על שבט מסויים ופשוט כולן הולכות עם חצאית בלבד!!!! חזה נופל או לא נופל- אין דבר כזה חולצה!!!}

יותר מזה- כשהייתי ילדה {16-17} לא הייתי אוהבת ללכת עם מכנס מאוד קצר....
אבל- כשהייתי נופשת באילת- היה לי הכי נוח עם המכנס הקצר הזה מהסיבה המאוד פשוטה- רוב הנשים הולכות שם באותה הצורה.
ככה שהכל עניין של נורמה חברתית בסביבה בה את נמצאת..
יש איזורים בארץ שזה נורמטיבי לחלוטין שילדה בת 10 תגלח רגליים ויש איזורים לעומת זאת שעד גיל 14 ילדות יכולות רק לחלום על זה.....{או לעשות וללכת רק עם מכנס ארוך ליד ההורים}

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'עניין הים נורא נכון-'
עניין הים נורא נכון-
01/06/2009 | 13:03
1
3
חזיה ותחתונים ברחוב |מחלקמוסר|

ביקיני בים
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'עזבי ים..'
עזבי ים..
01/06/2009 | 20:10
2
מחלק המוסר צריך להגיע דחוף לביהס בעירי.. היום בבוקר עליתי לאוטובוס בשעת תלמידים לתדהמתי עלו 2 נערות עם מכנס קצרצר (שלא נאמר תחתון) ואחר-כך עלתה לאוטובוס עוד אחת עם אותה התלבושת -נגמרו ימי אילת החלו ימי מעלה-אדומים
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא מפריע לי על אחרים'
לא מפריע לי על אחרים
01/06/2009 | 14:08
3
כל עוד זה באיזשהו גבול סביר בעיני. אבל על עצמי אני ממש לא מסוגלת לסבול. אם לא הספקתי משום מה לדאוג לזה, אני מרגישה כאילו לא התקלחתי
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לי אישית השיערות ברגליים לא מפריעות'
לי אישית השיערות ברגליים לא מפריעות
01/06/2009 | 14:39
5
אני לא בלחץ לגלח כל יומיים. לפעם אפילו פעם בחודש.
לעומת זאת שערות בבית שחי-  
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תראי אני לא יודעת מה איתך'
תראי אני לא יודעת מה איתך
01/06/2009 | 14:44
32
4
אבל לי שיערות ברגליים לא מפריעות... ובואי נגיד שאין לי בעיה להעביר כמה ימים טובים ללא גילוח. בשאר המקומות לעומת זאת, מגעיל אותי-עזבי עכשיו חברתית- מגעיל אותי לראות שם שיערות, ואני מקפידה קודם כל בשביל עצמי.

אבל באופן כללי אני ממש מסכימה איתך. לא מבינה למה גברים חושבים שהשיערות שלהם בבית השחי הן 'יפות' או 'משהו שאפשר להראות' יותר משלנו. תכלס בעיני כשגבר מרים את היד ויש לו המון שיערות בבית השחי, זה לא אטרקטיבי,  בדיוק כמו שאצל בחורה זה לא אטרקטיבי. פשוט להם זה מקובל חברתית, ולנו לא.

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא לזה התכוונתי'
לא לזה התכוונתי
01/06/2009 | 15:24
31
3
התכוונתי בדיוק לההיך מבחינת הגברים.

למה זה מגעיל אותך? חשבת פעם אם זה באמת מגעיל אותך, או שחונכחת, שההתנייה החברתית שלך כל כך עמוקה, שפשוט בגלל התודעה החברתית שלך זה מגעיל אותך? הרי אין בזה שום דבר "מגעיל". זה פשוט שיער. בדיוק כמו שיש לך על הראש.

דווקא היום יותר ויותר גברים נופלים בפח השיווקי הזה ומסירים שיער, בדיוק כמו הנשים. לא טענתי לרגע שהשיער שלהם יותר אטרקטיבי משלנו (או ששלנו לא אטרקטיבי, לצורך העניין).
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תראי'
תראי
01/06/2009 | 15:55
30
3
ראיתי פעם תוכנית, שהראתה איך תינוקות, בני כמה חודשים, כשמראים להם תמונות של אנשים יפים (שחקנים או סתם אנשים 'יפים'), הם מתבוננים יותר זמן, מאשר באנשים 'לא יפים'. והראו, איך למרות שהמון פעמים בחברה שומעים כמה יופי הוא סובייקטיבי ומותנה חברתית, תינוקות יודעים 'לזהות' יופי כבר מגיל קטן, ובלי שמישהו לימד אותם מהו יופי, ומהם הסטנדרטים של יופי בחברה מסויימת.

אני חושבת אותו דבר לגבי שיער, נכון יכול להיות שאם הייתי גדלה במקום שבו נשים לא היו מתגלחות, זה היה נראה לי נורמאלי לראות נשים עם שיערות על הגוף. אבל עדיין, אין לי ספק, שכשהייתי רואה אנשים שעירים פחות, זה היה נראה לי יפה יותר. למה?כי שיערות על הגוף, זה פשוט לא ממש דבר יפה.

אצל גברים למשל, אני אוהבת שיש שיער- במידה מסויימת כמובן- כי זה גברי. ויכול להיות שאם הייתי מתחנכת אחרץ, אז הייתי מעדיפה בלי. אבל המון שיער על הגוף, לא נראה לי שבשום תקופה בעולם זה היה יפה, לא משנה באיזו חברה, ובאיזו מערכת חינוך.

לגבי שאלתך לגבי ההבדל בין שיער על הראש ועל הגוף, אופי השיער הוא שונה. השיער על הראש, הוא מלא, ובעצם 'מכסה' את כל הראש, כאשר השיער בשאר המקומות בגוף, הוא רק 'מסתיר' בעצם את העור. והעור- באופן עובדתי- נראה חלק ויפה יותר, בלעדיו. שימי לב שבמקומות שהשיער 'מלא'- ראש, ערווה- מקובל להשאירו כמעט בכל מקום בעולם. ובשאר המקומות בגוף שבו הוא רק 'פלומתי' אז מקובל להסיר אותו- במערב- במקומות אחרים משאירים אותו. לדעתי יש בזה היגיון מסויים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מה קרה לך, גבר חלק כמו דג - זה שוס!'
מה קרה לך, גבר חלק כמו דג - זה שוס!
01/06/2009 | 15:59
13
3
בעעעעעעעע
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'איכס'
איכס
01/06/2009 | 16:03
12
3
התאור הזה של הדג לא ממש עושה לי טוב.................
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אם מחבקים מספיק חזק הוא מתגלץ' '
אם מחבקים מספיק חזק הוא מתגלץ'
01/06/2009 | 16:05
11
2
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
01/06/2009 | 16:07
10
לצפיה ב-'תגידו מה נסגר איתכן?'
תגידו מה נסגר איתכן?
01/06/2009 | 16:17
9
3
עוד לא הצלחתי להוציא מהראש את הדג, ועכשיו אתן מוסיפות לי עוד תיאורים????

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'|גפילטע||דג'
|גפילטע||דג
01/06/2009 | 16:19
4
לצפיה ב-'תארי לך את החתול שלך אוכל את הדג.....'
תארי לך את החתול שלך אוכל את הדג.....
01/06/2009 | 16:22
3
ואז מביא לך את העצמות למיטה!יאמייייייייייייייייייייייייייייייי!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אוי גוועלד!'
אוי גוועלד!
01/06/2009 | 16:24
החתול אכל לי את הדייט!

never eat a guy on a first date!

טוב, זה לא נשמע טוב...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'החתולה שלי הביאה לי דברים גרועים יותר למיטה..'
החתולה שלי הביאה לי דברים גרועים יותר למיטה..
01/06/2009 | 16:26
1
לצפיה ב-''
01/06/2009 | 16:29
לצפיה ב-'חחחחחחחח'
חחחחחחחח
01/06/2009 | 16:21
3
1
אממממממ פאוורפאף...תני לי נשיקה - מוווווואאאאאץץץץץ
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'רגע ואז תהפכי לדג???'
רגע ואז תהפכי לדג???
01/06/2009 | 16:23
2
ת'אמת אני עדיין לא סגורה מה דוחה יותר, הדג, או ההשוואה של הגבר החלק לדג. אבל באמת, אני מבקשת יפה שתפסיקו?

MERCI?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'טוב, טוב, הפסקנו...'
טוב, טוב, הפסקנו...
01/06/2009 | 16:27
1
מה עם השוואה לצפרדע? זה לא דג, זה דו-חיים - אפשר?

אממממ...פאוורפאף...תני לי נשיקה......פאף - נסיך! עכשיו מה תעשי?

you made a Harry!!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
01/06/2009 | 16:28
לצפיה ב-'שיער ערווה? להשאיר?'
שיער ערווה? להשאיר?
01/06/2009 | 16:25
8
6
לא במחוזותינו.
אני מכירה נשים שדורשות מבנות/בני זוגן/זוגתן להסיר את כל שיער הערווה שלהן או שלהם לפני שהם מעיזים להכנס איתן למיטה. זה פשוט מחריד בעיניי ועושה לי קונוטציות פדופיליות. היום, לצערי הרב, גם להשאיר את שיער הערווה במקומו זה לא ממש מקובל...

ואיזה הגיון יש בלהסיר פלומה אבל שיער מלא, שחור ועבה, להשאיר? בעיניי כל התרבות הזאת, בעיקר בשנים האחרונות, מעותת לגמרי.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תראי על טעם וריח'
תראי על טעם וריח
01/06/2009 | 16:30
3
4
אמרתי לך מה אני חושבת, את לא חייבת להסכים.

