לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1012810,128 עוקבים אודות עסקים

פורום צניחה חופשית

ברוכים הבאים לקהילת צניחה חופשית בישראל!
קהילה זו הוקמה כדי לתת לכם הצנחנים מקום מפגש על גבי הרשת, ולאלה שטרם טעמו את טעם השמים, מקום לשאול שאלות, לקבל תשובות ולהבין מדוע חובה להתנסות בהקדם האפשרי בחוויה.
למה זה טוב?
חברי הקהילה יכולים לשתף בסיפורים וחוויות מצניחות. חוויות טובות, רעות, תמונות וקישורים מעניינים, דיונים בנושאי בטיחות והמלצות ואפילו להמשיך את ``שיחות הסככה`` שלא הסתיימו.
זאת הבמה לשאול את השאלות שלא העזתם לשאול במועדונים או לא מצאתם את מי לשאול; ופה, בפורום, בטוח יהיה מי שיתן את התשובות. כל השאלות שיכולות להרוג אתכם - אך אתם חוששים להישמע מטופשים.
פה תוכלו להתעדכן ולעדכן בכל פעילות אשר מעניינת את הצנחנים בארץ.

שמיים כחולים ונחיתות מתוקות,
זיידוש.

אודות הפורום צניחה חופשית

ברוכים הבאים לקהילת צניחה חופשית בישראל!
קהילה זו הוקמה כדי לתת לכם הצנחנים מקום מפגש על גבי הרשת, ולאלה שטרם טעמו את טעם השמים, מקום לשאול שאלות, לקבל תשובות ולהבין מדוע חובה להתנסות בהקדם האפשרי בחוויה.
למה זה טוב?
חברי הקהילה יכולים לשתף בסיפורים וחוויות מצניחות. חוויות טובות, רעות, תמונות וקישורים מעניינים, דיונים בנושאי בטיחות והמלצות ואפילו להמשיך את ``שיחות הסככה`` שלא הסתיימו.
זאת הבמה לשאול את השאלות שלא העזתם לשאול במועדונים או לא מצאתם את מי לשאול; ופה, בפורום, בטוח יהיה מי שיתן את התשובות. כל השאלות שיכולות להרוג אתכם - אך אתם חוששים להישמע מטופשים.
פה תוכלו להתעדכן ולעדכן בכל פעילות אשר מעניינת את הצנחנים בארץ.

שמיים כחולים ונחיתות מתוקות,
זיידוש.

לצפיה ב-' תחרות SKYKEF צניחה חופשית במתנה! '
תחרות SKYKEF צניחה חופשית במתנה!
<< ההודעה הנוכחית
15/02/2011 | 11:02
127
190
צניחה חופשית היא 50 שניות של אדרנלין מטורף ואחריהם שקט מוחלט של רחיפה מתחת למצנח הפתוח בנוף המדהים מעל צפון הנגב.

מועדון צניחה SKYKEF בשיתוף פורום "צניחה חופשית", מזמין אתכם לכתוב על הדבר הכי מטורף שעשיתם ואולי לזכות בצניחה חופשית מתנה!

אז מה צריך לעשות?

בין התאריכים 15/02-22/02 בשעה 12:00, עליכם לכתוב, כתגובה להודעה זו, מהו הדבר הכי מטורף וקיצוני שעשיתם בחיים שלכם. זה יכול להיות סיפור, תמונה – או שניהם ביחד.

שלושה גולשים שייבחרו, יקבלו מאיתנו את הפרסים הבאים:

מקום ראשון - צניחת טאנדם פלוס צילום וידאו (שווי 1880 ₪)
מקום שני - צניחת טאנדם עם מדריך ללא צילום (שווי 1290 ₪)
מקום שלישי - צילום טאנדם (שווי 590 ₪)

ובנוסף בין גולשים נוספים שיענו יוגרלו וואוצ'רים על סך 100 שקלים הנחה לצניחה טאנדם במועדון SKYKEF!

פרטים נוספים

מועדון צניחה SKYKEF - חוויה של החיים! 50 שניות של אדרנלין מטורף ואחריהם 8 דקות של השקט ברחיפה מתחת למצנח הפתוח בנוף המדהים שרואים מלמעלה - אין כמו צניחה חופשית!

צניחת הכרות (טאנדם) היא הצניחה המושלמת, ללא דאגות, באוויר נקי ושמיים כחולים. צניחת הטאנדם היא המתנה האולטימטיבית למישהו שיקר לכם.

אין צורך בניסיון קודם. לפני הצניחה תעברו הדרכה קצרה ועניינית ומשם והלאה כל מה שתצטרכו לעשות זה לחייך וליהנות.

במהלך הצניחה הנכם מחוברים לאחד מהמדריכים המנוסים שלנו, לכל אחד מעל 1000 צניחות חופשיות, ומוכשרים בסטנדרטים בינלאומיים וישראלים גם יחד.

עם המדריך תצאו מהמטוס בגובה 12,000 רגל (כארבעה קילומטרים לערך) לנפילה חופשית במהירות של למעלה מ 200 קמ"ש. אצלנו ב-SKYKEF  תצנחו ממטוס הצניחה הגדול ביותר בישראל .
בגובה של כ 5,000 רגל המדריך יפתח את המצנח וביחד תרחפו מעל המועדון בנוף המדהים עד הנחיתה הרכה בקרבת החברים ובני המשפחה. מהאוויר תוכלו לראות את הים התיכון, השפלה הדרומית הירוקה, צפון הנגב המדברי ומזרחה עד ים המלח.

במקום פועל בית קפה וניתן לשבת עם המשפחה והחברים במדשאות הרחבות והמוצלות או לנוח בסלון האירוח הממוזג שלנו ולצפות בסרטי צניחה חופשית.

במועדון ישנו צוות צלמים ועורכי סרטים מקצועיים העומדים לרשותכם וכן עמדת עריכה בה ציוד חדש ומקצועי. אנו ממליצים בחום על צילום הצניחה, על מנת לשמר אתכם את החוויה לשנים רבות ולהראות לחברים בבית. ניתן לקבל סרט מצולם וערוך של הצניחה החל משלב ההדרכה, במטוס, באוויר ובנחיתה.

לאתר המועדון
http://www.skykef.co.il/

טלפון: 1700-705-867

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'פיי-באק לסמנכ"ל בחברה שהייתי עובד בה.'
פיי-באק לסמנכ"ל בחברה שהייתי עובד בה.
15/02/2011 | 11:53
23
אני אספר בקצרה...
עבדתי במשרד פרסום קטן.
הוא זרק חתיכת נייר לעבר הפח שלי ופספס, אז ביקשתי ממנו להרים את זה, והוא סירב.
אז זרקתי לו את נייר במשרד שלו.
הוא ביקש ממני להרים את הנייר, וסירבתי.
אז הוא שפך את כל הפח שלו מתחת לשולחן שלי... אמרתי לו לאסוף את זה... כמובן שהוא סירב, אז אמרתי לו סבבה.
בבוקר שאחרי הגעתי שעה מוקדם לעבודה עם 4 גלילים של ניילון ניצמד והתחלתי לניילן לו את החדר.
הכל!!! עט עט בנפרד ואז הכל ביחד.
כל כרטיס ביקור בנפרד ואז הכל ביחד...
את הכל!!!!! בצורה קיצונית!!!!!!!!!!!
ביום קיץ חם לחזור למשרד עטוף בניילון זה לא הכי נעים :)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'לצלם זה תמיד נחמד...'
לצלם זה תמיד נחמד...
15/02/2011 | 12:30
3
23
והרבה זמן כבר שאני מתעסק עם אופנועי שטח. אז חשבתי לצלם ולמצוא את הזוויות ה"לא שיגרתיות"...

התמונה שיצאה... והתמונה מהצד...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'ומהצד....'
ומהצד....
15/02/2011 | 12:32
2
14
לצפיה ב-'מי שצריך להתמודד על הפרס'
מי שצריך להתמודד על הפרס
15/02/2011 | 16:07
1
16
הוא הגאון ששוכב למטה.
משוגעים
ואומרים שצניחה זה מסוכן...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'זה אני :)'
זה אני :)
15/02/2011 | 17:29
12
ואני זה שמתמודד :) ככה שיצא ראויי.
בכוונה לא שמתי תמונה שלי רוכב. שמתי תמונה בתהליך צילום.
הראשונה היא אחת מתוך כמה התמונות שיצאה לי. השנייה היא צילום שלי בפעולה :)

ותודה
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'סיפור על גיל 15 וחצי...'
סיפור על גיל 15 וחצי...
15/02/2011 | 12:36
40
יצאנו לסופ"ש - טיול מטעם ביה"ס.
בשבת בצהריים כולם ישנו.
חברתי ניגשה אליי והציעה שנרד בעזרת סדינים מהחלון- גובה של כשתיים וחצי קומות.
אמרתי לה שאין בעיה  אבל היא יורדת ראשונה.
סוכמו כל התנאים ואצנו רצנו למשימת חיבור הסדינים.
שולשלו הסדינים מהחלון- חברתי ירדה ואני אחריה.
עלינו חזרה מהמדרגות שמחות ומאושרות- ואמרתי לחברתי- בואי נעשה את זה שוב!!! היא אמרה- בכיף, אבל הפעם את ראשונה. הסכמתי ואצנו רצנו לחלון שנית.
עליתי לאדן החלון, השתלשלתי בסדין וברגע שהתנתקתי מהאדן לגמרי- נקרע הסדין וצנחתי הפוך על הגב\ראש .
אחרי פירכוסים של 3 דקות (לטענת הסובבים אותי) התעוררתי ומסביבי כל ביה"ס כולל המורים בפיג'מות.
היה לי זעזוע מוח קל ורשרוש בלב.
כמובן שלטיול השנתי כבר לא נתנו לנו לצאת....

היום הכל ב"ה בסדר. (למעט השפיות... )
אני חושבת שהגיע הזמן אחרי יותר מעשור לעשות צניחת-פיצוי, הפעם משהו אמיתי ובטיחותי....
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף והכי מהנה שעשיתי...'
הדבר הכי מטורף והכי מהנה שעשיתי...
15/02/2011 | 12:51
50

... היה צניחת טנדם. למרות גיל מתקדם יחסית (לא מגלה כמה...), ולמרות פחד גבהים, החלטתי להגשים חלום ילדות. עד לרגע הקפיצה שקשקתי, ושניה אחר-כך הוצפתי אושר טהור.

אין שום דבר שאני רוצה לעשות יותר מצניחה נוספת

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי היה '
הדבר הכי מטורף שעשיתי היה
15/02/2011 | 13:10
46
צניחה חופשית, עם סקייכיף, לפני כמעט חודשיים, ב-25 בדצמבר. קפצתי עם מדריך צמוד מגובה של 12 אלף
רגל, והיה מפחיד ברמות, ומטורף, בפירוש אחת החוויות האדירות!
מצרפת תמונה:
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף...'
הדבר הכי מטורף...
15/02/2011 | 13:16
28
הדבר הכי קיצוני שעשיתי אי פעם הוא לצאת לשבוע הישרדות בשטח ישראל כאשר כל הציוד של הבישול והבגדים עלי.
מהר דלתון ועד בסיס גולני בחרמון-25 ק"מ ביום.
לילה אחד שינה על בית עץ שאני בונה לבד עם חומרים שמספקים לי (מעט סנדות וחבל).
הייתי צריך להסתובב 4 שעות בלי להוציא מילה (קשה ביותר><)
ישנתי בתוך שיח בשטח עם המון חזירי בר ותנים כאשר אין עלי השגחה.
אני הייתי צריך לארגן שבוע לפני את המסלול+כמות מים ליום+מזון לקבוצה של 14 אנשים.
כל יום יצאתי ב5 וחצי בבוקר מאיזור הלינה והגעתי לנק' הלינה הבאה לפני רדת החשכה כי אסור להסתובב בלילה.
וכל זאת בקיץ שבין כיתה י"א לי"ב.
קיצוני מזה קשה למצוא.

עכשיו חסר לי את הצניחה הזאת כדי שיהיה לי טעימה לקראת יחידת החילוץ של חיל האויר669!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'יאללה, מנסה את מזלי'
יאללה, מנסה את מזלי
15/02/2011 | 13:17
1
25
השנה 2000, יוון, אני והחר החדש שלי, לימים בעלי, מטיילים ומגיעים לאודיטוריום היווני העתיק. מי שיעמוד באמצעו ויצעק יישמע ברדיוס ענק.

אז אחרי שכולם קראו את קריאותיהם, וכבר הלכו והתרחקו, והאודיטוריום כמעט התרוקן, ווידאתי שאין שם אף אחד שמכיר מישהו שמכיר מישהו שמכיר אותי, החלטתי שיש דברים שחייבים לעשות- ולכל התפקעותו מצחוק של החבר שלי, שהכיר את הרכש ואת אי הכשרון, עמדתי באמצע המעגל ו-

שרתי הללויה. (לטובת הגולשים בעלי החוש המוסיקלי, מצ"ב קטע שאפשר להאזין לו בעונג, ולא תוך התפוצצות מצחוק)

ומה שקרה זה- שכולם שמעו!! כולם נעמדו מלכת, כולם פנו חזרה לאודיטוריום כדי לצפות במשוגעת הזייפנית, ובסוף הם אפילו מחאו כפיים.  על האומץ.

