לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1033410,334 עוקבים אודות עסקים

פורום באפי ואנג`ל

ברוכים הבאים לפורום באפי ואנג'ל.הפורום הזה נפתח בשביל מעריצי הסדרות ``באפי: קוטלת הערפדים`` ו- ``אנג`ל``. כאן תוכלו לדבר על פרקים שהיו, פרקים שיהיו, סיפורים, שחקנים, וכל מה שרק תחשבו עליו שמתקשר לסדרות.אז תהנו, ו- Happy Slaying.

אודות הפורום באפי ואנג`ל

ברוכים הבאים לפורום באפי ואנג'ל.הפורום הזה נפתח בשביל מעריצי הסדרות ``באפי: קוטלת הערפדים`` ו- ``אנג`ל``. כאן תוכלו לדבר על פרקים שהיו, פרקים שיהיו, סיפורים, שחקנים, וכל מה שרק תחשבו עליו שמתקשר לסדרות.אז תהנו, ו- Happy Slaying.

לצפיה ב-' המחזמר/רשמים וכאלה..'
המחזמר/רשמים וכאלה..
<< ההודעה הנוכחית
07/04/2004 | 18:04
108
7
חבר/ת פורום: איך היה?
ואל: מדהים.
חבר/ת פורום: שאת תאמרי את זה.

כן חברים, בניגוד לפעם שעברה שראיתי- (מדובר על הפעם הראשונה שעשו את זה, לפני שנה) שאז לא הכי התלהבתי, הפעם אכן ניכרה ההשקעה(לא אומרת שאז לא השקיעו אבל כאן יותר ראו את זה), של כל השחקנים, החל מהרקדניות המכשפות וכלה בקאסט של המחזמר- וההשקעה הכללית- הכל נראה מאורגן והאווירה הכללית היתה- לקחתם אותנו, הקהל ברצינות והשקעתם בכל הפרטים.
בדיחות משעשעות, חלקם יותר וחלקם פחות (אני חושבת שאני אסגוד למי שחשב על טארה מתנגשת ב"עמוד"-ג'יילס) , אזכור The puppet show  ו-ווילו וטארה סורגות זה כל מה שאני זוכרת כרגע אבל בכללי היה כיף ושעשועים איתכם.
כל הכבוד לצוות השחקנים- חלקם אני מכירה וחלקם רק מרחוק,
לאורטל-באפי(שמן הסתם נבהלה מהבחורה שניגשה אליה ואמרה לה - כל הכבוד בלי להזדהות, אז זו הייתי אני ;) )- Evil Spike, לישי, השחקן של זאנדר (פיג'מת הפלאנל) , לשחקנית של אניה - דפנה , לשחקן של ג'יילס, לחן-שניקל הנהדרת (מותר לי להתגאות? אנחנו הכרנו אותה כשהיא לא היתה מפורסמת ;) ) שנראתה מצויין, לשחקנית של ווילו, לשחקנית של דון ולשחקן הנהדר של סוויט שזכר את כל הצעדים (אני לא רוצה לחשוב כמה פעמים הוא ראה את המחזמר), כמובן לעידן -ספייק שלא הספקתי לומר לו שלום לפני שנחטף ע"י שדרנית גל"ץ שרצתה לשאול אותו על הרבדים הפסיכולוגים של באפי (?) נדב-השוטר והשחקן של מרטי נוקסון,  וכמובן- להנהלה.

וגם למטורף שישב 2 שורות מלפנינו ולא יכל להכיל את התלהבות המחזמר וכל הזמן קם וצעק, לא נורא, הפלטפורמה של buffgirl התחשבנה איתו אח"כ.
הבנתי שזו כנראה הפעם האחרונה שזה נעשה במתכונת הזו ושנה הבאה זה יהיה אחרת- אבל בכל זאת אני רוצה לומר תודה לכל המארגנים והמשתתפים- היה שווה כל אגורה.

ובכלל מפגש הפורום שלא היה הכי מוצלח(נו, ידעתי שכולם יתכחשו לואל עם שלט, רק סוזן ומעטים אחרים היו נאמנים) אבל עדיין הספקתי לומר שלום לרובכם והיה בהחלט נחמד להכיר אתכם- טל(אני עוד אחפש חומר על מה שביקשת), דייזי שראיתי אותה עוברת לידי, מיס קיטי-נגה (אנחנו עוד נדבר על הדמי שתיקה האלה..) , kryptonite(יש לי תחושה שלא כתבתי את זה נכון) , רחלי- מרשה פיג(אני אשתדל לצמוח כמה ס"מ לפעם הבאה), סוזן כמובן (בהצלחה עם העבודה הזו), עידופרין, charmed gal(עשית לי חשק לכתוב ניתוחים ;) ) PopPy(אתי רייט?) החמודה, symptoms(אזכור את נאמנותך לשלט ואצ'פר אותך ;) ) scoobysnax, Melaka Fray, ראס, באנג'ו(המון המון בהצלחה בבחינות), באפריק( ), איסמנה, משה(barojan), באפגירל-דניאל, Mr.Freeze, נדב-אנדרואיד, ליידי אוף באפדום,  וכל מי שלא זכרתי .

מקווה שישנתם היטב אחרי המרתון, ההקרנות של season interrupted היו מאוד נחמדות, וההרצאה של קרן ברלב היתה נהדרת והשאירה טעם של עוד .

אז מה אני בעצם אומרת? כל הכבוד לכולם :).

ואל.

באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'והנה נזכרתי בשתיים.'
והנה נזכרתי בשתיים.
07/04/2004 | 18:27
שניקלפריץ(בהצלחה עם העבודה הזו שאני לא רוצה להזכיר אותה בשביל לא לקלקל את המצברוח) שאת צריכה לעשות ואורית(עוד ניפגש בשביל עובדות-אמבר ב. ודברים אחרים :) ), וגם האמריקאי שניסה למכור לנו buffy cards- איש נחמד :).

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אז לא נכנסתי להקרנה בסוף,'
אז לא נכנסתי להקרנה בסוף,
07/04/2004 | 18:51
אבל בכל זאת באתי כדי לפגוש כמה אנשים. והיה אכן נעים, ליידי וואל והשאר... המוזר היה שגם ראיתי תלמידה שלי שם, אבל זה כבר סיפור אחר.
בכל מקרה, לא היה לי ערב מאוד פרודוקטיבי אחר כך...
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'כל אלה היו שם?'
כל אלה היו שם?
07/04/2004 | 19:43
3
(לעזזל עם צחי הזה, התכוונתי שחשבתי שתהי גדולה בגיל, את לא כזאת נמוכה!)
לא ראיתי הרבה ממי שכתבת כאן... ולא ראיתי שום שלט! לפורום המסך המפוצל היה שלט, גם אני רציתי... אבל שאלנו אנשים תמימים אם הם מתפוז, נראה לי שקצת הפחדנו אותם... אבל לפחות מצאני כמה

רחלי
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אני החזקתי,'
אני החזקתי,
07/04/2004 | 20:02
2
ונידבתי כמה אנשים תמימים מתפוז להחזיק, (משה היווה שלט מצויין) אבל בשלב מסויים הבנו שזה רק מרחיק אנשים ממנו..:)..

