המחזמר/רשמים וכאלה..

../images/Emo79.gif המחזמר/רשמים וכאלה..../images/Emo41.gif../images/Emo13.gif

חבר/ת פורום: איך היה? ואל: מדהים. חבר/ת פורום: שאת תאמרי את זה
. כן חברים, בניגוד לפעם שעברה שראיתי- (מדובר על הפעם הראשונה שעשו את זה, לפני שנה) שאז לא הכי התלהבתי, הפעם אכן ניכרה ההשקעה(לא אומרת שאז לא השקיעו אבל כאן יותר ראו את זה), של כל השחקנים, החל מהרקדניות המכשפות וכלה בקאסט של המחזמר- וההשקעה הכללית- הכל נראה מאורגן והאווירה הכללית היתה- לקחתם אותנו, הקהל ברצינות והשקעתם בכל הפרטים. בדיחות משעשעות, חלקם יותר וחלקם פחות (אני חושבת שאני אסגוד למי שחשב על טארה מתנגשת ב"עמוד"-ג'יילס) , אזכור The puppet show ו-ווילו וטארה סורגות זה כל מה שאני זוכרת כרגע אבל בכללי היה כיף ושעשועים איתכם. כל הכבוד לצוות השחקנים- חלקם אני מכירה וחלקם רק מרחוק, לאורטל-באפי(שמן הסתם נבהלה מהבחורה שניגשה אליה ואמרה לה - כל הכבוד בלי להזדהות, אז זו הייתי אני ;) )- Evil Spike, לישי, השחקן של זאנדר (פיג'מת הפלאנל) , לשחקנית של אניה - דפנה , לשחקן של ג'יילס, לחן-שניקל הנהדרת (מותר לי להתגאות? אנחנו הכרנו אותה כשהיא לא היתה מפורסמת ;) ) שנראתה מצויין, לשחקנית של ווילו, לשחקנית של דון ולשחקן הנהדר של סוויט שזכר את כל הצעדים (אני לא רוצה לחשוב כמה פעמים הוא ראה את המחזמר), כמובן לעידן -ספייק שלא הספקתי לומר לו שלום לפני שנחטף ע"י שדרנית גל"ץ שרצתה לשאול אותו על הרבדים הפסיכולוגים של באפי (?) נדב-השוטר והשחקן של מרטי נוקסון, וכמובן- להנהלה. וגם למטורף שישב 2 שורות מלפנינו ולא יכל להכיל את התלהבות המחזמר וכל הזמן קם וצעק, לא נורא, הפלטפורמה של buffgirl התחשבנה איתו אח"כ. הבנתי שזו כנראה הפעם האחרונה שזה נעשה במתכונת הזו ושנה הבאה זה יהיה אחרת- אבל בכל זאת אני רוצה לומר
תודה לכל המארגנים והמשתתפים- היה שווה כל אגורה. ובכלל מפגש הפורום שלא היה הכי מוצלח(נו, ידעתי שכולם יתכחשו לואל עם שלט, רק סוזן ומעטים אחרים היו נאמנים) אבל עדיין הספקתי לומר שלום לרובכם והיה בהחלט נחמד להכיר אתכם- טל(אני עוד אחפש חומר על מה שביקשת), דייזי שראיתי אותה עוברת לידי, מיס קיטי-נגה (אנחנו עוד נדבר על הדמי שתיקה האלה..) , kryptonite(יש לי תחושה שלא כתבתי את זה נכון) , רחלי- מרשה פיג(אני אשתדל לצמוח כמה ס"מ לפעם הבאה), סוזן כמובן (בהצלחה עם העבודה הזו), עידופרין, charmed gal(עשית לי חשק לכתוב ניתוחים ;) ) PopPy(אתי רייט?) החמודה, symptoms(אזכור את נאמנותך לשלט ואצ'פר אותך ;) ) scoobysnax, Melaka Fray, ראס, באנג'ו(המון המון בהצלחה בבחינות), באפריק(
), איסמנה, משה(barojan), באפגירל-דניאל, Mr.Freeze, נדב-אנדרואיד, ליידי אוף באפדום, וכל מי שלא זכרתי
. מקווה שישנתם היטב אחרי המרתון, ההקרנות של season interrupted היו מאוד נחמדות, וההרצאה של קרן ברלב היתה נהדרת והשאירה טעם של עוד
. אז מה אני בעצם אומרת? כל הכבוד לכולם :). ואל.