רוב הבנות שאני מכירה לא מורידות הכל, ודפינטלי לא נדרשות על ידי בן הזוג שלהן לעשות זאת.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני יותר ממסכימה איתך'
אני יותר ממסכימה איתך
01/06/2009 | 16:34
2
5
להיפך, המחשבה על ערווה חלקה (אצל שני המינים) בהקשר מיני מעוררת בי חלחלה קלה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גם אני מהמתחלחלות מהעניין '
גם אני מהמתחלחלות מהעניין
01/06/2009 | 17:23
1
3
בעניי הסרה של שיער הערווה לחלוטין ממש מעוררת דחיה ובטח שלא מעוררת מינית....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' פיכסה לגמרי. המראה הטבעי רולזזז!'
פיכסה לגמרי. המראה הטבעי רולזזז!
01/06/2009 | 17:25
1
לצפיה ב-'זה בכלל מזעזע'
זה בכלל מזעזע
01/06/2009 | 18:44
3
4
גם לי איזור ערווה חלק נראה כמו גוף של ילד, ולא רק שזה לא מגרה אותי, זה אפילו קצת דוחה. מצטערת, לאנשים מבוגרים יש שם שיער, ואני בעד לעשות תספורות כדי שלא יהיה שם ג'ונגל, אבל לא להוריד הכל.
למעשה, פעם יצאתי עם מישהו ולפני שהגענו לשלב המיטה הוא אמר לי שהיה רוצה שאני אסיר הכל, כי זה מה שמושך אותו. נפרדתי ממנו.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני גיליתי שלגברים האלה יש מכנה משותף'
אני גיליתי שלגברים האלה יש מכנה משותף
01/06/2009 | 19:03
2
5
כולם ( לפחות אלו שאני נתקלתי בהם/שמעתי עליהם- לא לקפוץ עליי עם דוגמאות סותרות בבקשה) קצת מאויימים מנשים. וזה לא מאוד מפתיע בהתחשב בעובדה שזה סוג של להפוך את האשה לקצת יותר ילדה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
01/06/2009 | 20:59
1
לצפיה ב-'בהחלט נשמע הגיוני'
בהחלט נשמע הגיוני
01/06/2009 | 21:45
1
לצפיה ב-'גם אני ראיתי את התוכנית הזאת'
גם אני ראיתי את התוכנית הזאת
01/06/2009 | 16:41
5
5
ודיברו על משהו בסיסי שקשור לסימטריה בפנים.
וההקשר היה שזה משהו מובנה ולא משהו סובייקטיבי - חברתי.

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בדיוק....'
בדיוק....
01/06/2009 | 17:24
2
אמרו שיש 4 אלמנטים שמרכיבים יופי 'אובייקטיבי' (לא כולל כל ה'מראה האקזוטי והמיוחד')
סימטריה, בהירות (לא בקטע של צבע, אלה של 'COMPLECTION'), מבנה, ופרופורציה. משהו כזה....

ואפילו שמו שקפים של נשים מוכרות יפות, וראו שלכולן יש את אותן פרופורציות בפנים, למרות שהן נראה שונות אחת מהשנייה....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'במבט שני, בכוונה שמת דגים בחתימה שלך??'
במבט שני, בכוונה שמת דגים בחתימה שלך??
01/06/2009 | 17:24
3
לצפיה ב-'ברור'
ברור
01/06/2009 | 18:06
2
לצפיה ב-'ידעתי!'
ידעתי!
01/06/2009 | 18:17
1
לצפיה ב-'אני כזאת שקופה'
אני כזאת שקופה
01/06/2009 | 19:37
לצפיה ב-'ראיתי פעם באיזו תכנית בערוץ 8 -'
ראיתי פעם באיזו תכנית בערוץ 8 -
03/06/2009 | 10:58
3
הראו שיש מבנה מתמטי מוכר מראש לאנשים יפים.

כלומר- המרחק בין איברים מסוים בפניו של אדם שנחשב יפה (בתרבות המערבית, כן? לא מדברים פה על אפריקה), (הוא הדגים על השחקנית-דוגמנית אליזבת הרלי) הוא בטווח מסוים (נניח, האף הוא ברוחב של 1.5-2 ס"מ, והמרחק בין קצה האף למרכז הפה הוא 0.25-0.50 ס"מ, סתם).

וזה מדהים, אכן הוא הראה כל מיני אנשים שנחשבים יפים, כאמור ליז הרלי, אבל גם ג'וליה רוברטס, ליב טיילר אאל"ט וגם גברים שאני כבר לא זוכרת מי.

וכולם מתיישבים פחות או יותר על הדיאגרמה שהמחשב בנה.

יכול להיות שהמוח של בני האדם בנוי לזהות את המתמטיקה הזאת- ותינוקות נולדים עם היכולת לזהות אותה.
אאל"ט- האבולוציה קבעה שמי שנראה בסדר הוא גם בסדר באופי, ומי שלא- צריך לפחד ממנו. (לא שכיום זה עובד, אבל ככה היה במקור)

וגם בתור מבוגרים רבים מאיתנו נוטים להניח שאם מישהו נראה טוב זה אומר שהוא גם נחמד, ולהפך.
חלק מהמטרה של זה (הענין האבוצלוציוני ויכולת התינוקות לזהות את זה) זה קטע השרדותי- אתה צריך להיות מסוגל לזהות מי יזיק לך, ולהתרחק ממנו.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לי אישית לא מפריע'
לי אישית לא מפריע
01/06/2009 | 14:44
2
רק לשם ה"התקבלות בחברה" אני מגלחת ברגליים. בבית השחי - בגלל האסתטיקה בקיץ הישראלי.

וגם לא תמיד אני טורחת לגלח ברגליים...

זו בעיקר התניה חברתית מטופשת.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אופנה או לא אופנה'
אופנה או לא אופנה
01/06/2009 | 14:46
14
4
אני רק זוכרת שבתור ילדה נורא סבלתי  - היה שפם וגבות עבות - ואימא שלי לא היתה עם מודעות לטיפוח עבורי (נו מה, היא נולדה חלקה כמו סבון - שערה אחת מיותרת - אין לה...למה לא ירשתי את הגנים שלה???) - אז הסתובבתי ככה, רק שהייתה ילדה אחרת בכיתה - שהיתה הרבה יותר שעירה ממני - והיא ספגה את כל האש מהבנים של הכיתה - זה היה מאוד אכזרי...

לכן אני תוהה - באיזה גיל כדאי להתחיל? ז"א אם תהיה לי ילדה - שתרצה להוריד שפם - מאיזה גיל כן סביר שהיא תוריד (בכ"ז התעסקות לכל החיים).

מרגיז כל השערות המיותרות - ש"אסורות" שיהיו לי בחברה שלנו.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אגב, יש לי אקס'
אגב, יש לי אקס
01/06/2009 | 14:48
2
3
שהסיר שערות בלייזר מכל הגוף - אבל ממש בהגזמה.

אז במקום הבבון השעיר שהוא היה - עכשיו הוא דג.

<חבל שהוא לא מפנים שהוא דפוק והסרת שיער לא תעזור לו, אבל זה במאמר מוסגר>
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' דג??'
דג??
01/06/2009 | 14:49
1
לצפיה ב-'דג! A stupid Fish!'
דג! A stupid Fish!
01/06/2009 | 14:53
a very stupid fish...

<ראיתי מושטים יותר מוכשרים ממנו>
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מהגיל שהיא תסבול מזה חברתית, אני מניחה'
מהגיל שהיא תסבול מזה חברתית, אני מניחה
01/06/2009 | 15:28
8
4
אני לא חושבת שיש בדברים האלה נכון או לא נכון. כלומר, נראה לי אכזרי להעביר ילדה בת 6-7 את הכאבים האיומים של הסרת שפם. בעיניי זה אחד המקומות הכי כואבים בגוף להביר מהם שיער. ותתפלאי, יש בחורות שיש להן שפם וזה בכלל לא מפריע להן.

אגב, הרבה פעמים יש ילדים שנטפלים אליהם רק כי הם משדרים חוסר בטחון מסוים. אם הבת שלך תגדל בסביבה תומכת ומחזקת, שלא תעיר לה השכם וערב של השפם שיהיה או לא יהיה לה, כנראה שזה לא יפריע לה במיוחד, היא לא תשדר חוסר בטחון, ולכן תספוג פחות "ירידות" והשפלות.

לראיה, איתי בכיתה הייתה ילדה שמנה כמוני, אם לא יותר. היא תמיד הפגינה בטחון עצום ומעולם לא הראתה שיש לה בעייה עם איך שהיא נראית. אני, לעומת זאת, גדלתי בבית שבו לא הרשו לי ללכת עם בגדים מסוימים כי אני שמנה מדי, כל הזמן אמרו לי שאני צריכה לרזות וכל הזמן דאגו להזכיר לי שאם אני אשאר שמנה - אף אחד לא יאהב אותי.
נחשי מי ספגה את כל ההשפלות (והרגישה כאילו באמת אף אחד לא מסוגל לאהוב אותה, מה גם שהילדים די דאגו להראות לי את זה על בסיס קבוע).
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'דווקא לילדה הזו שהיתה איתי'
דווקא לילדה הזו שהיתה איתי
01/06/2009 | 15:57
2
היה ימבה ביטחון עצמי - באמת, היא התמודדה עם זה יופי - אבל זה לא אומר שהיא לא הושפלה. גם אם בבית לא מייחסים חשיבות לעניין - החברה שבחוץ (ובואו נזכור שילדים יכולים להיות סופר ניבזיים וזה עוד לפני גיל טיפשעשרה).