אבל הכי פאדיחה, בסוף השיר המזוייף נגשו אליי זוג אנשים לא צעירים ואמרו לי בעברית רהוטה- שזה היה נהדר. אבוי לבושה. בעלי מתפוצץ מצחוק רק מלהיזכר.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'סליחה על ההקלדה הבעייתית (עם תינוקת '
סליחה על ההקלדה הבעייתית (עם תינוקת
15/02/2011 | 13:33
14
עם הידיים שמפריעה בריכוז- חר= חבר, כל= קול.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף וקיצוני שעשיתי בחיים שלי! '
הדבר הכי מטורף וקיצוני שעשיתי בחיים שלי!
15/02/2011 | 14:28
6
134
זה קרה אתמול, יום האהבה 2011!!!
אולי זה לא ישמע לכם כל כך קיצוני ומטורף, אבל תאמינו לי שזה כן.
אני מלצר במסעדה גרג "קפה מאוד" בצפון.
איכשהו, המנהל הנודניק שלנו הצליח לשכנע אותי לעבוד ביום האהבה,
הסכמתי לעבוד והגעתי בשעה שבע בערב למשמרת שלי.
שעה וחצי לאחר מכן המסעדה הייתה מפוצצת אנשים ואני התרוצצתי כמו
מטורף בין כל השולחנות, לוקח הזמנות, מפנה שולחנות, מסדר סכו"ם, מוציא לחם מהמטבח,
עוזר למלצריות האחרות, מביא קנקני מים לזוגות מאוהבים ולשולחנות עמוסים. זה היה כמו פצצה בפנים,
תאמינו לי. המנהל שלנו הוא איש כעסן מאוד ורגזן, תמיד צועק גם אם עשית משהו טוב.
הוא פשוט חייב לכעוס ולצעוק עליך, להתעצבן עליך. במיוחד בשעת הלחץ, כמו אתמול.
הוא צעק עלינו, הריץ אותנו, התרגז עלינו... אין לי מילים לתאר מה שהלך שם. רציתי להתפטר באותו רגע,
לצעוק באמצע המסעדה, להוריד את הסינר המזורגג ולצאת החוצה אל החופש!!!
איכשהו הצלחתי להתגבר על עצמי כל השעות האלה, חייכתי לאנשים שרציתי להעיף להם כאפה,
המשכתי לקחת הזמנות ולאט לאט המסעדה החלה להתרוקן לקראת השעה 12 בלילה.
בשעה 12 הגיעו הבנות והתיישבו בשולחן ג', שולחן באזור המעשנים. שלוש בנות בנות 19 פחות או יותר.
התיישבו. בינתיים, אחת מהן הזמינה תפוזים סחוט גדול והשנייה קולה זירו.
הלכתי למטבח, המשכתי לתפקד, בדרך צעקתי על המנהל כי הוא ממש הרגיז אותי, אמרתי לו שאי אפשר
לתפקד כשהוא כל רגע צועק עלינו. הוא אמר לי להוריד טונים ולהיזהר.
חזרתי לבנות בשולחן ג', מחייך ונחמד.
"יש לכם סלט טוסט?"
"כן, יש סלט טוסט. איך תרצו אותו?"
"עלי חסה, עגבניות שרי, מלפפון, עגבניה, בצל..."
"בסדר גמור, בדרך אליכם."
הלכתי והזמנתי להם את הסלט טוסט. אחרי כמה דקות אחת מהן קוראת לי שוב.
"יש לכם גראניטה פקאן?"
"כן, גדול או קטן?"
"זה בטעם קפה או טעם פקאן?"
"בטעם פקאן."
"אז אני רוצה משהו בטעם קפה."
"בבקשה, אז יש לך את האייס קפה."
"טוב, תביא לי אייס קפה קטן."
כתבתי אייס קפה והלכתי. הזמנתי את האייס קפה, ודקה לפני שזה יצא היא אומרת לי לבטל את זה.
המנהל צעק עליי, למה אני לא לוקח הזמנות כמו שצריך ולא מוודא שזה מה שהיא רוצה לפני שאני מזמין.
אמרתי לו שזה מה שהיא הזמינה, אין פה שום טעות! איכשהו זה עבר והלכתי אל שולחן ג' שוב,
כדי לברר מה היא רוצה במקום האייס קפה. שלוש הבנות שיגעו אותי במשך עשר דקות,
הכרתי להם את כל המשקאות, הסברתי להם על הטעמים וביקשתי מהם שלא יזמינו משהו שהם לא בטוחות שהם אוהבות.
אז היא אומרת לי, "תביא לי קפה קפוא קטן." שזה כמו אייס קפה רק עם חתיכות של קפה בפנים.
כתבתי בפנקס "קפה קפוא קטן" שאלתי אותה אם היא בטוחה והזמנתי. הבאתי לה את זה לשולחן והלכתי משם.
אחרי דקה המלצרית אומרת לי שקוראים לי בשולחן ג'. הלכתי לשולחן ג' והיא אומרת לי,
"זה לא מה שהזמנתי."
אמרתי לה, "זה כן מה שאת הזמנת. אמרת לי קפה קפוא קטן, וזה קפה קפוא קטן."
והיא אומרת לי, "כן אבל חשבתי שזה שונה, תביא לי משהו אחר."
אמרתי לה, "אני מצטער, אני לא יכול להחליף לך את זה, כי המנהל ממש יכעס על זה. זה מה שרצית,
אם את רוצה את יכולה להזמין משהו חדש."
היא התחילה להתווכח איתה יחד עם החברות שלה, אומרת לי להזמין משהו אחר ושזה לא זה ...
בסוף הגיע השיא. חברה לה עוצרת אותנו ואומרת לי, "טוב אתה כנראה ממש ממש דפוק, תביא לנו מלצר אחר לא גרוע כמוך."
ואני לא האמנתי למה ששמעתי. אחרי כל היום הזה ששרתתי אנשים, וגם את הבנות האלה, אומרים לי שאני דפוק?
לקחתי את הכוס קפה שלה, החזקתי אותו ביד שלי והוצאתי עליהם את העצבים של כל היוווווווום.
צעקתי עליהם, כמה שצעקתי עליהם! "מפגרת, את אומרת שאני דפוק?! מי את חושבת שאת, כלבה! איך את מעיזה להגיד לי שאני גרוע
אחרי כל מה שהבאתי לכם וישבתי אתכם להסביר לכם את התפריט! זה שאת לא מבינה מה שאני אומר זה לא אומר שאני הדפוק כאן! חתיכת חוצפנית,
תיזהרי ממני אם את לא רוצה את הכוס הזאת על הראש שלך!"
אחת מהן נתקפה בצחוק. וזה ממש גרם לי לצאת משליטה. לקחתי את הכוס קפה ושפכתי אותו על הראש שלה. זה היה הלם.
עכשיו, אל תשכחו שצעקתי. כל האנשים שישבו באזור המעשנים השתתקו ולא הבינו מה קרה. היא קפצה מהמקום שלה, צועקת, לא הבינה מה קרה לה.
חברה שלה אומרת לי, "וואו, אתה כזה מפגר! מה אתה שופך לה את זה על הראש!" אמרתי לה, "כנראה שזה הגיע לה, את לא חושבת? ואם הייתה לי עוד כוס
ביד, הייתי שופך גם עלייך ועל החברה שלך!"
הבנות יצאו אל המסעדה ומול כל האנשים צעקו על המנהל. אני תקפתי אותם בחזרה והמנהל במקום לכעוס עליהם, צעק עליי!
"מה זה פה, איך אתה מתייחס לאנשים! איפה גדלת, מה אתה חושב לעצמך!" ואני צועק עליו ומסביר לו בפרטי פרטים מה הם עשו לי,
ואיך שצחקו עליי ופגעו בי! כל המסעדה הייתה בשוק טוטלי, אנשים הפסיקו לאכול והסתכלו עלינו. אחת הבנות ניסתה להעיף לי כאפה. התחמקתי ממנה
וצחקתי עליה. שמעתי הרבה אנשים צוחקים. זה הלהיט אותי. הורדתי את הסינר, זרקתי אותו על העמדת מלצרים וצעקתי על המנהל כמו שלא צעקתי בחיים שלי.
"תתבייש לך, על היחס שלך אלינו! אי אפשר לעבוד עם בן אדם כמוך, שאף פעם לא מוכן לשמוע אותנו ולהקשיב לנו וחושב שהוא צודק בהכל! אני אומר לך שאני לוקח הזמנה
משולחן 18 ואתה אומר לי לעזוב את זה וללכת להוציא אוכל מהמטבח, ואחרי חמש דקות בא לצעוק עליי שלא לקחתי הזמנה משולחן 18! וזה לא קורה פעם אחת, זה כל הזמן ככה! אתה אומר לנו לעשות משהו אחד ואז צועק עלינו אחר כך כי עשינו אותו! אתה אומר לנו אם יש לכם שאלה, תשאלו, אבל כשאנחנו שואלים אתה צועק עלינו שאנחנו לא יודעים! תתבייש לך, אני סיימתי כאן!"
אני אומר לכם, זה היה כמו סרט! נפנפתי לברמנית שלנו, שאני מת עליה, והיא שלחה אליי נשיקה באוויר. לפני שיצאתי מהמסעדה, משאיר את המנהל עם הבנות משולחן ג',
צעקתי לכל האנשים, יום - אהבה - שמח - !

________

וזה הדבר הכי מטורף שעשיתי בחיים, וזה קרה אתמול!
בחיים לא צעקתי ככה על אנשים, בחיים לא צעקתי על המנהל שלי ככה, בחיים לא עמדתי באמצע מסעדה ושפכתי קפה על ראש של בחורה מפגרת!
זה יום האהבה הכי מוזר שהיה לי בחיים,
ואולי בעצם היום הכי מוזר שהיה לי בחיים.
תודה על ההקשה,
זה היה גם מין פריקת עצבים לרשום את כל זה
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'אכן מאוד אמיץ מצדך!!'
אכן מאוד אמיץ מצדך!!
15/02/2011 | 19:49
4
20
(ממש לא צינית)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'האמת שזה קורע לגמרי :)'
האמת שזה קורע לגמרי :)
15/02/2011 | 19:58
3
19
לצפיה ב-'גם '
גם
15/02/2011 | 20:03
2
4
לצפיה ב-'תודיע לנו איפה מקום העבודה הבא שלך...'
תודיע לנו איפה מקום העבודה הבא שלך...
15/02/2011 | 20:59
1
11
שנדע להזהר ;)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'גאוני'
גאוני
18/02/2011 | 14:37
8
ואני הייתי אומר שאתה צריך לקפוץ מאיזה מטוס בלי קשר לתחרות.....
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'ע-נ-ק!'
ע-נ-ק!
16/02/2011 | 12:07
8
בתור מישהי לפני צבא, שיצא לה (ועדיין יוצא) לעבוד בכל מיני בתי קפה למינהם, עם כל מיני בעלי מקום חארות, אני הכי מבינה!!
הלוואי שהיה לי את האומץ שלך!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'דבר מטורף'
דבר מטורף
15/02/2011 | 14:39
14
שמעתי סיפור על זה שאם אוכלים הרבה מיץ גזר זה יכול לשנות את צבע העור לכתום.
ובדיוק נפתח דוכן מיצים בדרך שלי חזרה הביתה.
החלטתי לבדוק את זה כל יום שתיתי שתי כוסות של חצי ליטר מיץ גזר (אחת בדרך לעבודה ושנייה חזרה).
ככה במשך מספר חודשים בעלות של 5 שח לכוס הוצאתי מעל 1200 שח.
אני עצמי לא שמתי לב לשינוי אבל כנראה בגלל שזה קרה באופן הדרגתי.
האנשים מסביבי טענו שאני אכן נהיה כתום יותר.

מאז שהספקתי אני לא יכול לשתות יותר מיץ גזר או לאכול גזר. מה שהיה פעם נקטר מתוק עכשיו מר לי נורא.
לקח לי דרך אגב רק שבועיים וחצי לחזור לצבע הטבעי.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'רוצה רוצה רוצה לצנוח!!! '
רוצה רוצה רוצה לצנוח!!!
15/02/2011 | 14:40
14
אחד הדברים הכי מטורפים שעשיתי היה בטיול בארה"ב. אני ועוד חברה הלכנו לבית המשפט העליון בניו-יורק, עלינו לקומה האחרונה ושוטטנו להנאתנו במחסנים שבכלל אסור להכנס אליהם, הסתכלנו על הנוף מהחלון  ולסיום השארתי כתובת "HAVE A NICE DAY" על לוח מחיק בחדר הדיונים הראשי שהיה ריק מאדם באותו רגע. לא ברור לי איך לא תפסו אותנו עם כל המצלמות אבטחה- מנחשת שהייתי מגורשת מארה"ב עם חותמת שחורה אחרי זה...
אין תמונה כי לקחו את המצלמות בכניסה.

וחוץ מזה קפצתי בנג'י פעם אחת (הלוואי שיהיו עוד פעמים)...

בקיצור- רוצה לזכות!!!

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שאני עשיתי:'
הדבר הכי מטורף שאני עשיתי:
15/02/2011 | 14:52
2
24
טוב אז תבינו, הייתי הילדה הכי טובה שיכולה להיות. אף פעם לא עשיתי בעיות, לא הברזתי מבי"ס, ולא עשיתי דברים משוגעים. אבל מה, בגיל 14 הייתי מאוהבת בשכן שלי, שהיה מבוגר ממני בעשר שנים (חוץ מחיוכים הוא לא ירק לכיוון שלי). יום אחד הוא אמר לי שהוא נוסע לסיני למלון סונסטה (כשטאבה היתה עוד בידינו). התגעגעתי אליו מאוד, ואחרי כמה ימים קמתי בוקר אחד, ובמקום ללכת לבי"ס עליתי על אוטובוס לאילת, עם הילקוט, סנדויץ' וזהו. הגעתי לאילת הסתובבתי קצת, ופתאום הרגשתי ממש מטומטמת. התחיל כבר להחשיך, לא היה לי כסף למלון, נטפלו אלי כל מני גברים, ונורא נבהלתי מהסיטואציה. ואז הגיע החלק המטורף - עליתי על אוטובוס בחזרה לחיפה. והקטע הוא, שעד היום לא סיפרתי את זה לאף אחד

ולמה אני רוצה צניחה חופשית? הכרתי בחורה מקסימה, שהכניסה בי את החשק לעשות את זה, ולצערי לא הספקנו, כי היא כבר לא איתנו אז החלטתי לעשות לבד בשביל החיים
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'איזה מגניבה את'
איזה מגניבה את
16/02/2011 | 12:09
12
תמיד רציתי לנסוע עד קצה העולם (או הארץ) אחרי מישהו..
לאנשים יש פה סיפורים מזה מגניבים!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-''
16/02/2011 | 16:54
2
לצפיה ב-'ממממ מנסה את מזלי גם'
ממממ מנסה את מזלי גם
15/02/2011 | 15:05
8
לא הפירסינגים שעשיתי לעצמי
גם לא הקעקוע הזעיר שמקשט לי את הירך, שגם אותו עשיתי לעצמי....
אי שם בכיתה י
ציירתי בשיעור אנגלית
וציירתי
וציירתי
וציירתי
עד שבאה המורה
לקחה הדף
וקימטה
כעסתי נורא
ועל גבי שמשת החיפושית שלה כתבתי בצבע שמן כתום "למה?"
לא נתפסתי
היום, אני מורה לאנגלית בתיכון...
יש יותר מופרע?
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'בנג'י בנפאל מגובה 160 מטר - הכי מטורף שיש '
בנג'י בנפאל מגובה 160 מטר - הכי מטורף שיש
15/02/2011 | 15:18
4
235
אדרנלין בשיאו -  שניות של high ודופק משתולל שלא עובר כמה שעות אחרי... אין ספק שזה הדבר הכי מטורף שעשיתי בחיים!!!  יש גם סרטון אבל הוא כבד (חבל שאי אפשר להעלות)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'סרטון'
סרטון
16/02/2011 | 07:57
3
26
את יכולה להעלות ליו טיוב ואז לשים פה לינק.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'תודה...אחלה רעיון '
תודה...אחלה רעיון
19/02/2011 | 01:12
2
19
מקווה שהצליח
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-' והנה הסרטון '
והנה הסרטון
20/02/2011 | 10:46
1
24
לצפיה ב-'הדבר שלי....'
הדבר שלי....
15/02/2011 | 15:26
4
27
חלום חיי בתור ילדה היה לעשות קורס צניחה חופשית.
אבל ידעתי שרק מגיל 18 מאפשרים את זה.
אז חיכיתי (כמעט בלי...) סבלנות עד שהגעתי לגיל 18 והייתי כבר חיילת בצבא.
עד אז, הייתי נרדמת כל לילה במיטתי כשעל התיקרה מעל הראש היתה תמונה יפה של 40 צנחנים במעגל בצניחה חופשית. זה היה הדבר האחרון שהסתכלתי עליו לפני שנרדמתי וקיוויתי שיתווה את החלומות שלי בהתאם.

בגיל 18 בעודי חיילת נרשמתי לקורס צניחה חופשית אחרי שחסכתי לזה דמי כיס לא מעט זמן ובשו-שו בשו-שו שההורים לא ידעו התחלתי את הקורס (היה אז בן 3 ימים ורק תיאורטי. לא היו מתקני אימון).

וביום שבת שהגיע מועד הצניחות הראשונות, החלטתי ליתר ביטחון לקחת איתי חבר טוב שיהיה איתי. גם כדי שיהיה מי שינציח את הרגע וגם, אם משהו יקרה לי... שיהיה מישהו שידע לספר אח"כ מה קרה...

בקשתי להיות הראשונה שמזנקת מהמטוס כי פחדתי שאם לא אהיה ראשונה, אני עלולה לתפוס רגליים קרות ולא לקפוץ מהמטוס.
הקפיצה הראשונה היתה נפלאה!!! אושר גדול!!! גם של הנפילה החופשית וגם של הצניחה עם המצנח! תענוג עילאי!!! הגשמת חלום!!!

בקפיצה השניה, בקשתי להיות שניה כדי שאוכל להיות מתואמת באוויר עם אחד הצונחים ושנוכל לדבר תוך כדי הצניחה, בזמן הריחוף באוויר עם המצנח

בפועל... הצניחה השניה לא היתה טובה. המצנח נפתח עם המון פיתולים במיתרים ולא הצלחתי לשחרר את כולם... אחרי שנערתי את הגוף מצד לצד כדי לשחרר את הפלונטר, הצלחתי לפתוח את הפיתול שהיה לי ממש מעל הצוואר ולא איפשר לי להרים את הראש. כשזה השתחרר, יכולתי להסתכל למעלה לחופה ולראות שיש עוד מלא פיתולים לכיוון החופה מה שגרם למצנח להיות פתוח רק מעט, ברדיוס מאוד מצומצם...
כל המצב הזה גרם לי לסחרור כשהמצנח במרכז ואני כמו בורג מסתובבת סביב תוך כדי נפילה.
הייתי רגועה, לא נלחצתי ושחזרתי בהיגיון מה שלימדו אותנו באופן תיאורטי בקורס - בגובה של 1500 רגל חייבים להיות עם מצנח תקין! וזה אומר - להתנתק מהמצנח, לפול ותוך כדי נפילה, למשוך את הרצועה שמאחורי הטוסיק של המצנח הרזרבי...
תוך כדי סחרור, אחזתי ברצועות הניתוק שבכתפיים, עצמתי את עיני... ספרתי בלב: 1..2.. ו... 3....  
והפעם הבאה שפתחתי את העינים היתה בתוך אמבולנס צווחני שדהר איתי לבי"ח הלל יפה הסמוך

מסתבר בדיעבד, שלא הספקתי לשחרר את הרצועות כי איבדתי את ההכרה (כנראה מהסחרור כי אני זוכרת בפירוש שלא הרגשתי לחוצה ורק חשבתי בצורה מאוד שקולה מה עלי לעשות בהתאם למה שלימדו אותנו בקורס) ונחתתי כמה מטרים סבורים ממסלול  האספלט של המטוסים, נחתתי בשדה על האדמה כמו שק תפוחי אדמה (וזה מזל גדול, כי אם הייתי בהכרה, כנראה הייתי שולחת רגליים לקראת הנחיתה ושוברת אותן...).

3 ימים הייתי בהכרה מעורפלת בבי"ח מחוברת לכל מיני צינורות. כשהתעוררתי זכרתי את כל החויה אבל דברים אחרים מהזכרון נדפקו אצלי וזה היה די משעשע...
ההורים המבוהלים שלי קיבלו טלפון מהחבר שהיה איתי, באמצע השבת והודיע להם שהבת שלהם בבי"ח אחרי תאונת צניחה והם לא הבינו על מה הוא מדבר... איזה צניחה ואיזה נעלים.... כי לא ידעו דבר על היוזמה הסודית הזו שלי!

היום אני כבר בת 41 ועושה דברים משוגעים אחרים. והספקתי לעשות עוד כל מיני דברים משוגעים נוספים מגיל 18 ועד היום...   

אבל צניחה חופשית - זה עדיין חלום שלא ממש מומש!!!

- אז נכון שמגיע לי???!!!

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'אלונהההההההההה '
אלונהההההההההה
15/02/2011 | 16:25
2
11
אין אין על הבחורה !!! משוגעת אמיתית
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'עדדדדדדדדייייייייייייייייייייייייייי'
עדדדדדדדדייייייייייייייייייייייייייי
15/02/2011 | 19:06
12
יא כבישון!!!! מה אתה עושה כאן?!!!