והנה נזכרתי בשתיים.

שניקלפריץ(בהצלחה עם העבודה הזו שאני לא רוצה להזכיר אותה בשביל לא לקלקל את המצברוח) שאת צריכה לעשות ואורית(עוד ניפגש בשביל עובדות-אמבר ב. ודברים אחרים :) ), וגם האמריקאי שניסה למכור לנו buffy cards- איש נחמד :). ואל.

formersusan

New member
אז לא נכנסתי להקרנה בסוף,

אבל בכל זאת באתי כדי לפגוש כמה אנשים. והיה אכן נעים, ליידי וואל והשאר... המוזר היה שגם ראיתי תלמידה שלי שם, אבל זה כבר סיפור אחר. בכל מקרה, לא היה לי ערב מאוד פרודוקטיבי אחר כך...

Marsha Figg

New member
כל אלה היו שם?

(לעזזל עם צחי הזה, התכוונתי שחשבתי שתהי גדולה בגיל, את לא כזאת נמוכה!) לא ראיתי הרבה ממי שכתבת כאן... ולא ראיתי שום שלט! לפורום המסך המפוצל היה שלט, גם אני רציתי... אבל שאלנו אנשים תמימים אם הם מתפוז, נראה לי שקצת הפחדנו אותם... אבל לפחות מצאני כמה
רחלי

אני החזקתי,

ונידבתי כמה אנשים תמימים מתפוז להחזיק, (משה היווה שלט מצויין) אבל בשלב מסויים הבנו שזה רק מרחיק אנשים ממנו..:).. ואל.

scoobysnax

New member
באמת?? לא ראיתי...

אוףף.. רציתי לנבוח עליהם..
מי היה חושב שאני יאהב את השלט הזה??

invAsion

New member
גם אני הייתי. ../images/Emo3.gif ../images/Emo103.gif

ובאמת היה ממש אחלה. שווה כל שקל

talrv

New member
היה באמת נהדר..