מה שאת עברת היה ממש לא קל (גם מהבית וגם מבחוץ) - אני מקווה שהתגברת על כך.

יש לי בנדוד שמבוגר ממני בכמה שנים - שכל הזמן צחק עליי ועל אחותי שהיה לנו שפם - עד עכשיו (הוא כבר בן 30+ כמה ילדים וגם חזר בתשובה) הוא חושב שזה מצחיק לומר לבעלים שלנו - שהיה לנו שפם שהיינו ילדות (אדיוט!).
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לבת של מדונה יש גבות עבות בטירוף'
לבת של מדונה יש גבות עבות בטירוף
01/06/2009 | 16:31
6
3
היא  בערך בת 13 ( לא זוכרת במדוייק) ואמא שלה לא מרשה לה לסדר את הגבות כי היא צעירה מדי
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אמא שלה צודקת'
אמא שלה צודקת
01/06/2009 | 16:57
1
ואני בספק אם מישהו מציק לבת של מדונה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'הנה תמונה'
הנה תמונה
01/06/2009 | 18:20
4
3
לצפיה ב-'אני יודעת שרצית שנגיד לא '
אני יודעת שרצית שנגיד לא
01/06/2009 | 19:07
1
2
אבל כן . טוב, לא יודעת אם ההגדרה היא מכוער, אבל תכל'ס מדונה קצת מגזימה, לא? יש לה ילדה בת 13 שמצולמת מכל זוית, כמעט כל יום ובעלת חוש סטייל מפותח במיוחד ( זה לא שהיא ילדה תמימה שמשחקת בארגז חול). יהרוג אותה לתת לה לגזור קצת את הקצוות המתפרעים של הגבות? אפילו לי נתנו להוריד שיער מהרגליים בגיל 12 כי רציתי וזו עוד היתה תקופה אחרת לגמרי.( אבל אל תקחו אותי בתור דוגמא, לילדה שלי אני בטח לא ארשה לסדר גבות עד שהיא תתגייס)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'הבנות שלי מסדרות גבות'
הבנות שלי מסדרות גבות
01/06/2009 | 19:12
2
ושום תקופה אחרת לגמרי. אימא שלי היתה בת 12 בשנת 1960, והורידה שערות ברגליים כי אחרת היא התביישה ללכת לים. (אני לא יודעת אם הרשו לה. היא לא שאלה)

אבל בעיני יש משהו יפה בלהיות ילדה, למרות שמצלמים אותך מכל זווית (בעיה מסוג אחר, אבל מילא)
הילדה יפה, מאוד. גם בלי לסדר, לארגן, לאפר ולסלסל אותה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בעיני הילדה הזו יפה'
בעיני הילדה הזו יפה
02/06/2009 | 08:21
1
2
והגבות רק מייחדות אותה יותר
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' יפהפייה.'
יפהפייה.
03/06/2009 | 13:24
לצפיה ב-'עליך לחכות עד אשר תקבל וסת'
עליך לחכות עד אשר תקבל וסת
01/06/2009 | 18:10
2
ואז להתייעץ עם אנדרוקרינולוג
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'הבנות שלי התחילו בגיל 12'
הבנות שלי התחילו בגיל 12
01/06/2009 | 18:24
5
אני עוד לא התחלתי

(אבל לדעתי ירשתי כאן את הגנים החלקים של אבא שלי, ולא את השעירים של אימא שלי. אין כמעט מה להוריד)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אנחנו הורגלנו לראות בשיער משהו דוחה'
אנחנו הורגלנו לראות בשיער משהו דוחה
01/06/2009 | 15:59
2
מהנסיון האישי שלי אני יכולה לספר שכשיש לי שיערות ברגליים (ואני לא מורידה תמיד, יותר כמו "יצא להוריד אז הורדתי"), אם אני מקבלת הערה או מבט זועף, זה מאישה. לגברים, כולל בעלי, זה לא מזיז ממש. למעשה, הייתה לי תקופה שלא הורדתי שיערות ברגליים בכלל, במשך כמעט שנה, ובדיוק לקראת סוף השנה השעירה בעלי הציע לי נישואין - זו אנקדוטה שאני מאוד אוהבת לספר כשטוענים בפניי ששיער זה דוחה.
בעיקרון, מדובר במוסכמה חברתית נטו, במיוחד כשזה מגיע לשיער רגליים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא לי'
לא לי
01/06/2009 | 16:02
1
ולא לבעלי - לשנינו לא משנה

אני לא טורחת, מעולם לא ממש טרחתי להוריד בכל מקום... מדי פעם לאירועים מיוחדים אני מגלחת - אם האיזור אמור להיות חשוף ברמת הציבור הרחב.

מדי פעם כשאנחנו זוכרים אני נותנת לו לעשות לי תספורת. אבל שנינו לא מוטרדים מזה יותר מדי...

שפם אף פעם לא עשיתי.

אגב בשיחה שעשיתי עם בעלי בנושא ושאלתי אותו מה הוא מעדיף הוא אמר שפעם העדיף הכל חלק אבל היום אין לו העדפה. הכל נראה לו בסדר... (ושאלתי אותו את זה בשביל לעשות שעווה ורק לדעת כמה להשאיר - הוא אמר את לא צריכה לעשות בכלל).

אני מניחה שזה גם עניין של בגרות, כמה מאפיין חיצוני ברמה זניחה יחסית מפריע. וכמובן שאם את ממש שעירה זה סיפור אחר...
אני זוכרת שפעם חשבתי שגברים עם שערות בחזה זה מגעיל. ואז יצאתי עם אחד שהיו לו שערות מהפופיק עד הכתפיים, והוא היה חמוד כזה ופתאום חשבתי שזה ממש עדין ויפה. ומאז לא משנה לי כמה שיער יש.

לכל דבר יש את היתרונות שלו.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'האמת לא ממש איכפת לי מהסביבה....'
האמת לא ממש איכפת לי מהסביבה....
01/06/2009 | 16:08
9
2
זה ממש מפריע לי בהרבה רמות... זה עוקץ אותי, מגרד אותי ומחמם אותי ואני מרגישה שאני יותר מזיעה ופחות נקייה אם יש לי שיערות... אני מורידה שיערות גם מזרועות הידיים למרות שזו לא מוסכמה חברתית... כי זה מפריע לי בעיניים... זה חלק מהפרעת הנקיון שלי אני חושבת... בכל מקרה, אני לא חושבת על החברה ומה הם חושבים כשאני מסירה את שיערות גופי...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כפרע עלייך ועל הפרעת הניקיון שלך!'
כפרע עלייך ועל הפרעת הניקיון שלך!
01/06/2009 | 16:19
8
2
אם ניפגש פעם אני מבטיחה לך להתגלח לפני. (אבל לא כולל ידיים....)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' אני דורשת שתביאי איתך גם קינוח!'
אני דורשת שתביאי איתך גם קינוח!
01/06/2009 | 16:23
7
1
משהו עם הרבה שוקולד... להתגלח לכבודי זה לא מספיק
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'סגרנו...'
סגרנו...
01/06/2009 | 16:25
6
1
רגע אבל אני צריכה לשטוף ידיים לפני שאני מכינה את העוגה?

אשמח לקבל הוראות חיטוי לפני הביקור.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ברור'
ברור
01/06/2009 | 16:28
5
חייב לשטוף ידיים אחרי שמנשקים צפרדע...דההה...

טוב די, הפסקתי...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
01/06/2009 | 16:32
לצפיה ב-'זה תלוי...'
זה תלוי...
01/06/2009 | 17:18
3
אם הצפרדע לא הופכת לנסיך...

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'נסיך נסיך אבל'
נסיך נסיך אבל
02/06/2009 | 08:23
2
הוא התפלש בבוץ ואכל זבובים לפני שנייה...קודם מקלחת ומי פה - אח"כ נדבר...

ואללה, בני מלוכה האלה חושבים שמגיע להם הכל...תיכף יבקש גם ארמון...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' אז הוא בטוח ישראלי'
אז הוא בטוח ישראלי
02/06/2009 | 08:34
1
לצפיה ב-'נטבול אותו באלכוהול מחטה לפני שנביא אותו '
נטבול אותו באלכוהול מחטה לפני שנביא אותו
02/06/2009 | 09:57
אלייך הבייתה???
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לדעתי זה מוסכמות חברתיות לגמרי, ואני לא מבינה'
לדעתי זה מוסכמות חברתיות לגמרי, ואני לא מבינה
01/06/2009 | 17:07
3
איך נתנו לזה לקרות לאורך השנים

יוחזרו השערות הארוכות לאלתר!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה עניין של מוסכמות חברתיות והרגלים. כמו שאם '
זה עניין של מוסכמות חברתיות והרגלים. כמו שאם
01/06/2009 | 17:07
1
2
מישהו פתאום ילבש איזה בגד מאוד לא אופנתי, נניח איזה משהו מכוער משנות השמונים - את וכולם יחשבו שזה מכוער ומגעיל. למה? בדיוק מאותה סיבה. את רגילה לאופנה מסוימת, לדרך מסוימת שבה אנשים אמורים להראות ולהתלבש, וככה זה. אם היינו ב- 1985 אולי מה שאותו אדם היה לובש היה נחשב שיא האופנה, אבל עכשיו זה לא.
לא צריך לקחת את זה לדעתי למקומות לא נכונים וקיצוניים. זה פשוט עניין של אופנה ומוסכמות חברתיות. אם מישהי בוחרת לא להוריד שערות - אחלה לה. אני יותר אוהבת שהרגליים שלי חלקות, ולכן אני כן מורידה. אני לא חושבת שמוסכמות חברתיות הן בהכרח דבר שלילי. זה אולי לפעמים יוצא פחות נוח ויותר כואב, אבל הרי כמעט כל דבר שעושים הוא בגללם. ככה זה כשחיים בחברה...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני תוהה מה יקרה'
אני תוהה מה יקרה
02/06/2009 | 08:26
1
אם מחר אני אבוא לעבודה בחולצה עם כריות (אנקדוטה קומית???...יהיה צחוקים זה בטוח).