עוד לא הצלחת לההרג בתחביב המטופש שלך על 2 גלגלים אז אתה מנסה בצניחה חופשית?!!!
אשתך מרשה לך?!??!!!  

מה קורה איתך??? אתה עוד גר בערד?? מתה לעבור לגור שם איזה כמה שנים עם כל המדבר הקסום מסביב...

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הייי'
הייי
17/02/2011 | 21:55
11
עדין במדבר הקסום הזה ועדין על הכביש
האויר זה משהו אחר.........
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'איזה מזל שהקסדה חבשה אותך,'
איזה מזל שהקסדה חבשה אותך,
18/02/2011 | 16:05
14
אחרת היא היתה נשברת בנפילה!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'ננסה את המזל שלי'
ננסה את המזל שלי
15/02/2011 | 15:46
14
הדבר הכי קרוב לאקסטרים שעשיתי הוא לעלות על מתקן שנקרא DINNER IN THE SKY-מדובר בשולחן גדול שמיועד ל 22 איש בכל פעם והשולחן הזה עולה לגובה של עד 50 מטר באמצעות מנוף.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף , יקרה אם אזכה בצניחה חח '
הדבר הכי מטורף , יקרה אם אזכה בצניחה חח
15/02/2011 | 15:47
17
משהו  פחות מטורף :
בזמן  סופה נסעתי בטרמפים להר בנטל  , בלי שאני מכיר את האזור .

והכול כדי לראות 2 דקות שלג  ולהספיק גם לחזור   למקום מגורי בשומרון   באותו היום .  
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'אחד הדברים הקיצוניים ביותר שעשיתי'
אחד הדברים הקיצוניים ביותר שעשיתי
15/02/2011 | 17:09
1
20
בכיתה י"א- גלח, ללא התראה מוקדמת! כולם היו בשוֹק.
[זה היה כי הייתי עצובה מזה שנפרדתי מאהבת חיי, שגם זה היה חתיכת דבר מטורף, אולי אפילו יותר מהגלח.. ]
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'כבר בכיתה ו''
כבר בכיתה ו'
15/02/2011 | 17:16
12
קפצתי מהיהודיה וכבר אז חלמתי על צניחה חופשית!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'גם אני מנסה את מזלי'
גם אני מנסה את מזלי
15/02/2011 | 17:10
15
המעשים המטורפים/משונים שעשיתי:
1. התחתנתי בגיל 19.5 עם בחורה בת 18.5
2. הפכתי לאב בגיל 21
3. צללתי כ-200 צלילות דייג (מעל עומק 30 מ') לבד.
4. תרמתי כליה בגיל 49 (למרות בריאות לא הכי הכי...)
5. הבאתי עולה חדשה מחו"ל לחיים משותפים/נישואין לפני כחודשיים (לאחר הכרות בפייסבוק)
6. אני אוהב אותה.
7. אני משתתף בתחרות הזאת [בגילי המופלג (50) ] כי אני מת לצנוח צניחה חפשית/טנדם ואין לי כסף לזה.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי בראייה לאחור'
הדבר הכי מטורף שעשיתי בראייה לאחור
15/02/2011 | 17:55
4
20
קרה ביוני 2005 במזרח הרחוק ...

באותה תקופה טיילתי לי טיול ארוך במזרח הרחוק. בחודשיים שקדמו לו חרשתי את נפאל לאורכה ולרחבה, בין השאר טיפסתי לאוורסט בייס קמפ, לקאלה פטאר, שוטטתי בכפרים בקיצור מיציתי.

ערב אחד, ישבתי עם כמה חברים בבית חב"ד בקטמנדו ופתאום מישהו זרק רעיון "אם כבר ראינו את ההימלאיה מהצד הנפאלי, למה שלא נעבור לטייל בהימלאיה גם מהצד הטיבטי ?"

הרעיון בבת אחת הדליק את כולנו והתחלנו לברר על הדרך שבה ניתן לעבור מנפאל לטיבט.

אני לא אלאה אתכם בכל הפרטים המייגעים על הקושי להוציא ויזה לטיבט ועל קשיי המעבר בין המדינות רק שבערך שבועיים אחריי ההחלטה הזו מצאתי את עצמי מיטלטל בג'יפ סיני רעוע בדרך לא דרך המובילה

מהגבול הנפאלי/סיני בואכה להאסה - בירת חבל טיבט.

לאחר חמישה ימים מפרכים הגענו ללהאסה, עיר סינית לכל דבר ועניין וישר התחלנו להתעניין היכן ניתן לטייל בסביבה...

איכשהוא נודע לי ממטיילים אחרים כי ישנו "טרק" מדהים הנקרא "טרק בין מנזרים" שאורכו כ - 5 ימים ועובר בשתי "פאסים" מדהימים של קרוב ל 6ֿ,000 מטר מעל פני הים.

ניסינו לברר פרטים על ה"טרק" אולם גילינו שזה כמעט בלתי אפשרי ואנשים לא מכירים בכלל את המסלול הזה.

בסופו של דבר, מצאנו טיבטי נחמד, בחנות מטיילים קטנה שהסכים לשבת ולספר לנו על ה"טרק" את כל המידע הנחוץ.

מכיוון שבטיבט, למי שאינו יודע, לא ניתן להשיג מפות שטח, צייר לנו אותו טיבטי נחמד את המסלול של הטרק ע"ג דף נייר ביחד עם עוד הערות

זה היה נראה מפחיד ומסוכן אולם אנחנו כבר החלטנו "אנחנו הולכים לשם, ויהי מה ..."

ואכן, בבוקר אחד מצאנו את עצמנו, 4 חברים, עם תיקים על הגב הכוללים אוכל ל-5 ימים, אוהל ובנזיניה (הגזיה לא עובדת בגבהים) חתיכת נייר שמסבירה לנו בקווים כללים את המסלול והמון מצב רוח, באוטובוס

מקומי קטן שמוביל אותנו למנזר "גאנדן" שם נמצאת נקודת ההתחלה של הטרק.

לא ניתן לתאר במילים את היופי עוצר הנשימה בערבות טיבט, זרימת הנחלים, השלג בפסגות וב "פאסים"

אין לי ספק שזהו הטרק היפה ביותר בחיים שעשיתי, אולם ללא ספק גם המסוכן ביותר.

הלכנו 5 ימים בשטח בלי לראות נפש חיה (למעט יאקים וכבשים פראיים בשטח) עם אוכל מוגבל שהלך ונגמר לקראת היום הרביעי (תכנון גרוע)

עם בחור נחמד, אבל חסר כושר גופני שהביא אותי לעיתים לחשוב "אם הוא מתמוטט עכשיו זה הסוף שלנו, מאיפה לעזאזל נזעיק עזרה"

למזלנו, באותה תקופה לא הייתה לנו בעיה של מים, פשוט שתינו ממי הנחלים באזור (שלגים מופשרים) המים הכי טעימים בעולם ששתיתי אי פעם ...

בסופו של דבר, לאחר 5 ימים בשטח מבודדים לגמרי מהציוויליזציה, וחוויה מטורפת, הגענו לסופו של המסלול במנזר "סמיה" משם תכננו לתפוס אוטובוס מקומי חזרה ללהאסה.

הגענו למנזר, והתחלנו לחפש סירה שתעביר אותנו את הנהר שחצץ בינינו לבין הכביש במטרה לתפוס את האוטובוס.

פתאום, משום מקום, צץ לנו שוטר סיני מקומי וביקש שנתלווה אליו לתחנת המשטרה המקומית.

"מה קרה ? " שאלתי אותו, "עשינו משהו?" הוא לא ענה ורק סימן לנו לבוא איתו ...

נכנסו אני וחבר לתחנת המשטרה המקומית, והושיבו אותנו במעיין חדר חקירות רעוע ושבור לחכות.

לאחר כשעה לערך נכנס איזשהוא קצין סיני ומתחיל לשוחח איתנו באנגלית. למי שלא מכיר, הבעיה הכי גדולה להסתדר בסין היא התקשורת, הסינים כמעט ולא יודעים אנגלית וכמעט בלתי אפשר לשוחח איתם מעבר

לתנועות ידיים וסימונים, אולם להפתענו הרבה, אותו קצין סיני דיבר אנגלית שוטפת וזה כבר הפתיע אותנו.

שאלתי את אותו קצין "מה קרה ? מה הבעיה ?" והוא במקום להשיב שלף מאיזשהוא מקום איזשהוא ספר בלוי, עלעל בו מספר שניות ואז סובב אותו אליי והראה לי אותו ....

אותו ספר בלוי היה איזשהוא ספר חוקים של האיזור, ולהפתעתי הרבה הוא היה באנגלית. הסעיף שהצביע עליו הקצין דיבר על כך שאסור לתיירים בכלל להסתובב באיזור אלא אך ורק באישור מראש מהממשלה

הסינית והעונש למי שייתפס עומר על כמה עשרות אלפי "יואנים" (שזה כמה אלפי דולרים ...) + מעצר + השד יודע מה.

באותו הרגע עברה לי צמרמורת בגב, סיפורים על הכלא הסיני לא חסרים ובכלל, איך פתאום הסתבכנו ככה...

התחלתי לחשוב מהר, התחלתי לדבר עם הקצין הסיני ולנסות לרכך אותו. אמרתי לו "תראה, שנינו היינו גם קצינים בצבא הישראלי, יצא לנו לאמן חיילים סינים בישראל (שקר מוחלט, אבל היה דבר כזה באותה תקופה)

ובכלל, לא ידענו ובחיים שלנו לא היינו עושים דבר כזה, אנחנו לא מבינים איך נקלענו לסיטואציה, אנחנו מתכננים בכלל לעזוב את טיבט..." בקיצור, התחלתי ל"סבן" אותו.

בסופו של דבר, ועד היום אין לי מושג איך ולמה, נאות אותו קצין לוותר לנו על הקנס הגדול והכלא והסתפק במאה "יואן" קנס ששילמנו (אולי הוא לקח אותם לעצמו ? ) ונתן לנו ללכת ...

ברחנו משם כל עוד יכולנו לפני שהוא ישנה את דעתו וחזרנו ללהאסה בריאים ושלמים ...

החוויה הזו הייתה באמת דבר מטורף, במבט לאחור עשינו דבר שטותי לחלוטין, אולם אז היינו "גיבורים", חיילים משוחררים, הרגשנו כמו "רמבו" ובנס יצאנו מכל הטיול הזה בלי פגע

אבל אכן זאת הייתה חוויה מטורפת ....

אגב, היו עוד סיפורים מטורפים, כמו לרכוב על אופנוע מצ'וקמק לספיטי וואלי תוך כדי שיטפונות, אבל הסיפורים האלו הם אולי כבר לתחרות אחרת

ועוד דבר, בינינו

את הדבר הכי מטורף בחיים שלי אני הולך לעשות שבוע הבא וזה ..... להתחתן !!!ֿ

אז צניחה חופשית יכולה להיות אחלה מתנה שאני אביא לזוגתי לחתונה ....

אני אצרף כמה תמונות ...

ET
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'מחנה לילה ....'
מחנה לילה ....
15/02/2011 | 18:04
10
לצפיה ב-'אחד ה"פאסים" ....'
אחד ה"פאסים" ....
15/02/2011 | 18:06
9
לצפיה ב-'יאמשוגעים!'
יאמשוגעים!
15/02/2011 | 20:01
6
בחיים אני לא אלך למדינות כאלה...מדינות מפחידות עם אנשים מפחידים...

מזל טוב על החתונה אבל אני חושבת שדווקא להביא ילדים זה הדבר הכי מטורף שאנשים יכולים לעשות....
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
15/02/2011 | 21:06
10
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי בגיל ההתבגרות.'
הדבר הכי מטורף שעשיתי בגיל ההתבגרות.
15/02/2011 | 17:59
26
נסענו ליוטל לאילת ובדרך עצרנו ליד הפטריה מין סלע ענק בצורת פטריה.
כמה בנים חהכיתה טפסו על גג האוטובוס ומשם עלו על הפטריה.
אני וחברתי הטובה החלטנו גם לעשות זאת. אך מכיוון שאני נמוכה היה לי קצת קשה להגיע לפטריה והחברים שלי ממש משכו אותי למעלה.
כשהיינו למעלה פתאום ראינו שכולם נכנסו לאוטובוס והאוטובוס התחיל לנסוע כשאנחנו נשארים על הפטריה למעלה.
סוף טוב הכל טוב, לאחר כמה דקות מורטות עצבים האוטובוס חזר ועצר ליד הפטריה כך שיכולנו לרדת.
אני כמובן מפאת קומתי הנמוכה נאלצתי לקפוץ על גג האוטובוס.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי:'
הדבר הכי מטורף שעשיתי:
15/02/2011 | 18:24
13
בקיץ האחרון תסטי ליוון עם חברים אז עלינו על מטוס של חברת תעופה יוונית...סבבה אז אנחנו עולים מתישבים המטוס ממריא ואז חברים שלי התערבו מי יש לו ביצים לקום באמצע המטוס ולצעוק אללה ווכבר!! אז אמרתי סבבה קמתי וצעקתי אללה ווכבר ואז תוך שנייה הדילות הפעילו הזעקה וקפץ עלי איזה מאבטח...לבסוף ירדנו ביוון ושמה תחקרו אותנו שעות עד ששחררו אותנו :)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'מכירים את ים המוות? אני הרגתי אותו!'
מכירים את ים המוות? אני הרגתי אותו!
15/02/2011 | 18:31
10
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי בחיים שלי..=)'
הדבר הכי מטורף שעשיתי בחיים שלי..=)
15/02/2011 | 18:32
73
אני לא באה לספר פה על פירסינג מטורף
או שינה ליד אריות וישט מטורף..
לצערי את הדברים האלה עוד לא הספקתי לעשות..
אבל הספקתי לעשות דברים משמעותים ביותר מטורפים יותר..ושמשאירים טעם עמוק יותר בלב..
ולא טעם של הנאה רגעית וחולפת..
לדעת שאנשים ממשיכים את חייהם ואחת הסיבות זה אתה.
קרו לי 3 מקרים שאני לא ישכח בחיים.
אנחנו חמישה אחים במשחפה 2 בנות ו3 בנים
כשאחי הקטן זה שמתחתי היה בן 2.5  אני הייתי בת 4 ובייחד עם אחותי הגדולה בשנה ראינו אותו מטפס על חולון(ולא היו סורגים..)
בקומה רבעית כשאמא שלי במטבח ולא יודעת מה קורה והוא עם חצי גוף כבר בחוץ עוד רגע נופל..דבר שבוודאות היה מסתכם במוות..
אחותי ואני באותו רגע קפצנו עליו...(תחשבו על זה...הייתי בסה"כ בת 4..)והצלחנו למשוך אותו ברגע האחרון כאשר רק הידים שלו היו תפוסות על החלון וכל הגוף כבר למטה..
מקרה שני היה כשהייתי בת 12  אחי הקטן היה בן 3 ואף אחד לא היה בבית
ההזתי ממנו לרגע את הראש ופתאום אני רואה אותו הופך לכחול סגול-המלפפון נתקע לו בשלמותו בגרון
התחלתי להתבלבל ולא ידעתי מה לעשות מרוב לחץ...הוא התחיל לפרפר...ופתאום ברגע האחרון נזכרתי מה צריך לעשות בחניקה
ונתתי לו אגרוף בעוצמה מטורפת לתוך הבטן והוא הקיא באותו רגע מלפפון שלם ענק...פשוט נס אין לי מילה אחרת לתאר את מה שקרה שם..
מקרה נוסף שהיה לי הוא היה לפני פחות מחודש ראיתי בנאדם עם התקף לב באמצע הרחוב...לא נושם כמעט וחצי מעולף..
באותו רגע התחלתי לטפל בו וכנראה שזה באמת עזר...הוא התעורר ופונה לבית חולים..
ועכשיו אחרי כל החפירה הזאת..הייתי רוצה לעשות משהו מטורף באמת...שישאיר טעם מתוק על הפנים
זה חלום ילדות שלי...תעזרו לי להגשים אותו..=)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי'
הדבר הכי מטורף שעשיתי
15/02/2011 | 19:33
17
רכבתי על אופני שטח במשך 4 ימים רצופים מראש הנקרה עד אילת.
זה היה באמצע אוגוסט (לא פחות מ-35 מעלות בצל, כל יום).
הרכיבה הייתה רק על הכביש, בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות ובלילה.
כל הציוד היה על הגב.
כשהגעתי בסוף לילת, לא יכולתי לשבת על כיסא במשך שבוע, מסיבות מובנות.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי - שריפה ברכבת'
הדבר הכי מטורף שעשיתי - שריפה ברכבת
15/02/2011 | 19:34
22
שלום לכולם,
אני חייל המשרת בצבא ההגנה לישראל ומעוניין לספר לכם על 'הדבר הכי מטורף שעשיתי'.
לפני כחודשיים בערך היה מקרה ברכבת ישראל אם זכור לכם , שהייתה בעיה בקרון ברכבת , ואז הרכבת התחילה לעלות באש.
לצערי ולשמחתי אני נוכחתי באותו זמן ברכבת זו.
הנסיעה הייתה רגילה כמו תמיד אבל פתאום שמעתי חריקה חזקה מאוד מהרכבת ופשוט אחד הקרונות שסמוך אליי עלה באש ,
נכנס לתוך הקרון עשן שחור כבד מאוד והתחיל לחנוק את כל הנוסעים,
אני מודה,ניכנסתי לפניקה אבל ידעתי שאני צריך לצאת ממנה כמה שיותר מהר כי יש אנשים שזקוקים לי .
למרות שהיה רעש ומהומה וכולם היו בפניקה וצרחות איומות ובכי היסטרי ,
צעקתי לכולם שיהיה בסדר ושכולם צריכים להרגע ,
הוצאתי מתוך התיק בקבוק מים קטן שהיה לי וחילקתי בין הנוסעים המבוהלים .
בזמן שהאנשים שתו את המים שמתי לב שאין אפשרות לפרוץ את החלון , משום מה הפטישים האדומים לא היו שם...
שמתי לב שאנשים כבר ממש נחנקים ונושמים בכבדות,
אז לקחתי את הנשק שהיה בידי (אני חייל כפי שהזכרתי) ויריתי בחלון כמה כדורים ושאר הזכוכיות שנשארו עם כת של הנשק..
לאט לאט האש התקרבה אלינו ומהר מהר הוצאתי אנשים מהחלון,
זה קרה כל כך מהר , פשוט לא ראיתי בעיניים ,
זקנים, צעירים, ילדים , תינוקות ואפילו חיילים נוספים פשוט היו לי ביידים שנחתכו בצורה מחרידה מהחלונות ,ופשוט העברתי אותם מהחלון ,
הכי כאב לי לראות אישה בהריון שפשוט התיישבה ובכתה על הילדה של שנמצת בתוכה , והיא לא יכלה לקום מהפניקה וקראתי לעברה והושטתי לה את היד והעברתי אותה בזהירות דרך החלון השבור,
עד שהעברתי את כל מי שיכולתי וניסתי להוציא חלק מהחפצים של הנוסעים ברכבת אז נשארתי בקרון וצעקתי אם יש פה עוד מישהו , לא שמעתי משהו שמגיע מתוך הקרון היה גם מאוד קשה לשמוע וכבר לא יכולתי לראות בעיינים כי הן דמעו לי ונחנקתי כבר אז יצאתי החוצה וניסתי להרגיע את כולם , וכולם חיבקו אותי ואמרו לי תודה רבה שהצלתי את החיים שלהם ושל הילדים שלהם,
ותודה לאל שלא היו הרוגים ורק כמה נפגעים במצב קל(שגם נפגעו לפי דעתי די קשה) .
בכל מקרה זה הדבר הכי מטורף שעשיתי בחיים שלי ואני שמח שיכולתי לסייע לאנשים שהיו בפניקה איומה ומחרידה.
העיקר כולם בסדר , וכנראה הייתי צריך להיות באותה רכבת ובאותו היום והשעה

