שירשור שני ליצירות לראש השנה

פתית

New member
דג לראש השנה../images/Emo19.gif

מקפלים נייר צבעוני ל-2,גוזרים דג פשוט (בגלל שהדף מקופל מתקבלים שני דגים זהים), כל ילד מקשט את הדג שלו במדבקות ומוסיף עין. משדכים את שני הדגים זה לזה ומשאירים פתח קטן. הילדים ממלאים את הדג בנייר עיתון מקומט (כמו שממלאים כרית) וכשהדג נפוח משדכים גם את הפתח שהשארנו. עכשיו כל ילד מקבל צלחת קרטון וצובע אותה בשלל צבעים (גואש). כשהצבע מתיבש, מדביקים את הדג במרכז הצלחת ומוסיפים ברכה :שנהיה לראש ולא לזנב.

שבלולי1

New member
אנחנו הכנו בגן תבליט

של תפוח או רימון מעיסת ניר. מבטיחה צילומים כשנסיים.

הילי30

New member
|פלסטינה../images/Emo55.gif

יוצרים על 8\1 בריסטול דגם של חלת הדבש ממלאים בצמר גפן\חול\בד צובעים בצהוב כמובן . אפשר להוסיף גם דבורה מבקבוק אקטימל ופונפון אפשר ליבנות בסוף דגם של כוורת מכל העבודות :של כולם|פרח

הילי30

New member
||צנצנת דבש../images/Emo74.gif

צנצנת גרבר צבועה בצבעי זכוכית למלא בדבש ולסגור בשקית ניילון וגומי ומעל בבד תחרה או יוטה למראה טיבעי. אפשר להוסיף תפוח קטן מפלטלינה או חימר ולהדביק מעל\בצד . פרח. .

ד אורלי

New member
לא הצלחתי../images/Emo7.gif

להכנס לפורום היצירה שציינת גם אני עובדת עם קטנטנים, 2-3 וגם יש לי קטנים יותר שאני יודעת שלא עושים עימם שום דבר מלבד שירים ותיבה של אגרות ברכה קטנים הכוונה 10חודשים עד 1 האם לשלוח להורים אגרת ברכה שאני מכינה זה מספיק לדעתכם?

25תפוזית

New member
מנסה שוב לעזור..

זו הכתובת של פורום הגננות החדש.. לפני מספר ימים הם שינו כתובת אך מפה אפשר להיכנס , בכל אופן מצד ימין יש קבצים של הגיל הרך , תחפשי בתקית ראש השנה.. בהצלחה http://www.orianit.org/gan/

ayalasva

New member
../images/Emo55.gifקטנטנים בני שנתיים

גם בקבוצה שלי יש 4 ילדים בני שנה וחצי. אז אני מתכננת משהו מוחשי לטעום תפוח ודבש, לפתוח רימון לראות את הגרגרים לגעת בהם ולטעום. וכמובן גם שירים שקשורים. הכנתי גם כרטיס ברכה להורים וצנצנת של דבש. לדעתי בגיל הזה זה בהחלט מספיק.

איזה תכנים חוץ ממנהגים את מעבירה?

גם אני עובדת עם הגיל הזה (פעם ראשונה) וחשבתי לעשות משהו מינימלי ביותר כמו לדבר על הרימון, לטעום אותו כנ"ל עם תפוח בדבש.... לשלוח אגרות ברכה לצוות שעובד איתנו... אשמח לשמוע מה את עושה...

יעל05

New member
קודם סליחה על האיחור בתשובה

שנית החלפתי את השם.לעניננו: אני בהחלט עובדת בגיל הזה על הענין המוחשי.נותנת לטעום לראות להרגיש עם המון שירים בנושא כמו"מראה במפגש צנצנת עם דבש+טעימה ועם השיר כפית של דבש,כנ"ל עם התפוח והרימון מדברים גם על השופר ומנסים לתקוע בו וזו יכולה להיות פעילות נהדרת בתנועה. המשפחתון שלי נמצא בישוב כפרי אז אנחנו מטיילים ורואים עץ רימון זית תאנה ואזאפשר לנגוע קצת בנושא התחדשות בטבע וסוף הקיץ אנחנו מביאים קוצים ועושים פעילות יצירה בפעילות יצירה מכינים אגרות ברכה וקישוטים שונים של סמלי החג. ואני אשמח לעוד רעיונות.

ofirshani

New member
בגליל נייר

שנה טובה בגליל נייר אוספים גלילי ניר גוזרים ריבועים קטנים מסול בצבעים הילדים מדביקים ומאתרים את כל הגליל בסול כותבים על הבול (בכל ריבוע)שנה טובה בתוך הגליל מכניסים ברכה מגולגלת

דידי14

New member
בול אכן סול?

לא בטוחה שהבנתי... על כל אחד מריבועי הבול (סול?) כותבים שנה טובה?

אפשר על כל ריבוע אות אחת

כבר היום הכנתי עם הילדים גלילים מצופים בניירות שונים. הם יהיו הבסיס לכרטיס הברכה. השתמשתי בנייר קרפ, צלופן, שאריות בריסטול - והכל חתוך לקוביות או משולשים. הילדים היום כיסו את הגליל במעין פסיפס צבעוני. את הברכה נתחיל להכין בשבוע הבא! תודה ובהצלחה......

ofirshani

New member
כן בול הכוונה לסול מצטערת

התפקשש הכתב,להדביק צמוד צמוד את ריבועי הסול הקטנים,לסיום את כותבת ש נ ה ט ו ב ה על כל ריבוע בנפרד בטוש שחור

למעלה