ובהחלט ניכרה השקעה עצומה, במיוחד בקטעי הריקוד שהיו ברובם מדוייקים בצורה מדהימה (מחמאות מיוחדות למי ששיחקה את באפי - אורטל נדמה לי, לא טובה בשמות - ולשחקן של ג'יילס על קטעי ריקוד מצויינים). הביגוד היה תואם כמעט אחד לאחד והרושם הכללי היה וואו ענק. ההתלהבות הייתה גדולה מאוד. כפי שניתן היה לראות מהתור העצום שהשתרע לאורך כל הסינמטק. ח"ח לסדרן המסכן שעמד לפני הדלת, וכולם צעקו עליו (והוא לא מקבל מסטיקים כשוחד!). אני אישית כמעט נפלתי מהמדרגות עשרות פעמים - הכמעט רק בזכות רעות, מכושף (הכי) נחמד התלונן שוב ושוב שכואבות לו הרגליים והמשפחה המסכנה שנמחצה לפניי עמדה לעשות דומינו ראלי אם היו דוחפים רק עוד קצת
. אז כל הכבוד לקאסט של המיוזיקל, לחן שניקל עם התלבושות המצויינות, לישי שנראה מדהים עם הפיג'מה לרייצ'ל דון שהצליחה להסתדר עם השמלה בסוף
ולכל מי שעבד ותרם. באמת שהיה מדהים. המפגש פורום באמת די התפספס איפה שהוא. כדי שאני אגיע בזמן צריך להגיד לי להיות שם בשש בערך, אבל היה נחמד לפגוש אנשים שלא זכרתי/פגשתי. דייזי אכן הפגינה נוכחות שקטה (כמו תמיד, אבל ככה אנחנו אוהבים אותה
), את דוד אני חושבת שרק ראיתי מרחוק ולא ממש דיברתי איתו אבל היה נחמד לראות מי זה באמת הבאפריק המפורסם, את ואל (אני אהיה האחרונה שאדע את השם שלך, הא?) ותודה על החומר, גם אני אחפש. את נגה שאני רואה פעם בחצי שנה במקרה הטוב אבל זה יותר כיף כל פעם (ותודה על הליווי לעזריאלי, can't do it without you), את עידו שאני רואה בתדירות קצת יותר תכופה אבל קיבלתי דה ז'ה וו לפעם הראשונה שראיתי אותו, עידן באנג'ו שהצליח לשבת שורה שניה - לא מפקירים פצועים בשטח
ואת כל מי שראיתי (ובטוח ראיתי עוד) ושכחתי להזכיר, היה נהדר לראות אותכם. המרתון היה טוב. מעייף אבל טוב. בין קפיצות (לא נפלתי - קפצתי!) ועוגיות, באמת שהיה מהנה. נכון שאיבדנו שעה, נכון שלא היה דיסהרמוני, אבל אני (בלי 2 פרקים שלא הייתי) כבר התייאשתי בסטוריטלר וישנתי מעט. מעט. אני זוכרת כמה דקות מההתחלה ומהסוף
. מקווה שלא שכחתם לחתום על העצומה של Save Angel, ושהצלחתם להגיע הביתה בשלום - חלק בלילה, חלק בעשר בבוקר ולישון כמו שצריך. נתראה בסוכות
טל.

buffy2

New member
אוו אוו גמאני!! :)

אוקיי אז אתמול היה המיוזיקל הראשון שלי ככה שאני עדיין באופוריה שאחרי חחח :) מה אני אגיד? היה פשוט מהמממממממממממם!!!!!!!! נהניתי מכל רגע שישבתי באולם!! ולא הפסקתי לזמר לי עם השחקנים!! :) וואי הקטע שהכי הצחיק אותי זה שהורידו את השלט של סטאר וורלד וראו שווילו וטארה בעצם סורגות חחח קטע עננננננננננק
וכל הכבוד גם לבאפי (אורטל?) על כישורי המשחק שהפגינה! נ.ב.- חן תעשי לי ילד
מה..מותר לצעוק רק לעידן?

Marsha Figg

New member
חן שניקלפריץ?

מי זאת הייתה? אני מכירה את הכינוי כמובן... איזו דמות?

symptoms

New member
../images/Emo15.gifחוויות מהכנס../images/Emo59.gif

בשתי מילים - היה מדהים. אבל ממש. דווקא הגעתי לסינמטק מוקדם, אבל למפגש פורום הצלחתי איכשהוא לאחר, אם כי לזכותי יאמר שכן החזקתי את השלט כמו שהבטחתי, עד שהחלטתי שצריך ללכת לתפוס מקום בתור למיוזיקל, אבל זה אחר כך. במפגש עצמו היה די כיף, למרות שלא כל כך הכרתי אנשים שלא ידעתי מי הם מקודם, אבל עדיין נהנתי
ראיתי את ואל ואת ליידי ואת דוד ובאנג'ו וראס ובטח עוד אנשים שאני שוכחת. התור למיוזיקל היה נורא, בדיוק שבאנו לעלות הסדרן סגר את הדלתות ולא נתן לנו להכנס, והוא אפילו לא האמין שאנחנו רוצים ללכת לאולם 2, חוצפה. אבל אחרי שהכנו אסטרטגיה שלמה הצלחנו לתפוס שורה שלמה כמו שתכננו ואפילו במקום מעולה. המיוזיקל עצמו היה נהדר, הוא פשוט משתפר מפעם לפעם, הריקודים, ובעיקר הדברים הקטנים שהפתיעו גם את מי שהיה בכל המיוזיקלים. טארה והעמוד, הצמר הכול
היה מקסים. חבל שזו הפעם האחרונה
ועכשיו, למרתון. היה ממש כיף, למרות שנראה לי שיש לי עומס באפי, אם זה אפשרי. הכי מצחיק היה לראות איך האולם מדלדל מפרק לפרק, מאולם מלא בפרק הראשון לקבוצות בודדות בהתחלה. אבל היה כיף
. למרות שבזיפו יצאנו החוצה ובאינטרוונשן נרדמתי קצת (מיה כרית נוחה
). רק חבל שעד שהם כיבו את האורות בספין דה בוטל העייפות הלכה לי לאיבודים, אוה וול, מי בכלל צריך לישון
. בקיצור אחלה כנס, היה שווה כל אגורה, היה כיף לפגוש את כל מי שפגשתי. המיוזיקל היה מדהים. אני כבר מחכה לכנס הבא רעות