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אכן.'
אכן.
08/04/2004 | 17:41
1
השיא היה כשכמה בנות הצביעו וצחקו.

דוד.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'באמת?? לא ראיתי...'
באמת?? לא ראיתי...
08/04/2004 | 19:00
אוףף.. רציתי לנבוח עליהם.. מי היה חושב שאני יאהב את השלט הזה??
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'גם אני הייתי. '
גם אני הייתי.
07/04/2004 | 20:55
ובאמת היה ממש אחלה. שווה כל שקל
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'היה באמת נהדר..'
היה באמת נהדר..
07/04/2004 | 21:07
ובהחלט ניכרה השקעה עצומה, במיוחד בקטעי הריקוד שהיו ברובם מדוייקים בצורה מדהימה (מחמאות מיוחדות למי ששיחקה את באפי - אורטל נדמה לי, לא טובה בשמות - ולשחקן של ג'יילס על קטעי ריקוד מצויינים). הביגוד היה תואם כמעט אחד לאחד והרושם הכללי היה וואו ענק.
ההתלהבות הייתה גדולה מאוד. כפי שניתן היה לראות מהתור העצום שהשתרע לאורך כל הסינמטק. ח"ח לסדרן המסכן שעמד לפני הדלת, וכולם צעקו עליו (והוא לא מקבל מסטיקים כשוחד!). אני אישית כמעט נפלתי מהמדרגות עשרות פעמים - הכמעט רק בזכות רעות, מכושף (הכי) נחמד התלונן שוב ושוב שכואבות לו הרגליים והמשפחה המסכנה שנמחצה לפניי עמדה לעשות דומינו ראלי אם היו דוחפים רק עוד קצת .
אז כל הכבוד לקאסט של המיוזיקל, לחן שניקל עם התלבושות המצויינות, לישי שנראה מדהים עם הפיג'מה לרייצ'ל דון שהצליחה להסתדר עם השמלה בסוף ולכל מי שעבד ותרם. באמת שהיה מדהים.

המפגש פורום באמת די התפספס איפה שהוא. כדי שאני אגיע בזמן צריך להגיד לי להיות שם בשש בערך, אבל היה נחמד לפגוש אנשים שלא זכרתי/פגשתי. דייזי אכן הפגינה נוכחות שקטה (כמו תמיד, אבל ככה אנחנו אוהבים אותה ), את דוד אני חושבת שרק ראיתי מרחוק ולא ממש דיברתי איתו אבל היה נחמד לראות מי זה באמת הבאפריק המפורסם, את ואל (אני אהיה האחרונה שאדע את השם שלך, הא?) ותודה על החומר, גם אני אחפש. את נגה שאני רואה פעם בחצי שנה במקרה הטוב אבל זה יותר כיף כל פעם (ותודה על הליווי לעזריאלי, can't do it without you), את עידו שאני רואה בתדירות קצת יותר תכופה אבל קיבלתי דה ז'ה וו לפעם הראשונה שראיתי אותו, עידן באנג'ו שהצליח לשבת שורה שניה - לא מפקירים פצועים בשטח ואת כל מי שראיתי (ובטוח ראיתי עוד) ושכחתי להזכיר, היה נהדר לראות אותכם.

המרתון היה טוב. מעייף אבל טוב. בין קפיצות (לא נפלתי - קפצתי!) ועוגיות, באמת שהיה מהנה. נכון שאיבדנו שעה, נכון שלא היה דיסהרמוני, אבל אני (בלי 2 פרקים שלא הייתי) כבר התייאשתי בסטוריטלר וישנתי מעט. מעט. אני זוכרת כמה דקות מההתחלה ומהסוף .
מקווה שלא שכחתם לחתום על העצומה של Save Angel, ושהצלחתם להגיע הביתה בשלום - חלק בלילה, חלק בעשר בבוקר ולישון כמו שצריך.

נתראה בסוכות
טל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אוו אוו גמאני!! :)'
אוו אוו גמאני!! :)
07/04/2004 | 22:32
3
אוקיי אז אתמול היה המיוזיקל הראשון שלי ככה שאני עדיין באופוריה שאחרי חחח :)
מה אני אגיד? היה פשוט מהמממממממממממם!!!!!!!!
נהניתי מכל רגע שישבתי באולם!! ולא הפסקתי לזמר לי עם השחקנים!! :)
וואי הקטע שהכי הצחיק אותי זה שהורידו את השלט של סטאר וורלד וראו שווילו וטארה בעצם סורגות חחח
קטע עננננננננננק
וכל הכבוד גם לבאפי (אורטל?) על כישורי המשחק שהפגינה!

נ.ב.- חן תעשי לי ילד
מה..מותר לצעוק רק לעידן?
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'חן שניקלפריץ?'
חן שניקלפריץ?
07/04/2004 | 22:56
2
מי זאת הייתה? אני מכירה את הכינוי כמובן... איזו דמות?
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'טארה.'
טארה.
07/04/2004 | 23:29
1
לצפיה ב-'מגניב.'
מגניב.
08/04/2004 | 01:18
לצפיה ב-'חוויות מהכנס'
חוויות מהכנס
07/04/2004 | 22:33
בשתי מילים - היה מדהים.
אבל ממש.

דווקא הגעתי לסינמטק מוקדם, אבל למפגש פורום הצלחתי איכשהוא לאחר, אם כי לזכותי יאמר שכן החזקתי את השלט כמו שהבטחתי, עד שהחלטתי שצריך ללכת לתפוס מקום בתור למיוזיקל, אבל זה אחר כך.
במפגש עצמו היה די כיף, למרות שלא כל כך הכרתי אנשים שלא ידעתי מי הם מקודם, אבל עדיין נהנתי ראיתי את ואל ואת ליידי ואת דוד ובאנג'ו וראס ובטח עוד אנשים שאני שוכחת.

התור למיוזיקל היה נורא, בדיוק שבאנו לעלות הסדרן סגר את הדלתות ולא נתן לנו להכנס, והוא אפילו לא האמין שאנחנו רוצים ללכת לאולם 2, חוצפה.
אבל אחרי שהכנו אסטרטגיה שלמה הצלחנו לתפוס שורה שלמה כמו שתכננו ואפילו במקום מעולה.
המיוזיקל עצמו היה נהדר, הוא פשוט משתפר מפעם לפעם, הריקודים, ובעיקר הדברים הקטנים שהפתיעו גם את מי שהיה בכל המיוזיקלים. טארה והעמוד, הצמר הכול היה מקסים.
חבל שזו הפעם האחרונה

ועכשיו, למרתון.
היה ממש כיף, למרות שנראה לי שיש לי עומס באפי, אם זה אפשרי. הכי מצחיק היה לראות איך האולם מדלדל מפרק לפרק, מאולם מלא בפרק הראשון לקבוצות בודדות בהתחלה. אבל היה כיף . למרות שבזיפו יצאנו החוצה ובאינטרוונשן נרדמתי קצת (מיה כרית נוחה ). רק חבל שעד שהם כיבו את האורות בספין דה בוטל העייפות הלכה לי לאיבודים, אוה וול, מי בכלל צריך לישון .

בקיצור אחלה כנס, היה שווה כל אגורה, היה כיף לפגוש את כל מי שפגשתי.
המיוזיקל היה מדהים.

