סיכום ... =]

סיכום ... =]

איך עבר השבוע? משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: דבר מוזר שקרה השבוע: השבוע מ-1 עד 10: יום השבוע: שיר השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת/ תוכנית השבוע: בילוי השבוע: מסר לאומה: תמונת השבוע:

מסכמת..

איך עבר השבוע? מעייף אבל ב"ה. משהו טוב שקרה השבוע: מממ.. לא היה משהו ספציפי. משהו רע שקרה השבוע: הייתי חולה.. דבר מוזר שקרה השבוע: לא זכור לי.. השבוע מ-1 עד 10: 6. יום השבוע: חמישי. שיר השבוע: puede pasar של אאוחה :) סרט השבוע: אין. ספר השבוע: אין. סדרת/ תוכנית השבוע: כאסי ומועדון לילה . בילוי השבוע: לא היה.. מסר לאומה: מבחנים ולהיות חולה זה לא כייף בכלל =\ תמונת השבוע: אחרי התלבטות .. בחרתי את השלמות :)

Ortal D

New member
מסכמת....

איך עבר השבוע? מעולה :) משהו טוב שקרה השבוע: חזרתי לעבוד בבסיס שלי P: (אמנם לשבוע, אבל עדיין זה משמח לחזור לשם כל פעם מחדש) משהו רע שקרה השבוע: מממ לא נראה לי שהיה. באמת שהיה שבוע אש... דבר מוזר שקרה השבוע: נפרדנו מידיד שלי שנוסע השבוע ל5 חודשים לדרום אמריקה.... השבוע מ-1 עד 10: 10! יום השבוע: שני... שיר השבוע: Quien של כמעט מלאכים.. סרט השבוע: בופור ספר השבוע: כן כבר... סדרת/ תוכנית השבוע: האלופה בילוי השבוע:אתמול במסיבת פרידה של ידיד שלי.. היה מרגש וקורע... מסר לאומה: תלכו יותר עם הלב ופחות עם הראש...
תמונת השבוע: פלאשבק עצבני מהתקופה של המורדים בארץ...

sthead

New member
שק מש

איך עבר השבוע? התחיל טוב מאוד, נגמר בצורה ההפוכה. משהו טוב שקרה השבוע: להתחיל לעשות דברים בדרך שלי משהו רע שקרה השבוע: לא לטווח הארוך דבר מוזר שקרה השבוע: ננעלתי במקום ציבורי
השבוע מ-1 עד 10: 5- כי חצי היה מעולה וחצי היה רע. יום השבוע: ראשון, היום עם הכי הרבה מוטיבציה ותקווה שיר השבוע: PJ Harvey & John Parish - Black Hearted Love סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת/ תוכנית השבוע: הפרק הראשון של העונה השלישית של אחים ואחיות, טוב שאחרי איזה 3 שנים נזכרו לשדר אותה.. בילוי השבוע: ללמוד איך לשחק כדור-עף
אני כל כך גרועה
מסר לאומה: לחפש את הדרך שבה תוכלו להמשיך ללכת על החבל, גם אם זה אומר לעבות אותו קצת או להניח קישוטים ממול כדי לא להסתכל למטה. תמונת השבוע: זה מדהים, הוא נראה בדיוק כמו לפני שמונה שנים. וכזה מקסים

למעלה