דקלומים לסוכות - ממש לקטנטנים

אירית י

New member
דקלומים לסוכות - ממש לקטנטנים

בוקר טוב בנות, כתבתי דקלומים לסוכות שיתאימו ממש ממש לקטנטנים שרק מתחילים לדבר. =============================================================== שרשרת ארוכה/ אירית אבן-חן --------------------------- עיגול ועוד עיגול פיתול ועוד פיתול שרשרת ארוכה תליתי בסוכה (הדקלום הזה מתאים לגיל שנתיים ומעלה.) ---------------------------------------------- פטיש/ אירית אבן-חן (לאו דווקא לסוכות) ------------------ טוק טוק טוק טוק טוק טוק אני דופק טיש טיש טיש טיש טיש טיש אני מרעיש טוק טוק טוק טוק טוק טוק טיש טיש טיש טיש טיש טיש חזק עם הפטיש (מגיל שנה וחצי) - לדקלם ממש לאט. ----------------------------------------- אורחים בסוכה/ אירית אבן-חן -------------------------- בה בה בה (ההברה BA) בה בה בה לסוכה מי בא? סה סה סה סה סה סה אמא נכנסה. בה בה בה בה בה בה לסוכה מי בא? הס הס הס הס הס הס אבא גם נכנס בה בה בה בה בה בה לסוכה מי בא? (כאן ניתן להמשיך ולציין את שמות הילדים). (מתאים מגיל הינקות) =============================================== אשמח לקבל תגובות מגננות שניסו את הדקלומים בגנן

anatwa

New member
מקסים!!!!

היי אירת מקסים כרגיל... כ"כ קליט ופשוט.... אשתמש כבר היום! חג-שמח ענת

ברשותך אירית, גירסה קליטה ומהירה:

טוק טוק טוק אני דופק טיש טיש טיש אני מרעיש טוק טוק טוק וטיש טיש טיש חזק חזק עם הפטיש.... אפשר עם מקלות מקצב כמובן.

אירית י

New member
מה שמתאים לך ולילדים../images/Emo13.gif

היי חוף, המטרה שלי בחזרה הכפולה, היתה לאפשר לילדים הרכים להצטרף. בודאי שעם הגדולים יותר ניתן לקצר. בקיצור, מה שמתאים לך ולילדים

קרני 12

New member
אין אין עלייך

אירית, אני מקווה שזה יולחן בדיסק הבא. למרות שגם בדקלום זה מקסים.

לינה1

New member
יפה מאוד מאוד אירית י

אני עדיין זוכרת את שירי הסתיו שלימדת אותנו בשנה שעברה בבית של נורה והפרזנטציה שעשית לנו בפסח, בבית של איריס. גמר חתימה טובה שנה טובה ומתוקה באהבה לינה

אירית את כל כך

מוכשרת... יש בשירים שלך משהו שנכנס ללב, למרות הפשטות, אין מה לאמר- מי שיוצר מהלב, יצירותיו חודרות ללב.

אירית י

New member
תודה../images/Emo13.gif../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

על שכיבדתן אותי בתגובותיכן
דרך אגב, את הדקלום על השרשרת לסוכה, דקלמתי בתנועה היום ל-4 קבוצות גיל. החל מגיל שנה וחצי ועד גיל 4+. בכל קבוצה התנועות עלו בדרגת הקושי. בקבוצה הבוגרת ביותר ביצענו ממש שרשרת מילדים כשהזרועות שימשו בדקלום כעיגול ופיתול : עמדו בשורה (ממנה לאחר מכן יצרנו מעגל). עיגול ועוד עיגול - זרוע מתעגלת מעל המותן וגם השניה. פיתול ועוד פיתול - הילדים בינהם משלבים זרועות ילד בזרועו של חבר. ונעים מצד אל צד - שרשרת ארוכה... הילדים מאד נהנו. כהתחלה, צריך להדגים עם אחד הילדים, לאחר מכן הילד מזמין עוד חבר, ובסיום כל הילדים. אם הקבוצה ממש גדולה, מתחלקים ל-2 שרשראות. לכל שרשרת צריכה להיות גננת או סייעת או מורה למוסיקה שינחו את הפעילות. לאחר מכן, נותנים ידיים ורוקדים במעגל עם שיר לסוכות.

Ella Bella

New member
../images/Emo45.gifאירית, זה מקסים../images/Emo51.gif

מבטיחה "ליישם" על הילדים שלי מחר !!

כמיסה

New member
בעיניי הדיקלומים הם../images/Emo41.gifהצלחת החג../images/Emo41.gif

הדקלומים הוכתרו כהצלחת החג גם ע"י הילדים, הסייעת ואפילו המורה לריתמוסיקה (ששמעה במקרה) אהבה עד מאוד
אתמול בלילה העתקתי על דף והבוקר זה היה הלהיט של החג
לדיקלום ה"פטיש" הוספתי מקלות הקשה עם סרטים צבעוניים בקצה והילדים צהלו משמחה ולשיר/משחק "אורחים בסוכה" הוספתי כל ילד שחפץ בליבוי תנועה אהובה וכך למשל אמא תמיד היתה טפיחה על היריכיים אבא תמיד על הראש וכל ילד עם התנועה שלו...הצלחה אמיתית
תודה רבה לך
וחג שמח

טלגל

New member
אירית תודה על הדיקלומים, עשיתי

אותם גם עם גדולים, בעזרת מקלות מקצב. והם נהנו מאד. שמעתי אותם אח"כ מדקלמים...בינם לבין עצמם....חג שמח!

RB28

New member
דקלומים מקסימים

אמנם אני "רק" מטפלת בגן,אבל הדקלומים ממש שבו את לבי. העתקתי לדף ומחר אראה לגננת. כמובן שילדיי הפרטיים גם יזכו לשמוע אותם. תודה.

juliebk

New member
ת ו ד ה

לאירית , את פשוט ע נ ק י ת ! ! ! אין לי מילים פרט לאלפי תודות . שוב תודה , ג'ולי

למעלה