קירוי איילון

קירוי איילון

אני מחפש ללא הועיל. ראיתי שהתוכנית קיבלה אישור ועדה מקומית.

יש צפי מתי תגיע למחוזית?

מה להערכתכם הזמנים לתחילת עבודה וסיום (אם בכלל)?

כמובן שהכל לא מחייב. רוצה להבין סדר גודל. לדעתכם תוך 7 שנים כבר יהיה ביצוע מתקדם?

הקטע ליד ערבי נחל.

שנית שאלה לא קשורה- הארנונה ברמת גן באזור ערבי נחל גבוהה מזו של תל אביב?

Ynhockey

New member
מדברים על תחילת עבודות ב־2020

זה היעד של העירייה וזה אומר שלפניכן בטוח לא יתחילו. יתכן שזה יידחה, וזה גם תלוי בתוצאות הבחירות לרשות העירייה.
&nbsp
ארנונה: לדעתי התשובה היא כן, אבל מומלץ לבדוק בעירייה.

תודה - איפה אפשר לראות את הצפי של 2020?

או שזה רק מהכרות שלך עם אנשים?

שאלות נוספות:
לדעתי לא יכולו להגיד לי על ארנונה ברמת גן מול גבעתיים כי מדובר בבניינים אחרי פינוי בינוי והארנונה תעלה אחרי השינוי - לא? (סיום בנייה עוד שנתיים).

שאלה אחרונה:
אם יש חניון ציבורי של גבעתיים במשלוש גבולות הערים ת״ גבעתיים רמת גן - האם תושבי רמת גן גם יוכלו לחנות בו במחיר מוזל (יש תקדימים כאלה בגבולות ערים בגוש דן?)

dw2322

New member
אני מקווה שירדו מהמיזם המוגזם הזה

מדובר במיזם בעלות מטורפת של 2 מיליארד שקל, כאשר יש לעיר הרבה דברים טובים שאפשר לעשות עם כזה סכום עצום.
&nbsp
אפשר לקבל את רוב התועלות (קישור טוב יותר מזרח-מערב) גם בעזרת עוד 2-3 גשרים (בדומה לגשר ביצרון-מונטיפיורי המבוצע בימים אלה), שזה יהיה גם הרבה יותר זול וגם הרבה יותר זריז לביצוע. כמה שנים לעומת שנות דור.
&nbsp
כמו כן בתרחיש רעידת אדמה גדולה (וזה רק עניין של זמן) הלך הקירוי, כלומר 2 מיליארד שקל יתפוגגו. חבל.
&nbsp
ליד ערבי נחל גבעתיים כבר יש קישור, בדמות הגשר. כרגע הוא אתר בנייה אבל בעוד שמתיים זה יסתיים והאזור יראה נאה יותר.
&nbsp
כן. הארנונה בר"ג וגבעתיים גבוהה מזו בת"א.

תודה, איך אוכל לדעת מה הארנונה בשכונת הראשונים ר״ג

בבניין אחרי פינוי בינוי?

כלומר הארנונה בטח תהיה שונה ממה שהיום לפני הפינוי בינוי

למעלה