חולצה עם כריות...יייאאאק - גם שזה היה באופנה חשבתי שזה מזעזע - כולן הפכו לשחקניות פוטבול...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מוסכמה חברתית, לא מוסכמה.. אותי זה פשוט...'
מוסכמה חברתית, לא מוסכמה.. אותי זה פשוט...
01/06/2009 | 17:08
11
2
מגעיל!

לא סובלת שפן-שחי-רגליים-ואזורים אחרים...

ויוה לה שעווה, סכין גילוח, קרמים, חוט, סוכר, שמנת, ביצים, קמח, גבינה - אויש, מי מכינה לי עוגת גבינה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אפשר להקשות שניה?'
אפשר להקשות שניה?
01/06/2009 | 17:20
10
1
אני מניחה שלבעלך יש שיערות על הרגליים, ואני מניחה שלא תעלי על הדעת לבקש ממנו להסיר אותן...

מה ההבדל בין הרגליים השעירות שלו לרגליים השעירות שלך?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'את יכולה להקשות - אבל אין לי בעל וגם לא בנזוג'
את יכולה להקשות - אבל אין לי בעל וגם לא בנזוג
01/06/2009 | 17:33
2

אני לא מחובבות השעירים מדי,
לא סובלת שיער פנים (זקן, שפן וכו') גם אצל גברים.

ההבדל הוא שאני אוהבת להרגיש על עצמי את הגליצ'ה של החלקלקות..
וזה לא שלא אכפת לי שלגבר שלי (הפוטנציאלי, כן?) יש שיערות על הרגליים -
פשוט.. אני דוגלת בזה שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה עם הגוף שלו. לא?

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני אגיד מה ההבדל...'
אני אגיד מה ההבדל...
01/06/2009 | 17:38
8
2
לצפיה ב-'אבל כשאישה אומרת'
אבל כשאישה אומרת
01/06/2009 | 17:41
7
4
שרגל שעירה מגעילה אותה, למה היא מתכוונת? ואז אם הרגל השעירה שלה מגעילה אותה, למה כל רגל אחרת לא מגעילה אותה? אני מצטערת, אני מתקשה להבין את ההבדלים. אני גם מתקשה להבין למה נשים דורשות שוויון בין גברים, אבל ממשיכות להסיר שיערות בשיטות כואבות יותר או פחות
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' ואני מתקשה למה את לא מבינה '
ואני מתקשה למה את לא מבינה
01/06/2009 | 17:58
3
4
שכל אחד רשאי לעשות בגופו מה שבא לו, איך שבא לו, כמה שבא לו - בלי קשר לשיוויון זה או אחר.
(ובמגבלות חוקיות כמובן)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'צ"ל: ואני מתקשה *להבין*'
צ"ל: ואני מתקשה *להבין*
01/06/2009 | 17:59
לצפיה ב-'מן הסתם, וכמובן שאני מבינה את זה '
מן הסתם, וכמובן שאני מבינה את זה
01/06/2009 | 18:12
2
מה שאני מנסה להבין זה מה המניעים שלנו.
שלא תביני לא נכון, גם אני מסירה שיערות ממקומות כאלה ואחרים, אבל אני לא באמת חושבת שזה משהו שאני רוצה לעשות. גם אני נכנעת לתכתיבים חברתיים, ואני מנסה להבין אם אני לבד במערכה או לא.

אני באמת מנסה להבין אם זה משהו שיכול לבוא ממקום של רצון טהור, בלי להתחשב במוסכמות כאלה ואחרות. שתקום האישה שתגיד שהרגליים השעירות שלה מגעילות אותה, ולכן היא מורידה שיערות, ולכן גם כל רגל שעירה אחרת שאיתה תבוא במגע תעורר בה תחשבת קבס. עד עכשיו, לצערי, זה לא קרה

אני תעניינת בדרך המחשבה של אנשים, זה הכול, זה לא בהכרח אומר שאני לא מסוגלת לקבל משהו
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'היא לא תקפה או הציקה'
היא לא תקפה או הציקה
01/06/2009 | 18:49
3
אני שאלה שאלה מעניינת מאד, שאלה שיש לה מקור תרבותי, ומעניין לדעת מה יש מאחורי הנוהג. נו, ברור שכל אחד רשאי לעשות בגופו וגו'...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בעיקרון, הרגליים שלי לא יהיו שעירות, EVER.'
בעיקרון, הרגליים שלי לא יהיו שעירות, EVER.
01/06/2009 | 19:44
3
אצלי זו סטייה,
אני לא יכולה לסבול שיש לי שיער על הרגליים- עם הידיים לעומת זאת אין לי בעייה.
וכן,
רגליים שעירות של בחורות אחרות לא עושות לי חשק לארוחת ערב
גם אם הן של בחורות אחרות,
זה לא יפה בעיניי.
גברים לעומת זאת,
אין לי בעייה עם שיער,
ושוב- זה עניין תרבותי נטו,
זה כמו שתשאלי הודי על אכילת פרות,
הוא לא יאכל פרות כי הן קדושות,
אני לא אוכל חתולים כי הם חיות מחמד,
ואמריקאי לא יוותר על ההאש פוטטוס שלו על הבוקר

מה שאני אומרת,
זה שהכל עניין של תפיסה חברתית,
ובחברה המערבית, ברובה, יש מן טאבו על עניין השיערות- גברים כן, נשים לא.
ופייר?
מתאים לי מאוד,
לא יכולה לחשוב על עצמי מסתובבת עם יערות הכרמל מתחת לידיים...
ואגב,
מריטת שיער לא קשורה לשיוויון בעיניי,
נכון שאם נחפור בזה זה יכול להגיע לשם,
אבל שוב- זה עניין חברתי בעיניי, לא עניין של שיוויון- הורגלנו כחברה שנשים הן חלקות ועדינות יותר וגברים יכולים להסתובב עם רעמות בכל רמ"ח איבריהם (אגב, גם גברים שעירים מדי לא עושים לי את זה).
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כי יש בנות שאוהבות להשתעבד'
כי יש בנות שאוהבות להשתעבד
02/06/2009 | 21:41
1
מעבר לזה.. הן נגעלות מעצמן. אוי זה הורג אותי..

לדעתי זה סבל להוריד שערות.. זה כואב(אני לא מגלחת וגם זה לא גורם לי איזשהי הנאה), וכל זה בשביל איך גברים הבני זונות יראו אותי איך החברה תראה אותי איך זה שאני מזדיינת איתו יראה אותי.. וזה כולה שיער מזדיין!!

תהנו להיגעל מעצמכן זה בעיה שלכן זה מעצבן אותי עכשיו שגם גברים התחילו עם זה... לא דיברנו על זה מספיק אנחנו עסוקות יותר מדי בלהתאים את עצמנו למקובלויות החברתיות במקום לשנות את זה.. כן זה מפריע לי להוריד שערות!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך בהחלט!!!'
מסכימה איתך בהחלט!!!
03/06/2009 | 00:13
לצפיה ב-' לשאלה מאוד חשובה '
לשאלה מאוד חשובה
01/06/2009 | 18:14
10
4
ילדים בכיתה שלומדת אחינית שלי צוחקים עליה ,שהיא שעירה בגוף  ובפנים יש לציין שהילדה בכיתה א' והילדה מאוד סובלת ממהם, אינני יודעת עם אחותי וגיסי דברו עם המורה אבל אני חוששת שזה לא עוזר. כי ילדים כידוע הם עם אכזרי

מה עלי לעשות כדודה שמאוד אוהבת אותה ולא רוצה שיפגעו בה אחרים ולמה מי הם בכלל שיפגעו באהובתי
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תשאלי אם אחותך אם הנושא עלה אצלם בבית ואם'
תשאלי אם אחותך אם הנושא עלה אצלם בבית ואם
01/06/2009 | 18:27
3
2
הם פנו למורה או אם הם בכלל חושבים שצריך לטפל בזה עכשיו או לחכות לגיל מאוחר יותר.
בתור דודה אהובה  את יכולה כרגע רק לחזק את האחיינית שלך .
את לא יכולה לקחת את מקומם של ההורים בטיפול בבעיה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה עלה אצלהם בבית'
זה עלה אצלהם בבית
01/06/2009 | 18:32
2
1
דווקא הם דברו עם האחינית שהיא ילדה מחוננת בן פורת יוסף והסבירו של כול ילדים יש שפם פשוט אצלהם הוא בהיר יותר. הם לא רוצים לתת לה לסבול אבל גם לא יתנו לה לעשות את הורדת שערות עד גיל הוסת. פשוט מאז ששמעתי את זה נהיה עצוב בלי להגזים כמה רוע
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כן, אני יודעת כבר שילדים יכולים להיות רעים '
כן, אני יודעת כבר שילדים יכולים להיות רעים
01/06/2009 | 18:37
1
1
כלפי ילדים אחרים.עברנו חוויות כאלו עם הבכורה שלי לפני שנה שסבלה מהצקות בלתי פוסקות.
הם פשוט נהנים להחליש ילד אחר וככה לחזק את עצמם.
אם ההורים החליטו לא להסיר עכשיו ולחכות עם התהליך, שימצאו דרך לטעת בה הערכה עצמית ולחזק תכונות אחרות שיכולות ליצור אצלה ביטחון.
ותדעי לך שילדים צוחקים על ילדים אחרים מהרבה סיבות.גם מקנאה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מאתרת לעצמי בגלל היותר מחוננת'
מאתרת לעצמי בגלל היותר מחוננת
01/06/2009 | 19:49
1
ומורים מתים עליה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ילדים הם אכזריים וזה יכול לעשות לה טראומות'
ילדים הם אכזריים וזה יכול לעשות לה טראומות
02/06/2009 | 16:10
4
2
להרבה מאוד שנים.
כדאי לטפל  להבהיר או אפילו להוריד, כן, גם בגילה הצעיר.