תודה.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'אם אני אספר פה'
אם אני אספר פה
15/02/2011 | 19:55
5
18
על איך נראה לי באותו הזמן הגיוני לחלוטין לרכוב 70 ק"מ על האופניים המג'וייפים שלי כדי לפגוש את החברה שלי בבסיס; על איך חתרתי עם הקיאק מולי קירות מים של שלושה מ' שהתנפצו עליי בזמן שמהשמיים נוחתים עליי דליים של מים; על איך עשיתי ראפטינג על מזרן פלציב (כולל מפל אחד!); או אפילו על איך אחרי שעתיים של התארגנות ואיסופים הגעתי לת"א מאזור חיפה, ובזמן שאני מחפש חניה הגעתי למסקנה שזה לא המקום שאני צריך להיות בו ובו במקום הסתובבתי ונסעתי לגולן, לבד, באמצע הלילה- כל אלה לא ממש ירתקו את אנשי הפורום שרגילים לחוות תאוצת כבידה טהורה, נכון? גם הסיפור על איך רועי לוי החליט באמצע ההופעה שלו שהוא לוקח את המצלמה שלי (צלם הארוע) ונותן לי את המיקרופון (שלקחתי בשמחה ועליתי איתו על הבמה כדי לספר על שלושה אנשים שנכנסו לבר), או אפילו הסיפור על איך השתמשתי באוטו שלי כדי לנגח 3 מטומטמים שניסו לשלוף אותי ממנו בכוח לא יתפסו פה. אני מוכן להישבע שאפילו השיטה שלי להדוף מתקפת חזירי בר לא תגרום לכם להניד עפעף, וזה למרות שהשיטה שלי כוללת את הפעולה הפשוטה והמטופשת להפליא של לפצוח בשאגות אימים ובריצת אמוק לכיוון החזירים.

אבל מה כן יתפוס את תשומת לבכם?

הנה סיפור שהשאיר אפילו אותי פעור פה מעצמי:

לפני כשנתים וחצי פנה אליי נציג מכירות של חברת תקשורת כלשהי והציע לי יופי של חבילה. וואללה, לקחתי.

אלא מה? אחרי כמה זמן גיליתי שהחשבון קצת כבד עליי (סטודנט), ושממילא אין לי זמן לראות טלוויזיה (...סטודנט), אז ביקשתי להתנתק.

כמובן שהתנתקות מחברות התקשורת ללא סיוע של עו"ד משול להסרת גידול סרטני ממרכז המוח ללא סיוע של נוירוכירורג; אבל כמו שאתם מבינים- הרבה שכל אין לי. ניסיתי.

החברה דרשה ממני לשלם סכום מגוחך של כ-500 ש"ח עבור הזכות להתנתק. איפה הסכמתי לכזה תנאי? בחוזה שמעולם לא הוחתמתי עליו. "התחייבת מעצם זה שהצטרפת", הם אמרו לי. לא חשבתי פעמיים, והרמתי טלפון לחברת האשראי. שם דווקא היו נחמדים, וישר עצרו את החיוב.

הודעתי לחברת התקשורת שהפסקתי לשלם לה, ולכן אני לא מצפה להנות משירותיה. היא, מצידה, השיבה לי בחיוך (לא באמת בחיוך) כי הנושא הועבר לטיפולו של משרד עו"ד נחמד, שהובהיר לי כי או-טו-טו אני עומד בפני תביעת עתק של כמה מאות מיליונים וגזר דין מוות בייסורים. לא ממש התרגשתי- כי כזכור, אני לא נהנה משכל בריא במיוחד- והמשכתי בעיסוקיי, אגב כך שהבהרתי לנציגת המשרד כי אני סבור שהיא מטומטמת.

אחרי עוד כמה חודשים קיבלתי פתאום טלפון שמודיע לי שהחוב הועבר לטיפול הוצל"פ.

פה חשדתי!

פתחתי בתפוז פוסט בו ביקשתי עזרה בנושא, ואגב כך גם שטחתי את סיפור המקרה- שלא ממש הועיל לתדמיתה- הנקיה ללא רבב (לא באמת נקיה ללא רבב)- של החברה. כל התגובות לפוסט היו "תוותר", "תשלם" וכו'- אבל לי יש עקרונות. אני אתרום 600 ש"ח לחתולים רעבים בסומטרה- אבל אני לא אקריב שקל כמנחה למפלצות הכסף הרעבות.

נו, בזכות תפוז (אה, כן.. תודה תפוז!) הסתבר שדעת הקהל היא הנקודה הכואבת ביותר לחברה המשווקת שירותים לציבור, ובזמן שאני שובר את הראש ומנסה להבין מאיפה אני מגרד את הסכום- שכבר תפח וצבר שכר טירחה וריביות- קיבלתי טלפון מעניין.

בצד השני של הקו היתה מוקדנית חביבה ממחלקת שירות הלקוחות של החברה שהודתה ששברתי אותם. שזהו. שהם ציפו שאני אשלם; הם ציפו שאני אפחד; הם ציפו שאני אחזור אליהם על ארבע, ואתחייב לעשר שנים של HD וחבילות בספרדית לקטנטנים... אבל בסיוטים הנוראיים ביותר שלהם הם לא ציפו שאני פשוט אחזיק מעמד, ועוד אתחיל לאיים בחזרה!

טוב, זה לא בדיוק מה שהיא אמרה לי... זה היה יותר בסגנון של "החשבון שלך זוכה (בקצת יותר ממה שדרשתי), התיק נסגר, ואנחנו נפסיק להציק לך"; אבל הסאבטקסט, נו...

טוב, אפשר לסמן : דון קישוט הצליח להרוג טחנת קמח אחת!

רק עוד 3,000 נשארו... מישהו בא להוציא את אמנון יצחק בשאלה...?

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'חפרת, אבל הצחקת'
חפרת, אבל הצחקת
15/02/2011 | 21:12
7
לצפיה ב-'אחי אתה לוקח Bigtime... '
אחי אתה לוקח Bigtime...
18/02/2011 | 10:42
3
7
..חייב לשמוע על החזירים... כמעט נטחנתי ע"י עדר ליד שתולה (קרוב לגבול הצפון).
לגבי קיאקים אתה בעניין?, יש לי מחשבות...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-''
18/02/2011 | 11:27
2
2
לגבי החזירים- פשוט מכוונים אליהם ומתחילים לדהור. רק שים לב: זה לא עובד על אימהות עם גורים, אז תוודא שאין קטנטנים בסביבה.

לגבי קיאקים אני מאד בעניין; אבל גנבו לי את שלי לפני שנה ורק אחרי הגניבה הסתבר שהסוכנת שלי לא כללה אותו בביטוח של הדירה... אני באמת צריך לצאת לחפש אותו, אני די יודע איפה הוא אמור להיות.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'אם זו הצבעה, אתה מקבל את הקול שלי'
אם זו הצבעה, אתה מקבל את הקול שלי
18/02/2011 | 15:06
1
5
ולא רק בגלל שאתה חתיך
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'יאיי'
יאיי
18/02/2011 | 15:57
לצפיה ב-'בודי סספנשן'
בודי סספנשן
15/02/2011 | 21:15
4
42

סרטון ביו טיוב

http://www.youtube.com/watch?v=6wbyVEQiEI4

הכתבה שהייתה בעיתון סופש של מעריב

http://www.nrg.co.il/online/55/ART1/953/807.html

אגב, מי שרוצה לעשות סספנשן, יכול לדבר איתי בהודעה פרטית פה

או בפייסבוק, שם יש עוד הרבה תמונות ממפגשים.

RAZ.ZVI / meanmachine@walla.co.il
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'טוב... זה באמת בטופ'
טוב... זה באמת בטופ
15/02/2011 | 21:33
1
12
מחריד...איך זה לא כואב להם?....
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'בים האדום לעת ערב וגם במקסיקו העיר.'
בים האדום לעת ערב וגם במקסיקו העיר.
15/02/2011 | 22:21
81
לפני שנים ,כשבים האדום הייתה רק יאכטה ישראלית אחת שהוציאה הפלגות יוקרה לצוללנים בסיני,
היינו בהפלגה עם שמונה אוסטרים עשירים.
אני הייתי המארחת.מכינה עוגיות קוקטיילים ומתאבנים בין שלוש הצלילות היומיות שלהם.
מנקה ומסדרת,מכינה טוסטים בימים של סערה כשכולם היו ירוקים ומקיאים.
לא הייתי צוללנית מדופלמת,אבל כשחיים על יאכטה באחד המקומות היפים בעולם,
מן הידוע הוא שציך שתמיד תהיה משקפת בהישג היד למקרה שמופיעה איזו חית ים בסביבה.

ערב אחד,באמצע ארוחת הערב המנומסת והמכובדת,בין שמפניה סושי שנידוג זה עתה
ודינונים מבושלים בבירה,ואני בשמלת הערב השחורה להגשת הארוחה,
נשמעה קריאה מהירכתיים:בואו לראות!
רצנו כולנו החוצה,
ושם במי התורכיז המסמאים,שטים להם בספירלה מדהימה עשרות דגי ענק שטוחים.
בלי לחשוב רגע,שמתי את המשקפת עם השנורקל וקפצתי למים.
יצורי הענק שחו במעגל סביבי.
מתקרבים מתרחקים,רוקדים,עפים ודואים כמו כלות ים כסופות,
כל יצור בגודל שני מטר עם זנבות חוד.
הם עשו מפגן מאלף ביפיו למעני ואז התחילו לרדת יותר ויותר עמוק
עד שנעלמו בכחול.
יצאתי עם השמלה הרטובה חזרה אל היאכטה,מתנשמת מההתרגשות,מהיופי.
הקפטן עמד שם עם פנים זועפים וידיו על מותניו.
"את משוגעת?",שאל אותי.
"את יודעת איזה דג זה?יכלת למות!"
סיפר לי שהיו אילו דגי המנטה-ריי.
דבר נדיר לראות אותם בלהקה כל כך גדולה,בשעות הערב,ועוד על פני הים,ולא סמוך לקרקעית.
חוסר הידיעה וחוסר הפחד נתנו לי את אחת החוויות הכי מסעירות שידעתי!

עוד חוויה שנתאפשרה בזכות חוסר הפחד התרחשה במקסיקו.
יצאתי לטייל במקסיקו סיטי עם מפת העיר.
חשבתי שאני פחות או יותר יודעת לאן הגעתי ואיך אוכל לחזור,
אבל בצהריים,כשחפשתי תחנת מטרו כציון דרך הבנתי שהלכתי לאיבוד.
כל אדם ששאלתי לא ידע אנגלית,ועוד פחות לקרוא מפה.
התחלתי להכנס קצת ללחץ ולדאוג איך אחזור לאכסניה.
ואז צפירה מאחורי.
מכונית מהודרת בצבע ברונזה עם לוחיות של ארהב ובפנים גבר כבן 50 עם כובע קאובוי וזקן עבות,
עוצרת לידי והגבר שואל באמריקאית:"צריכה עזרה"?
מיד רצו לי בראש כל האזהרות של חברים,על אנשים שנחטפים ונעלמים במקסיקו.
אזהרות להיות פחות ספונטאנית ומאמינה בהיותי אישה לבד.

עניתי לו שאני מחפשת את תחנת המטרו הקרובה והוא הציע להקפיץ אותי.
התלבטתי אם להענות והחלטתי לקחת את הסיכון,רק עד לתחנה.
אנחנו נוסעים ברחובות הצפופים.הוא כנראה מרגיש את הלחץ שלי כי כמרגיע הוא אומר,עוד מעט נגיע.
אז הוא מסתכל לשמיים,מחייך,ואומר:"אח!איזה יום יפה!בימים כמו היום אני נוסע לעיר(הזאת והזאת),ולוקח את המטוס הקטן
שלי לטיסה בשמי מקסיקו.נראה לי שזה מה שאעשה עכשו,רוצה להצטרף?"
התחלתי להלחץ עוד יותר.אם הוא משקר?הרי בטוח הוא ממציא.ואם זו האמת ויחטוף אותי ובאמת לא אמצא יותר?
החלטתי להגיד כן,ממש כשהגענו לתחנת המטרו בה הייתי צריכה לרדת.
נסענו לעיירה הסמוכה,עוצרים לארוח קקטוסים בחור נידח ומאובק,
ואז באמת הגענו לשדה תעופה קטן.
רץ לקראתו בחור צעיר יפה תואר מבשר שהמטוס מוכן להמראה.
נכנסנו ו...טסנו!
שם לי באוזניות מוזיקה קלאסית כדי שלא אשמע את רעש המנועים,סיפר לי את אגדות האינדיאנים
על שמות ההרים והעמקים שראינו מלמעלה ונתן לי להטיס את המטוס.
כשהשמיים היו כבר ורודים,נחתנו,נכנסנו למכונית והתחלנו בנסיעה חזרה אל מקסיקו סיטי.שותקים מעוצמת היופי שהיה.
כשעצר לי ליד תחנת המטרו אותה חפשתי שעות קודם לכן,הודתי לו,
ובחרקה קולנית נעלם.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'בא לי להקיאאאא'
בא לי להקיאאאא
16/02/2011 | 15:00
10
לצפיה ב-'איהההה'
איהההה
17/02/2011 | 08:18
3
לצפיה ב-'אם אני זוכה אני מקבל צניחה ללא טאנדם?'
אם אני זוכה אני מקבל צניחה ללא טאנדם?
15/02/2011 | 21:42
1
6
לצפיה ב-'אם אתה זוכה אתה מקבל יעף מנוחה...'
אם אתה זוכה אתה מקבל יעף מנוחה...
15/02/2011 | 21:57
8
בו תקבל זכות לרכוש סנדוויצ' אצל לנה
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי....'
הדבר הכי מטורף שעשיתי....
15/02/2011 | 21:51
16
המממ, אני מניחה שזה היה... צניחה חופשית  

למה אני פה? כי מאז אני לא מצליה להפסיק לחשוב על זה ובא לי לחזור על החוויה שוב... ושוב... ושוב... :)))
בהחלט אחת החוויות החזקות ביותר שעברתי בחיי (חוץ מלידה. ועוד לידה )
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'כולם עושים את זה אבל לא כמוני'
כולם עושים את זה אבל לא כמוני
15/02/2011 | 22:30
8
וזה פשוט מאוד. קניתי בית. מהיום להיום
גרנו בשכירות, ושבועיים לפני סוף החוזה בעלת הבית שלנו באה לחתום על הארכת חוזה,
יום שלישי בבוקר: בעלת הבית מגיעה ומודיעה לנו שהיא לא מאריכה ואנחנו צריכים לעזוב תוך שבועיים!!! לא ידענו מה לעשות, התקשרנו לדבר עם אמא שלי, שהתקשרה לדבר עם חברה שלה שמכירה מישהו שמכיר את העיר, מסתבר שזה היה מתווך דירות. אמא שלי אמרה לו מה שאנחנו לא העזנו להגיד, שאנחנו מוכנים גם לשקול קניית בית או דירה והוא אמר לה שיש לו משהו בדיוק מתאים לנו ולתקציב. כל זה קרה ביום שלישי בשבוע. התקשרנו למתווך וקבענו איתו יום למחרת בתשע בבוקר לראות את הבית.
יום רביעי תשע בבוקר, אנחנו רואים את הדירה, ואני במקום אומרת לו תגיד לבעלי הבית שאנחנו מעוניינים. הבנזוג שלי היה פחות בטוח. שיכנעתי אותו שנבקש מאמא שלי שתראה גם את הבית. באחת בצהריים עדיין יום רביעי,  היא ראתה את הבית, ובמקרה בעלי הבית היום גם בדירה והיא פגשה אותם. אני הגעתי קצת אחר כך. בחמש בערב נפגשנו אצל עורך הדין לחתום על החוזה!!!
וביום חמישי בשעה שמונה בבוקר הגיע קבלן כדי לתת הצעת מחיר.
ביום ראשון כבר התחיל את השיפוץ
ותוך עשרים יום עברנו דירה מבית שכור לדירה משלנו!!!