אני כבר מחכה לכנס הבא

רעות
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'פעם ראשונה שהייתי במחזמר'
פעם ראשונה שהייתי במחזמר
07/04/2004 | 23:00
2
ופשוט נהנתי מכל שניה!!!
היה מדהים! מצחיק, מפתיע, משחק טוב מאוד בשביל אנשים שזה לא המקצוע שלהם, והפקה ובימוי מעולים!!
כל הכבוד למארגנים ולמשתתפים, אין מילים לתאר!
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'עכשיו תורי '
עכשיו תורי
08/04/2004 | 01:50
למרות שניסיתי להתכחש לואל ולשלט, נשארתי נאמנה.
היה ממש כיף לראות את כולם: סוזן - מקווה שאת נהנית בקנדה (בעצם אני בטוחה ), בנג'ו - בהצלחה עם המבחנים! ווילופריק - בהצלחה בקורס! באפריק - היה נחמד להכיר, משה, דניאל (באףגירל), רספיוטין, רעות, מטר ועוד המון שבטח שכחתי.

והמיוזיקל? לפני זה הייתי רק בהקרנה הראשונה, וההופעה בהחלט השתפרה מאוד (למרות שגם אהבתי את הראשונה). נהניתי מכל רגע!
הכל היה ממש מושקע כולל הפרטים הכי קטנים, הבדיחות היו מוצלחות - אהבתי את ההצגה על אדיפוס, היה פשוט ענק! אני חייבת לדעת מי חשב על הרעיון הגאוני הזה! היו עוד הרבה בדיחות טובות ובכלל קטעים מוצלחים - טארה מתנגשת בעמוד-ג'יילס ועוד שאני לא זוכרת כרגע.

התלבושות היו נהדרות, והקאסט - השחקנים פשוט מוכשרים!
אורטל - שיחקת את באפי מעולה, כולל הריקודים שנראים לא קלים בכלל.
עידן (ולא עידן 2 ) - היית נהדר והרבה יותר טוב מבובת הקרטון. המראה ושפת הגוף היו ממש ספייק! וגם צברת כמות לא קטנה של מעריצים... כשאמרתי לך בסוף שהיה מוצלח היו כמה אנשים לידך, ואז באו מעריצות בקריאות "הנה ספייק", אבל הן לא הספיקו להגיד יותר מדי, כי מיד כתבת של גל"צ לקחה אותך החוצה לראיון.
חן - כמו שאמרתי לך, אחלה משחק של טארה ושמלה מדהימה! ממש דומה! ח"ח לסבתא.
אני נהיית עייפה אז בקצרה - כל הכבוד גם לשאר השחקנים, ישי-זאנדר, רייצ'ל-דון וכל השאר - הייתם מצויינים! וכמובן ההפקה שארגנה את הכל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-''
08/04/2004 | 19:33
היה לא פחות ממעולה. :)
נהניתי מכל רגע, היה נחמד להכיר את האנשים שמאחורי הכינויים (וכן, גם להשפל את עצמי ע"י כיוון פוסטר מגולגל אל אנשים אקראיים ולשאול "את\ה מתפוז???" )

בקיצור, היה אחלה.
לא הבנתי מה הכוונה של "זה הפעם האחרונה של המיוזיקל במתכונתו הנוכחית" . אני מקווה שהם ימשיכו להריץ אותו גם בכנסים הבאים, כי הוא ממש טוב ולכולם מגיע להנות ממנו.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'היה ממש נהדר'
היה ממש נהדר
08/04/2004 | 02:06
גם במיוזיקל וגם במרתון הלילי..
יצא לי להכיר ממש במקרה כמה אנשים, היה נחמד לפגוש אתכם
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'היה ממש מעולה! |מיוחדת|'
היה ממש מעולה! |מיוחדת|
08/04/2004 | 02:33
למרות שלי לא יצא לפגוש כל כך הרבה אנשים, וגם את אלה שכבר פגשתי לא ממש קלטתי את שמם או את הכינוי שלהם (או את מה שהם אמרו ) אבל נהנתי מאוד .

המחזמר היה ממש מעולה ואם לא הייתי באה לשם הייתי מכה את עצמי. טוב לא, כי לא הייתי יודעת כמה שהוא יותר טוב אפילו מהראשון, אבל הבנתם את הרעיון.
צילמתי המון תמונות וברגע שאני לא אפחד לתת אותם לאבא לפיתוח אני מבטיחה לתת לחברים לסרוק אותם ולעלות אותם הנה או למקום אחר.

המרתון היה ממש אחלה, למרות שאת רוב הפרקים לא ממש היה לי חשק לראות כי כבר ראיתי כמה ימים לפני כן, אבל היה מאוד משעשע וכיף.

אז חארי שחזרתי הביתה, ישנתי שעה (אחת בלבד) חזרתי להרצאה Season interrupted שהיתה מאוד מעניינת ומרתקת אבל מאוד קצרה. ואז Normal Again ו-Who are you.
הייתי מאוד רוצה שההרצאה תתארך קצת, אבל היא הייתה קצרה וממצה.

אח"כ יצאנו החוצה, והאיש המאוד נחמד () שמאוד אוהב סטאר-טרק או בבלילון 5 או וואטאבר הפנה אותנו לאישה איש מוזר מאמריקה שניסה למכור לנו קלפי באפי והכל ומתוך נימוס הלכנו איתו [אני, ואל ו(אני רוצה להגיד)שרית(?)] והוא בלבל לנו את השכל, אבל בסוף הלך. או שהיו אלה אנחנו? .
בכל מקרה, היה הזוי ביותר.

ובדרך חזרה מאוד נהנתי לחלוק את זמני עם ואל באוטובוס, עשית לי את הנסיעה מאוד נעימה ובכלל לא משעממת . תודה .

אה כן, עוד דבר... לבחור שישב *סופרת* שתי שורות מתחתי וכל שנייה צעק משהו מעצבן אחר - מִי-צִי-נוּ! די, מספיק! כמה אפשר לצעוק צעקות חסרות כל תכלית ומטרה ולהציק לי?! הוא מאוד עיצבן אותי. אבל אז הוא שתק . יש יתרונות בלגור באור-יהודה. לומדים איך לאיים על אנשים עם רק הדברים שיש לך. למשל, נעל בובה עם פלטפורמה יכולה לעשות פלאים באיומים על זריקתה על ראשה של הקרצייה. אני ממליצה בחום לנסות .
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'חוויות מהכנס או: איך עידן חתם לי'
חוויות מהכנס או: איך עידן חתם לי
08/04/2004 | 06:30
2
טוב, אני כרגע קצת עייף, אז בקצרה, אחלה מחזמר, את המרתון אני זוכר כחלום. פגשתי הרבה אנשים (שלום כולם! ) ואיבדתי את טבעת הקלדה שלי
בכל מיקרה, היה ממש נחמד לפני המרתון אתמול כשלימדנו את כל מי שנקרה לאיזור הרחבה והלובי ב- 4:00 בבוקר לשיר חד-גדיא.
והיום באירוע החתימות (שוב אשאל, WTF?????) שיכנעתי את עידן לחתום לי על החזה!!!!!
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'בנג'י, סורי שלא עניתי לך לSMS'
בנג'י, סורי שלא עניתי לך לSMS
08/04/2004 | 12:51
1
ממש.. הייתי במיטה, חצי מת.. לא הרגשתי הכי טוב. שמח שהשתכרת בלעדי .
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'זה בסדר'
זה בסדר
08/04/2004 | 19:55
רוב הסיכויים שאם היית עונה הייתי בטוח שהפייה הטובה או משהו מדברת אליי

