סיפור ליום המשפחה

סיפור ליום המשפחה../images/Emo53.gif

מחפשת סיפור שקשור ליום המשפחה..(בית, הורים,דודה..) זקוקה להמחשה ולפעילות בעקבות הסיפור/המחזה עם הילדים אשמח לכל רעיון

ת מ ר ב ר

New member
השמלות של אמא

ממליצה לך על שירה הנפלא של מרים ילן שטקליס"השמלות של אמא". השיר מספר מנקודת מבטה של הילדה המתארת את שלל השמלות של אמה.אבל יותתר מכל היא אוהבת את החלוק המרופט כי אז היא יודעת בוודאות שאמה תשאר בבית. שיר המזמן הרבה שיחות אודות רגשות ותחושות. ביום המשפחה בניתי מסלול דוגמנות , חיברתי לאורך החדר שולחנות, כיסיתי אותם בשטיחים אדומים, בניתי מדרגות מקוביות. כל ילדה הביאה שמלה של אמא, הבנים הצטיידו בעניבה או פפיון, אחת הבנות הביאה חלוק, לפי התור כל בת עלתה בשמלה כשהיא הולכת שלובת זרוע לבן המלווה אותה כגנטלמן הוא גם עזר לה לעלות במדרגות, הם צעדו הלוך וחזור על המסלול כשהיא מתארת את שמלתה, אחרונה עלתה הבת עם החלוק. במקביל הדפסתי את השיר על שמינית , כל ילד צייר את אמו בשמלה שהוא הכי אוהב וקישט את השיר. הגשנו בתום הצעידה לכל אם את השיר עם כלנית אחת. לשיר יש מסר מאד חשוב להורים על זמן איכות עם ילדם.

כפרה ..למה לא דיברת...../images/Emo68.gif

אני יציף אותך בשמלות ..עם גוף וגובה כמו שלך הייתי גרה בשמלה.
נותר לך לבחור: סרפן? מיני???????? מידי? מקסי? שמלת פרינסס? מבצע: קני 10 בשקל ותקפיאי............... ביי מתוקה דרך אגב אני יושבת עם...???

לימ החתימה שלך מקסימה../images/Emo99.gif

את מכירה את השיר "ארוחה ליום המשפחה" של מלכה שידלובסקי? לכל בן משפחה יש תפקיד בהכנת הארוחה. אין בעיה להמחיז את השיר.

אני אקשיב מחר לדיסק

ואכתוב לך את המילים המדוייקות. ואם תרצי לרכוש את הדיסק אוכל לתת לך את מספר הטלפון של מלכה

למעלה