ובכלל לא חיפשנו לקנות! זה היה הבית הראשון והיחידי שראינו לקניה!
ואין לי ספק שזה היה אחד הדברים הספונטניים ביותר שעשיתי בחיי.
למרות שאני לא בטוחה שהמטורף ביותר. אבל לא ממש רוצה לחפור בעבר יותר מידי
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-' ספונטני זה הכי - אחי! '
ספונטני זה הכי - אחי!
15/02/2011 | 23:11
16
לפעמים נתקלים בחיים בפרשת דרכים.
בד"כ עומדות בפניך כמה אפשרויות: ההגיונית/הבטוחה - זאת שהראש מעדיף ויש את השנייה, האימפולסיבית/הספונטנית - זו שנעשית עם הלב בלי להתחשב בנסיבות.
רוב הפעמים אנחנו בוחרים עם הראש, לעיתים רחוקות אנחנו משחררים מעט את הרסן ונותנים ללב להוביל.
בדיעבד, מ3 שנים של טיול מדהים בארצות הברית אחת החוויות הטובות שזכורה לי במיוחד, נעשתה בהחלטה של רגע אחד...

טסתי לארה"ב לטיול, שנמשך ונמשך ומצאתי עצמי גר באטלנטה בשנת 2002 וטוחן שגרה.
נפלה בידי ההזדמנות ורכשתי מחבר במחיר מציאה ניסאן ZX300 טורבו מודל 86 רכב מדהים, אבל אחרי הרבה ידיים ישראליות, שזה אומר בתרגום חופשי שהוא היה רחוק מחדש.
הרכב יכול להגיע ל200 קמ"ש (בתיאוריה) והיה לו גג נפתח (אבל היה חורף) כך שהייתי רחוק מלממש את היכולות שלו וליהנות ממנו כראוי (לפחות הייתה לי לוחית רישוי "קאמיקזה" בצבעי דגל יפן מאחור ).
שבת בבוקר, שלג בחוץ אני זרוק בסלון מול הטלוויזיה כשלשותף שלי לחדר (ראם) נשבר כנראה מלחשוב על הקור, אז הוא התיישב לידי וביקש ממני לספר לו קצת על מיאמי.
גרתי במיאמי כשנתיים. זו הייתה התקופה הטובה ביותר בחיי. מזג אוויר קיצי רוב הזמן, חוף מדהים, בחורות ללא קווי שיזוף, מכוניות יוקרה ברחוב, מועדוני לילה שפתוחים כל ערב, אלכוהול, מה לא...
בקיצור אני מספר לו בכיף כשלפתע אני מבחין בניצוץ ערמומי בעיניו.
לא הספקתי לסיים משפט...
– "בוא ניסע עכשיו!"
הוא קוטע אותי.
- "תגיד, אתה התחרפנת?"
אני שואל אותו שאלה רטורית ומדגיש:
- "אמנם יש לנו מחר חופש אבל שני בבוקר אנחנו צריכים לקום מוקדם, שכחת? חוץ מזה שהאוטו לא משהו ויש מצב סביר שאפילו לא נגיע, ואם האוטו נתקע הלך עלינו, אתה יודע שאין לנו כסף לתיקונים או גרר."
- "אבל פה שלג ובמיאמי חם, אתה יכול לנהוג עם הגג פתוח, יש לך עדיין חברים שם נכון? נבקר אותם, נלך יחד לים, נצא קצת בערב ונחזור בזמן, מה אתה אומר?"
הוא מביט בי ומחייך, התחמן הקטן, הוא ידע בדיוק על איזה נקודות ללחוץ.
- "פאק איט!" אני אומר, לך תביא בגד ים, יאללה נוסעים...
עכשיו שתבינו, אטלנטה נמצאת כ700 מייל ממיאמי ביץ', שזה כ1125 ק"מ שמתורגמים לכ12 שעות נסיעה לכיוון אחד!
(לצורך השוואה: מקריית שמונה לאילת: המרחק הוא כ286 מייל = 460 ק"מ בערך 5 שעות נסיעה).
כלומר הבן אדם רוצה לנסוע מאילת לקריית שמונה וחזרה (וזה עוד בלי שחזרנו) – בכדי ללכת פאקינג לים!
יצאנו לדרך, השמש עמדה כך בערך () הייתה נסיעה כיפית, הכבישים היו פתוחים, ארוכים ארוכים, כשעד כלות האופק לא רואים.. מכוניות
הרבצנו מהירות, נוכחתי לדעת כי המכונית יכולה להגיע ל200 קמ"ש ואף יותר (אאל"ט 210 קמ"ש הייתה המהירות המרבית אליה הגענו).
יש לזכור כי לא נטלנו סיכון מיוחד במקרה הזה מפני שמדובר ברכב שבנוי במיוחד למהירויות כאלה (מכונית נמוכה מאוד, צמיגים רחבים במיוחד, בלמי דיסק וכ"ו) וכמובן לא פחות חשוב, תנאי הדרך היו אופטימלים (כביש רחב ומתוחזק, אור יום, אין תנועה).
אחרי כמה שעות טובות של נסיעה, פתאום פורץ לו ענן עשן, לבן וסמיך ממכסה המנוע. שנייה לאחר מכן, המכונית כבתה תוך כדי נסיעה, האטנו בזהירות ועצרנו בשוליים.
הבטנו אחד בשני בדממה... כשלשנינו עוברת אותה המחשבה בראש – אכלנו אותה!
יצאנו מהרכב, הבטנו סביב, אין אף אחד באופק, לא יישוב ולא רכבים |אייקון של השיח הזה שמתגלגל בד"כ במערבונים|
פתחנו מכסה מנוע והבטנו בבלוק המעשן באופטימיות, בטח זה רק דבר קטן. אמה מה, לא אני ולא הוא מבינים ברכבים, טוב שלא חיפשנו את המנוע בבגאז'
בעודנו מגרדים בראש וחושבים מה עושים, עובר לידנו גרר (מי אמר שאין אלוהים )
אנחנו צועקים ומנפנפים והנה הוא עוצר וחוזר אלינו, משיחה קצרה עם הנהג מסתבר שיש עיירה לא רחוק משם ויש שם אפילו מוסך. הכנתי את עצמי לבעיטה בכיס
אבל למזלנו אלת המזל המשיכה לחייך כשהוא הסכים לגרור אותנו לשם תמורת סכום סמלי בלבד (שהיה לדאבוננו בערך רבע מהסכום הכולל שהיה ברשותינו).
הגענו לעיירה המנומנמת בשעות הערב כשהתחיל כבר להחשיך , אין נפש חיה ברחוב, הנהג מוריד אותנו ליד המוסך ומספר לנו כי הם פותחים בד"כ בשמונה בבוקר.
אין ברירה, הולכים לישון, זה זמן טוב לחשבון נפש, כי במידה ומדובר בתקלה רצינית ויקרה, אנחנו בבעיה אמיתית.
החלטנו שדיה צרה בשעתה ונרדמנו חיש קל
מתעוררים עם אור ראשון לקול שאון, חנינו צמוד למוסך והקולות הבוקעים ממנו הקימו אותנו באופטימיות.
ניגשתי למוסך והמתנתי בסבלנות בצד. מנהל המוסך הבחין בי והחל פוסע לקראתי בנינוחות.
עכשיו, אני מכיר מוסכניקים וזה ממש לא משנה הלאום, כמה שתדע פחות על מכונאות רכב כך ביחס הפוך תשלם יותר
החלטתי לפנות אליו בביטחון עצמי של מכונאי רכב ותיק שראה כבר הכל.
- "בוקר טוב, אפשר לעזור לך?" הוא פונה אליי באנגלית
- "כמובן" אני משיב", "יש לי בעיה קטנה ברכב, צינור המים התרופף ויצא ממקומו במהלך הנסיעה".
(לי כמובן, אין שום מושג במכונאות וזו פשוט התקלה הכי שולית/זולה שעלתה בדעתי אותו הרגע).
- "או קיי, בוא נלך לראות!"
הוא אומר ופונה בהחלטיות אל הרכב.
אני מחזיק אצבעות בידיים וברגליים, אם הוא יטען שיש כאן עלות של כמה מאות דולרים, הרכב נשאר כאן ואנחנו צריכים להתחיל לחשוב מה אנחנו עושים עכשיו
– "דיאגנוזה יפה", הוא מסתובב אליי ואומר בחיוך,
- "אך הצינור לא יצא ממקומו אלא נקרע, אבל החדשות הטובות הן שמדובר באמת בחלף זול מאוד שיש ברשותי ותיקון פשוט".
ואז הוא נוקב במחיר זול להפתיע.. אני כמעט מתעלף מהתרגשות!
- "תשמור על פאסון!" אני אומר לעצמי ומנסה להמשיך להעמיד פנים כאילו ידעתי מראש שבזה יסתכם כל התיקון.
אני נותן לו אישור להתחיל לעבוד, למזלי לא היו רכבים רבים ולאחר זמן לא רב המכונית הייתה מוכנה לנסיעה.
הוא קורא לי לרכב ומראה לי את התיקון, הוא מספר לי שהוא השתמש בחלף עמיד יותר בכדי שהבעיה לא תישנה ואם יש באפשרותי לוותר על חשבונית הוא יכול לעשות לי הנחה נוספת.
מקרה קלאסי של יותר מזל משכל
יצאנו שוב לדרך, מזג האוויר התחיל להתחמם, עברנו לחולצות קצרות...
הגענו למיאמי
וואו, פשוט וואו, המעבר הזה מעולם מושלג לעולם קיצי בחוף הים בתוך כמה שעות היה פשוט עוצר נשימה.
הורדנו את הגג, נסענו בנונשלנטיות בסאות' ביץ', וויל סמית' שר "מיאמי" ברדיו – אין דברים כאלה
הגענו לבית חבריי, דפיקות בדלת ואח"כ צעקות של התרגשות שמלוות בחיבוקים/נשיקות והופ הולכים לים
אכלנו, יצאנו לבלות ובערב שמנו פעמינו חזרה צפונה, עייפים אך מסופקים
הנסיעה חזרה עברה חלק וללא תקלות, הגענו בזמן הביתה ולמחרת בבוקר, כל העניין הרגיש כמו חלום.

הנסיעה הספונטנית הזו הייתה חתיכת הימור, בדיעבד אני באמת שלא מבין מאיפה מצאתי בתוכי את האומץ לעשות אותה אבל האמת,
אני חייב להודות שאני לא מתחרט לרגע, לעולם לא אשכח את החוויה הזו ואת החשיבות של החלטות מהלב
זה בהחלט המעשה המטורף ביותר אותו עשיתי בחיי!
שמחתי לשתף, שיהיה יום נפלא לכולם
לוני
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'רעיון להצעת יעול...'
רעיון להצעת יעול...
16/02/2011 | 00:06
10
להגביל את המתחרים ל-100 מילים או משהו כזה.
מי שבעד שיעשה LIKE.
:)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'לצרוב את העיניים שלי'
לצרוב את העיניים שלי
16/02/2011 | 00:24
3
יש לי כמה סיפורים- רושם את כולם.

1) זה אומנם ישמע שטות, אבל עבורי זה היה מטורף. לפני 3 שבועות עשיתי ניתוח לייזר להסרת משקפיים. אני משקפופר מאז שאני זוכר את עצמי. כבר מגן חובה. -6, -6.5 וצילנדר. 5 שנים בדקתי אפשריות להסרת משקפיים בלייזר. הלכתי למכון מסוים שהסכים לנתח אותי אבל אמר שבגלל המספר הגבוה הוא לא יכול להתחייב לכלום ויש לקחת בחשבון מקרה של עיוורון ! מאוד חששתי כי משקפיים התאימו לי מאוד.וזה ניתוח מותרות. להכניס ראש בריא ומיטה חולה- תרתי משמע. ביום הניתוח הלבישו אותי בחלוק בית חולים כחול. טפטפו לי מלא טיפות. כדור ואליום. שניה לפני הניתוח שלי היו עוד שתי בנות. לאחת נתקע המכשיר עם סכין הניתוח במהלך הניתוח והפסיקו את הפעולה. השניה הייתה בלחץ היסטרי וכל הזמן זזה- גם אותה ניתחו רק בעין אחת. כולי רועד נשכבתי על המיטה. העין תפוסה עם קליפסים. ואור אדום מכוון למרכזה. הרופא מטפטף אלכוהול ואח"כ מגרד את השכבה העליונה. זה נראה כמו וישר שמנקה גשם שירד על המכונית. הכל מטושטש. אז הפסקתי לראות...עוד טיפות ועוד טיפוץ והראיה שלי נקלחה ממני. פתאום ריח של בשר חרוך. זה אמור לקרות? הלייזר צורב לי את העין. כל כף פחדתי שהעין זזה באופן לא רצוני. אולי הניתוח נדפק? אני אמור לראות עכשיו?
כשקמתי ממיטת הניתוח הכי הפחיד אותי ששמעתי את האחות מסבירה לרופא שהנתונים שהוכנסו ללייזר קצת שונים ממה שהאופטימטריסט קבע. הוא אמר (אולי כדי שאני אשמע) שזה לא נורא. עד היום אני לא יודע אם זה רשלנות רפואית ותוהה מה לעשות בנדון.

למה עשיתי את זה לעצמי? אני רק מקווה שאראה משהו. אפילו חלקי. רק שלא איבדתי את הראיה. החיים שלי יתהפכו. לא עבודה. לא אישה. הכל נדפק.

היום אני רואה טוב. לא חד. אבל זה הסיכון שלקחתי. אולי הסיכון הגדול בחיי. סיכון מיותר שיכל להפוך לי את החיים מקצה לקצה.

אשמח אם תתנו לי הזדמנות לצנוח, כי עם העיניים החדשות שלי אני יכול לראות עכשיו ולהנות באמת מהחויה !
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'דיסנילנד'
דיסנילנד
16/02/2011 | 00:28
7
סיפור אמיתי שקרה לי לפני 15 שנה.
אחרי טיול בר מצווה- פעם ראושנה בחו"ל לתקופה ארוכה.
חזרתי הביתה אחרי 4 ימים בדיסנילנד פריז.
בלילה הראשון בחדר התעוררתי באמצע הלילה. לא זהיתי את המקום.
הייתי בטוח שאני כלוא באיזה מתקן של דיסנילנד. איזה ביתן של מיקי מאוס.
חשבתי לצאת מהביתן (שהיה בדמיוני על הקרקע) ולחפש את היציאה מהפארק.
החלון היה נעול. נכנסתי לאמוק מטורף. שברתי את החלון לרסיסים. ושברתי את התריסים.

בנס, כשפתחתי את החלון עברה מכונית בכביש הראשי שהחזירה אותי למציאות. הייתי כבר רגל מחות לחלון...
אבל יכל להגמר אחרת...

אנשים טובים. אם היה לי מצנח חופשי יכלתי לעוף מהחלון בלי פגע. למזלי התעשתתי לפני שנפלתי כולי.
תנו לי זהדמנות להרגיש איך זה ליפול באמת מחלון ולצאת בלי פגע.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'חצי-מוות בעריסה '
חצי-מוות בעריסה
16/02/2011 | 00:30
2
8
הסיפור שלי קצת מוזר, אבל בעבר כתבתי לגביו בשרשור די גדול פה בתפוז ונרגעתי שאני לא איזה חייזר בנושא זה.

מישהו חשב לעצמו למה אנחנו מנקרים כשאנחנו עייפים?
ובכן, המח משחרר חומר מאלחש כהכנה לשינה. זאת  כדי שבזמן שאנחנו חולמים הגוף שלנו ישאר קפוא ולא נפגע בעצמנו כשנזוז.

לי קורה לפעמים, שאני נרדם, הגוף משחרר כמות מסוימת של החומר המאלחש אבל הראש שלי עדיין במצב עירני.
בפעם הראשונה שזה קרה לי קפאתי מהחמור המאלחש הזה וקפאתי מפחד.
הרגשתי כאילו קברו אותי בחיים. ראיתי את החדר בבירור. הרשתי שאני מנסה לצעוק אבל לא מצליחץ זיעה קרה עלתה בגבי.
דפיקות הלב עלו בקצב והרגשתי שאתעלף מרוב מאמץ ללב.