Rוית

New member
פעם ראשונה שהייתי במחזמר

ופשוט נהנתי מכל שניה!!! היה מדהים! מצחיק, מפתיע, משחק טוב מאוד בשביל אנשים שזה לא המקצוע שלהם, והפקה ובימוי מעולים!! כל הכבוד למארגנים ולמשתתפים, אין מילים לתאר!

Lady of Buffdom

New member
עכשיו תורי ../images/Emo98.gif

למרות שניסיתי להתכחש לואל ולשלט, נשארתי נאמנה.
היה ממש כיף לראות את כולם: סוזן - מקווה שאת נהנית בקנדה (בעצם אני בטוחה
), בנג'ו - בהצלחה עם המבחנים! ווילופריק - בהצלחה בקורס! באפריק - היה נחמד להכיר, משה, דניאל (באףגירל), רספיוטין, רעות, מטר ועוד המון שבטח שכחתי. והמיוזיקל? לפני זה הייתי רק בהקרנה הראשונה, וההופעה בהחלט השתפרה מאוד (למרות שגם אהבתי את הראשונה). נהניתי מכל רגע! הכל היה ממש מושקע כולל הפרטים הכי קטנים, הבדיחות היו מוצלחות - אהבתי את ההצגה על אדיפוס, היה פשוט ענק!
אני חייבת לדעת מי חשב על הרעיון הגאוני הזה! היו עוד הרבה בדיחות טובות ובכלל קטעים מוצלחים - טארה מתנגשת בעמוד-ג'יילס ועוד שאני לא זוכרת כרגע. התלבושות היו נהדרות, והקאסט - השחקנים פשוט מוכשרים! אורטל - שיחקת את באפי מעולה, כולל הריקודים שנראים לא קלים בכלל. עידן (ולא עידן 2
) - היית נהדר והרבה יותר טוב מבובת הקרטון. המראה ושפת הגוף היו ממש ספייק! וגם צברת כמות לא קטנה של מעריצים... כשאמרתי לך בסוף שהיה מוצלח היו כמה אנשים לידך, ואז באו מעריצות בקריאות "הנה ספייק", אבל הן לא הספיקו להגיד יותר מדי, כי מיד כתבת של גל"צ לקחה אותך החוצה לראיון.
חן - כמו שאמרתי לך, אחלה משחק של טארה ושמלה מדהימה! ממש דומה! ח"ח לסבתא. אני נהיית עייפה אז בקצרה - כל הכבוד גם לשאר השחקנים, ישי-זאנדר, רייצ'ל-דון וכל השאר - הייתם מצויינים! וכמובן ההפקה שארגנה את הכל.

