מועדון צניחה בוורנה איטליה

terra7

New member
מועדון צניחה בוורנה איטליה

מריבוי פורומים, אני בכבר לא בטוח איפה לרשום את ההודעה. אז סילחו לי על הכפילויות. אני חושב לנסוע באוגוסט לוורנה איטליה. יש שם את המועדון http://www.dropzone.com/dropzone/Detailed/1420.shtml יש המלצות? מידע? כדאיות? מועדון עדיף אחר בסביבה? כל טיפ ומידע יתקבל בכיף
שרון

gilaadE

New member
לא לוותר על ביקור במולדת האטמו

לא הייתי בשום מקום אחר באיטליה, אבל הייתי פעמיים בפרמו, מועדון הבית של atp והמקום הכי מגניב בעולם לטרקרים. יש שם באוגוסט בוגי אטמונאוטי, אחת מהחוויות המדהימות שעברתי. זה לא מקום לטחון, אפשר לעשות שש שבע צניחות ביום גג, אבל איזה צניחות... עשיריות טרקים לפרצוף מאורגנות על ידי שני הצנחנים החברותיים שיצא לי לפגוש והמדריכים הטובים שיצא לי לצנוח איתם. מדהים מדהים. אסימונים נופלים על ימין ועל שמאל. ממליץ לשלוח להם אימייל לבדוק מה קורה איתם השנה. יש מידע ליצירת קשר ב atmonauti.com

terra7

New member
כמה קרוב זה לוורנה ?

ואתה יודע משהו לגבי מחירים ?

gilaadE

New member
פעם אחרונה שהייתי

עשרים יורו קופון, ארבע יורו להשתתפות בלואד אורגנייזינג (בשביל זה באת), אבל הייתי מתקשר או שולח מייל לוודא אם זה עדכני. פרטים ליצירת קשר ומיקום תקבל הכי בקלות אם תיצור קשר עם ג׳י או מרקו בכתובות באתר שהזכרתי למעלה. בגדוך זה בקצה הצפון מזרחי של המגף, על הים, חפש בגוגל מפס skydive marche italy. תהנה ותמסור למרקו וג׳י נשיקה וצ׳או מגלעד מישראל.

sagiyes1

New member
צניחה חופשית

לאחרונה אני שוב מעוניין לעשות קורס צניחה, המחירים קצת גבוהים בשבילי...יש דרך לעשות זאת בפחות כסף? בדקתי בשתי המועדונים בארץ, ואני מוכן לעשות את הקורס גם בחו"ל אם זה יחסוך לי קצת אם מישהו יודע, אשמח לשמוע

למעלה