איכשהו התעוררתי.

בפעמים הבאות שזה קרה לי כבר התחלתי להבין מה המצב.
למדתי שהדרך ל"השתחרר" היא להניע איזה איבר קטן- אצבע ביד או ברגל. לאט לאט - עד שהגוף מתעורר המחומר המנטרל.

מאז פתחתי הרגלי שינה די מוזרים:
אני יכול לישון רק על הבטן. אחרת הקפאון לא מאפשר לי להזיז כלום.
את חייב להשאיר רגל אחת מחוץ למיטה, אותה אני מנסער כשאני "מותקף" ע"י החומר המשתק.

בחיים לא חשבתי שיצא משהו חיובי מהסיטואציה המלחיצה הזו
אבל מי יודע- אולי תכבדו אותי בקולות ההצבעה שלכם ואזכה במזרון בצניחה חופשית.

אם כבר לקפוא מחומר מאלחש. אז לפחות על באויר עם מלא אנדנלין :)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'שינה צלולה'
שינה צלולה
16/02/2011 | 07:47
1
19
http://www.dreams.co.il/index.php/dream/static_fil...

תנחש מה..
זה קורה ללא מעט אנשים..

תופעה מאוד מוכרת הנקראת באנגלית - lucid dreams

יש ספרים בנושא שמלמדים איך לשלוט בחלום שאתה בתוכו..

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'מה שהוא מתאר נשמע לי יותר כמו'
מה שהוא מתאר נשמע לי יותר כמו
19/02/2011 | 00:12
4
שתוק שינה. מצב מאוד מאוד לא נעים...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-' נא לשמור על הסיפורים קצרים'
נא לשמור על הסיפורים קצרים
16/02/2011 | 00:35
6
כדי שהשופטים יוכלו באמת לקרוא ולהתרשם מהסיפורים, מומלץ לשמור אותם קצרים, אפילו אם הם מדהימים, לנסות לתמצת :)

תודה UV

~Moo
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'נפילה חופשית מעל לאס-וגאס '
נפילה חופשית מעל לאס-וגאס
16/02/2011 | 00:46
98
שני מתקנים פסיכיים לחלוטין שעלתי עליהם בלאס וגס.

1) המחט-

תמונה
http://www.google.co.il/imgres?imgurl=http://blog....

וידאו
http://www.youtube.com/watch?v=6g0K5Gq1eFg

2) קרוסה באויר
http://www.youtube.com/watch?v=P3Zr-76tgnY&feature...

אתה עולה למגדל בגובה פסיכי. למרות שמסביב מדבר קור עז מכה לך בפנים. אתה מחזיק במעקה כמו מטורף. מפחד להסתכל למטה. ואז מראים לך את שני המתקנים הלא-נורמליים האלה.

מטורף. מטורף. לא התגרתי כך בגרבטציה הרבה זמן.

עוד בנושא נפילות- הפעם בטיול בארץ ליהודיה.
יש שם אגם שנראה די עמוק. היינו שם לבד אני ועוד כמה חברים. ברוב טיפשותי החלטתי לקפוץ מאחד הסלעים שם קפיצה של איזה 10 מטר (קומה 3 של בניין ככה) לתוך הבריכה. להבדיל מלאס וגאס, פה לא הייתי קשור לכלום.
רציתי להראות גבר, שלא מפחד מכלום. במזל צללתי באמת למקום מספיק עמוק.

התחשוה של הליות באוירץ הסיכון. הריזקה והידיעה שאולי שגית בגדול- זה אנדנלין מטורף.
הקפיצה הלא בטוחה הזו אולי הייתה הדבר המטורף בחיי.

מבקש מכם הזדמנות לעשות את זה הפעם כמו שצריך. בטוח.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'כניסה למי קרח בחורף מינוס 5 מעלות בגובה 4 ק''
כניסה למי קרח בחורף מינוס 5 מעלות בגובה 4 ק'
16/02/2011 | 00:50
10
43
אז ככה...לפני כשנה וחצי בטיול לפרו, עם תחילת החורף הקר שם. יצאתי לטיול יום שנקרא "לגונה 69" שנמצאת ברכס האנדים בגובה של כ 4000-4500 מטר.
הטיפוס ארך כשש שעות, והיה קור אימים- המדריך הפרואני אמר שהיינו כ5 מעלות מתחת לאפס. . בד"כ גם כשנורא קר, לאחר עליה כזו אמור להרגיש קצת חם.. אז זהו שלא!
הייתי עם 4 שכבות, מעיל, כובע צמר וכפפות. אחרי כ 6 שעות של טיפוס, רוחות של 50 קמ"ש, הכל קרח מסביבנו- הגענו ללגונה המדהימה.
בהתחלה בכלל לא חשבתי על רעיון לכניסה למים ורק התלוצצתי עם חבר מה יקרה לנו אם נכנס.. בקיצור פתאום קיבלתי "סיבוב" ואמרתי לחבר שחייבים להכנס.!
התפשטנו ונכנסנו למי הקרח! הכל מסביבנו פשוט קרח! מים סביבות האפס מעלות, בחוץ רוחות ,לפני כן הייתי עם 4 שכבות ועצם ההעובדה שהורדנו בגדים הייתה נגד כל יצר השרדות אנושי.
אי אפשר לתאר את הקור שבמים, הריאות מתכווצות ואי אפשר לקחת אוויר (שזה האמת קצת הלחיץ).. בקיצור נכנסו לאיזה 20 שניות ויצאנו בשאגות החוצה. המים היו כל כך קרים שבחוץ לא הרגשנו צורך להתלבש מהר כי בפנים היה קר יותר. המדריך הפרואני אמר שאנחנו הכי משוגעים שהוא אי פעם ראה..ורופא שטייל איתנו אמר שממש סיכנו את חיינו.
אבל היה שווה את זה.!!
יותר מטורף מזה לא עשיתי ולא אעשה.. עשיתי גם באנג'י וכאלה- אין בכלל מה להשוות להרגשה של שחייה במי קרח בגובה 4 קילומטר בשיא החורף..

רק לצנוח עדיין לא יצא לי :(

אמיר
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'זה דווקא דבר מסקרן...'
זה דווקא דבר מסקרן...
16/02/2011 | 01:34
6
9
איך זה מרגיש? תמיד חששתי מהמכת קור לדום לב או משהו כזה
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'חששותיך מוצדקים :)'
חששותיך מוצדקים :)
16/02/2011 | 01:49
8
מדובר בקור שאי אפשר לתאר.. הריאות מתכווצות - פשוט ככה. אתה רוצה לקחת אוויר, פשוט אין לאן להכניס- זה דיי מלחיץ האמת. חששתי מאוד על החבר שלי שהוא צנום אז צעקתי לו שייצא מיד.
באופן מוזר לפני הכניסה למים הרגשתי ממש לא טוב, ואח"כ פשוט הרגשתי שור למרות שהייתי בטוח שאני אצא עם דלקת ריאות.
בראיה לאחור אני שמח שעשיתי את זה, אבל אין ספק שזה היה מסוג הדברים שאתה עושה רק פעם אחת.. הוכחתי לעצמי שיש לי את הטירוף כשצריך ..
נהיה לי קר רק מלהזכר בזה :)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'אתה פשוט מאבד קשר עם השרירים הקטנים-'
אתה פשוט מאבד קשר עם השרירים הקטנים-
16/02/2011 | 10:59
4
10
כמו אלה שעוזרים לך לנשום. הדרך היחידה להכניס קצת אוויר לריאות היא לעשות עם הידיים תנועות של שחיה- מה שמנפח ומכווץ את בית החזה.

השוק העצום פשוט גורם לך לא להרגיש את הקור כמו שאתה רגיל אליו- אתה לא רועד, למשל. הוא פשוט מאלחש בבת אחת את כל השכבות החיצוניות של הגוף, וגורם לך לחוש די בנוח, ברגע שאתה מתרגל לחוסר השליטה בשרירים.

וכן, כל ישראלי בגיל 16-30 שימצא אגם קפוא ירגיש צורך לשחות בו... זה דפקט כזה שטבוע בנו.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'כמה שיזוף'
כמה שיזוף
16/02/2011 | 14:53
3
12
לצפיה ב-'נו, ראית איזו שמש יש שם...'
נו, ראית איזו שמש יש שם...
16/02/2011 | 17:12
2
6
אני פשוט לא סובל לשכב ולא לעשות כלום- אז השיזוף שלי נאלץ להגביל את עצמו לפרצוף ולידיים.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'מה הקשר'
מה הקשר
11/03/2011 | 01:03
1
3
לא הבנתי מה הקשר של שיזוף לנושא.
צניחה חופשית >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מה הקשר שלך?'
מה הקשר שלך?
11/03/2011 | 21:31
3
לצפיה ב-'מקובל? תנסה וניראה אם זה יהיה מקובל עליך :)'
מקובל? תנסה וניראה אם זה יהיה מקובל עליך :)
16/02/2011 | 13:18
1
9
לצפיה ב-'אני אשמח לעשות זאת..'
אני אשמח לעשות זאת..
16/02/2011 | 13:59
13
וזה עוד בקטנה, להכנס למים קפואים.

בפילנלד , שוודיה , אוסטריה ועוד כמה מדינות אירופאיות צוננות זה מאוד מקובל להכנס לסאונה עם החבר'ה
ואז לצאת החוצה אל הכפור, להכנס לאגם קפוא למספר שניות, ולחזור אל הסאונה.

ואתה , אמיר וי.אקס - אולי תבוא אתה לעשות בודי סספנשן ?
תסתכל כמה שורות למעלה איפה שכתבתי על זה... ;)

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'פינוי רכבת תחתית בלונדון'
פינוי רכבת תחתית בלונדון
16/02/2011 | 00:55
13
סיפור שאני מאוד מתבייש בו, אבל אם זה יעזור לי לזכות- מוכן לספר אותו (בעילום שם...)
בטיול בר מצווה ללונדון - נסענו ברכבת התחתית. מאוד התלהבתי - פעם ראשונה. הכל נראה מבריק. חדש. מסקרן.
בתור ילד לא הבנתי יותר מדי אנגלית.
היה בתחנה עצמה כפתור של פינוי חירום במקרה של אסון. עד היום אני זוכר את הכפתור הזה באופן מדויק.
קופסא אדומה גדולה ובמרכזה כפתור אדום עגול לחיץ.
כולי בהתלהבות של לנסות כל דבר בחו"ל - התרחקתי טיפה מהמשפחה ופשוט לחצתי על הכפתור.
עזאקה גדולה נשמעה. קריאה נחרצת לכל האנשים לפנות את התחנה.
אנשים התחילו לרוץ ולפנות את התחנה. עד היום אני לא יודע איך עשיתי את זה ואיך בכלל יצאתי מזה בשלום.

בד"כ על טעיות משלמים. מקווה שהפעם מטועיות מרוויחים. לפחות פרס של צניחה חופשית.
אני את הלקח שלי למדתי. מקווה שהסיפור הזה יהיה רק אנקדוטה מצחיקה לנכדים שלי (שיהיו בעתיד הרחוק)
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'בהצלחה במאבק.'
בהצלחה במאבק.
16/02/2011 | 11:35
4
לצפיה ב-' בדיעבד אחד הדברים המטורפים שקרו לי '
בדיעבד אחד הדברים המטורפים שקרו לי
16/02/2011 | 14:47
6
אבל לא במתכוון.
בשנת 1994כששירתתי בצבא בחיל האויר היתי די לחוץ בית ובכל הזדמנות הברזתי מהבסיס,
יום אחד קיבלתי תורנות רס"ר (יומיים), רס"ר הבסיס היה אדם שמספיק והחוט בכפתור לא מושחל כמו שצריך הוא
יכניס אותך על זה לכלא. תורנות הרס"ר מתחילה ב 6:00 בבוקר עם התייצבות מול משרד הרס"ר ומסתיימת בשעות הערב המאוחרות, ידוע גם שמי שנמצא בתורנות זו לא יוצא הביתה.
התורנות הסתיימה ב 21:00 בלילה ואני ברוב טמטומי החלטתי שבפרנציפ אני לא נשאר בבסיס ואני יוצא הביתה (היתה לי אז קורטינה 1976 אוטומט בצבע צהוב עם המון מדבקות), למחרת קמתי ב 4:00 בבוקר כדי להספיק להגיע למסדר בזמן ונסעתי לבסיס, כבר באמצע הדרך הרגשתי שאני מתחיל לנקר ולכן עצרתי להתרעננות, קצת שכיבות סמיכה, ריצה קלה סביב הרכב וחזרתי לנהוג, וכאן מתחיל הקטע המעניין...
בקיצור, במחלף השבעה בפניה ימינה נרדמתי על ההגה בסיבוב הרכב המשיך ישר, קפץ מהמחלף מגובה של 2-2.5 מטר לתוך המשולש שבין כבישי המחלף, עם הפגיעה התעוררתי בבהלה (כמובן שלא הייתי חגור וקיבלתי מכה בשפה התחתונה) ואני רואה צמחים ואבנים רצים אלי, הרכב נעצר אחרי כמה מטרים ועשן התחיל למלא את תא הנוסעים, ניסיתי לפתוח את הדלת אך מהמכה כל הרכב התעוות והדלת לא נפתחה, נכנסתי ללחץ שהרכב יתלקח וניסיתי להיחלץ מהדלת השניה, הצלחתי לפתוח אותה ויצאתי מהרכב, הסתבר שה"עשן" היה ענן אבק שעלה מתחת לרכב ואפף אותו.
לפתע רץ אלי מישהו בצעקות : הכל בסדר ? אתה חי ? ראיתי אותך מזנק מהמחלף וחשבתי שמצלמים פה סרט,
אני כולי מבוהל (פחות מהתאונה ויותר מזה שאני לא מגיע למסדר ר"סר) התחלתי להסביר לו את מה שקרה וביקשתי ממנו שיקפיץ אותי לבסיס, הוא אמר שהוא נכנס לתחנת דלק הסיירים ולא ממשיך הלאה לכיוון פלמחים. ביקשתי ממנו להתקשר כדי שאוכל לספר להוריי את שקרה, הבעיה שבתקופה ההיא טלפון סלולארי לא היה נפוץ והוא הודיע דרך מכשיר קשר למשרד שיתקשרו להוריי והמשיך לדרכו, ברוב טמטומי החלטתי להישאר על המחלף במקום לנסוע איתו עד ל"סיירים" ואז גיליתי שאני שוב בבעיה, איך אני תופס טרמפ על מחלף שיש לו שוליים ברוחב של 50 ס"מ ?
נשכבתי על השוליים מבלי לזוז ואני מרגיש רכבים ומשאיות עוברים לידי במרחק של עשרות ס"מ מהראש, עצמתי עיניים ולא זזתי.
לפתע שמעתי חריקת בלמים ועוד אחת ועוד אחת ועוד ועוד... בקיצור כל התנועה על המחלף עצרה ואנשים התחילו לרוץ לעברי בקריאות, איך ששמעתי קמתי והתחלתי לרוץ לכיוונם תוך בקשה שיקחו אותי טרמפ לבסיס, מיותר לציין שכמעט והרביצו לי שם אבל בכל זאת מצאתי טרמפ לבסיס.
כמובן שלא הופעתי למסדר ר"סר, ואפילו לא הלכתי אליו פשוט המשכתי ליחידה שלי, נגשתי למפקד שלי בבכי (מדומה כמובן) וסיפרתי לו את שקרה, הוא מהלחץ שלח אותי עם נהג לבית חולים לבדיקות, כשחזרתי הסתבר שהרס"ר לא קלט שהייתי חסר (הוא כנראה לא האמין שיש מישהו שיש לו אומץ להבריז לו), ביחידה שלי החליטו שהעונש שלי יהיה להרצות על זהירות בדרכים ולשמחתי זה כל העונש שקיבלתי.
הכאב היחיד שלי היה על הרכב שעד היום הוא הרכב שהכי אהבתי ( אם אני אצליח אני אסרוק תמונות שלו לפני ואחרי התאונה).