בדיוק חשבתי על זה בשבוע שעבר, יש לנו שכנה בת 4 מאוד מאוד מאוד מאוד שעירה.
לדעתי ברגע שזה יפריע לה מבחינה חברתית - כדאי לטפל בזה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אויש, איך אני "מתה" על הביטוי "ילדים זה עם '
אויש, איך אני "מתה" על הביטוי "ילדים זה עם
02/06/2009 | 23:55
2
1
אכזר"... ומבוגרים הם דובוני איכפת לי?! מבוגרים אכזריים לא פחות ולעתים פי כמה מילדים, רק שהם למדו במהלך החיים מהוריהם להסתיר את הרוע שלהם ע"י תקינות פוליטית וצביעות. פשוט, האכזריות אצל מבוגרים ברובה סמויה ואצל ילדים עדיין גלויה. החברה כפי שאנו מכירים אותה היא זו שהפכה את האנושות לאכזרית, ובסופו של דבר מי שמחנך את הילדים להיות "רעים" אלו האינטרסים התאגידיים שנוצרו ע"י המבוגרים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אבל זה נכון'
אבל זה נכון
03/06/2009 | 07:59
1
אם את תראי מישהי מאוד שעירה ברחוב את תשתקי, או מקסימום תצחקי על זה עם חברה או משהו כזה....
ילדים בבי"ס יכולים למרר על דדבר כזה את החיים, ולא יתביישו לצחוק בפומבי

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'נסחפת עם ענין התאגידים-'
נסחפת עם ענין התאגידים-
03/06/2009 | 11:05
1
ההורים, ההורים.... הילדים לומדים מההורים.

אומרים לי בגן שהבת שלי מאוד חייכנית.  וזה כי אני (וכמובן גם בעלי) המון מחייכת אליה.  היא לומדת שכדאי להיות אדם חביב סבר. (אומרים ככה?)

זה לגמרי ענין של חינוך על ידי מבוגרים וחיקוי שלהם.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני הייתי ילדה כזאת,בגלל זה אני אובססיבית.'
אני הייתי ילדה כזאת,בגלל זה אני אובססיבית.
03/06/2009 | 00:13
5
מתפללת לאלוהים שכשתהיה לי בת היא לא תירש את הגנים האלה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תגידי לה שתיקח דוגמה מהבת של מדונה'
תגידי לה שתיקח דוגמה מהבת של מדונה
03/06/2009 | 15:45
2
מדונה לא מרשה לבתה המשופמת להוריד שיער.
לדעתי, צודקת.
היא צעירה ואין שום טעם להסתיר מה שיש לה באופן טבעי.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה נראה לא אסתטי ולא נעים מבחינת ההרגשה...'
זה נראה לא אסתטי ולא נעים מבחינת ההרגשה...
01/06/2009 | 18:25
7
3
אני האמת ממש מקפידה-מורידה עם סכין כמעט כל יומיים בזמן האמבטיה, אפילו בחורף מקפידה על זה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גם בחורף בזמן מקלחת? '
גם בחורף בזמן מקלחת?
01/06/2009 | 18:29
3
4
יאוו בחורף אני הכי סובלת בעולם...תמיד נגמרים המים החמים
אז אני עושה עם המכונה וסובלת יותר
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה צ'יק צ'ק בגלל שמקפידה כל יומיים לעשות...'
זה צ'יק צ'ק בגלל שמקפידה כל יומיים לעשות...
01/06/2009 | 18:38
3
ממש עניין של חמש דקות.

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'פעם הייתי מסוגלת להגיע לרמות הזנחה קשות בחורף'
פעם הייתי מסוגלת להגיע לרמות הזנחה קשות בחורף
01/06/2009 | 19:12
1
3
אחרי 3 ביקורים במיון ( תאונות אופנוע, שברים וכד') שהצריכו חשיפת רגליים והיו מביכים ביותר ( בפעם האחרונה ביקשתי מחברה שלי להביא לי סכין למיון לפני שמגבסים אותי) אני משתדלת לא להגיע לשם שוב.. בכלל פיתחתי תיאוריה שרגליים חלקות ( ובית מסודר) זו סגולה נגד ביקורים במיון ( הרי ברור שאני אפצע בדיוק יום יומיים לפני השעווה ולא חס וחלילה,יום יומיים אחרי- מרפי לא עובד ככה )
נשואים טריים >>
לצפיה ב-' כמה מוכר....'
כמה מוכר....
02/06/2009 | 10:00
2
בחורף הקודם החלטתי להאריך לשעווה,
גידלתי שערות לתפארת מדינת ישראל ויום לפני התור לקוסמטיקאית דפקתי חליקה מטורפת עם הטוסטוס ומצאתי את עצמי במיון כשאורטופדים בודקים לי את הברך מבעד לכל השיער
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'את לא מרגישה'
את לא מרגישה
01/06/2009 | 18:44
1
5
שאת משועבדת לסכין?
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ממש לא...'
ממש לא...
01/06/2009 | 19:24
4
זה מבחינתי חלק מהאמבטיה וזה ממש שניות...

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גם בחורף?'
גם בחורף?
01/06/2009 | 21:01
3
האמת שאני מורידה שיערות מהרגליים רק כשיש אירוע ואני צריכה ללבוש בשבילו משהו קצר. כל שאר הזמן אני מגדלת יערות ולאף אחד בבית אין עם זה בעיה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני אוסיף על מה שאת אומרת'
אני אוסיף על מה שאת אומרת
01/06/2009 | 18:40
3
שיעור בגוף נגרם מטסטסטרון (כן, גם לנשים יש. מעט )
על כן בארצות מסויימות ובתרבויות מסויימות נשים שעירות נחשבו "שוות" יותר, כי אישה שעירה נחשבה יותר יצרית ויותר חמה.

כך שגם ה"יפריע לחולקי יצוענו" הוא תלוי תרבות.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'למי זה מפריע? לי :)'
למי זה מפריע? לי :)
01/06/2009 | 20:38
2
לא ברמות ממש היסטריות...
למזלי הרב אני בכלל לא שעירה.
ותודה לאמא

רגליים- אני עושה עם מכונה כבר ש-נ-י-ם, שכחתי מתי העברתי סכין
ובגלל זה יש לי בקושי שיערות. יחי הקרחות!
עושה פעם בחודש-חודשיים.

בית שחי- מוזר לספר את זה אבל אין לי שיערות
נראה לי שזה פגם או משהו
מעולם לא היה לי שיערות ומתישהו התחלתי להעביר סכין
סתם בשביל הקטע (ילדה קטנה ומתלהבת).
לא ממש צומחות לי שיערות.

גבות- לא מסדרת. מסודרות באופן טבעי. שוב, מעולם לא הייתי צריכה לסדר.

שפם- מורידה באירועים מיוחדים גם  אין ממש שיערות, יותר בשביל ההרגשה.

איזור מוצנע- אינפרא

שכחתי משהו?

נשואים טריים >>
לצפיה ב-' כי זה מכוער, מזיע, נדבק ואיכסה '
כי זה מכוער, מזיע, נדבק ואיכסה
01/06/2009 | 21:51
1
3
איך אפשר לא להוריד שיער במזג האוויר הישראלי?!
זו ההרגשה הכי מגעילה בעולם

ברוך בורא ההסרה לצמיתות
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'ואם יום אחד תתגעגעי לשיערות שלך???'
ואם יום אחד תתגעגעי לשיערות שלך???
02/06/2009 | 08:25
3
אם נגיד יום אחד בעוד 10-20 שנה, יהיה ממש באופנה להיות שעירה?
ויהיה ממש אאוט להיות חלקה?מה תעשי?תחשבי על זה!

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני לא במיוחד שעירה, והשיער בהיר וצומח לאט '
אני לא במיוחד שעירה, והשיער בהיר וצומח לאט
02/06/2009 | 16:29
6
כך שבחורף יכול להיות מצב שימצאו אותי עם שערות על הרגליים. ממילא אני לא מראה אותן לאף אחד (חוץ מדני), וגם כשכן, בקושי רואים אותן.