אבל היה אחלה (חוץ מהבחילות בוקר, הייתי בטוח שאני בהריון)
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'עכשיו תורי(קצת באיחור) '
עכשיו תורי(קצת באיחור)
08/04/2004 | 16:15
1
היה לי נורא קשה להגיע, אבל זה היה שווה כל רגע

מסתבר שהזכרון שלי ממש sucks, כי אני לא זוכר שדיברתי עם כל כך הרבה אנשים .
אני זוכר שדיברתי עם ואל, עם השלט של ואל(שהיה נחמד ומצחיק. למישהו יש את האייסיק שלו?), עם דייזי(גזר-אההמ..יעל), עם האבא הכי טוב בעולם-ראס(שמחתי לפגוש אותך סוף סוף! ), באנג'ו(אפילו הצלחתי לגנוב לו את הטבעת כשהוא לחץ לי את היד. סתם. זה היה משה. סתם. מקווה שתמצא אותה ), ליידי אוף באפדום החביבה, את תמר ראיתי בחצות(ואת החבר החתיך שלה ), שמחתי לפגוש גם את מיסטר פריז, את באפגירל, נדב, שסיפק לי רגע של צחוק כשהוא לא זיהה אותנו בהתחלה(הסלברטיז האלה..), ואת חן.
תתביישו לכם, אלה שלא באו להגיד שלום! .

היה כיף לראות גם אנשים שהם לא מהפורום: נערה חביבה שהסמיקה כששאלתי אותה אם היא מהפורום(טיהי.), ענבל("לחחחם!" LOL), קטיה וסגי, את משה תמיד כיף לראות(במיוחד בביצפר ), את יואבי הנחמד שהתחיל איתי (הוא כנראה הרגיש באלטר). מה? זהו? אני בטוח ששכחתי מישהו. סליחה מראש.

ולגבי המיוזיקל-היה יפה מאוד, בסופו של דבר. איסמנה, משה ואני נאלצנו לשבת על המדרגות, כן, אבל עדיין היה יפה.
התרשמתי מאוד מאורטל, שהייתה באפי טובה מאוד, מחן(התרגשתי כשהיא הייתה על הבמה. באמת! .), אניה, ווילו, עידן, רייצ'ל והשאר.

היו כמה בדיחות שהיו ממש טובות: טארה נתקלת בג'יילס הייתה האהובה עליי, ההתחלה(אניה והפסיכולוגית), הקטע הדרמטי, השיר של ג'יילס, נדב, הסריגה, ועוד ועוד.

גם במרתון היה כיף. היה כיף גם להירדם על משה . הפרקים לא היו הכי טובים, אבל לראות פרקים על המסך הגדול זה תמיד כיף.
היה מוזר לצאת מההקרנות, אבל. זה היה ממש:
"When did morning happen?". ואני לא זוכר אם הבדיחה הזאת הייתה שלי או של ענבל ..

בקיצור, חבל שאני גר בטבריה. היה הרבה יותר נחמד אם הייתי יכול להשתתף בעוד דברים מהסוג הזה.

תודה רבה מסורה למשה(Bajoran Priest), לראס ולאיסמנה. וגם ליעל .

דוד.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'סוזן! שכחתי את סוזן '
סוזן! שכחתי את סוזן
08/04/2004 | 18:38
לצפיה ב-'עכשיו תורי לחוויות *ייאי*'
עכשיו תורי לחוויות *ייאי*
08/04/2004 | 16:17
2
אז קודם כל, בואו רק נגיד שכושר הניווט שלי לא משו, הגעתי לצומת שהייתי אמור לפנות בה לסינמטק איזה 8 פעמים לפני שפניתי.. אבל הגעתי בסוף בשמונה וחצי, ודני sour spirit הנחה אותי לאישה באדום שהחזיקה שלט גדול של פורום באפי בתפוז (אני מסכים, היו תמונות מיותרות, אבל היה מאוד יפה ואל!), ואחרי קצת הכרות והמון שתיקה מביכה, אממ... הלכתי.. ופגשתי כל מיני אנשים שאני מכיר, כולל את melaka fray, שהייתי איתה מתחילת המחזמר עד סוף המרתון..

באמת אפשר היה לראות את ההשקעה, אורטל ועידן ממש ממש נראים כמו באפי וספייק!! הדיאלוג הראשון עם הפסיכולוגית של אניה היה ממש מעולה, בעיקר הפאנץ' ליין בסוף (עם האוזניים.. מעולה!). השחקן של סוויט ממש זכר כל צעד בריקוד! (הוא היה כלכך מרוכז בלהצליח לקדור את הצעדים ששכח לשיר לפעמים.. חיחי), ולמרות ההתפרצויות של האיש המעצבן שישב כמה שורות לפני (שב כבר!! די!! קרציה!! שב כבר!!!!!) הצלחתי לראות *כמעט* הכל, בעיקר את טארה מתנגשת בעמוד ג'יילס! זה היה ממש מעולה! ואת הפאפט שואו! ממש אמיתי! אורטל למדה להרים את האף טוב-טוב!, אהבתי איך היא התלבשה לא מושקע כזה..
ואת כל שאר הבדיחות שרק באפיסטים אמיתיים מבינים...

המרתון היה ממש נחמד, למרות שהם לא ממש הבינו איך מדליקים את האורות, ועשו לי מגה-בחילה כשהם הבהבו עם כל האורות בהפסקה הראשונה.. (גאד! תחליטו איזה אתם רוצים להשאיר! בלי לעשות מזה פליקר!) אהבתי את הבחירה של הפרקים, למרות שהתאכזבתי קצת שהורידו פרק (לא אכפת לי איזה פרק, זה חילול הקודש לקצר מרתון באפי/אנג'ל!) ולא האמתי שהם הכניסו 10(!!) פרקים ב7 שעות.. כמעט רצוף.. בסטוריטלר נמנמתי קצת.. (לא אשמתי! ראיתי את הפרק הזה מאות פעמים! כבר ידעתי מה אני מפסיד!) והיה איש מאחורי שצעק הערות ביניים מפגרות שצחקנו מהם.. (וץ מהילד שישב לידי, שלא ממש הבין את רובן.. ולא הבין למה מישהו מדבר באמצע פרק..)

אז- כן, אני חזרתי הביתה רק בשתיים/שלוש בצהריים.. וכן, התקיימתי כל הלילה על מארס ואייס קפה בלבד, אבל היה ממש טוב, ממש נהניתי, ולראות באפי על מסך גדול ויפה כל הלילה זה תמיד טוב, לא?