אני מקווה שלא התעייפתם לקרוא ואני מקווה שהעברתי את המקרה בצורה הכי מוחשית שאפשר כי כשזה קרה רץ לי אדרנלין בגוף ברמות שלא היו לי לפני ואחרי.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי...'
הדבר הכי מטורף שעשיתי...
16/02/2011 | 17:45
22
בהחלט זה צריך להיות,
להשכיר דירה במחירים של הדירות של היום !?!? אם זה לא מטורף ? אז...
לעשוות מליון ואחד דברים כדי להתקבל לתואר במדעי המחשב ומטמתיקה
כאילו מי מספיק מטורף כדי לעשות תואר במטמתיקה ?!?!
אם זה לא מטורף אז לעשות תואר במדעי המחשב ומטמתיקה !!!..
אם זה לא מטורף מספיק
אז גם להיכנס למינוסים כי המכללות פה לוקחות המון כסף על התואר...
אם זה לא מטורף..
אז הדבר הכי מטורף צריך להיות
להסכים לעבוד בתור מתכנט עם משכורת של 6,000 נקי בחודש...
אם זה לא מספיק מטורף
אז אולי הדבר הכי מוטרף הוא זה שאני נשאר פה למרות הכל ולא עובר דירה ...
אולי כי פשוט .. בסופו של היום .למרות שאני רוצה שלפעמים .. העולם יסתכל לכיוון שלי .וכמה שאני מקלל את הכל...
אולי הדבר הכי מטורף מהכל, הוא .. שלמרות הכל
אני אוהב את הארץ הזאתי ...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הכי מטורף צריך להיות, נשאיר את זה קצר.'
הכי מטורף צריך להיות, נשאיר את זה קצר.
16/02/2011 | 18:05
2
16
סיפור אמיתי פעם אחת האקסית שלי הצליחה לשכנע אותי לעשות ערב סאדו מאזו התלבשנו הכנו נרות והכל,
הבעיה היא, שהיא לא סיפרה לי לפני זה מה זה סאדו מאזו, ולא רק זה היא ממש נכנסה לקטע,אני חקרתי מה זה סאדו מאזו באנטרנט ראיתי תמונות של בחורות ערומות חשבתי שזה סוג של מסאג' או משהו.
היא קשרה אותי עם אזיקים והכל למיטה וזה היה נחמד חשבתי שאני יקבל מסאז נעים כזה או משהו נחמד כזה
אבל אז פתאום היא הורידה את החיוך שלה .היא שמה מסכה כזאתי
וצעקה עלי וקיללה אותי, ו.. נו, בואו נגיד שזה לא מה שחשבתי,
לא רק זה היא פתאום התחילה להשתגע, שהיא מלכה שאני העבד שהיא הזה ואני הזה, וזה והיא לא יצאה מהדמות היא נשארה עם הדמות כל הזמן ואמרתי לה כאילו שתרגע שלא וזה.. (זה לא עזר כמובן)
והקטע גם שלא יכולתי להוריד את הבהמה המשוגעת הזאתי ממני,
קיצר, אחרי שעתיים שאני כבר לא יכול לנשום, היא שחררה אותי,
כמעט הרגתי אותה שהיא הורידה את האזיקים פשוט לא היה לי כח לזוז
אבל זה לא מטאפורה, באמת אם היה לי כח הייתי הורג אותה אז...
החלטתי שאני לא עושה סאדו מאזו יותר בחיים שלי ולא מתקרב לזה אפילו...
אבל מאז אותו היום אני הייתי בטוח
שבאותו לילה... סמדר (שם בדוי) היא הדבר הכי משוגע והכי מטורף שעשיתי בחיים שלי.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'היית צריך לצעוק:'
היית צריך לצעוק:
17/02/2011 | 00:56
6
לצפיה ב-'למה לי זה אף פעם לא קרה?:('
למה לי זה אף פעם לא קרה?:(
18/02/2011 | 19:31
1
לצפיה ב-'הדבר המטורף שאני עשיתי'
הדבר המטורף שאני עשיתי
16/02/2011 | 20:27
12
כשהייתי בת 7 אני וחברה שלי טיילנו באיזור בו גרנו והגענו לבריכה. היה אז חורף ואנחנו נכנסנו למתחם של הבריכה. חברה שלי התערבה איתי שלא יהייה לי אומץ לקפוץ מהמקפצה הכי גבוהה אל הבריכה הריקה ממים. אני נעניתי לאתגר וקפצתי לבריכה הריקה. במזל, בתחתית הבריכה מתחו מעין בד שהקפיץ אותי מעט (בכל זאת הייתי קלה כי הייתי בת 7) וכך חסכתי לעצמי פציעה קשה.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'התאפרתי כמו דראג קווין,'
התאפרתי כמו דראג קווין,
16/02/2011 | 20:43
1
7
* השתתפתי בהצגה, שהועלתה מול 1,500 אנשים והייתי אמורה ללמוד את הטקסט שלי בעל פה, אבל לא ממש עשיתי את זה... מהון להון לא רציתי לעלות לבמה, אז חברה שלי דחפה אותי לשם בזמן הסצנה שהייתי אמורה לעלות בה. נתקעתי בתפאורה, נפלתי, הפלתי איתי ביחד את הכיסא שהיה שם, ועמדתי על במה ריקה ולא עשיתי כלום במשך דקה וחצי... לא דבר ממש מטורף, אבל אכן פדיחה לכל החיים... (-:

* התאפרתי כמו דראג קווין שמתי נעלי גוטים, ומלא מלא ניטים, והלכתי יד ביד עם חברה שלי בכל רמת גן (:
ולצורך העניין, זה לא היה פורים XP
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'גותים*'
גותים*
16/02/2011 | 21:14
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי:'
הדבר הכי מטורף שעשיתי:
16/02/2011 | 21:30
16
הדבר הכי מטורף שעשיתי היה לדבר עם בחורה שהייתי מאוהב בה. אני יודע, גם כן חיים מטורפים... זרמה בי כמות כ"כ גדולה של אדרנלין באותם רגעים ברמה כזו שאיבדתי שליטה על הרגל הימנית שלי, שלא הפסיקה לקפץ לה בחוסר שליטה גמור. סיפור אמיתי לגמרי. אז יש אנשים שבשבילם זה לא נחשב כמעשה מטורף, אבל בשבילי זה ללא ספק המעשה הכי מטורף שעשיתי בחיים שלי. אשמח אם תעזרו לי להוסיף לרפטואר דבר מטורף יותר, כמו נגיד, ואני סתם שולף מהמותן כאן, צניחה חופשית.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'קצר ןלעניין - חתמתי קבע...'
קצר ןלעניין - חתמתי קבע...
16/02/2011 | 23:25
19
לצפיה ב-'הדבר הכי נועז!'
הדבר הכי נועז!
16/02/2011 | 23:35
3
13
הדבר הכי נועז שעשיתי זה לקנות כרטיסים לאחיינית שלי ולי, להופעה של ג'סטין ביבר שתתרחש בקרוב בפארק הירקון. אוי וויי, כמה אומץ הייתי צריך והמון אדרנלין בשביל לסבול את ההופעה העתידית הזו. אני יותר מאשמח לעשות משהו נועז ואקסטרימי שיהיה למעשה גם כיפי עבורי ובמיוחד בשבילי, משהו בדיוק כמו צניחה חופשית...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'מי זה הג'סטין ביבר הזה?'
מי זה הג'סטין ביבר הזה?
17/02/2011 | 01:08
1
4
בכל פעם שאני מגגל את השם שלו אני מגיע איכשהו לתמונה של ילדה שחובשת פאה הפוכה...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'חחחחח כי זה בדיוק מה שהוא-'
חחחחח כי זה בדיוק מה שהוא-
17/02/2011 | 16:31
12
ילד שנראה כמו ילדה, ושיער שנראה כמו פאה...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'וואו, בלי ציניות, זה דורש המון אומץ'
וואו, בלי ציניות, זה דורש המון אומץ
18/02/2011 | 17:24
3
אני מעדיפה עקירת צפרניים על פני ההופעה הזאת
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'לעשות סקי ב10 מעלות מינוס'
לעשות סקי ב10 מעלות מינוס
17/02/2011 | 11:19
14
בתקופה שהייתי בניו יורק היינו יוצאים בחורף קבוע לסקי בhunter זה האתר של אפ סטייט ניו יורק ולא מוותרים לא משנה מה המזג אויר.
פעם אחת היה סופ"ש קפוא ובכל זאת החלטנו לנסוע 10 מינוס זה היה לפני הרוח תוסיעו לזה את הרוח הנוראית שהייתה באותו יום תקבלו מתכון התאבדות.
בכל מקרה הגענו לאתר כמעט ולא היו אנשים, יש שם הרבה תותחי שלג ובגלל שהיה רוחות אז הפעילו אותם כל הזמן כדי שיתפס קצת שלג על ההר, מה שקרה במציאות, שזה רק הוסיף לבלאגן, אתה גולש בקפור אימים ומולך מופעל תותח שלג שמעיף עליך בין אם אתה רוצה או לא פתיתי שלג קטנים, אחרי כמה שעות התייאשנו ונסענו משום לא לפני שהפשרנו את עצמו בגקוזי שם, יש שם בתחתית ההר גקוזי מתחת לשמים גם כן משהו הזוי מהכפור להיכנס לתוך מים רותחים. אבל זה עוזר.

ואם כבר צניחה
אז עשיתי צניחה ב2006 מרוב שהייתי באטרף אחרי שנים שפנטזתי על זה, לא הקשתי להוראות המדריך שאמר לי לפני הקפיצה לא לזוז עד שאני מסמן לך, ישר שיצאנו מהמטוס אני פותח את הידים לצדדים התהפכנו באויר כמה פעמים עד שהוא הצליח לסדר אותנו, ואני שוב פעם עושה שטויות אחרות, הוא ממש התעצבן ונעל אותי וצעק משהו באנגלית שלא הצלחתי להבין מהרוח.
אני נדפקתי שלא יצאו לי הרבה תמונות.
אבל היה חוויה של פעם בחיים, שיהיה מספיק כסף או שאני אקבל מתנה אני יעשה שוב, הפעם זוגי
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-' פשוט יוצא דופן - שווה צפיה!'
פשוט יוצא דופן - שווה צפיה!
17/02/2011 | 13:19
7
לצפיה ב-'הפייבוריט שלי...'
הפייבוריט שלי...
18/02/2011 | 00:39
5
מילא לעשות משהו מטורף ברגע של שיקול דעת לקוי; אבל לעשות כזה שינוי קיצוני בחיים שלך- כל יום, כל שעה, כל דקה- ורק כי זה הדבר הנכון לעשות? גם כאן אני חייב להוריד את הכובע (או את הקסדה, אם לדייק) בפניך!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-' כבוד. סחתיין.'
כבוד. סחתיין.
18/02/2011 | 17:06
3
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף וקיצוני שעשיתי-בנג'י בעירום'
הדבר הכי מטורף וקיצוני שעשיתי-בנג'י בעירום
17/02/2011 | 23:27
295

במהלך שנת 2000 טיילתי כ-11 חודשים בדרום אמריקה, אין לתאר את החופש והמרחב העצום שחוויתי שם. תמיד רציתי לעשות בנג'י על אף הפחד העצום. התברר לי כי בחורה הקופצת בנג'י טופלס קופצת בחינם. היתה התערבות ביני לבין חברה ואמרתי שלקראת סוף הטיול כשאגיע לאקוודור אקפוץ בנג'י טופלס. באמצע הטיול הזדמן לי לקפוץ בנג'י בקוסקו מכדור פורח - חוויה עצומה ומטורפת בפני עצמה אבל לא הכי מטורפת... סוף הטיול הגיע, השמועות אמרו שרק קפיצת בנג'י בעירום מלא תזכה בקפיצה חינם. החברה כבר לא היתה באיזור אבל החלטתי לעמוד במילה שלי מול עצמי. היה ליל ירח מלא, לקחתי איתי את ה-60-70$ לא זכור לי כמה עלתה הקפיצה (למקרה שאתחרט) וכל הדרך אני אומרת לשני חבריי שאני הולכת לקפוץ בעירום, הם לא האמינו לי. כשנכנסתי לגשר ואמרתי למפעילים שאני רוצה לקפוץ בעירום חבריי ניסו להניא אותי מזה - אפילו הם חשבו שאני מטורפת. הגיע תורי, הורדתי את הבגדים, במשך כמה דקות עמדתי שם בעירום, אוזרת אומץ לקפוץ, אפילו לא הטריד שאנשים מסתכלים עליי, מהעבר השני היתה מסיבה לתוך הלילה והכרוז מודיע שיש תיירת שהולכת לקפוץ בעירום...פתאום קלטתי שאני עומדת לקפוץ בנג'י, cinco, quatro, tress, dos, uno
ויאללה באנג'י ג'אמפ. כל הלילה לא יכולתי לישון וגם למחרת - האדרנלין בגוף זרם גם מהקפיצה וגם מהטירוף הזה של לעשות משהו שמעולם לא חשבתי שאעשה. כשחזרתי לארץ חבר אחר מהטיול אמר לי שאם ישאלו אותי פעם מה הדבר הכי מטורף שעשיתי יהיה לי קל להשיב על כך - אז חשבתי שזו הזדמנות מצויינת.

שנים שאני רוצה לעשות קפיצת טנדם - אולי זו ההזדמנות שלי...

הפעם נרשם כתגובה לשרשור
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי קיצוני שעשיתי'
הדבר הכי קיצוני שעשיתי
18/02/2011 | 13:03
13
בייניש הזאת נראית כמו קוף,
אז זרקתי עליה נעל!(אולי היא הייתה עושה ניתוח אחרי זה)
אבל מה - השוטרים חשבו שזה האחד לידי!
במזל ניצלתי מ3 שנים בכלא
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר הכי מטורף שעשיתי... קצת מביך'
הדבר הכי מטורף שעשיתי... קצת מביך
18/02/2011 | 14:51
2
20
לפני מספר שנים, כאשר עוד הייתי חיילת צעירה, בסוף-שבוע חמים של אוגוסט החלטנו, קבוצה של חברים מהצבא, שאנחנו עושים קמפינג באחד מחופי הכנרת.
וכיאה לסופ"ש קייצי ולוהט, החוף היה עמוס באוהלים.
לקראת הערב ישבנו על האדמה במעגל באוהל משפחתי ושחקנו משחקי חברה ילדותיים. הפסדתי או אותגרתי באחד מהמשחקים האלו (נדמה לי ב "NEVER" או אולי זה היה ב"אמת או חובה"), והמשימה שקיבלתי היתה לרוץ בערום לאורך החוף ולצעוק "אני רוצה שינוי"!
חשבתי כמה רגעים, הרי זה בסה"כ משחק מטופש ואני יכולה להפסיד בכבוד, אבל בגיל 19 קשה להפסיד והמח לא עובד. כבר התחיל להחשיך ולא חשבתי שמישהו יראה משהו.
אז פשטתי את בגדיי באוהל הזוגי שחלקתי עם חברה, נשארתי בתחתונים וכיסיתי את החזה בידיי, ופרצתי החוצה מהאוהל בצרחות "אני רוצה שינוי!!! אני רוצה שינוי!!!!"
לא חשבתי, שהחוף עמוס יהיה בתאורה מלאכותית, ושיהיו משפחות עם ילדים שיבהו בי בפליאה לכל אורך החוף, ואלו שלא היו שם מלכתחילה, יצאו לראות על מה כל הרעש..
אבל זו לא היה כ"כ נורא, אילו היה לי מעט חוש כיוון והייתי חושבת לאן אני רצה.
במהלך חצי שעה של חיפושים בין עשרות האוהלים, שדמתה לנצח, כבר התחלתי לבכות ואנשים חשבו שקרה לי משהו ורצו להזמין משטרה, בסוף מצאתי את האוהל שלי. ציפיתי לצחוק מתגלגל, אבל חברי חשבו שקרה לי משהו בגלל שנעלמתי ודאגו.. הייתי ילדה טובה וחנונית, איש לא האמין שבאמת אעשה זאת.
מזלי, שזה היה בעידן שקדם למצלמות הדגיטליות/סלולאריות
אבל חברים מהבסיס לא ישכחו לי את זה לעולם.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-''
18/02/2011 | 16:03
2
"נשים- דעתן קלה"...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-''
20/02/2011 | 01:19
1
לצפיה ב-'@#@אין יותר קיצוני מזה-150 מזרקים לעכוזי!!@#@'
@#@אין יותר קיצוני מזה-150 מזרקים לעכוזי!!@#@
19/02/2011 | 10:50
3
21
כשהייתי בשירות החובה שלי בצה"ל- בחיל הרפואה בתור מדריך בבה"ד
היה קטע כזה בין המדריכים- למי תוקעים כמה שיותר מזרקים (עם תמיסה של מים איזוטונים שלא פוגעים בגוף) בתחת!!

אני הגעתי לשיא של 150 מזרקים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מצ"ב תמונות של במהלך, ואחרי..

מואהאהאהאהאהא..

בחיי שזה הדבר הכי קיצוני ומופרע שעשיתי.. וזה כאב!!
שבוע שלם לא יכולתי לשבת בכלל!!!!!!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-''
19/02/2011 | 17:12
5
זה באמת פסיכי
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'ענק!'
ענק!
20/02/2011 | 01:43
5
לצפיה ב-'150 הזרקות בתחת - מבחינתי זכית'
150 הזרקות בתחת - מבחינתי זכית
20/02/2011 | 12:57
11
לצפיה ב-'מטורף? הנה הדבר הכי שפוי שעשיתי '
מטורף? הנה הדבר הכי שפוי שעשיתי
19/02/2011 | 14:39
10
כמה חברים אמרו שאני חייב לכתוב פה.

חשבתי הרבה מה מחוויות  שלי תנצח, המרדפים הבילדות אחרי צפעים? טיולי בדד במדבר למספר ימים בתיכון ?
טיול אופניים בבנימין ובשומרון ? בכלל טיולים ביו"ש? ללא נשק בגיל תיכון (ואני מאזור אשקלון בכלל).עבודה באפריקה בג'ונגל? התהפכות עם טרקטור כולל פציעת חזה קשה וחזרה בנסיעה ?