מצד שני, בקיץ אני הולכת הרבה עם שמלות קצרות, ואז יש מצב לגלח ממש ממש כל יום, שלא תבצבץ בטעות איזה שערה. לא כי אני אישית או דני נגעלים (כי אני ממש לא, וגם דני לא ממש), אבל חשוב לי מה אנשים אחרים עלולים לחשוב, ואם יש כאלה בסביבה שלי (אני עובדת עם לקוחות) שנגעלים - לא הייתי רוצה "לחטוף הערה" חסרת טקט ממישהו, או סתם לחטוף מבט לא במקום.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זה פשוט מגעיל :S'
זה פשוט מגעיל :S
02/06/2009 | 20:19
2
אני לא יכולה לסבול את זה..
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מורידה שערות עבור עצמי בלבד!!'
אני מורידה שערות עבור עצמי בלבד!!
02/06/2009 | 20:24
6
6
אוהבת את עצמי חלקה מכף רגל ועד מצח.......
ברור שהרבה יותר כייף לקיים מין אוראלי עם אבר מין מגולח ולא עם ג'ונגל..
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מסכים איתך נביעת האהבה'
אני מסכים איתך נביעת האהבה
02/06/2009 | 20:43
4
2
אין כמו להיות נקי, אסתטי ,חלק ומטופח
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גם אתה מגלח את כל הגוף?'
גם אתה מגלח את כל הגוף?
02/06/2009 | 21:49
3
לצפיה ב-'לא..חחח.. לשמחתי אני לא שעיר'
לא..חחח.. לשמחתי אני לא שעיר
02/06/2009 | 22:22
2
4
אבל אני מתכוון שאני אוהב את הבחורה חלקה חלקה כמו משי ומריחה טוב :) ממממ....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גם אני אוהבת אתכם חלקים חלקים ומריחים טוב'
גם אני אוהבת אתכם חלקים חלקים ומריחים טוב
03/06/2009 | 00:09
1
2
רק מה? לא כולכם כאלה
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'היי potifur :)'
היי potifur :)
03/06/2009 | 14:19
1
צודקת...לא כולם כאלה...אין כל כך מודעות בארץ...אולי בשנים האחרונות המודעות נכנסה מעט אבל זה לא כמו באירופה או ארה"ב.
זה מצחיק...כשאני בלונדון או ארה"ב אני "מרגיש בבית" כי אני אוהב ללכת מחוייט עם עניבות,נעליים אלגנטיות, להיות מגולח, מבושם ומוקפד
פה בארץ זה טי שרט וכפכפים...חח...
אז אני אכן במיעוט כאן בארץ...אבל זה אני וטוב לי מאד כך :)
יום נפלא
ליאור
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תלוי למי- לא לכל אחד זה מפריע'
תלוי למי- לא לכל אחד זה מפריע
03/06/2009 | 11:09
4
יש מי שמאוד אוהבים שיש שם שערות, גם בזמן מין אוראלי
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מניחה שהרבה מזה זה הבנייה חברתית'
אני מניחה שהרבה מזה זה הבנייה חברתית
02/06/2009 | 20:37
4
לא היינו חיות בחברה שלא מקובל להסיר שיער, ככל הנראה לא היינו מסירות. בדרום אמריקה פגשתי לא מעט נשים שלא גילחו לא את הרגליים ולא את בתי השחי. הן פזלו על גופי החלק ואני על גופן הלא כל כך . מעניין מה עבר להן בראש...

לא אוהבת שיער גוף כלשהו ואף פעם לא אהבתי. למזלי קיבלתי את הגנים הטובים וכמעט שאין לי שיער על הגוף חוץ ממקומות אסטרטגיים ששם הכל יורד במכונה או אצל קוסמטיקאית. אני בדרך כלל לא מחבבת הבניות חברתיות וזאת בלשון המעטה אבל דווקא את זאת אני נורא אוהבת. אני מקפידה להסיר שיער תמיד, בלי קשר לאופנה, עונה או מקום המצאותי.

הלוואי והיו קצת יותר גברברים חלקייים...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'זו שאלה מאד כאובה'
זו שאלה מאד כאובה
02/06/2009 | 20:42
1
3
אני לא יודעת עד כמה נשים היו כל כך להוטות להוריד שיערות באובססיביות כזו אלמלא החברה היתה מוקיעה ולועגת לנשים שעירות כפי שהיא עושה כיום. אני חושבת שבאמת הרגילו אותנו למחשבה ששיער זה דוחה ושכל שערה סוררת צריכה מיד להתלש באכזריות בכאבי תופת שחס וחלילה לא יראו עלינו שמץ של שעירות אבל אי אפשר להגיד שזו השפעה של גברים דווקא. אני חושבת שאפשר למצוא גברים שפלומה עדינה פה ושם לא תפריע להם, אבל אלו דווקא הנשים שמתייחסות לכך באופן החמור יותר, אולי בהשפעת כל מני חברות קוסמטיקה למיניהן. אני באמת לא יודעת מה הגורמים אבל כל אחת צריכה לשאול את עצמה האם היא באמת חושבת שחלק זה יפה, או שהיא חושבת ככה בגלל שאחרים חושבים ככה או בגלל שכל הנשים בסביבה שלה הן חלקות?

ואנקדוטה קטנה: לא מזמן שודר בערוץ 8 סרט תיעודי של קומיקאית אמריקאית ממוצא פקיסטני שהחליטה לגדל את שיער הגוף שלה במשך תקופה מסוימת ויצאה לחקור את התופעה. נדמה לי שבארה"ב התרבות הזו עוד יותר חמורה מאשר כאן, במיוחד באזורים שבהם חשוב להיות הכי טרנדיים כמו לוס אנג'לס וניו יורק. אני מאד ממליצה על הסרט, שווה להתעניין ולראות אולי אפשר להשיג אותו לצפיה ב DVD איפשהו:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3569544,00...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אופס, מסתבר שהיא בריטית :)'
אופס, מסתבר שהיא בריטית :)
02/06/2009 | 20:43
לצפיה ב-'לא מפריע לי בכלל.'
לא מפריע לי בכלל.
02/06/2009 | 21:18
3
בהחלט מסוגלת ללכת לים גם בלי לגלח, ושיקפצו לי כולם. בטח לא משתעבדת לקוסמטיקאיות לימינהן. סכין גילוח נחמד עושה את העבודה מצויין, למה אני צריכה לשלם הון עתק בשביל שטות כזאת?
אז בקיץ אני מגלחת בביתשחי, בחורף- למה לי? ברגליים אני מגלחת רק כשאני רוצה להרגיש חלקה, או כשאני רוצה ללכת לים עם אנשים שאני יודעת שזה מפריע להם.
אגב, גם גבות אני לא עושה במכונים למיניהם. פעם עשיתי, היום אני עושה לבד. אז פעם אחת יצא עקום טיפה, נו, אז מה.
העיקר שאני לא חד גבה.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'או !!!!!!!!!!!!!!!! סוף סוף דיון על הנושא הזה'
או !!!!!!!!!!!!!!!! סוף סוף דיון על הנושא הזה
02/06/2009 | 21:22
2
אכן לי בכל אופן, בגיל ההתבגרות היה נמאס להוציא שערות  ברגליים...
אבל בגלל ההערות של ''''החברות  '''' שלי מהבצפר היתהנעלצת לעשות סערות ...
(יש לציין שלמדתי בבצפר דתי, עם חצאית ארוכה, - לא מבינה איך הם ראו דרכה את השערות... )

עכשיו גיליתי את השעווה !!!
ומאושרת עד הגג !
בכלל לא כואב לעשות שעווה !!!
(בפעם הראשונה פחדתי מהכאב )
וכמובן עושים לי שעווה חינם !!
כך שזה ממש כיף !!

ובקשר לשאלתך -
זה שניהם :
גם  זה משהו שמפריע לסביבה,
ואלו מוסכמות חברתיות שנפלנו שבויות אליהן

אין מה לעשות אנחנו נמצאיםעכשיו ב''עידן התעשייתי ''
הכל זאת פרסומת
= רווח לחברה !!!

מפרסמים לנו
אהבה,
סקס,
בגדים,
וגם מוצרי שעווה,
ועוד מלא מוצרים...
יענו להיות חלקות זה באופנה... (והרווח של האופנה נכנס לכיס של היצרן התעשייתי ... )

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא מאמינה שאני עונה לשרשור הזה'
לא מאמינה שאני עונה לשרשור הזה
02/06/2009 | 21:38
2
אבל הנה מניפסט הרגליים שלי:

אני
פמיניסטית (נא לקרוא את האייקונים כגירל פאור)

יחד עם זאת
לא בעניין של שיערות ברגליים שלי
(כן, התניות תרבותיות וכל זה )

יחד עם זאת
בפועל, אין לי יותר מדי זמן לפרקטיקות של טיפוח
אז מסתובבת שעירה לעזאזל חצי מהזמן
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כי זה מגעיל ת'תחת!???'
כי זה מגעיל ת'תחת!???
02/06/2009 | 21:43
1
2
זה כמו אישה עם שרירים, זה לא משהו שנועד לה..כי היא לא נבראה/נועדה להיות גברית! בדיוק ככה שיערות גוף אצל נשים, אם הכל היה אותו דבר אצל גברים ונשים מה היה עושה את ההבדל ביניהם?! גבר צריך להיות שעיר במידה מסוימת/גברי, אישה צריכה להיות חלקה ומטופחת...

