מה מקור הביטוי "מושך בעט" ?

מוגג

New member
אין אין אין

כמו תוספת פלפל שכזה! זכרתי את כל השמות מלבד איתנותב. ואגב, שרגא=
.

גנגי

New member
הגם אתה, מוגגוס?

האם בנוסף להיותך פיקטיבי אתה גם שם-עט של הסופר הנודע ש.ג.? יש עוד משהו שאני צריכה לדעת?

גרי רשף

New member
נותרתי פעור פה..

..מן העשן או מן הפלפל שבטחינה.. אינני יודע אם לתת לך על הראש על זה שנעלמת או אולי
על זה שהופעת ובאמתחתך מכל טוב! כבר חשבנו שהפכת רואה ואינו נראה לאחר שלגמת מהמים הסגולים של פרופסור קתרוס.. אני שם לב שהחבורות אצלו כוללות מספרים אי-זוגיים (1,3,5,7..), היתה שביעיה סודית מתורגמת (אניד בלייטון?) ושביעיה סודית מקורית? לא ידעתי.. ניפגש בשביעיות! יש לי רעיונות לכמה ספרי המשך אקטואליים: אבי ואיילת במבצע חומת מגן בני ובתיה בקסבה של שכם גדי וגלית והאמהות החד-הוריות, דני ודלית בפורום תרבות עברית! מי ימלל גבורות ישראל..

גנגי

New member
שאעביר לו את המסר?../images/Emo6.gif

ולמי מכם שבקי במקורות ודאי זכורה הפארודיה הנפלאה על דני-דין שהתפרסמה ב-ZOO-ארץ-ZOO...

TalReshef

New member
תיקון נחוץ

שלי וגנגי בפורום תרבות עברית כי בכל ספר ילדים טוב צריך את הרשעים שיוסיפו עניין ולראיה באתי על החתול (אם כבר זוארץ): מלאך הזוך, התום והטוהר

גנגי

New member
נשמה,

לא כבד לך הבעייגלע על הראש? תוריד, תרגיש בבית.זה לא פורים עכשיו, ואנחנו יודעים הרי מי אתה.

TalReshef

New member
על מה את מדברת?

והרי ידוע לכל בר דעת שהגעתי לכאן דרך מקרה מהפורום לקדושי הכנסיה הקתולית וכן מפורום ל"ו צדיקים. האם הקדושה ברחמיה הגדולים תסלח לך, בתי, על כל ביטוי וביוט בלתי ראויים שהוצאת מפיך, ובלבד שתאמרי 20 פעמים אווה מריה ותתרמי 20 טאלרים לקופת הכנסיה

פלפל.

New member
בסך הכל הצגתי את רשימת הספרים

כיוון שזה לא הנושא המרכזי בשרשור לא הרחבתי אך יש די הרבה מה לומר עליו, למשל על החרם שהכריז עליו אוריאל אופק, על הסטראוטיפים השליליים של הערבים העולים מספריו, על הצלחתו בהנחלת האדיאולוגיה הפוליטית שלו לבני הנוער, שהיתה שונה מהדעות המפא"יניקיות הרווחות באותה תקופה, על הערכים המקולקים ועל תנועת התחייה שיש הסבורים שהוא נתן לה את שמה. אולי עוד כמה ימים אפתח שרשור חדש בנושא. בינתיים רק תשובה לגרי על הסדרות המתורגמות. גפני תרגם רבים מספריה של אניד בלייטון הבריטית. למרות שבסדרת הימאים גיבוריו מרבים להילחם ולהערים על הבריטים, הוא הסביר שהוא דווקא ואה מופת לחיקוי בערכים הבריטיים העולים מספריה, כגון 'אל תגלה לעולם שאתה מפחד, אל תשתולל כשאתה מצליח, ואל תהיה מדוכדך כשאתה נוחל תבוסה'. (ראה: הכדור בפנים!..לא). סופשבוע נעים ולהתראות, יאיר

פלפל.

New member
בניגוד גמור לתקנון הפורום

הדוגל בחוסר התערבות המנהלים בחיי הפורום.
(כן, גם אני נמנה על השמינייה הסודית. בקרוב הספר). טוב לחזור ולראות שאתם עדיין פה (ושאתם אפילו עוד זוכרים אותי). סופשבוע נחמד, יאיר

למעלה