Kryptonite

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo168.gif

היה לא פחות ממעולה. :) נהניתי מכל רגע, היה נחמד להכיר את האנשים שמאחורי הכינויים (וכן, גם להשפל את עצמי ע"י כיוון פוסטר מגולגל אל אנשים אקראיים ולשאול "את\ה מתפוז???"
) בקיצור, היה אחלה.
לא הבנתי מה הכוונה של "זה הפעם האחרונה של המיוזיקל במתכונתו הנוכחית"
. אני מקווה שהם ימשיכו להריץ אותו גם בכנסים הבאים, כי הוא ממש טוב ולכולם מגיע להנות ממנו.

painapple

New member
היה ממש נהדר../images/Emo13.gif

גם במיוזיקל וגם במרתון הלילי.. יצא לי להכיר ממש במקרה כמה אנשים, היה נחמד לפגוש אתכם

buffgirl

New member
היה ממש מעולה! ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

למרות שלי לא יצא לפגוש כל כך הרבה אנשים, וגם את אלה שכבר פגשתי לא ממש קלטתי את שמם או את הכינוי שלהם (או את מה שהם אמרו
) אבל נהנתי מאוד
. המחזמר היה ממש מעולה ואם לא הייתי באה לשם הייתי מכה את עצמי. טוב לא, כי לא הייתי יודעת כמה שהוא יותר טוב אפילו מהראשון, אבל הבנתם את הרעיון. צילמתי המון תמונות וברגע שאני לא אפחד לתת אותם לאבא לפיתוח אני מבטיחה לתת לחברים לסרוק אותם ולעלות אותם הנה או למקום אחר. המרתון היה ממש אחלה, למרות שאת רוב הפרקים לא ממש היה לי חשק לראות כי כבר ראיתי כמה ימים לפני כן, אבל היה מאוד משעשע וכיף. אז חארי שחזרתי הביתה, ישנתי שעה (אחת בלבד) חזרתי להרצאה Season interrupted שהיתה מאוד מעניינת ומרתקת אבל מאוד קצרה. ואז Normal Again ו-Who are you. הייתי מאוד רוצה שההרצאה תתארך קצת, אבל היא הייתה קצרה וממצה. אח"כ יצאנו החוצה, והאיש המאוד נחמד (
) שמאוד אוהב סטאר-טרק או בבלילון 5 או וואטאבר הפנה אותנו לאישה איש מוזר מאמריקה שניסה למכור לנו קלפי באפי והכל ומתוך נימוס הלכנו איתו [אני, ואל ו(אני רוצה להגיד)שרית(?)] והוא בלבל לנו את השכל, אבל בסוף הלך. או שהיו אלה אנחנו?
. בכל מקרה, היה הזוי ביותר. ובדרך חזרה מאוד נהנתי לחלוק את זמני עם ואל באוטובוס, עשית לי את הנסיעה מאוד נעימה ובכלל לא משעממת
. תודה
. אה כן, עוד דבר... לבחור שישב *סופרת* שתי שורות מתחתי וכל שנייה צעק משהו מעצבן אחר - מִי-צִי-נוּ! די, מספיק! כמה אפשר לצעוק צעקות חסרות כל תכלית ומטרה ולהציק לי?! הוא מאוד עיצבן אותי. אבל אז הוא שתק
. יש יתרונות בלגור באור-יהודה. לומדים איך לאיים על אנשים עם רק הדברים שיש לך. למשל, נעל בובה עם פלטפורמה יכולה לעשות פלאים באיומים על זריקתה על ראשה של הקרצייה. אני ממליצה בחום לנסות
.

B a n j o

New member
חוויות מהכנס או: איך עידן חתם לי

טוב, אני כרגע קצת עייף, אז בקצרה, אחלה מחזמר, את המרתון אני זוכר כחלום. פגשתי הרבה אנשים (שלום כולם!
) ואיבדתי את טבעת הקלדה שלי
בכל מיקרה, היה ממש נחמד לפני המרתון אתמול כשלימדנו את כל מי שנקרה לאיזור הרחבה והלובי ב- 4:00 בבוקר לשיר חד-גדיא. והיום באירוע החתימות (שוב אשאל, WTF?????) שיכנעתי את עידן לחתום לי על החזה!!!!!

למעלה