חברים יקרים...

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifחברים יקרים...../images/Emo23.gif../images/Emo14.gif

אחרי לא מעט שנים, בהן הפורום הזה ראה יותר ממנהלת אחת, הרבה מאוד אנשים, הרבה שמחה, צחוקים, ואהבה, רגעים של עצב, של בכי ודמעות... הגיע הרגע.
אמנם הצלחנו להחזיק מעמד הרבה זמן אחרי שהסדרה נגמרה, אבל הפורום הוא לא מה שהיה פעם... קשה למצוא חדשות ועידכונים, וגם השירשורי
הופכים יותר ויותר דלילים... זה הרגע להודיע- מחר הפורום ייסגר.
אני רוצה להגיד לכם תודה,
היה לי הכבוד [!!!] להיות מנהלת פורום קטנטנות ופינת-אור במשך תקופה של 4 שנים
נהניתי מכל רגע! מקווה שמילאתי את תפקידי כמו שצריך
עצוב לי מאוד שהפורום נסגר, אבל אתם חייבים להודות...זה הזמן.
אני בטוחה שהסדרה, הדמויות, העלילה והשירים תמיד ישארו בלב של כולנו
אף פעם אל תשכחו את הקטנטנה שבכם
אוהבת אתכם תמיד! רוני

וואי רציני?

ממש חבל... אני צופה בפורום הרבה שנים.. אולי תפתחו קומנה שיהיה איזשהו המשך.. תודה למנהלת שניהלה את הפורום ביד רמה=]

adolesente

New member
../images/Emo4.gifעצוב לשמוע

חבל לי שהפורום נסגר. אכן בתקופה האחרונה בקושי הפורום היה פעיל, למרות שאני בטוחה שיש פה המון קוראים סמויים שלא כותבים הודעות ומגיבים להודעות אלא נכנסים לפורום כדי להתעדכן. לעולם לא אשכח את הסידרה קטנטנות שגידלה אותי יום יום במשך שנות ילדותי. למנהלת הפורום, תודה על הכול, זה היה אחלה פורום שכיף לקחת בו חלק. לבסוף, אני אוסיף משפטים שלקחתי מהציקיטיטס- "אם רק תירצי הכל אפשרי" "ביחד נוכל להצליח טוב יותר" "המשחקים של פעם הם הקסם של החיים" " אל תפסיק לחלום" ,,"ככל שתרבה לאהוב חייך יתארכו" יש עוד המון משפטים אבל זה מה שעולה לי, אתם יכולים להוסיף

רצינית??

איזה באסה :( ממש עצוב וחבל לסגור את הפורום.. אולי ננסה להחיות את הפורום? אני בטוחה שיש מה לעדכן.. הפורום עדיין פעיל . אפשר לעשות פעיליות,להוסיף תמונות,להעלות זכרונות וכו'.. אני מוכנה לקחת את זה על עצמי ולהיות מנהלת אם זאת הבעייה.. בכל מקרה, תודה לך על הניהול והכל. אף פעם אל תשכחו את הסדרה המדהימה ואת הלקחים שהפקתם ממנה, אוהבת אתכם המון !

מהה?? אני בשוק

הייתי פה מגיל 12 וחצי!
6 שנים! למרות שכבר הרבה זמן הוא לא כמו פעם ודי חלש.. כולם נטשו כבר מזמן.. אני אתגעגע

../images/Emo198.gif../images/Emo10.gif

בדיוק באתי לפתוח התפקדות נובמבר (יש טעם עוד לפתוח?). בכל מקרה, תודה רוני על הניהול

shiran232

New member
מה??../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

למה???
לפורום תמיד היו תקופות יבשות, אבל תמיד הצלחנו להחיות אותו בסוף. זאת החלטה של תפוז? לא רוצה

בכריתוש

New member
אחרי הרבה זמן שלא הייתי..

חבל לי לשמוע :( אני נכנסת בכל רגע פנוי ופשוט כיף שיש עם מי לחלוק חוויות וזיכרונות.. אוהבת אתכם!

למעלה