חמורים

חמורים

תקראו ואל תצחקו... יש לי חמור ואני חולה על חמורים וכל מקרה אני חושבת שזו חיה ממש נהדרת. אני אישית מעדיפה לרכב על רעם (הסוס שלי) במנז´ ולעשות איתו קפיצות וכל מיני תרגילים ולטיולים לצאת על החמור הנשמה שלי מיקו. ואז נשאלת השאלה "למה חמורים הם כאלה חיות מגעילו?!" אזי התשובה היא : אם לטפל בחמור ממש טוב מאז שהוא תינוק (כמו במיקרה של חמורי הנאה מיקו) הוא יוצא חיה אנרגטית שכיף לצאת עליו לטיולים שכשכל הסוסים נבהלים ומשתגעים מאיזה שטות הוא עושה בידיוק מה הרוכב אומר לוולא מתחרפן. ויש להם קאנטר וטרוט חלומיים!!!! בכל מקרה כל זה כרש בהקשר לחמור שלי, מיקו נקניקו. סורי על ההודעה הארוכה להחריד..
כתבו תגובות אנשים!!! ב
- מארי ומיקו

פרסה

New member
כן הנקניקים טובים ../images/Emo13.gif.......

סתאם... תלוי איזה חמור לנו בחווה יש 34 חמורים (רוצה אחד) יש רק אטון אחת חמודה כל השאר הם טרבל מיקר יאלללה בי שיט! אני חיב לשנות את החתימה שלי

אני רוצה חמורים!!!!!!!!!!1

בטח שאני רוצה חמורים!! בעלת החווה שלנו מחפשת חמורים בגלל שיש לנו כזה דבר שילדים קונים ומחזיקים חמורים אצלינו ומטפלים בהם... יש המון ילדים שמחפשים חמורים. החווה שלכם מעוניינת למכור את החמורים? נ.ב. נקניקו זה שם החיבה של החמור שלי.

אבו-דני

New member
חמורים למסירה...

--- ישנה עמותה בריטית-ישראלית במושב אמץ שמצילה חמורים ממלתעות אנשים רעים אפשר לקבל חמורים בתנאי שיקבלו תנאים טובים... זו עשויה להיות מצוות אלוהים פרטים אפשר לקבל במסרים האישיים

אתון לשלטון! (מתחרז ../images/Emo140.gif)

בכל אופן, מיקו הוא באמת נקניקון חתיך...! איך קוראים לחמוריתה השניה? הלבנה? ואמ.. אם תשאלו אותי, אני תמיד יעדיף לרכב על סוס מאשר על חמור!

אתונות לשלטונות!!!../images/Emo3.gif

ללבנה קוראים גריזלדה לאייר קוראים במבינה\במבי\סתיו לקטנה החדשה קוראים ... אוף שחכתי... זה השם של הנסיכה משרק....

טל,את באה היום לחווה?

את יודעת שמיום ראשון מתחילקורס רכיבה בלי אוכף שנמשך 4 ימים והוא עולה 255?

פרסה

New member
אם את ממש רוצה ומוכנה לטפל

יש לנו אטון בת 5 שפצעה את הרגל מישהוא מצא אותה על הכביש אם הבת שלה (עברה שנה הבת כבר גדולה) והביא אותה אלינו אם את רוצה ויש לך תנאים בבקשה אבל אי אפשר לרכב עליה וגם לא אהיה אפשר צרי איתי קשר במסרים לגבי העמותה את יכולה ללכת זה חברה טובים הם היו פעם בגזר ליד המושב שלי

לנסיכה משרק קוראים פייונה..

ואתונות כותבים עם ת´ או עם ט´??? שמישהו יחליט!! אני הייתי בטוחה שזה עם ת´...לא? ואני יודעת שיש חוג רכיבה בלי אוכף, אבל אין יותר מקום... חוץ מזה, אני שונאת רכיבה בלי אוכף! היא כל כך הורסת את הרגליים!

אתון עם ת´ ורכיבה בלי אוכף

אני חולה על זה!!! לי יש מזל רעם נוח בטירוף!!! בטרוט את לא זזה סנטימטר מהגב שלו והוא כזה חמוד בכלל. עכשיו אני ואבא שלי חזרנו מהחווה והוא רכב.. העברתי לו שיעור קטן והוא כבר עשה טרוט...

למעלה