חוות רכיבה בדרום

עדימ

New member
חוות רכיבה בדרום

מחפשת המלצה לחוות רכיבה טובה בדרום בסגנון אינגליש שפעילה גם בסופ"ש (שישי שבת) צהריים אחה"צ כזה...
מוכנה להתגמש ליום חמישי אחה"צ, אבל לא באמצע השבוע ולא בבקרים (פשוט בעייתי עם עבודה וכאלה)
הייתי כבר בכל מקום אפשרי...
להב, חצרים, אורים, שמעה,כפר אביב, רביבים (המלצה שלכם) הייתי שם שנה עד שהבנתי שאין כימיה ותקשורת אז חבל על הנסיעה, האנרגיה ועוד הכל באמצע השבוע ואני לא נהינת., נבטים ניסתי, לא רצתה... כרמים לדעתי נסגר...
גם במרכז לא מכירה חוות שפועלות בסופ"ש (או לפחות בחמישי אחה"צ ואז בשבת אפשר לנוח מהנסיעה וזה...
בקיצור בעיה...
מה עושים?

הדסי222

New member
עד כמה שידוע לי

החווה בלהב עברה לכרמים ויכול להיות שדברים השתנו ושווה לבדוק שוב
ומתי בפעם האחרונה היית באורים? פשוט דברים השתנו קצת בשנה וחצי - שנתיים האחרונות וממש כדאי לך לברר לגבי חזרה לשם (לא בטוחה עד כמה זה יסתדר ואם יש מקום אבל לשאול לא עולה כסף
)

עדימ

New member
לגבי כרמים אם המדריכה שם היא מורלי

שהייתה כשאני הייתי ואחרי כמה שנים עברה ללהב, לפי מה שאני מבינה ממך, כנראה חזרה, אז זו ממש לא אופציה מבחינתי. זה פשוט לא עבד בינינו...
לגבי אורים, הייתי שם כשהייתי ממש קטנה-10/12 משהו כזה נראה לי...
כשעוד חי והיה שם מי שהקיים אותה ולפני כמה שנים הלך לעולמו...
נדמה לי שהבן נכנס במקומו אבל אני לא יודעת באיזה הכיף עובדים ומה הרמה שם היום...
יש לך מושג?

הדסי222

New member
האמת שאני סוג של חלק מהצוות

באורים. הבן נכנס במקומו, ונכון להיום יש רק מדריכה אחת אבל היא מעולה (ואני לא משוחדת), כרגע היא עובדת יומיים בשבוע ובקרוב תתחיל לעבוד בימי שישי. המקום כרגע "על אש קטנה", ז"א אין הרבה סוסי בית ספר ויש גבול לכמה שהם יכולים לעבוד, ויש יחסית הרבה רוכבים אז זה קצת טריקי אבל אנשים קצת באים והולכים בזמן האחרון אז שווה לברר מה המצב מבחינת מקום פנוי וכו'.
לגבי כרמים מורלי עוד שם..

עדימ

New member
אממ אכפת לך להגיד לי מי המדריכה ולתת טלפון?

אפילו במסר אם את מעדיפה.
הם עדיין עושים אינגליש, נכון?

למעלה