לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1455114,551 עוקבים אודות עסקים

פורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום גני הילדים של תפוז! הפורום הזה נועד בשבילכם, הורים וצוותי חינוך בגני הילדים. אתם מוזמנים לשאול בכל נושא הקשור לתחום  זה. שימו לב: הפורום הוא הבית שלכם להתייעצויות והוא לא נועד לפירסום! 
נוכל לבנות כאן יחד  - לטובת חברי הפורום - מאגר מידע לפעילויות מגוונות ומהנות עם הילדים בגן ובבית ונעשיר אלו את אלו בנושאים הקשורים לעולמם של  הילדים בגני הילדים.
המשך >>

לצפיה ב-'ייעוץ לגבי מקרה שקרה בגן '
ייעוץ לגבי מקרה שקרה בגן
<< ההודעה הנוכחית
03/01/2017 | 12:54
1
158
שלום,
אני אמא לילדה בת 2.5 שהולכת לגן פרטי.
בבוקר שאני משאירה אותה בגן, הילדה אומרת שלום מהחלון ופונה לעיסוקיה - אני נשארת עוד כחצי דקה לראות מה היא עושה מתוך סקרנות ועניין לראות במה היא אוהבת לשחק או את הדינמיקה בגן. פשוט נהנת לראות אותה בגן ואז הולכת הביתה.
בנוסף, כשאני אוספת אותה מהגן לאחר ארוחת הצהריים - לעיתים עדיין אוכלת . אז כשאני הולכת להביא את התיק שלה יש חלון ליד ואני מציצה לראות איך היא אוכלת עם הילדים.
ההסתכלות מהחלון היא לא בכל פעם, אלה פעמים בודדות שהסתכלתי מתוך סקרנות ועניין לראות איך הילדה שלי בשעות הגן ואיך היא מתנהלת בלעדיי.
בפעם האחרונה פרץ ויכוח עם הגננת שכעסה מאוד שאני מסתכלת כי מדובר מציצנות , וזה נותן לה הרגשה שלא סומכים על הצוות . ושאין לה מה להסתיר.
שתינו היינו נורא נסערות מהויכוח.
מהצד שלי זה נראה שבסך הכל הסתכלתי על הילדה שלי ומה כה נורא בכך? האם זה לא לגיטימי לקחת רגע להסתכל על הילד??

אשמח לחוות דעתכם.
תודה
גני ילדים >>
לצפיה ב-'תגובה לננסית'
תגובה לננסית
08/01/2017 | 18:57
89
ננסית יקרה, אני גננת מובילה לפעוטות בני 2-3. ההנחיה שלי בגנון הינה כי אם הורה מרגיש צורך להתבונן בנעשה בגנון ולתצפת על ילדו במהלך היום ישנם לא מעט חלונות בהם אפשר להשקיף פנימה לגנון. ובמיוחד עבור הורים חרדים אחרי פרידות בוקר קשות. בתנאי שהילד/ה לא יבחינו בכך וישבשו עבורם את סדר היום זוהי זכותך המלאה. ואין כל סיבה לכך שלא תסתכלי. יחד עם זאת לא מעט נשות חינוך מרגישות מאויימות וחסרות הגנה לאור העובדה שיש לצערי לא מעט נשות חינוך לא ראויות ואף מסוכנות בחינוך. את בכל זאת צריכה לפתוח איתה שוב שיחה ממקום רגוע ולהבהיר לה כי את אכן סומכת עליה ועל הצוות (אם את סומכת) אך חשוב לך כאמא להתענג על עצמאות ביתך כשאינה במחיצתך. בהצלחה
גני ילדים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

13:11 | 13.08.17 אורחים בפורום
09:55 | 10.08.17 אורחים בפורום
22:28 | 09.08.17 אורחים בפורום
18:41 | 04.08.17 אורחים בפורום
17:10 | 02.08.17 אורחים בפורום
13:10 | 01.08.17 אורחים בפורום
12:03 | 01.08.17 123AIE
13:54 | 24.07.17 אורחים בפורום
15:09 | 20.07.17 אורחים בפורום
13:00 | 18.07.17 מיכליקה1
12:25 | 18.07.17 אורחים בפורום
08:25 | 14.07.17 halev17

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