אני רוצה לערוך לאמהות בגן שלי איזו

ליתי0202

New member
אני רוצה לערוך לאמהות בגן שלי איזו

פעילות ביום "האישה הבנלאומי".. למישהי יש הצעה???? תודה מראש

כמה הצעות:

להזמין יועצת יופי, סדנאת איפור "מבשלים חוויה" מבשלים יופי של ערב הרצאה בנושא גבולות,חינוך וכו' עם פסיכולוג/ית סדנאת יצירה- פימו, הדבקת מפיות,,וכו'..

מספרת סיפורים

יש מספרת שנונה. ומרתקת ומצחיקה שמופיעה עם תוכנית "סיפורי נשים". אפשר להגיש באותו ערב, יין קל וגבינות.

צופית33

New member
"יום האשה הבנלאומי"

אני רוצה לספר לך , על התוכנית שלי אוליי תיקחי מהן רעיונות. בכל שנה אנו חוגגים יחד עם הילדים, במתכון של סדנאת יצירה, או סדנאת אוכל או קבלת שבת חגיגית. השנה לשמחתי יש בגן שתי אמהות שמתעסקות במסטיקה, אז החלטתי להעזר בהן , אני מפצלת את האמהות לשני חדרים , מהכניסה לגן ועד החדרים יארו פנסים סינים, המזרנים יכוסו סדינים לבנים, והמטפלות יאפו עוגות, בהזמנה האמהות התבקשו לבוא לבושות בלבן ,ובסוף הערב יחולק שי מעשה ידינו לאמהות לאבות שקית עם שוקולד בצורת לבבות.

אצלי

בשנה שעברה הזמנתי את "הילה בסגול" המדהימה והיא עשתה ערב מדהים של קריאה בקלפי טארות (ט או ת בסוף???
) והשנה אני מזמינה את לימור בנדל שהיא סקסולוגית שאני מקווה שתעביר לנו ערב בכייף ובצחוקים (צריך לדאוג להרשמה לשנה הבאה מה לא??
)

pukiss

New member
חחחחחחחחחח

זה היה ברור מאוד... כל הכבוד על המחשבה.. אני מקווה שתהיה ממש טובה וגם תסביר שרצוי להביא כמה שיותר ילדים לעולם :)

למעלה