תמונות של הגמד המרגיע גיע

תמונות של הגמד המרגיע גיע

היי בנות מישהי יודעת איפה אני יכולה למצא תמונות של הגמד המרגיע גיע מתוך " הספר ליאור בכה שכשאמא הלכה" . תודה

שבלולי1

New member
יש לי רק שהקובץ גדול

מידי לעלותאותו... אז מי שרוצה שתשלח לי את המייל שלה ואני אשלח לה.... מייל במסר כמובן

אנה ני

New member
מדבקות הגמד המרגיעגיע

שלום גלגליתי. השבוע מצאתי בחנות סמינר הקיבוצים מדבקות גדולות ויפות של הגמד המרגיע עם מקום לשמו של הילד. בכל אופן אני מעדיפה "תוצרת עצמית" וכך בתחילת השנה צילמתי מהספר את תמונתו בגדלים שונים ועשיתי לכך שימושים רבים: מחזיק מפתחות (הדמות עם לימינציה),כמדליה עם סרט לצוואר, כדף צביעה וכבובה (כשמדביקים על בריסטול ומצמידים למקל רופא). הגדלים השונים איפשרו ליצור ואני בטוחה שיש רעיונות נוספים. תחילת שנה טובה!

jahel123

New member
הגמד המרגיע גיע גיע

|גם אני זקוק לה אנו רוצים להכין בובת כף יד בדמותו בהמשך לבובות האחרונות שפיתחנו כמו "הברבזיים של אפריים "שחור ולבן ועוד ועוד להשתמע בקרירות ג'ודי
דגל|

ה ק ס ם

New member
זה דף שאני הכנתי

ולקוח מתוך ארכיון הגננות בפורום הגדול למורים ולגננות חבל שלא נתת את הקרדיט המגיע
http://www.pisga.org.il/gan/תחילת%20שנת%20הלימודים/המחשות/הגמד%20המרגיע%20לבובות%20אצבע%20הביאה%20הקסם.zip

M a x i1

New member
אני מצטערת אם נפגעת הקסם

לא אמרתי שאני הכנתי את הקובץ פשוט לא זכרתי מי הכין אותו ומאוד רציתי לעזור לבחורה... כל הכבוד לך הקסם את עושה דברים נפלאים אני רואה גם בפורום הגדול
ושוב סליחה אם נפגעת, באמת שלא התכוונתי (אני האחרונה שארצה להעליב כאן מישהו...)

למעלה