זה מזכיר לי שפעם ראיתי איזה רוסייה אחת באוטובוס עם פולללללללללל שיערות בשחי, פאק! זה היה אחד הדברים המגעילים, באותו רגע שראיתי את זה אמרתי לעצמי "בואנה, אם זה בשחי..מה קורה ב"עניינים" שמה?! בטח בעלה צריך לקרוא את תפילת הדרך לפני/לצלול לשם עם שנורקל.. "

דוחה ברמות
...
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'האמת '
האמת
02/06/2009 | 22:07
2
שאנחנו כן נבראנו עם שערות.. אוליי קצת פחות משל גברים... אבל אנחנו מורידות!
מעניין אם במאה הקודמת הורידו גם שערות.. (נשים)
זה מעניין מה שאתה אומר כי אולי כל התפיסה של גברים מה היא אישה יפה היא פשוט באשמת החברה..
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני מורידה שערות מכתה ח'
אני מורידה שערות מכתה ח
02/06/2009 | 21:51
3
אני לא כל כך אדוקה - כלומר בחורף אני די מרשה לעצמי להסתובב עם יערות למרות שבעלי מעיר.  בקיץ כשאני אוהבת להראות את הרגליים אני יותר מקפידה להוריד.

אבל בפנים אני לא מסדרת גבות בזמן האחרון פשוט בגלל חוסר זמן ואי התארגנות על קוסמטיקאית. מתישהו אני אעשה טיפולי לייזר להפטר מזה .
הייתי שמחה שהוא יוריד שערות במקומות מסוימים. אני חושבת שזה חלק מההבניה שנשים צריכות להראות שונה מגברים עדינות יותר וכו. פעם מישהו אמר לי שמגרה אותו נשים שעירות כי זה מעיד על הורמונים שאחראים גם על תאבון מיני.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
02/06/2009 | 21:57
4
3
אני לא מבין למה זה הכרחי , סה"כ שיערות של נשים הן ממש לא כמו אלה של גברים שאמורות "להפריע" לנו , אני מאמין שזה פשוט נועד בשביל שאישה תיתן לעצמה מראה נשי יותר וסקסי יותר, אבל.. מעבר לזה אני לא חושב שזה אמור להפריע.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'רנצ'וק? מה קורה? חח זאת בתאל'
רנצ'וק? מה קורה? חח זאת בתאל
02/06/2009 | 23:50
3
2
יאו השירשור הזה משעשע אותי.
הזכיר לי שיום אחד הייתי בעזריאלי בשירותים.. והיתה שם חיילת שעשתה בית שחי בשירותים מול כולם (וחברה שלה הסתירה אותה, לפחות ניסתה כי ראו הכל במראה הענקית).. רק כי היא היתה צריכה ללכת עם גופיה למשהו עם הרבה נוער.. נראה לי היא היתה בשירות לאומי.

משהו משעשע טילים:)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'חוחוחו'
חוחוחו
03/06/2009 | 01:34
2
לצפיה ב-'עידן? תשתוק. :)'
עידן? תשתוק. :)
03/06/2009 | 02:10
1
חח יא "נשוי טרי" (:
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'חחח או איזה יופי , תראו את מי אני רואה פה...'
חחח או איזה יופי , תראו את מי אני רואה פה...
03/06/2009 | 18:33
אולי עוד מעט נוכל לעשות פה פגישת מחזור של כל צ'ט תפוז ושכל אחד ישתף את השני על החוויות ה"שעירות" שחוה :)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
02/06/2009 | 22:16
3
אין לכן מושג כמה מיתוסים ניפצתן לי עכשיו.
הייתי בטוחה שכל הנשים חוץ ממני מגלחות באופן קבוע, ותמיד הרגשתי סוגשל מפלצת בגלל שאני מגלחת בערך פעם בשנה...

טוב נו.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'בודאי שזה מה שהורגלנו אליו'
בודאי שזה מה שהורגלנו אליו
02/06/2009 | 22:34
2
אבל אין מה לעשות,
הנורמה היא שנשים צריכות להיות נטולות שיער גוף.
זה מטרד, זה מעיק, זה כואב, זה מרגיז,
אבל המחשבה שאתהלך עם שיערות על הרגליים  מזעזעת בעיניי,
וכשאני רואה אישה אחרת מתהלכת עם רגליים שעירות או (לא עלינו חס וחלילה) בתי שחי שעירים - אני מתפלצת.....
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני לא נהגתי להוריד שיער בשום מקום'
אני לא נהגתי להוריד שיער בשום מקום
02/06/2009 | 22:55
2
23
אחרי שהבנתי שזה חסר טעם ומטופש, להיגרר אחרי גחמות אופנתיות שחולפות אחרי תקופה. החבר שלי ביקש שאגלח בבית השחי ותו לא - כל השאר ממש לא מפריע לו, ובכל מקום אחר לא הייתי מורידה שיער גם אם היה מבקש. אצלי להשאיר את השיער זה עיקרון. לא סובלת לראות נשים שלא מרגישות נוח לצאת מהבית לפני שמרטו לעצמן את הצורה. אבל להתפשר למען בן זוג זה דבר שרצוי וטוב לעשות - עד שלב מסוים.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'גחמות אופנתיות שחולפות?'
גחמות אופנתיות שחולפות?
02/06/2009 | 23:46
1
4
אולי בשיער הערווה זה עניין של אופנה אבל רגליים,שיער פנים ובתי שחי זה קיים כבר איזה מאה שנה לא?
אותו דבר עם עודף משקל.
לא נראה שזו אופנה חולפת בכלל,ונהפוכו ,נראה לי שככל שהזמן יעבור כך נהיה משועבדים יותר למודל הברבי .
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תקופות הן לאו דווקא קצרות, לא אמרתי את זה.'
תקופות הן לאו דווקא קצרות, לא אמרתי את זה.
03/06/2009 | 10:02
3
פעם נשים שמנות נחשבו לסמל לפריון, וסגדו לפסלים בדמותן. כמו הפסלון של ונוס מוילנדורף. ומאה שנה זה לא כל כך הרבה זמן יחסית. זה חולף. ככל שהזמן יעבור אולי נהיה משועבדים יותר - או שיותר נשים יתעוררו. למי זה עושה טוב, כל המריטות והגילוחים? שיעבוד זו בדיוק המילה הנכונה פה. אישה אולי חושבת שהיא עושה את זה כי זה יפה יותר - אבל אולי זה בא מהמקום שכבר בתור ילדה חינכו והכניסו לה לראש שזה מה שיפה ושיער גוף זה מגעיל? לי אישית נמאס שמחליטים בשבילי איך אני צריכה להראות - במיוחד כשדורשים ממני להכאיב לעצמי. כל מי שיגיד לי משהו בסגנון איך את מסוגלת לצאת מהבית עם כזה שיער על הרגליים אני מעיפה אותו לכל השדים והרוחות.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא מתאים שיערות ברגליים '
לא מתאים שיערות ברגליים
02/06/2009 | 22:58
1
בחורה עם שיערות ברגליים לא ניראה טוב

זה כמו גברים שיש להם שיערות ברגליים

לנשים לא מתאים שיערות ברגליים
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'כולכן מדברות על שיער בבית שחי רגליים ושפם'
כולכן מדברות על שיער בבית שחי רגליים ושפם
02/06/2009 | 23:26
5
כאילו שאלה המקומות היחידים שיש בהם שיער מיותר!
מה עם הגב?הבטן?זרועות?ישבן?
אפילו על האזניים יש לי פלומה אבל יש גבול...שם לא נוגעת.
כנראה שנגזר עליי לפרנס קוסמטיקאיות ומכוני לייזר כל החיים

*הכותבת אינה נשואה,רק רווקה ממורמרת.