רק מה.. אמרו לי שיהיו חולצות באפי למכירה.. ולא היו.. *אכזבה קלה*

אזזז... נתראה בכנס הבא! *אם ההורים שלי יהיו לא שפויים מספיק כדי לשלוח אותי לעוד אחד מהדברים האלה.. חיחי..*

סקובי.
נ.ב.- עם קצת רצון וקצת יכולת,
יכול גם ילד שהגיע מאוחר לקנות כרטיסים להקרנה הפעילה של המחזמר ולהכנס למרתון כל הלילה של באפי/אנג'ל.. אממ.. אולת
(תקראו את זה בקול, אז יהיה יותר ברור למה כתבתי "אולת" בסוף..)
(אגב, זה olet, כמו "כרבולת")
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'חרוז .'
חרוז .
08/04/2004 | 16:26
1
אולת.
שיבולת.

דוד.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'תפיסה מהירה *ייאי לך*'
תפיסה מהירה *ייאי לך*
08/04/2004 | 16:44
לצפיה ב-'איזה באסה שלא הייתי...'
איזה באסה שלא הייתי...
08/04/2004 | 16:28
5
כל כך רציתי לבוא אבל לא יכולתיייייייייייייייייייייייייייייייייייייי....
פעם קודמת גם היו לי כרטיסים ובסוף דפקו אותי.....
יו איזה באסה....
חבל שלא פגשתי את כולם (איזה חמודה ואל שהחזיקה שלט והכל)

הבנתי שהיה פשוט מדהים...
אם למישהו יש תמונות אני ממש אשמח אם תשימו...
ובנימה אופטימית זו אני הולכת להיתאבד
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'ואני לא חמודה?'
ואני לא חמודה?
08/04/2004 | 16:40
4
גם אני החזקתי את השלט.

דוד.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אבל משה עשה את זה יותר טוב ..:)'
אבל משה עשה את זה יותר טוב ..:)
08/04/2004 | 17:27
3
תחרות החזקת השלטים של ואל.
אגב, נראה לי שהוא עדיין אי שם ליד העציץ(או בתוכו). מזכרת למנהלי הכנס.

אשר לתמונות- צילמתי מהמחזמר וגם באפגירל צילמה (ולשתינו הסתיים הפילם אז לא נשאר לי לצילומי חברי פורום ) אני מקווה לפתח היום או מחר.

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'ודרך אגב- ה-קריפיסט.'
ודרך אגב- ה-קריפיסט.
08/04/2004 | 17:35
2
קיבלתי מספר דיווחים וזכיתי להציץ לעבר איש מוזר שלא מעט אנשים אמרו לי שהוא בהה בהם במהלך ההקרנות בצורה קריפית להחריד.
בהתחלה נפלו החשדות על הנהלת הכנס ששמו stalker guy כסמל לנושא הכנס (ומשלמים לו לפי שעה) אבל מסתבר שזה נהיה יותר ויותר מוזר. עוד מישהו נתקל באיש הנ"ל?

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'גם בי נעצו מבט.'
גם בי נעצו מבט.
08/04/2004 | 17:45
אבל זאת הייתה ילדה שנראתה בת 10-12. זה היה ממש קריפי; היא הסתכלה וחייכה, גם שנתתי לה מבט שואל.
And I was like: "What the...? First, the two guys and now a little girl?".

דוד.

באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'יכול להיות...'
יכול להיות...
08/04/2004 | 20:03
אבל אין סיכוי שזו הייתה פיה קטנטנה עם כנפיים?
לא יודע מה הלך שם בשלישי לפנות בוקר...
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'You'te all bloody stupid.'
You'te all bloody stupid.
08/04/2004 | 18:15
15
I can’t believe that I came all the way from London just to see a room fool of loonies, waiting for that one episode to start…

And you…You know who you are. Don’t think I’ll forget how ridicules you made us look with that sign. Sorry. “made me look”. David looked ridicules even before the sign.

I don’t get why to bother. I mean, the show’s long over. Move on. Get a life. Grow a beard, if you’re that bored. Do whatever makes your juices flow. Just don’t make ME watch almost 10 sodding episodes of Buffy! Maybe if that Spike guy was more naked, sure. But he wasn’t. Ergo boredom and despair.

You didn’t even asked that guy to give you a ring…
Wanker!

Alter.

באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'What happend here?'
What happend here?
08/04/2004 | 18:22
*"Just don’t make ME watch almost ten sodding episodes of Buffy!".

And: *"You're all bloody stupid". Not "you'te all..". Sorry about it.

Alter.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'K |מיוחדת|'
K |מיוחדת|
08/04/2004 | 19:01
לצפיה ב-'no one makes me get over buffy!'
no one makes me get over buffy!
08/04/2004 | 19:07
12

באפי טובה מידי כדי שיתגברו עליה!
and shame on you for saying that!!
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'pfff'
pfff
08/04/2004 | 19:15
11
לצפיה ב-'no pfff, don't pfff me!'
no pfff, don't pfff me!
08/04/2004 | 19:23
10
לצפיה ב-'אל תענה לו . הכי מומלץ.'
אל תענה לו . הכי מומלץ.
08/04/2004 | 19:26
9
לצפיה ב-'טוב טוב..'
טוב טוב..
08/04/2004 | 19:30
אני לא מנסה לחמם אף אחד,
i'm against voilance
*מחזיק שלט של ארנבים וטארה*
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'משה....'
משה....
08/04/2004 | 20:01
7
החליפו לך את הכדורים או שמישהו שם לך משהו בקפה?
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' כנראה! כי חשבתי שאני דוד!'
כנראה! כי חשבתי שאני דוד!
08/04/2004 | 20:07
6
לצפיה ב-'זה חלק מהסכיזופרניה '
זה חלק מהסכיזופרניה
08/04/2004 | 20:25
5
לצפיה ב-' ואני תוהה...'
ואני תוהה...
08/04/2004 | 21:04
4
באנג'ו מכיר את אלטר?

ועוד משהו-בעטתי בעצמי כשנזכרתי ששכחתי לשאול אותך אם אפשר לראות את ספייק מקרוב..
טוב, פעם הבאה.

דוד.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'איך שכחת באמת?'
איך שכחת באמת?
08/04/2004 | 22:21
3
מה שמזכיר לי שמישהי ביקשה ממני חתימה בגללו ובגלל הסב"ט
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'כנראה שלא הייתי מרוכז.'
כנראה שלא הייתי מרוכז.
08/04/2004 | 22:32
2
טיהי .

נראה לי שמעכשיו, השם "עידן", any עידן, יקושר לספייק\ג'יימס מרסטרס..

דוד.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'יופי, אז אני יכול להגיד לעידן 2'
יופי, אז אני יכול להגיד לעידן 2
08/04/2004 | 22:45
1
שמטרתנו הושגה...

מוואאההאהאהההההאאא!!!!!
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-''
08/04/2004 | 22:53
בקשר לעידן הכספת(אפשר עדיין לקרוא לו ככה? זה פשוט יותר כיף)-כשהוא היה על הבמה, היו לי רגעים קצרים שבהם הוא נראה(לי, לפחות) בדיוק כמו ספייק.
ולכן היה לי עוד יותר מוזר לראות אותו רוקד בצורה..לא כל כך ספייקית. כנראה שזאת הייתה המטרה .

