שירשור על החורף

M a x i1

New member
מבקשת רעיונות לתוכנית בנושא החורף

גילאי 4-5, ואני גננת בצהרון זו השנה הראשונה (סטאז'רית). יש לי חומר על החורף אבל אשמח להכוונה-החומר אמור להיות חוויתי ואורייני כאחד. תודה מראש!

נושא חורף - חנות בגדים- מטרות..

בנושא החורף אנו פותחים בגן "חנות בגדים". ניסיתי לכתוב לעצמי מהן המטרות בפעילות זו מלבד שייום הבגדים, מיון, הכללה, צבעים וכו' אילו מטרות נוספות ניתן למצוא לפעילות זו? אודה לכן אם תשיבו לי במהרה, אני בונה כעת את התכנית לנושו חורף. אמא לשתיים פלוס

נכנסנו כבר לתקופת החורף ../images/Emo53.gif

למי יש רעיונות לעבודות יצירה לחורף, הכוונה לשולחנות העבודה בגן. כל רעיון יתקבל בברכה יום חופש אחרון ונעים לכולנו

לא מצאתי את האתר ממנו לקחתי../images/Emo91.gif

בס"ד את התמונה של החיפושית/צב בגשם, אבל מצאתי אתר אחר מקסים שיש בו דפי צביעה לכל העונות. בהנאה!

../images/Emo182.gif|../images/Emo182.gifשרשור על החורף ../images/Emo183.gif

כל מה שעולה על דעתכם שקשור לחורף ולנושאים מסביב תשרשרו ונהנה מזה כולנו אז מי יתחיל ראשון?

חידון חורף

שלום לכולן, אני רוצה להעביר משחק על החוף בצורת חידון, אשמח לכל חידה בנושא החורף

CHRISTY21

New member
מישהי העלתה את השיר חמש טיפות

חמש טיפות חמש טיפות היו בתוך ענן של מים .... את יכולה בבקשה לכתוב מי כתבה את זה ומאיפה ספר זה נלקח? האם זה מתאים לפעילות בנושא ספרות ילדים?

מחפשת רעיון לפעילות תנועה לחורף

שיר עם פעילות גופנית ,רעיון לאביזר ים בנושא חורף.דיקלומים... תודה מראש לכולם.

../images/Emo188.gif הי מקסי! הנה תמונות העננים

בס"ד השמות היו כתובים בלועזית, אז לא כל כך ברור בדיוק מה השמות של העננים, לכן ניחשתי לפי ההסברים באנגלית, ולפי ההסברים של רות ניסים בשבילי הגן(גם לי יש!..), ולפי ההגיון. מקווה שתמונות יעזרו לך, ושהתאמתי את השמות הנכונים.....

יצירה בנושא פרדס

גוזרת בריסטול בצורות - תפוז אשכולית.... מכינה עיסת נייר ונותנת לילדים להניח את העיסה על הצורות ,כאשר עיסת הנייר יבשה את נותנת לילדים צבעי גואש (כתום,צהוב ,ירוק...)כדי לצבוע את עיסת הנייר. עבודה בשלבים . אפשר להכין סוכריות מקליפות תפוז.

תהילה ה

New member
מיומניות קניה ומכירה

התנהגות בחנות- חשוב מאד שיקול דעת בקניה- מה לקנות למי- התאמה. וגם מודעות לחסכון תכנון נכון ונבון של הקניות

הסבר למקסי וטל, ולמי שרוצה../images/Emo39.gif

בס"ד בדף של החורף הילדים הדביקו את העננים שלהם מעל הטיפות, ובדף הקיץ הדביקו את העננים הלבנים בשמים כמובן, מעל הילדה.

מורדית הגננת משיבה:

יצירה לחורף: 1. הדבקת עננים מצמר אקרילי או צמר גפן והוספת טיפות במריחת פלסטלינה. 2. שמיים מעוננים בצבעי ידיים: ערבוב צבע לבן עם מעט שחור (בעזרת הידיים) ויצירת עננים. אצבע אחת טובלים בצבע כחול ויוצרים נקודות (טיפות). אפשר ליצור קו זיג-זג צהוב בין העננים (ברק). 3. יוצרים (בטוש שחור) שטיח צורות על בריסטול לבן. צובעים כל צורה בצבע אחר (פנדה) וכששטיח הצבעים מוכן, מדביקים במרכז תמונה הקשורה לחורף (מטרייה, מעיל וכו'). 4. גוזרים מקרטון/בריסטול צורה של כובע צמר עם פונפון בקצה. מורחים דבק ומדביקים שאריות צמר בצבעים שונים. 5. פעילות במריחת פלסטלינה: שמש, עננים, טיפות גשם וקשת בענן.

M a x i1

New member
יש כבר שרשור כזה שאני פתחתי

תצרפו הכל לשם, שיהיה מסודר. גיא ניב ואירית-לטיפולכם! תודה רבה

יש לי חידות לחורף

זה של משהי שהעלתה את זה בפורום הגדול אני לא יודעת בדיוק של מי אז הנה

שבלולי1

New member
ענני ערמות הם העננים

שמורידים את הגשם...
ענני כבשים: - עננים הדומים לפקעות צמר גפן. הם מרחפים בגובה בינוני, מופיעים בשמים בשכבות שכבות, אינם מורידים גשם.
ענני ערמות - עננים שצבעם אפור כהה. הם מכסים את פניה שמים ערמות ערמות. אלו הם העננים המורידים את הגשם.
ענני - נוצה- אלה עננים דומיי נוצה. מצויים בגובה רב, צבעם לבן והם אינם מורידים גשם. יש לי גם תמונות עבורך מגוגל אך צריכה להקטין ואת זה אוכל רק בערב... מקוה שעזר במשהו למישהו

למעלה