נשואים טריים >>
לצפיה ב-'לא הורדתי שערות מהרגליים מאז שנולדתי!!!'
לא הורדתי שערות מהרגליים מאז שנולדתי!!!
03/06/2009 | 00:06
4
22
ואני גאה בזה!! גאה בזה שלא הלכתי אחרי העדר של חברה שמכתיבה לי מה לעשות וגאה ושמחה שאני לא צריכה להוריד שערות עכשיו כל פעם שאני רוצה ללבוש מיני .כי השערות שלי לא בולטות ולא מראות על חוסר טיפוח ועד עכשיו עם כל מי שיצאתי איתו לא הייתה בעיה עם זה שיש לי שערות על הרגליים .כך שהכל עניין של איך מסתכלים על זה ולרוב זה לא באמת משנה .ואני חייבת לציין שאני כן מטופחת וניראת טוב .פשוט לא הורדתי אף פעם שערות על הרגליים.אני לא מורידה שערות חוץ מבית שחי ובאיזור האינטימי וזהו.חסכתי לעצמי הרבה  כאב ראש .
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אפרופו שיער,יצאתי עם חתיך הורס שגילח את......'
אפרופו שיער,יצאתי עם חתיך הורס שגילח את......
03/06/2009 | 00:20
3
7
הבתי שחי שלו!
הוא ספורטאי אז אצלם זה לגיטימי,כמו שחיינים.
והאמת?חלום
בדיוק כמו אצלינו הנשים,זה חוסך את כל הזיעה החמוצה עם הריח המזעזע.
אין לי בעיה שיגלחו גם את איבר המין! לעומת מה שאני עושה בשבילם זה באמת פיס אוב קייק
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'חח מסכימה איתך'
חח מסכימה איתך
03/06/2009 | 00:32
1
לצפיה ב-'לגביי בית שחי חלק אצל גברים ועוד'
לגביי בית שחי חלק אצל גברים ועוד
03/06/2009 | 03:20
1
3
ראשית כל, איני נשואה, אני בת 18. הגעתי לכאן מהראשי ופשוט זה דיון רלוונטי לבחורה בערך מהיותה בת טיפש-עשרה...לכן מצאתי מה להגיד :)
אני אישית חושבת שבית שחי חלק אצל גבר זה turn off רציני... חוץ מהקטע של הזיעה שזה באמת נהדר יותר ככה, זה נשי מידי ומגעיל אותי.
לגביי הסרת שיער- אתן דיברתן כאן על הבעייה הכי קטנה...רגליים. מבחינתי אני יכולה להיות גם חודש עם שיערות ברגליים..הן לא הרבה ואני לא אובססיבית לגביהן. אבל בכללי הסרת שיער עבורי היא סבל !!! ואפרט.
קראתי כאן כל מיני "אני ממש שעירה" ו "אני לא שעירה בכלל" התלויים בגנים. אצלי , החלה בערך בגיל 16 בעיה הורמונלית-מחזור לא סדיר, שגרם גם לשיעור יתר, שהתבטא בפנים... כלומר סוג של פאות וזקן ושפם וכל היוצא באלה..חח
עכשיו זקן לא שחור כמו של גבר, ולא פאות מתולתלות. אלא טיפה הורמון גברי שגלש כלומר תחילה היו שם שיערות בלונדיניות שלא ראו(אני לבנה מאוד) והן נהיו מעט שחורות עם הזמן . ניסיתי לטפל בבעיה בשעווה וקרו שני דברים : א. כאבי תופת ב. פצעים, מפני שהעור שלי רגיש הכל נהייה נקודות אדומות שלא עברו אחרי שבוע וחצי-שבועיים. כיום מצאתי שיטת ביניים, מצאתי קוסמטיקאית סבלנית (!!!!!) שמורידה לי עם פינצטה(!!!) יש לציין שניסיתי אינפרא וזה לא עבד בגלל הבעיה ההורמונלית וגם בגלל שרוב השעירות די בהירות ולא ממש שחורות.בכל מקרה חיצונית לא רואים את זה ממש, הבעיה היא בקיץ שאני עושה קוקו וכמובן גם ההרגשה העצמית שלי- אני לא מעוניינת להרגיש זקן...
לאימי ולאחותי וגם לבחורות השעירות ביותר שנאי מכירה, כמעט לכולן אי פאות וכיו"ב... זה נושא מאוד מאוד מתסכל.כל ביקור אצל הקוסמטיקאית הוא סבל עבורי, אבל מה סבל...
אני מורידה בכל המקומות מלבד באיזור האינטימי עצמו ובידיים בהם אף פעם לא הורדתי.
אני עצלנית מידי לעשות שעווה לבד בבית, עם מכונה כואב לי מידי וסכין גילוח-גדל מהר מידי.אני עושה שעווה:מפשעות, בטן, רגליים, גב (רק פלומת שיער דלילה על גומות החן בגב ..) ואת הגבות ושיער הפנים(שפם, ופאות)בקיצור-ואני עוד נחשבת בחורה לא שעירה כל כך. הנזק: כאב!!! נקודות אדומות ו200 ש"ח..
שווה את זה?
כן.אין כמו להרגיש חלקה וכיפיית,אין ספק שהנורמות החברתיות גורמות לכך שהמחשבה שלנו היא חלק=יפה.
מה שכן , הייתי שמחה להיות חלקה טבעית או בלי הבעיה ההורמונלית הזו שאני מקווה שתיפתר מתישהו... אני עושה גם אינפרא בבית השחי בהתחלה זה עבד,אחר כך לא, לא ברור מה נסגר עם הגוף שלי. ללייזר אחכה לגיל 18 מה שכן בטוח אנסה להסיר לפחות את שיער הפנים והמפשעות בכל דרך אפשרית. עם הרגליים ועם שאר האיזורים אני יכולה להסתדר בשלום...תמיד אפשר להעביר סכין אם יש צורך במשהו מקרי ומהיר למרות שאניאוהבת לעשות את זה כמו שצריך- שעווה.
בנוסף בקטע של שיער על האיבר..(חרוז..חיחי) אני אוהבת מאוד חלק לגמרי אבל אולי כי אני עדיין ילדה. זה פשוט נעים לי ואני אוהבת להסתכל על זה במראה. אבל בעיקרון בין לבין, כלומר בין גילוח לגילוח-כשגדל אני ממש לא נגעלת מעצמי,אלא אם יש יער.אני חושבת ששיערות במידה זה יפה ואף רצוי. לדעתי הכי יפה זה מעל האיזור כלומר שהשפתיים חלקות ומעל יש טיפה. זה סקסי :)

וואי סליחה על החפירות..הייתי חייבת להוציא את זה איפשהו,מחר יש לי תור לקוסמטיקאית..:( חחח
הסרת שיערות כמה שפחות כואבת לכולן . :)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שחי מגולח לגבר זה ממש לא נשי לדעתי!'
שחי מגולח לגבר זה ממש לא נשי לדעתי!
03/06/2009 | 15:34
2
אם הוא בנוי טוב ,זה רק מוסיף לסקס אפיל :)
זה מנסיון שלי בכל אופן
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'תשובה פשוטה מאוד...תקשורת!'
תשובה פשוטה מאוד...תקשורת!
03/06/2009 | 07:21
1
1
התקשורת דואגת לפמפם לציבור את חשיבות השיער.
מכונים מתחילים לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם, לפני 15 שנה גברים לא היו מתקרבים, שימי לרב לכמות הפרסומות להורדת שערות לגברים בזמן זה, בדקי בכמה אחוזים זה עלה, השינוי בדוגמנים, פרזנטורים ושחקנים.
כשתאגידי אל חפצים במשהו, אנחנו נעשה...מישה אמר קרל מרקס??
נשואים טריים >>
לצפיה ב-''
03/06/2009 | 14:09
לצפיה ב-'ירידה . . .'
ירידה . . .
03/06/2009 | 09:24
1
6
לא תוכלי להכחיש שההנאה מירידה לכוס חלק היא מהנה יותר לשני הצדדים.
לאשה כי יש יותר שטח פנוילמגע. פשוט השערות באופן טבעי מכסות חלק מהשפתים החיצוניות.
לגבר כי הוא לא צריך לדאוג אם חפפת או לא ולהזיז את התלתלים.

נסי ותהני. לפחות לקיץ הזה !!

גם לי זה נראה בהתחלה טרנד של כוכבניות פורנו וסרטים כחולי. אבל ההבדל הוא עצום !!

יפאל
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'אני לא אתן לגבר לרדת לי אם לא גילחתי שם!'
אני לא אתן לגבר לרדת לי אם לא גילחתי שם!
03/06/2009 | 15:38
20
לא יעלה על דעתי כזה מצב.במקום להנות אני אהיה טרודה במחשבה מה עובר עליו שם למטה ,במיוחד בקיץ!!!
גם אני אומרת נסי ותהני :)
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'שיער על גבר זה יפה!'
שיער על גבר זה יפה!
03/06/2009 | 09:45
1
מה קרה לכל הגברים? אני חולה על גברים עם שיער על החזה, לאחרונה התחילו כולם להוריד בלייזר ושעוות, מה זה? למה? אגב אני חושבת ששפם שחי ורגליים אצל אישה חובה להוריד זה אכן דוחה, לגבי האיברים המוצנעים צריך לעשות עבודת גינון קלה אבל גילוח טוטל באיברים המוצנעים ממש לא יפה, אישה צריכה להראות כמו אישה ולא כמו ילדה וגבר צריך להיות גבר עם שיער סקסי על החזה ( ברור שלא על הגב! ) אבל אין אין אין דבר יותר סקסי בעיני מגבר שעיר, כן אני אוהבת אותם קופיפים!
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'מה ההבדל בין אישה שמגלחת לגבר שמתגלח?!'
מה ההבדל בין אישה שמגלחת לגבר שמתגלח?!
03/06/2009 | 13:32
1
אני לא רואה הבדל בין המוסכמה החברתית שעל פיה גבר אמור לגלח את שיער פניו כדי שיהיה לנו (הנשים) נעים לנשק אותו, לעומת המוסכמה החברתית שנשים אמורות לגלח את הרגליים.

לעשות חורים לעגילים זה יותר טבעי?
להתאפר זה יותר טבעי?
לגזור את השיער בכל מיני תספורות זה יותר טבעי?
לנעול נעלי עקב זה יותר טבעי?

בעיני זו סתם צביעות.

מי שרוצה שתגלח, מי שלא רוצה שלא תגלח- אין מה להתקומם כאן.
נשואים טריים >>
לצפיה ב-'קראתי את רוב התגובות ואהבתי'
קראתי את רוב התגובות ואהבתי
03/06/2009 | 15:47
6
טוב לדעת שיש בימינו נשים שלא אובססיביות לגבי הורדת שיער
אני בעד מראה טבעי כמעט באופן מלא ולא חושב שצריך להיות הבדל בין גברים לנשים מבחינת הורדת שיער
עדיף לפעול כמה שיותר לפי הטבע
נשואים טריים >>

הודעות אחרונות

13:15 | 20.09.16 אורחים בפורום
10:33 | 14.09.16 נענע טריה
22:22 | 18.08.16 אורחים בפורום
14:40 | 25.07.16 אורחים בפורום
10:26 | 19.07.16 נענע טריה
11:47 | 28.06.16 אורחים בפורום
15:20 | 15.06.16 luzon1704
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום
18:44 | 10.06.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