דוד.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'באיחור קל.'
באיחור קל.
08/04/2004 | 21:14
24
מה אני אגיד שעדיין לא נאמר? היה כייף, היה מצוין, נהנתי:) המיוזיקל היה ממש טוב. אם הוא האחרון, אז הם נפרדו בצורה הכי טובה שיש. חן ואורטל היו טובות בתפקידים שלהן, ישי שזנח את תפקיד השוטר ושיחק את זאנדר בצורה מצוינת, ומטר, שעשתה את כל המיוזיקל! (מטר, תעשי לי ילד! )

ואני רוצה להבהיר שלא הייתי שקטה תשאלו את דוד (my love ). ואממ... פגשתי אנשים רבים וטובים, חתמתי על דברים, כמעט נדרכתי למוות על ידי ההמון של אנשים בכניסה למיוזיקל. אתם יודעים, כרגיל:)

היה בריא.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'למה שלא תציעי לו להתחתן איתך?..'
למה שלא תציעי לו להתחתן איתך?..
08/04/2004 | 22:15
23
לצפיה ב-'את יודעת שאני אוהבת רק אותך טלוש!'
את יודעת שאני אוהבת רק אותך טלוש!
08/04/2004 | 23:42
22
לצפיה ב-'*שיעול*'
*שיעול*
09/04/2004 | 00:13
21
לצפיה ב-'פיקצ'רס'
פיקצ'רס
09/04/2004 | 00:59
19
פתיחה ~תדמיינו צווחות קהל למראה ספייק/עידן~

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'Going through the motions'
Going through the motions
09/04/2004 | 01:01
18
עם רובה מים?:)

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'Ive gat a theory'
Ive gat a theory
09/04/2004 | 01:02
17
הבאניז מתגנבים אל עבר אניה.

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'ווילו וטארה הולכות להם בפארק'
ווילו וטארה הולכות להם בפארק
09/04/2004 | 01:04
16
1
(רעננה, כמובן)

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' "מרטי נוקסון"'
"מרטי נוקסון"
09/04/2004 | 01:07
15
והפאה הנוצצת.

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' Standing''
Standing'
09/04/2004 | 01:08
14
אורטל בפוזה פייטרית.

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' דואט טארה/ג'יילס'
דואט טארה/ג'יילס
09/04/2004 | 01:10
13
1
מי שיתאמץ מספיק טוב יראה את חן/טארה בצד בצד בודקת את הספר ומגלה על הכישוף. התכנון המקורי היה לצלם אותה אבל ככה זה כשמצלמים 7 שורות מרחוק.

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' אדיפוס הו אדיפוס.'
אדיפוס הו אדיפוס.
09/04/2004 | 01:12
12
הקטע הריק הטוב ביותר :)

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' walk through the fire'
walk through the fire
09/04/2004 | 01:14
11
g, שוב חן נתפסה בתמונה .

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' Life`s a show'
Life`s a show
09/04/2004 | 01:18
10
אם יש שיר שצריך לתת לו קרדיט על התלבושות- זה השיר הזה.

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' Give her backup.'
Give her backup.
09/04/2004 | 01:19
9
לצפיה ב-' ואחת אחרונה- עם הקדשה מיוחדת'
ואחת אחרונה- עם הקדשה מיוחדת
09/04/2004 | 01:24
6
לאיש יקר שהתעקש לקום ולצעוק שוב ושוב- במיוחד בסצינה הנ"ל (הנשיקה) , משום מה המצלמה קלטה דווקא אותו ולא אותן, עמכם הסליחה.
אז איש יקר- תודה שהנעמת את זמנינו בזעקות הגיל שלך, ואני מקווה שיום אחד תפגוש בפלטפורמה של buffgirl ויהיה לכם שיחה ארוכה ו..נעימה.

זהו- לא הרבה כי לא היה לי הרבה תמונות ,אבל גם את זה- אני מתפלאת שהמצלמה שלי שיתפה פעולה.
למישהו יש תמונה של הסריגה.

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אוךךך.. האיש, האיש...'
אוךךך.. האיש, האיש...
09/04/2004 | 01:44
1
איש יקר,
אל תפגוש אף אחד שישב מאחוריך בסמטה חשוכה
(לטובתך..)

כל הכבוד על ההתלהבות, באמת, אבל שמור את זה לעצמך, אפילו *טיפה* יותר...
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'צרחנו עליו'
צרחנו עליו
09/04/2004 | 01:58
זה היה נחמד
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'חח הנה אני!'
חח הנה אני!
09/04/2004 | 03:51
לא אני לא האיש שצעק..
אני זה שמתחתיו:)
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'טיפ קטן לואל ובכלל'
טיפ קטן לואל ובכלל
09/04/2004 | 04:08
כשמצלמים בתיאטרון או בהופעה עדיף לצלם בלי פלש, אחרת מתקבלת תמונה ברורה ויפה של ההאנשים שיושבים לפנייך, עם קצת במה מטושטשת ברקע.
אבל בכל זאת תודה על התמונות, ואני מקווה שכולנו נוכל ליישם את הטיפ הזה במחזמר הבא במהרה בימינו אנו.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-' |מיוחדת|'
|מיוחדת|
09/04/2004 | 12:34
עליו המציאו את המשפט: אם אין לך משהו חכם להגיד, עדיף לשתוק
וסייג לחוכמה שתיקה.

הוא ממש עצבן אותי.
שוּש!
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'זה אדם'
זה אדם
10/04/2004 | 14:12
או בכינויו spiker.
הוא באמת טיפה הטריד.
הוא פשוט התרגל להקרנות הפעילות של רוקי שבהן כולם רגילים לצעוק באמצע.
תסלחו לו.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אחלה תמונות..'
אחלה תמונות..
09/04/2004 | 01:27
1
חבל שמרחוק.. אם היית נדחפת כמו שצריך.. או מבקשת מהאנשים הנכונים שישמרו לך מקום.. הכל היה נראה שונה. אחלה תמונות בכל מקרה
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'נדחפתי גם נדחפתי..'
נדחפתי גם נדחפתי..
09/04/2004 | 02:06
ונכנסתי בין הראשונים.
תעיד הכתף הכמעט נקועה שלי והרגליים שלי שעדיין קצת לא מורגשות. ביקשתי מבאנג'ו לשמור לי והוא אכן שמר- אבל לא מצאנו אותו אח"כ בשומקום. נו טוב.