בסוף בחרתי בחוויה אחרת .
כתלמיד בתיכון למדתי במגמת ידיעת הארץ, הרכז שלנו הוא אחד המומחים בארץ למחילות בר כוכבא , כחלק מהלימוד היינו נכנסים למחילות וממפים אותן .
התהליך מאוד פשוט , נכנסים למחילה עם נייר ועט , ומציירים לפי שיטה מובנת כל מטר במחילה .
אתה ילד בן 16-17 זוחל במקום שלא זחלו בו מאות אם לא אלפי שנים, ומצייר לך.
אהבתי את זה מאוד ובאמת שהרגשתי שם במחילות בטוח לגמרי .
יום אחד הגענו למחילה ליד אמציה , למחילה כבר הייתה מפה אבל במפה היו שני יציאות שלא מפו והמורה שלנו חשב שהן מתחברות, פשוט אף אחד לא הצליח לזחול בניהן .
ניגשו לשם אני ושני חברים , הייתי הראשון ,ההתחלה הייתה רגילה , זוחלים על שש, הגב נוגע מידי פעם בתיקרה , לאט לאט עברתי לזחילה על הבטן עד  שהמחילה כבר הייתה כמעט לגמרי חסומה באבנים והמרווח מהתקרה היה פחות מ20 ס"מ .
לקחתי אבן העברתי אותה עם היד לבין הרגלים , ועד אחת, דחפתי קצת עם הרגלים את האבנים אחורה, והחברים לקחו אותן וזרקו אחורה יותר .
אחרי עשר דקות הצלחתי להתקדם פחות מחצי מטר .
אחד החברים אמר שלא מצליח לנשום ככה, והוא הולך להגיד לחבר'ה למעלה שנכנסנו כדי שידעו שאנחנו מתעקבים, אני והחבר השני חייכנו אחד לשני ושיחררנו אותו .
המשכנו .
אחרי עוד מטר , הבחור השני נעצר בטענה שצריך לשמור על קשר צעקות עם הנק' האחרונה שהיינו בה, המשכתי לבד.
אבן אבן , לוקח מקפל את היד אחורה מניח על הגב או ליד הרגל ומתקדם טיפה קדימה , בנתיים עם הרגליים אני דוחס את האבנים שכבר הגיעו לקו כפות הרגליים , אלו שהעברתי לפני שני מטר ...
לאט לאט , אבן אבן , במשך כמעט שעתיים התקדמתי משהו שהוערך אחר כך בכ 20-30 מטר , כשלפני ואחרי מחילה חסומה באבנים , יש לי פנס אחד , אין לי מים , ואין קשר.
רק מידי פעם צעקה :
אומייייי
כןןן
הכל בסדר?
כןןן , ממשיך .
לאט לאט אבן אבן , סטימטר סטימטר ....

והמשכתי עד שפתאום שמעתי צעקה מקדימה :
אומיי יא גנוב זה אתה ?
כן
אני רואה את האור שלך .....

אחרי הצעקה הזו היו לי עוד כ10 דקות זחילה ופינוי אבנים עד שהגעתי לאותו חבר .

לבד תלמיד תיכון במחילה שלא זחלו בה מאות שנים לפחות , עם פנס אחד ובלי מים , שעתיים, עם גל אבנים חוסם מקדימה ומאחורה.
אני חושב שאלו היו מרגעי האושר הגדולים שאני זוכר , ילד טבע מגשים חלום וזוחל במקום שאף אדם מודרני לא זחל בו לפניו .

רוב חיי עשיתי שטויות ונהנתי מכל רגע, ואחד החלומות הגדולים שלי זה ליפול מגבוה, תמיד כשאני עומד על קצה צוק , בא לי לקפוץ , לעוף, לטוס , הייתי אמור להיות ציפור ....
אני בכלל נועדתי לבייס ג'אמפ, אבל בשביל זה צריך קודם הרבה קפיצות ממטוס , יאללה תדביקו אותי במחלה , תאמינו לי שאני אדבק בקלות .

דרך אגב , המעגל עם המחילה הזו לא סגור , הייתה שם עוד הסתעפות , שאליה לא זחלנו , מי יודע לאן היא מגיעה...
אני כבר לא אמפה אותה , צריך גוף של ילד בשביל זה , אבל אני מחכה לשמוע על מישהו שיזחל שם ויספר לי לאן היא מגיעה ...

מנהלים יקרים , קראתי את התקנון וראיתי שאתם מודיעים ב22 לחודש, אני אהייה במילואים, אז אם אני זוכה , אני אוכל לדעת את זה רק ביום חמישי .
אחלה שבוע
אומי
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הצפה לא צפויה של בית הספר'
הצפה לא צפויה של בית הספר
19/02/2011 | 15:34
13
הדבר הכי מטורף וקיצוני שעשיתי בחיים שלי היה כשהייתי בכיתה י', אני, ועוד 2 חברות שלי או בקיצור 3 המוסקוטרים הברזנו משיעור מתמטיקה והלכנו לשירותים (לא לא מה שאתם חושבים, לעזאזל!!!!), הקיצר ציירנו גרפיטי'ס על הדלתות, קירות מה לא! עם ספריי, טושים, צבעי פנדה כל הבא ליד שהיה בתיקים... רצינו לצייר על התקרה, והתקרה הייתה די גבוהה, ז"א שאם אתה עומד על מושב האסלה, אז אתה בקושי מגיע יענו צריך ממש ממש להמתח (אני, לפחות, שהייתי גבוה משתיהן, ככה שהן בכלל לא הצליחו)... אז מה שעשיתי זה ניסיתי לעלות על הניאגרה עצמה, על המרובע הזה חחח... ראיתי שזה לא ממש יציב כשאני עולה ישר, אז אמרתי לעצמי אני אשים רגל על הצינור ליד הניאגרה וזה ישמש לי מדרגה... מה שקרה זה שאחרי שהנחתי את רגל ימין על הצינור ועליתי עם הגוף ושחררתי את רגל שמאל מהמושב אסלה, מהמשקל שלי הצינור נשבר ופרצו מים בזרם אדיר ותוך מספר שניות כבר הציפו את כל השירותים ומשם המשיכו למסדרונות ולמדרגות ומהמדרגוות מטה לקומה הראשונה ישירות לחדר המורים .....ועד לחדרה של מנהלת בית הספר.....
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'מלחמת קקי בקורס חובשים'
מלחמת קקי בקורס חובשים
20/02/2011 | 01:50
1
19
ערב אחד בבה"ד 10, בהיותי חניך בקורס חובשים כלליים, עשיתי את הקקי ט"ש שלי בשלווה, כשלפתע נחת על ראשי מגב.
שמעתי צחקוקים מעבר לדלת והבנתי שמדובר בשני חברים קונדסונים במיוחד מהקורס.
המשכתי לחרבן, והם שפכו על ראשי כמויות נדיבות של אקונומיקה.
צעקתי עליהם שאם הם ממשיכים לזרוק עלייד ברים עמבר לדלת אני אקח קקי מהאסלה ואזרוק עליהם.
הם זרקו עליי גמבה. זו היתה הגמבה ששברה את גב הגמל.
בלהט הרגע, דחפתי את ידיי לאסלה וזלגתי משם חופן גדול של צואה טרייה, יצאתי מן התא ורדפתי אחרי אביעד וצוקרמן המבוהלים.
הם נעלו את עצמם בחדר שלהם, אבל אני הייתי חדור מוטיבציה להוכיח להם מאיפה מחרבן הדג, והמשכתי לנסות לפרוץ את הדלת, כשחבריי למגורים, שלא האמינו שהדבר אכן קורה, נחלצו לעזרתי, וכמו גלדיאטורים אמיצים, ניסו גם הם לפרוץ את הדלת.
בינתיים, בחדר הנעול, חבריי החדר הקונדסונים חרבנו גם הם, כדי להכין אמל"ח נגד.
בסופו של דבר הם פתחו את הדלת, נוצרה מלחמה קצרה והיו גם נפגעים בגוף וברכוש.

|לינק|http://www.youtube.com/watch?v=jvhIp1DHng8|סלינק|
קשה לי להאמין שיש דברים מטורפים יותר מזה, שעברו ככה על סדר היום.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'גועל רצון!'
גועל רצון!
20/02/2011 | 22:46
12
לצפיה ב-'קפיצת באנג'י בקפריסין אחרי בחורה שכמעט נהרגה'
קפיצת באנג'י בקפריסין אחרי בחורה שכמעט נהרגה
20/02/2011 | 02:05
45
בקיץ של 2004 טסתי לנאפה עם חברים ושם בחוף הייתה קפיצת באנג'י ממנוף מעל הים.
שילמתי, נשקלתי, נקשרתי, המתנתי בתור בסבלנות כאשר סופסוף כולי מלא התרגשות הגעתי לתחילת התור מחכה שהבחורה שלפניי תקפוץ כדי שיגיע תורי.
יושב למטה מסתכל למעלה מלא אדרנלין רץ לי בגוף שומעים את האחראי למעלה צועק לה 3,2,1, באנג'י!! הבחורה קופצת, נמתחת עד למטה כשקצות האצבעות נוגעות בפני הים, הגומי מושך אותה חזרה למעלה ונוצרת מין בטן בגומי, בנפילה השנייה בחוסר מזל משווע היא נופלת על הגומי כאשר זה מתלפף לה סביב הצוואר!! כוח המשיכה לא מוותר לה והבחורה נופלת חזרה כשהגומי שביב צווארה - עושה משהו כמו 2-3 גלגולים (מתיחת הגומי סובבה אותה) ובמזל הגומי משתחרר. המשך הקפיצה התנהל כרגיל.
המנוף מורד והבחורה מגיעה למזרון הקשירה בוכה בכי היסטרי, נאנקת מכאבים עם שטפי דם אדומים-סגולים-שחורים ואף פתחים פצועים. נפל לי הלב לתחתונים.
מיד לאחר שחרורה מגיע אליי האחראי, טופח לי על הכתף - יאללה תורך הוא אומר. החלטה מהירה - קופץ או לא קופץ?
בטח קופץ!! ואפילו פעם אחת עם הפנים לשמיים והגב לקרקע....
חוויה פשוט מדהימה שקשה לספר במילים.
שיהיה המשך יום מעולה חברים!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'רדפתי אחרי שודדים'
רדפתי אחרי שודדים
20/02/2011 | 11:51
1
12
אני יצרן עצמאי בעל עסק, שבניתי במו ידי. זה תחום שאני עוסק בו מהילדות, הפכתי את התחביב לעסק.
העסק שלי נמצא בישוב חקלאי והמבנה שלי ממוקם בין בתי מגורים של בעל השטח. כמו בכל עסק, הוא מחובר ל-2 מערכות אזעקה, ויש גם חברת שמירה שמפטרלת (זה היה לפני כמה שנים, העסק עוד לא היה מחובר למצלמות אבטחה).
באחד מסופי השבוע האזעקה צילצלה, השונה בפעם הזו משאר הפעמים, הוא שאחד מהדיירים שליד העסק התקשר ואמר לי שהוא רואה אנשים ליד העסק מעמיסים ציוד.
איך ששמעתי את זה נכנסתי לאוטו והגעתי, אני גר במרחק של 12 דקות נסיעה.  
כשהגעתי הם עדיין היו שם, וכשראו אותי - ראו בעצם שהגיע רכב ומישהו יוצא (אני), הם נכנסו לרכב וברחו.
איך אומרים "באותו רגע לא חושבים?" אני לא יודע מה עבר לי בראש באותו רגע רק רציתי לתפוס אותם, מיד נכנסתי לאוטו ופשוט זינקתי אחריהם. תוך כדי מרדף, התקשרתי למשטרה שיבואו, אבל לצערי הרב זה לא הזיז להם. לא מתעסקים עם גנבים.
נסענו זה אחר זה משהו כמו 30 ק"מ, מהירויות מטורפות, חותכים מימין, משמאל, כביש החוף, מכביש החוף הם ירדו בפניה של אחד היישובים באזור חבצלת השרון, ואני אחריהם, נכון המרדפים בסרטים האמריקאיים? 1:1 מה שהיה שם, רק המוסיקה חסרה.
לאחר נהיגה פראית בפתאי היישוב, הם הגיעו לרחוב ללא מוצא ופשוט עצרו את הרכב וברחו דרך פרדס צמוד.
אני עצרתי ליד הרכב והפסקתי שם. לא המשכתי לרדוף  אחריהם כי הייתי לבד. אח"כ התברר מהמשטרה שהרכב שלהם היה גנוב אז מן הסתם גם אי אפשר לאתר אותם.
במבט לאחור, שיחק לי המזל, בלהט הרגע רדפתי אחריהם, לא היה לי מושג אם הם חמושים, הייתי לבד. זה שהם הגיעו לרחוב ללא מוצא ביש מזל עבורם ומזל עבורי. מה גם שלא הספיקו לגנוב לי ציוד.
סוף טוב הכל טוב. לא יודע היום אם הייתי חוזר על זה, באותו רגע לא חושבים.

צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'וואו, מזכיר לי מקרה שהיה לי..'
וואו, מזכיר לי מקרה שהיה לי..
20/02/2011 | 22:44
7
(לא עשיתי משהו מטורף- זה פשוט מקרה שנקלעתי אליו)

הייתי אצל חברים עד שעה מאוחרת, באחד היישובים הסמוכים. היתה שם גם חברה נוספת, מיישוב שנמצא באמצע- בין איפה שגרתי לבין איפה שהתארחנו. הצעתי להקפיץ אותה הביתה- זה היה משהו כמו 03:00 בלילה.

הגענו לפתח הבית שלה, עצרתי מול הבית וחיכיתי עד שהיא תיכנס. שוב- היה מדובר בשעה 03:00 בלילה, והילדה היתה בת 15.
כשראיתי אותה פותחת את הדלת התחלתי לנסוע, ובדיוק אז הגיע לרחוב (הדי צדדי) רכב, שהתחיל לנסוע אחרי. בהתחלה שיכנעתי את עצמי שמדובר בסתם צירוף מקרים (כן, בטח...) והתחלתי לפנות באיחור, בלי לאותת- אבל הרכב עדיין היה מאחורי.

התחלתי לחשוד שמדובר בשודדים; וממש לא רציתי לקחת אותם הביתה. מאחר ולא נהגתי ברכב שיודע להשאיר רק עשן מאחוריו, בריחה מהירה לא היתה אופציה. הצלחתי להגיע ל-140 קמ"ש לכל היותר (וגם זה לא מומלץ ברכב עם 3 מתלים ל-4 גלגלים...)

ב-מ-ק-ר-ה היה לי תחביב (שהסתיים שנה מאוחר יותר באורח מצער) לדהור עם הרכב בדרכי העפר החקלאיות שבאזור. הכרתי טוב את הדרך הביתה- עם כמה שפחות כבישים- ופשוט לקחתי את ה"אורחים" שלי לטיול. תוך 100 מ' מהרגע שירדנו מהכביש כבר איבדתי אותם.

קצת פחות משנה אח"כ (ולפני שהתחביב הסתיים בהרס מוחלט של הרכב) נתקעתי עם האוטו בת"א ונאלצתי לתפוס טרמפים בחזרה הביתה. אני אפילו לא זוכר איך הגענו לזה; אבל הנהג שנתן לי טרמפ התגלה כאחיה של הבחורה שהקפצתי הביתה, והוא-בזמנו- חשד שבן הבליעל שארב עם רכבו ב-03:00 בלילה מול הבית שלו (אני- זוכרים?) רצה לגנוב לו את האופנוע...

קטעים.
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'זרים בבית שימוש ציבורי'
זרים בבית שימוש ציבורי
20/02/2011 | 22:50
15
תיכון. אני לומדת בתיכון ליד האוניברסיטה בירושלים. שיעור גאוגרפיה מתבטל ואני הולכת עם חברה לאוניברסיטה העברית, מרחק הליכה קצר ביותר. יום שמש נעים, קוטפות פרחים ברחבי הקמפוס.
לאחר מכן עשינו מהפרחים שני זרים ושמנו פעמנו לשירותים שם. הנחנו זר אחד בתוך המים, כיסינו במכסה וזר נוסף מלמעלה.

אחרי זה התפוצצנו מצחוק מהמחשבה מה יקרה לאנשים שיכנסו לשירותים, אולי יחשבו שמישהו נקבר שם... כל כך שכחנו את עצמניו בכל מהלך העניינים המשונה, שהפסדנו את השיעור הבא...
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'הדבר ה-כ-י מטורף שעשיתי היה'
הדבר ה-כ-י מטורף שעשיתי היה
21/02/2011 | 20:13
14
בפורים שלפני שנה התחפשתי לקוקסינל.
הייתי שיכורה רצח, ובלי לדעת בכלל דפקתי בוסה צרפתית לאשתו של אחי.
לא האמנתי עד שהראו לי תמונה...
פאדיחות לכל החיים!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'דבר קיצוני ומטורף.... D:'
דבר קיצוני ומטורף.... D:
21/02/2011 | 20:51
16
הפסדתי בהתערבות עם ידיד שלי, והצטרכתי לאכול תמנון.
הייתי בטוחה שאני לא הולכת לעמוד בהתערבות הזאת [כמו בדרך כלל...] אבל הפעם עשיתי את זה! הלכנו למסעדה לא כשרה, ומול 7 חברים, אכלתי תמנון!
אני חייבת לציין שזה הדבר הכי מטורף ומגעיל שעשיתי בחיים שלי!
צניחה חופשית >>
לצפיה ב-'יש זוכים?'
יש זוכים?
25/02/2011 | 14:42
8

הודעות אחרונות

08:14 | 08.08.12 אורחים בפורום
15:10 | 07.08.11 123dude123
21:39 | 30.07.11 חנגלי10
20:01 | 29.07.11 ilay14
23:00 | 27.07.11 ר ו י ת ה
15:07 | 27.07.11 flyco
13:39 | 25.07.11 photofix
22:20 | 24.07.11 scarymovie4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