ולפעמים החגיגה נגמרת
, הגיע הזמן לומר שלום

ולפעמים החגיגה נגמרת
, הגיע הזמן לומר שלום

" לפעמים
החגיגה נגמרת
כיבוי אורות
החצוצרה אומרת
שלום לכינורות
אשמורת תיכונה נושקת לשלישית -
לקום מחר בבוקר ולהתחיל מבראשית". (החגיגה נגמרת/נעמי שמר)

לפעמים מגיע הזמן לומר שלום ולהתנתק גם אם זה מקום שהיווה עבורי בית.
פורום גננות הוקם על ידי טלגל לפני 13 שנים , ובהמשך נוהל על ידי "גן רוחלה" המקסימה שהעבירה אליי לפני כשנתיים את שרביט הניהול.
פורום גננות היה לי תמיד סוג של בית, מימי הראשונים בו כגננת בתחילת הדרך...
אם חיפשתי מקום שבו אוכל לעזור ולהיעזר, לתמוך ולהיתמך, לקבל רעיונות למפגשים ויצירה- זה היה לגמרי הבית שלי.

אני מודה לכל מי שהשתתפ/ה בפורום באופן פעיל, לכל מי שתרמ/ה מנסיונה וחוויותיה כגננת או סיייעת בגן, וכל מי ששיתפה בתכנים שונים.

מקווה שהפורום ימשיך להיות פעיל גם בהיעדרי, אני לא נעלמת לגמרי אבל עדיין זקוקה לכל האנרגיות האפשריות כדי להתמקד במטרה חשובה שעומדת בפניי.

אוהבת

פרפרית

בשעה טובה,ובהצלחה רבה:)

תודה לך על תרומתך לפורום!
באמת חשוב יותר,שתתרכזי במטרה החשובה הניצבת בפנייך....
ושיהיו רק בשורות טובות:)
מכל הלב

פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים ל פרפרי האהבה על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

&nbsp

נוגה 44

New member
תודה רבה ובהצלחה

והיו עוד כמה כמו אירית וגם גנן שפרח לי שמו

פרידה

הי פרפרית,
היה נעים להכנס מידי פעם להציץ ולראות שהכל כאן ממשיך. ונעים לקרוא את השיתוף והעזרה ההדדית. אני מקווה שיהיה מי שימשיך את הפורום הזה. אני רואה שהוא חשוב ותרומתו לגננות צעירות רבה.
אני מאחלת לך הצלחה בדרך שאת צועדת נראה שאם בחרת לעזוב פה כנראה שאת צריכה את זה.
להתראות
רוחלה

WatchMeWatchYou

New member
תודה על הניהול המסור והמון בהצלחה

אני כאן עוד מהתקופה שרוחלה הייתה בניהול והפורום הזה הוא תמיד בית חם לחזור אליו. הפורום ידע ימים טובים יותר והיו כותבות רבות יותר, אך בזכותך הפורום נותר מקום נעים, מזמין ומפרה, אז תודה רבה!
מאחלת לך המון המון בהצלחה, ומחזיקה לך אצבעות (לא מכירה אותך אישית, אבל ממה שנקרא על גבי הפורומים את אישה מדהימה ומגיע לך כל הטוב שבעולם)

&nbsp
מקווה שמהפורום ימשיך להיות פעיל ושנשמיך לראותך כאן

Digi Lista

New member

על הנוכחות כאן שהייתה מאוד בולטת (אפילו שרוב הזמן אני סמויה, אבל זה כי עד עכשיו עבדתי בחינוך מיוחד בבתי ספר- ברמה של גן ופחות בגנים ממש אז לא יכולתי להגיב על הרבה מהדברים), על ניסיונות הדיונים,העזרה, האווירה הנעימה, על הנכונות לענות לכל אחת (ואחד), המערכים ששלחת לי בזמנו במייל ובכלל על כל ההשקעה של הזמן, המחשבה והנתינה

מקווה שתמשיכי לפחות לבקר כאן-לי אישית הנוכחות שלך חובה ובעיקר שיהיה הכי טוב בדרך החדשה עם הילדים והמשפחה

בהצלחה והמון תודה

פרפרית...
לא ציפיתי לפתוח את הפורום ולגלות הודעה כזאת...
את מדהימה, חכמה, רגישה ונתת מכל כולך.
מאחלת לך הרבה הצלחה ובריאות ובטוחה שתהיי לך דרך צלחה!
תודה רבה על כל הנתינה.

אהובית

אמרתי לך כבר כל מה שהיה לי- בשיחה הקודמת שלנו
יודעת כמה עשית למען הפורום ימים כלילות
ובטוחה שכל אנשי החינוך כאן מעריכים את זה מאוד
&nbsp
נשיקות

סיוון401

New member
ב ה צ ל ח ה

יצא לי להחשף לפורום זה רק לאחרונה והוא מקסים
תודה על העזרה והעצות ובהצלחה בהמשך