ואל.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'ואותך נוגי:) '
ואותך נוגי:)
09/04/2004 | 02:27
לצפיה ב-'היה מצוין!'
היה מצוין!
09/04/2004 | 02:23
23
מאוד נהניתי לפגוש את כולם (למרות שרובכם לא מכירים אותי), ואם אני אתחיל למנות אחד אחד את כל האנשים החדשים שפגשתי זה לא ייגמר.
הביצוע של המיוזיקל היה נהדר ומצחיק (אגב, בדיוק הסתובבתי ולא שמתי לב - מה היה הסיפור עם טארה, ג'יילס ומשהו בקשר לעמוד..?) עם משחק וריקוד נהדר של כולם, תלבושות נהדרות והמון מקוריות.
אגב ואל, ראיתי שהסריקה של התמונות קצת דפקה אותן אז סידרתי אותן (מבחינת צבע וחיתוך), אפשר להעלות את זה?
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'טארה, ג'יילס, ומשהו בקשר לעמוד..'
טארה, ג'יילס, ומשהו בקשר לעמוד..
09/04/2004 | 02:53
4
למי שראה את המיוזיקל מאות אלפי פעמים (כמוני), או פשוט חד הבחנה (הממ.. לא כמוני..), שם לב שבשיר של באפי לסוויט (life's a show), בקטע שאניה וטארה עוזבות את הריקוד רקע, טארה נתקעת בעמוד, רק לשבריר שניה, וצוחקת.
עכשיו, באמת תהיתי אם ישימו את זה או לא, ולשמחתי, ג'יילס נעמד די באמצע הבמה, מספיק קרוב כדי שטארה תתקע בו, תסתובב, וכל מי שיודע מה אמור היה לקרות, יראה את זה.
ממש אהבתי, וחבל מאוד שפספסת את זה! *נותן לך להרגיש כאילו זה היה ההיילייט של המיוזיקל* זה בסדר, רק שניה וחצי שהפסדת..

סקובי.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'קטע מצויין .'
קטע מצויין .
09/04/2004 | 03:33
לצפיה ב-'הו.. לא שמים לב לפרטים כאלה באיכות'
הו.. לא שמים לב לפרטים כאלה באיכות
09/04/2004 | 03:58
2
של 500 מגה, מסתבר
גם עכשיו אחרי שהסבת את תשומת לבי הלכתי לחפש את הקטע שוב ושוב, ראיתי את ההתנגשות בעמוד אבל לא ראיתי שום חיוך..
אפרופו איכויות, בהקרנה במסך הגדול ראו בברור שבאפי ציירה קבר ריק בקטע שלפני Going through the motions, וזה לא נראה ככה במסך קטן..
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'תסתכלי ממש ממש טוב'
תסתכלי ממש ממש טוב
09/04/2004 | 04:21
1
זה שמה.. פשוט לא מאוד רואים.. ק לשבריר שניה רואים חיוך, וחייבים להיות מרוכזים, ולא למצמץ, כי יכול להיות שפספסת את זה במצמוץ (כן, עד כדי כך קצר!)
בסופו של דבר תראי..
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'לא, אני חושב שאתה טועה.'
לא, אני חושב שאתה טועה.
09/04/2004 | 13:49
החיוך הקטן של טארה בא אחרי ה..ריקוד הסוער הראשון.

דוד.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'את יותר ממוזמנת .'
את יותר ממוזמנת .
09/04/2004 | 03:32
17
לצפיה ב-'אוקי, אז הנה התמונות בשיפורים קלים:'
אוקי, אז הנה התמונות בשיפורים קלים:
09/04/2004 | 03:59
16
לצפיה ב-'2'
2
09/04/2004 | 04:01
15
לצפיה ב-'3'
3
09/04/2004 | 04:02
14
לצפיה ב-'עשיתי קצת בלגן בסדר..'
עשיתי קצת בלגן בסדר..
09/04/2004 | 04:03
13
לצפיה ב-'..'
..
09/04/2004 | 04:05
12
לצפיה ב-'.....'
.....
09/04/2004 | 04:06
11
לצפיה ב-'{ועדיין בלתי אפשרי לראות את חן}'
{ועדיין בלתי אפשרי לראות את חן}
09/04/2004 | 04:08
10
לצפיה ב-'אני לא יודעת מה היה בשנים קודמות'
אני לא יודעת מה היה בשנים קודמות
09/04/2004 | 04:09
7
(פוקר?), אבל הרעיון של להעלות את הקטע הזה בזמן המת היה פשוט מצוין..
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'What can't we face'
What can't we face
09/04/2004 | 04:15
6
If we're together?
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'....'
....
09/04/2004 | 04:16
5
לצפיה ב-'"She needs backup. Anya, Tara.."'
"She needs backup. Anya, Tara.."
09/04/2004 | 04:21
4
לצפיה ב-'Grr, Argh..'
Grr, Argh..
09/04/2004 | 04:22
3
לצפיה ב-'הילד הזה ישב מלפני. שורה מלפני.'
הילד הזה ישב מלפני. שורה מלפני.
09/04/2004 | 13:25
2
רציתי להרוג אותו. אלפי "שב כבר!!!!" לא עזרו, עד שמישהי הציעה להכיר לו את הנעל שלה מקרוב .))
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'עכשיו ככה יזכרו |מיוחדת|'
עכשיו ככה יזכרו |מיוחדת|
09/04/2004 | 14:04
1
לצפיה ב-''
09/04/2004 | 14:29
לצפיה ב-'מצאתי אותי '
מצאתי אותי
11/04/2004 | 16:12
1
תודה על התמונות. חמודות ביותר
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'ומה עם התמונה של הסריגה'
ומה עם התמונה של הסריגה
12/04/2004 | 01:43
לצפיה ב-'רשמיו של מוצר חלב '
רשמיו של מוצר חלב
09/04/2004 | 13:20
9
משום מה נחתה עלי מוזה אופנתית (משהו ) והחלטתי ללבוש צבע אחר בכל יום. על שום כך- אקטלג את ימי הכנסים שלי ע"פ צבעים. תהנו.

יום שחור (שלישי 6.4):
אהיה כנה אתכם- יום המחזמר עצמו היה פחות כיף הפעם מבאייקון. חלק מהסיבות הן שהפעם המחזמר היה ממש בתחילת הכנס, ולכן לא הייתה את בניית המתח שהייתה לי פעם שעברה. הסיבה השניה היא שלא הרגשתי שאנחנו מוכנים לעלות את ההופעה- מה שדיי ביאס אותי (למרות שזינה (The Furies) עודדה מעט את רוחי).
למזלי הרב העמידו אותי על טעותי ואנשים נהנו מאוד. יש
אגב- לליידי אוף באפדום ששאלה- על הקטע של אדיפוס חשבה לא אחרת מהארנבת-הפסיכולוגית, גברת את-לוקחת-גזר-זה-ומתקשרת-אלי-מחר-בבוקר: קרן ברלב המדהימה (), מהבחורות המצחיקות ביותר שאני מכירה.
את רעיון העמוד (ששמתי לב שהמון אנשים הזכירו- זה נורא נחמד, חשבתי שבכלל לא ישימו לב) הגינו יחדיו באיזו חזרה כלשהי שבה אמרתי שאני חייבת עמוד ואיכשהו הגענו לזה שג'יילס יהיה עמוד מצויין בשבילנו.
ודבר אחרון, פרט טריוויה קטן- הפיג'מה שלבש זאנדר הייתה, כמה מפתיע, של אמא שלי

יום לבן (רביעי 7.4):
ביום זה הרים פיצול הכנסים המעיק את ראשו המכוער. על הבוקר ערכתי לי ביקור בפנטזי.קון (שאמנם היה תקוע במקום נוראי מבחינה אסטרטגית, אך היה מעוצב בצורה מופלאה) שם הייתי בהרצאה של זינה וגיליתי פרטים משעשעים על הפרקים שראיתי (Been There, Done That ו A Day in Life למי שמכיר- פרקים מצויינים!)
לאחר מכן- השיבה לסינמטק להרצאה של קרן, Season Interrupted (שהייתה מצויינת, אך קוצרה נורא (ואני אומרת קוצרה בכוונה, היא הייתה אמורה להיות ארוכה יותר)), להרצאה של שירי ישועה על פנפיקים (אני לא אוהבת פנפיקים, אבל שירי הצליחה לרתק אותי) ולתחרות הסרטונים באירוע הכנס (וכל הכבוד ליניב כהנא עם קליפ המאטריקס שלו שזכה והיה באמת באמת מצויין).
אח"כ- שוב לפנטזי.קון לראות את הפלאנטיר. היה.... מעט מוזר מדי בשבילי. אני חושבת שפשוט לא התחברתי לזה כי מעולם לא הייתי ברוקי (למרות שאני רוצה המון!), אבל היו קטעים חמודים (חוץ מהפאשלות הטכניות הנוראיות) וזאת ששיחקה את סאם הייתה מצויינת, קנתה אותי לגמרי.
אהה- וכמובן, איך שכחתי את אירוע החתימות המלהיב שהיה לנו. עשרות מעריצים עמדו בתור כדי לקבל חתימות. אה.. רגע... זה היה באייקון . אנחנו פשוט ניצלנו את האירוע כדי לחתום אחד לשני, היה מספיק מבדח.

יום כתום (חמישי 8.4):
על הבוקר- משמרת מתנדבים בפנטזיקון. פרץ עז של רצון לקניות הוציא אותי עם 2 חוברות של Tales of the Vampires. נקווה שהוא טוב. נכנסתי להרצאה של נורית על באפי- היה מעניין, אבל ראו שהיא הייתה נרגשת ודיברה מהר מאוד.
חזרה לאבק כוכבים- ראיתי בערך חצי Restless עם קומנטרי. היה, כמובן, מצויין (למרות שכבר ראיתי את זה). הרצאה נוספת של שירי על פנפיקים (מצויינת כמו קודמתה), הרצאה של לא-איילת, הנציגה של מועצת הצופים שבאה לספר על ספייק (ההרצאה לא חידשה לי יותר מדי, אבל הרעיון והביצוע היו מוצלחים ), טולקין קומדי סטור (בה לא ממש הבנתי את הרוב כי אני לא פעילה בקהילת הטולקין. חבל) והפיילוט של Wonderfalls שהיה פשוט חמוד!
לבסוף החלטתי שאני רוצה ללכת לישון, ועל כן הכנסתי את עצמי למרתון פיילוטים של סטאר טרק. מיותר לציין שהדבר עשה את העבודה (למרות שהתעוררתי לקטע לא רע של Voyager). בסביבות 7:00 עברתי למרתון השני, לפרק סימפסון ופרק פיוצ'רמה (פרק ראשונה שאני רואה את הסדרה הזאת- כמה מוצלח!) ולאחר מכן נסעתי לי הביתה, עייפה אך מרוצה, עם שלט ענקי מלא בציטוטי אי שפיות שהיה תלוי בכנס (וזו ההזדמנות לשבח גם את צוות העיצוב של אבק כוכבים שעשה עבודה מדהימה עם קישוט המקום).

זהו זה. בכך נגמרו להם יומיים וקצת של אופוריה.
אני מתנצלת מראש- אבל אני לא אתחיל לנקוב בשמות של כל מי שפגשתי. זה יהיה מתיש יותר מדי. ובכל זאת- שמחתי מאוד לפגוש את כולכם!!
נתראה שוב, בעזרת השם, במסיבאפי.

שניקלפריץ.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'טיהי. '
טיהי.
09/04/2004 | 13:58
לצפיה ב-' טרה.. |מיוחדת|'
טרה.. |מיוחדת|
09/04/2004 | 14:03
נראה שהיית מאוד עסוקה!
לפחות נהנית
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אני לא ראיתי את השחור, אבל '
אני לא ראיתי את השחור, אבל
09/04/2004 | 15:29
ראיתי את השמלה היפה..
pretty...
צל"ש לאמא/סבתא!
אגב, אני לא חושב שזה ספוילר, אבל למי שלא ראה את המחזמר (השלושה אנשים האלה..), זה יהרוס מה טארה לבשה.. או אממ..
לא יודע...
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'הו שניקלפריץ,'
הו שניקלפריץ,
09/04/2004 | 21:44
מאיפה השמלה האלוהית???
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אני המצאתי את אדיפוס? באמת?'
אני המצאתי את אדיפוס? באמת?
09/04/2004 | 22:03
4
זאת פעם ראשונה שנותנים לי קרדיט על משהו שלא נראה לי שקשור אליי... או שכן?
בכל מקרה, תודה רבה על כל המחמאות, אני נהנית כל פעם להכנס לפורומים שלצערי בד"כ אני לא נכנסת אליהם, ולראות תגובות למחזמרג ובכלל... תודה לכל מי שבא וכם להרצאות, להקרנות ולשאר האירועים! היה מעולה!
ובאנג'ו- זו הייתי אני שביקשתי ממך חתימה... זה היה אחרי אירוע החתימות של כוכבי המחזמר, שבו אספתי חתימות מכל מי שלא השתתף במחזמר- מהאיש שקנה את הסב"ט, מורד א. כספים, דניאלה מנהלת הכנס, ישי השוטר, אסף שהיה סוויט בשני המיוזיקלז הקודמים, מאינארה (פורום טי וי אי) ועוד ועוד...
ואיזה כיף שאף אחד לא זיה אותי מהשער של התוכניה...
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'לא את המצאת את זה?'
לא את המצאת את זה?
10/04/2004 | 00:39
2
ככה אמרו לי...
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אאז"נ זה רעיון של דניאלה, לא?'
אאז"נ זה רעיון של דניאלה, לא?
10/04/2004 | 13:44
1
והעמוד של אילן....

וכן - חן, בטח אמרו לך שהיא המציאה - כמו כל דבר אחר בעצם, לא?
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'את זה שקרן המציאה הכל מראש'
את זה שקרן המציאה הכל מראש
10/04/2004 | 15:02
אני יודעת, אבל אם אתם כבר שואלים- אני דיי בטוחה שזאת הייתה דניאלה שאמרה לי שקרן חשבה על זה.
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'אני יודע שזו את'
אני יודע שזו את
10/04/2004 | 02:12
לא תהיתי אפילו לרגע
באפי ואנג`ל >>
לצפיה ב-'לעזאזל!!!|'
לעזאזל!!!|
10/04/2004 | 14:29
ממש רציתי ללכת השנה
אבל הפעם היה עלי לבלות את כל חופשת הפסח בבית החולים...
אז בלאט!
אין שידור חוזר?
סיבוב הופעות?..

בלאט ושבוע טוב שיהיה לכם....
באפי ואנג`ל >>

הודעות אחרונות

18:02 | 30.11.09 Annabel Lee Fairy
21:17 | 28.11.09 Annabel Lee Fairy
21:08 | 28.11.09 Annabel Lee Fairy
13:24 | 22.11.09 אופ אופטימי
11:24 | 12.11.09 alonback
15:05 | 10.11.09 WatchMeWatchYou
23:32 | 07.11.09 מטייל בין חלומות
16:40 | 07.11.09 פזיזית
19:21 | 03.11.09 baroosh2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